• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bağcılık traktörleri

Sonuçlar

Bağcılık traktörleri - Ithalat/Ihracat

 1. AGROMEHANIKA D.D.

  Slovenya

  AGROMEHANIKA D.D., yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık traktörleri, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kranj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. MTD FRANCE

  Fransa

  MTD FRANCE, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, Bağcılık traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, ormanlı traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne Du Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AASE LANDBRUK AS

  Norveç

  AASE LANDBRUK AS, yılında kurulan ve Paletli traktörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bağcılık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandnes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. BOURGOGNE VITI SERVICE

  Fransa

  BOURGOGNE VITI SERVICE, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gübreleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KLG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KLG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO

  İtalya

  MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tarım makineleri ihracatı, tarım makineleri tamirat atölyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karayolu traktörleri, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wallertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK

  Danimarka

  BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bağcılık traktörleri, Bağcılık traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredebro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH

  Almanya

  WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ochtrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUPERFINE GROUP HOLDINGS

  Nijerya

  SUPERFINE GROUP HOLDINGS, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ticari eşya pazarlık servisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aba, Nijerya 'de bulunmaktadır.

 1. AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT

  Macaristan

  AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kecskemet, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. NINGBO USJ TRANSMISSION CO.,LTD

  Çin

  NINGBO USJ TRANSMISSION CO.,LTD, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. MOGES AMHA GENERAL IMPORT & EXPORT PLC

  Etyopya

  MOGES AMHA GENERAL IMPORT & EXPORT PLC, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mekelle, Tigray, Etyopya 'de bulunmaktadır.

 2. MT - MAQUINAS E TRACTORES, S.A.

  Portekiz

 3. TRACTO MARCHE CHATELLERAUDAIS ETS BEJENNE

  Fransa

 4. AGRONOVA

  Belçika

  AGRONOVA, ekme makineleri de dahil olmak üzere tarım makineleri ve yedek parçaların satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Bu makineler hayvancılığa, aynı zamanda bağcılık ve pazar bahçeciliği için de tasarlanmıştır. AGRONOVA, yenilikçi ve sürdürülebilir tarıma kendini adamıştır. Robotiklerin geleceğin tarımını temsil ettiğine inanıyoruz. Size zaman kazanmak ve verimliliğinizi artırmak için yardımcı robotlar sunuyoruz. Aynı zamanda, ihtiyaçlarınıza uygun robotu seçmeniz için size danışmanlık gerçekleştirebiliriz. Ayrıca, kendiniz ön ve mobil aletlerinizi kişiselleştirerek kendi makinenizi yaratabilirsiniz. AGRONOVA, tasarımdan uygulamaya projenizin her aşamasında size eşlik eder. Size sağlamlık ve uzun ömür garanti etmek için sağlam malzemelerden makineler üretiyoruz. Guttler, Angrointelli veya Haytech gibi partnerlele çalışıyoruz. Yazılımlarımız sayesinde, internet bağlantılı bir ziraate bir adam atarsınız.