• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bağlantı - imalât için makinalar

Sonuçlar

Bağlantı - imalât için makinalar - Ithalat/Ihracat

 1. DYNATECT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dynatect-MFBmakine koruma ürünleri alanında lider üreticilerden biridir ve tüm endüstriyel alanlar için size özel çözümler sunan endüstriyel donanım korumalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ana şirket olan DYNATECT Manufacturing Inc. (eski adıyla A&A Manufacturing Co. Inc.) Kuzey Amerika'daki dinamik donanım korumaları alanında lider üreticilerden biridir ve merkezi New Berlin, Wisconsin'dedir. Bugünün Dynatect grubunun kurucusu Gerald O'Rourke, 1945 yılında takım tezgahı endüstrisi için başlangıçta körük ve plastik kaplamalı kumaştan çeşitli ürünler üretti. Bugün, beş üretim tesisi ve yaklaşık 500 çalışanı ile DYNATECT, dünya çapında büyümekte bir şirkettir ve şu piyasalarda etkin koruma sistemleri için ilk akla gelen isimdir: Takım tezgahları ve otomasyon, tıbbi teknoloji, ulaşım / trafik teknolojisi, bakım, inşaat / tarım, petrol ve gaz.

 2. BOLTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOLTE GMBH, yılında kurulan ve Bağlantı - imalât için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AS SCHÖLER + BOLTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AS SCHÖLER + BOLTE GMBH, yılında kurulan ve Bağlantı - imalât için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMECK VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMECK VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bağlantı - imalât için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INS MAKINA BETON SANTRALLERI LTD.STI.

  Türkiye

  İNS makina, sabit ve mobil beton santralleri üretimi yapan ihracatçı firmalardandır.İmalatımız olan beton santrallerinde, müşterilerimize maksimum fayda ve memnuniyeti sağlayan ürünlerimizle, hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek performans sağlayan ürünlerimiz proje aşamasında en ince ayrıntıları düşünülen ve imalat aşamasında uygulanan, yüksek verimlilik ve performans sağlayan, muadillerine göre uzun süre kullanabileceğiniz, daha dayanıklı ürünlerdir. Civatalı olması nedeniyle nakliye ve taşımada sunduğu avantajlarla, müşterilerimizi de düşünen bir anlayışla özel üretim yapılmakta ve tercih edilmektedir. Ekstra özelliklerimizle bir çok yeniliği ve kaliteli ürünü sektöre kazandıran firmamız, ürüne özgü kullanım kolaylıkları , ekstra özellikleri, yedek parça ve bakım avantajları ile sizlere farklı beton santralleri sunmaktadır.Sabit/RCC beton santralleri (35-60-100-120-150-180-240 m³/h kapasitelerde)Mobil/RCC beton santralleri (35-60-100-120-135-160 m³/h kapasitelerde)Kompakt beton santralleri (20-35-60-100-120 m³/h kapasitelerde)Portatif (kuru tip) beton santralleri (70-100-120 m³/h kapasitelerde)Mikserler (single shaft, Twin shaft, planet, pan) mikserlerimizin tamamı ins makina üretimidir.-Single shaft mikserler (0, 5-1-1, 5-2 m³ kapasitelerde)-Twin shaft mikserler (1-2-3-4-5-6 m³ kapasitelerde)-Planet mikserler (0, 5-1-1, 5-2 m³ kapasitelerde)-Pan mikserler (0, 5-1-1, 5-2 m³ kapasitelerde)Mekanik plant tesisleri, Eleme Yıkama PaketlemeTesisleri

 2. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

  Dear Madam/Sir, We are the exporters of aluminium sigma profiles, fasteners, linear modules, motors, reducers, gearbox, etc. We have been operating since 1995. The quality standard of our products are in line with international standards: having certificates of ISO 9001, CE, RoHS 2. You can see our products below the image. We would like to work with you and supply what is needed in your business. Please contact us; sales5@doguskalip.com.tr and visit our website; https: //www.doguskalip.com.tr/home

 3. UNIFY THREAD ROLLING

  Tayvan R.O.C.

  Biz, Unify Thread Rolling, bağlayıcı / vida makinası imalatında 43 yıllık deneyime sahip bir üreticiyiz. Vida Dişi Haddeleyici, Hidrolik Vida Dişi Ovalama Makinası, Bilgisayar Destekli İmalat ürünü Vida Dişi Ovalama Makinası, 3-kalıp Boru Tipi Vida Dişi Ovalama Makinası, Tırtıl Dişli Ovalama Makinası, Kontra Vida Dişi Ovalama Makinası, Oto-Vibrasyon Besleme Hazneli ya da Uzun Bar Besleme Sistemli Vida Dişi Haddeleyici, Vida Dişi Ovalama Kalıpları ve Tırtıl / Tırtıl Çekme Ovalama Kalıbı üretiyoruz. Kalite garantisi. Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 4. SOLARFIX MÜHENDISLIK(SOLARFIX ENGINEERING)

  Türkiye

 5. B.S.M. BURSA SEVINCLER MAKINA

  Türkiye

  alüminyum enjeksiyon döküm kumlama makinesi çelik alaşımlı döküm makinesi kauçuk yedek parça imalatçısı için kumlama makinesi kaplama tesisleri yüzey işlem kumlama makinaları kumlama kabini kumlama odası yıkama makinesi vibrasyon makinesi boyama tesisi imalatı taşlama masası filtreli imalatı kaynak masası filtreli imalatı toz tutma filtresi imalatı sulu filtre imalatı her çeşit kumlama boyama yıkama kaplama makinaları imalatı 35 yıllık firma garantisi ile servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.

 1. RUL-KON MAKINE

  Türkiye

  Firmamız kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile sanayicilerin tercihi olmaktadır. Üretimimizin önemli bir bölümünü rulman yatakları ve rulo bağlantı traversleri oluşturmaktadır. Çeşitli ölçülerde rulman yatakları stoklarımızda bulunmaktadır. Rulman Yatakları Firmamızda çeşitli çaplarda borulara ve çeşitli rulmanlara göre rulman yatakları üretilmektedir. Konveyör rulolarında kullanılan, genellikle sacdan derin çekme ile sıvanarak yapılan içerisine rulman ve sızdırmazlık labirent monte edilen zarflardır. Rulo kapağı da denmektedir. Konveyör Ruloları İstediğiniz ölçülerde taşıyıcı, darbe ve dönüş ruloları, rulo istasyonları ve bant tamburları imal edilmektedir. Parça veya yığın malzeme transferinde zaman ve enerji tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Bantlı, rulolu, zincirli, kovalı, helezonik ve pnömatik konveyörler vardır. Konveyör sistemlerinde taşınacak malzemeyi veya bandı mil ekseninde dönerek taşıyan silindirik makaralardır. Rulo İstasyonları İstediğiniz ölçülerde taşıyıcı, darbe ve dönüş ruloları, rulo istasyonları ve bant tamburları imal edilmektedir. Rulo istasyonları, bantlı konveyörlerde bandı taşıyan ruloları tutan sehpalardır. Genellikle 3’lü veya 2’li rulo istasyonları kullanılmaktadır. Rulo traversi, konveyör rulolarının monte edildiği taşıyıcı elemanlardır.

 2. EMKA MAKINE

  Türkiye

  PROFESYONELİZ! Sizlere, günümüz piyasasının en büyük eksiklerinden olan profesyonel çalışma sistemini sunuyoruz. HIZLIYIZ! Hızlı üretimi, verdiğimiz sürelerde ürün ve hizmet teslimini garanti ediyoruz. KALİTELİYİZ! Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en önde tutuyoruz. Kalite bizim vazgeçilmezimizdir. SİSTEMLİYİZ! Siparişlerinizi, üretimimizi, kalite kontrol ve iş takibimizi tam bir sistem içerisinde yürütüyoruz. BİZ EMKA’YIZ! Geniş teknik kadrosu ve tecrübeli elemanlarıyla, 35 yıllık tecrübeyi bünyesinde barındıran gençleşme ve dinamikleşme için tüm teknoloji ve imkanları kullanan ve her zaman mükemmeli arayan bir ekibiz.

 1. TUNÇ MAKINA

  Türkiye

  1986 yılında İstanbul da ilk yerli Streç Sarma Makinası ve Streç Makinası üreten Tunç Makina, 1995 yılından itibaren Çanakkale'de üretimine devam etmektedir. Türkiye'nin sanayi alanında yaptığı atılımlarla öne çıkıp kendi sektöründe lider konuma gelmiştir. Türk malının özellikle makinalarımız yabancı makinaların gerisinde olmadığını daha kaliteli olduğunu makinalarımızın satışından sonra değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile ispat edilmiştir. Tunç Makina Türkiye ekonomisine ihracat alanında da katkılar yapmaktadır.

 2. RAAGEN MATERIALS TESTING MACHINES

  Türkiye

  Raagen Malzeme Test Makinaları malzeme test sektöründeki bilgi, birikim ve deneyimlerini kullanarak müşterilerine en kaliteli ve doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu yenilikçilik, güvenilirlik, dürüstlük, müşteri odaklılık, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini koruyarak sadece Türkiye’de değil dünyada bilinen bir marka olma yolunda hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Raagen Malzeme Test Makinaları, makinalarını tasarlar, üretir ve en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel test sistemleri üretimi yapan firmamız, kaliteden ödün vermeden en iyi çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Müşterilerimize, aksesuarlar, elektromekanik sistemler, servo hidrolik sistemler, elektromanyetik sistemler, simülasyon sistemleri gibi sektörümüzdeki en geniş ürün yelpazelerinden birini sunmaktayız. Müşterilerimiz, rejeneratif tıp, havacılık, enerji, ağır sanayi, elektronik sistemleri, otomotiv, metalurji, halat ve kablo, biyomedikal, inşaat , tekstil gibi dünyadaki hemen hemen her sektörden firmalar, üniversiteler ve laboratuvarlardır. Kalitemizden servisimizden ve arge çalışmalarımızdan ödün vermeden, kullanıcılarımıza en üstün hizmeti sunmak, temel prensibimizdir. Teknik servisimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri odaklı çalışmalarımızla her zaman müşterimize en iyi desteği sağlamaktayız. Hedefimiz sadece ürün satmak değil, müşteri memnuniyetine dayanan ve sürekliliği olan partnerlikler sağlamaktır.

 3. BRICK MAKING MACHINE

  Türkiye

  Briket makinası üretimlerimiz MUSSAN GROUP olarak 1973 yılında baba mesleği olarak başlamıştır. O günden itibaren bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye başlayan firmamız; ürettiği briket makinası, beton santralleri ve kilit parka taşı makineleri sektöründe yurt içi ve yurt dışına yaptığı satışlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Firmamız İstanbul’daki modern tesislerinde her türlü briket makinası - parke makinası - bims makinası ve kalıp taleplerine cevap verecek şekilde ticari hayatına devam etmektedir. Ayrıca şirketimiz yaptığımız briket makinası tanıtım çalışmaları ile yurt dışı pazarında belli bir pazar payına ulaşıp bir çok farklı ülkeye ihracaat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Ürün çeşitliliği olarak Yumurtlayan briket makinası, sabit briket makinası, manuel briket makinası, otomatik briket makinası ve tam otomatik briket makinası üretimleri ile her çeşit üretimleri yerine getirebilmektedir.

 4. ERSADMAK MACHINE

  Türkiye

  KurumsalDeğerli Müşterilerimiz, PVC & alüminyum işleme makinalarında kazandığımız tecrübe ve birikimi daha ileriye taşıyarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup sektörde öncü firmalar arasına girmek ve ERSADMAK’ı en üst yerlere getirmek amacındayız. Daima kendisini yenilemekte olan, teknolojiyi takip eden firmamız kullanıcıya kolaylık sağlayan ve kaliteyi ön planda tutan sorunsuz makineler SATIŞI YAPMAKTADIR. ERSADMAK makina müşteri arz ve talepleri doğrultusunda kaliteyi ve satış sonrası güvenilir servis hizmetini kendisine politika edinmiştir. ERSADMAK makina olarak vizyonumuz sektörümüzde KALİTE ve GÜVENilir hizmet denince akla gelen ilk isim olmaktır. Bundan dolayıdır ki ; ürünlerimiz ihtiyaç sahibi müşterilerimizin en iyi verimi almaları ve en ekonomik maliyetlerle iş yapmaları düşünülerek tasarlanmıştır. Yurt içi ve yurt dışı hizmet vermekte olan firmamız dünya çapında kaliteli Türk makinalarını müşterisine ulaştırmayı misyon edinmiştir.

 5. OZDEM TORNA

  Türkiye

  ÖZDEM TORNA ATÖLYESİ 1984 yılında Maltepe Talatpaşada faaliyet göstermeye başlamıştır. 1985 yılında İmese taşınanÖZDEM TORNA ATÖLYESİ1997 yılına kadar İmeste MAKİNA YEDEK PARÇA üzerine uzun yıllar sanayi sektörüne hizmet etmiştir. 1997 yılında Kadosan Sanayi Sitesine taşınan firmamız MAKİNA YEDEK PARÇA ve Arge çalışmalarıyla Sanayi sektöründe bulunan birçok firmaya hizmet etmektedir. 2012 yılında İSTANBUL Organize Deri Sanayi Bölgesi Deri Yan Sanayi Sitesine Kendi Yerine Taşınmıştır. ARGE çalışmalarına önem verenÖZDEM TORNA ATÖLYESİ, müşterilerine bu konuda da hizmet vermektedir. Ülkemizin sanayide kalkınması açısından orta çaplı esnaf olarak ekonomiye yerli üretim olarak katkı sağladığımıza inanıyoruz. Ülkemiz sanayisini daha çok geliştirmek ve satın almak yerine satma amaçlı üretimlerde bizim gibi düşünen sanayicileri bu konuda hassas olmalarını temenni ediyoruz.

 6. ÖZGE TORNA PRES MAKINE SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Özge Makina 2000 yılında şahıs firması olarak hayata geçmiştir ve 2009 yılında kimliğine kurumsallık katarak günümüzdeki faaliyetlerine İstanbul, Pendik’te devam etmektedir. Firmamızın amacı kaliteli üretim yaparak pazar şartlarına uygun imalat yapmaktır. Ana yetkinlik alanımız olan, butik bazda proje imalatlarımızın yanı sıra; makine imalatı ve makine parçaları imalatı, her çeşit yedek parça üretimi, şişirme kalıpları, boru büküm kalıpları ve tel sarma makine kalıbı da üretmekteyiz. Fabrikamızda metal ve plastik hammadde türevleri işlenmektedir. Butik bazda imalat yapımız olduğu için, projeleriniz ve işlerinizin teknik çizimleri veya dataları üzerinden çalışmalarımızı yapıp tekliflendirme sürecini tamamlamaktayız.

 7. CEYTAS METAL MAKINA PLAS. A.S.

  Türkiye

  Established in 1991, Ceytaş is highly specialized in the turnkey designs of industrial processes ranging from fertilizer production lines, food, beverage, chemical processing plants, Ceytas has installed state-of-the-art lines for wide-range of multinational manufacturers all over the world. Our key competencies include process development, automation solutions and production of a wide variety of equipment like vacuum sterilizers & fumigators, mixers, reactors, tanks and pressure vessels to the highest quality standards. We take pride in delivering products and tailor-made solutions that perfectly match the requirements, budget and expectations. Our customers choose Ceytas as a trusted solution provider for their new projects. Our Vision Becoming a global standard setter in the food processing machinery market where healthier, more efficient and environmentally friendly solutions are used worldwide. Our Mission Use of advanced technology and an innovative approach to business development to deliver high quality customized solutions.

 8. HEKIMOGLUCNC MAKINA MONTAJ SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  HEKIMOGLU CNC MAKINA MONTAJ SAN VE TIC LTD STIkuruluşundan bugüne her geçen gün kendini yenileyerek ve teknolojiye yatırım yaparak günümüzde MAKINA ve Otomotiv sanayine de bileşenli alt sistem parçalarını montajı ile birlikte üreterek hizmet vermektedir. Aynı zamanda uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile Standart ve Özel Bağlantı Elemanları, Yedek Parça, Kalıp Tertibatı, Makine Parçaları, Otomat ve Paslanmaz mamullerini, ISO, DIN standartlarında üreterek çeşitli sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 1. CONCRETE BLOCK MACHINE

  Türkiye

  Bir MUSSAN GROUP Ortak iştiraki olarak; Briket, parke ve bordür makinası, beton boru makinaları ve kalıp imalatı faaliyetlerine 1973 yılında baba mesleği olarak başlamıştır. O günden itibaren bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye başlayan firmamız; ürettiği briket makinaları, beton santralleri ve kilit parka taşı makineleri sektöründe yurt içi ve yurt dışına yaptığı satışlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Firmamız İstanbul’daki modern tesislerinde her türlü briket - parke - bims makinası ve kalıp taleplerine cevap verecek şekilde ticari hayatına devam etmektedir. Ayrıca şirketimiz yaptığımız tanıtım çalışmaları ile yurt dışı pazarında belli bir pazar payına ulaşıp 21 farklı ülkeye ihracaat yapan bir firma konumuna gelmiştir.

 2. CANSA MAKINA / PIPE BENDING MACHINES

  Türkiye

  Cansa Makina, since 1979, is experiencing a remarkable and steady growth trend. Cansa Makina pipe bending, end-forming and pipe drilling machines have been working constantly for more than twenty years and have produced many different products all over Turkey and abroad with reliability and precision. From this standpoint, Cansa Makina demonstrate a production rigour and competence that the customer will always require.Temelleri 1960'lı yılların sonlarında atılan CANSA MAKİNA, sektörün içinden gelen bir üretici güç olarak, imalat makinelerindeki dışa bağımlılığı aşma kararlılığıyla 1979'da Türkiye'nin ilk boru bükme makinesini üretti. Başladığı günden bugüne üretimini aralıksız devam ettiren CANSA MAKİNA yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da daima tercih edilen marka oldu.

 3. KAYZER KONVEYÖR

  Türkiye

  Yatay ve dikey taşıma yapabilmek için ürünün ebadına, ağırlığına göre ve üretim alanına göre tüm hesaplamaları yaparak en doğru ürünü geliştirmektedir. Yüksek yerlere istifleme yaparak istif miktarını artırabilir, iş gücünü daha verimli kullanarak işçilik maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kalite odaklı çalışan firmamız size özel ARGE ve ÜRGE çalışmaları yaparak en kaliteli çözümü üretme garantisi vermektedir.

 4. OKSE MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Firmamız Türkiye’nin yapı sektöründe önemli yeri olan bir firmada 20 yıllık imalat ve üretim tecrübesinden sonra 1998 yılında Sayın Muhlis CARBAŞ tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Torna tezgahı ve freze ile başlayan üretim 2000'li yıllarda CNC tezgahlar ile gelişme ve büyüme sürecine girmiştir. Bir dönem HAKAN MAKİNA olarak faaliyet gösteren firmamız 2000'li yılların ortalarında OKSE MAKİNA FIRÇA MAKİNALARI İMALAT METAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Yağlı boya/kestirme fırçaları ve boya ruloları üretiminde kullanılan makinelerin yurtdışı dahil olmak üzere son teknolojisinden haberdar olan firmamız bu makinelerin imalatını yapmaktadır. Yağlı boya/kestirme fırça tenekesi imalatında kullanılan makine ve tekelerin imalatı, oto yıkama fırçaları badana fırçaları ve sanayi fırçaları üretiminde kullanılan makinelerin imalatı firmamızda yapılmaktadır.

 5. CARMINATI MORSE SNC DI CARMINATI VINCENZO & C.

  İtalya

  CARMINATI MORSE şirketi kurulduğundan bu yana kavrayıcı çeneler üretmektedir. Ana ürünlerimiz: Makine - takımlara yönelik kavrayıcı çeneler; tekli veya çiftli otomatik kavramalı « Avrupa » tipi çeneler; Açılma kapanma kontrollü, mekanik kilitlenmeli, hidrolik veya oleopnömatik SP/SPE tipi dikey çeneler; Mekanik kilitlenmeli, oleopnömatik AC/GM tipi kavrayıcı çeneler; makine takım tezgahları için kavrayıcı çeneler ve malafalar.

 6. RUZMAK MAKINA OTOMASYON

  Türkiye

  Ruzmak works mainly welding and machining manufacturing. Our primary sectors are special CNC benches for automotive companies, fixtures, equipment and special design machine manufacturing. We provide third party production service to iron and steel companies. We also provide spare part and R & D design support to food companies. Spare parts and project-based services using CNC vertical machining and CNC lathes are services of our firm can provide. We have the best solutions for your company.

 7. MAPA CIVATA SANAYI ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  MAPA CIVATA SANAYI ANONIM SIRKETI, şirketi 1968, yılında kurulan ve Bağlantı - imalât için makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Cıvata, özel cıvata ve saplamalar, bağlama elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. HDS KARGO

  Türkiye

  medikal ortopedi (toptan hastane yatakları ve ortopedik ürünlerin satışı ) ve diyaliz ürünleri(diyaliz filtreleri ve yedek parçaları) uluslar arası taşımacılık hizmetleri (kara , deniz ve hava taşımacılığı)

 9. DEMIR OTOMAT

  Türkiye

  Talaşlı imalat sektörüyle uğraşmaktayız Otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz Cnc torna Cnc freze C EKSENLİ TORNALARIMIZ VE SERİ İMALAT ÇİFT TABLALI CNC FREZE'LERİMİZ MEVCUT OLMAKTA ÇAP 500 E KADAR İŞLEME KAPİSİTEMİZ VARDIR Dışarı yaptırdığınız işler için , teklif alabilirsininiz. ISO 9001 kalite belgemiz mevcut olmakta Kapasite raporumuz mevcuttur

 10. RMM MODEL VE DÖKÜM SANAYI VE TIC. LTD STI

  Türkiye

  Talasli imalat sektorunde avrupa standartlarinda calismalar yapmaktayiz. Kaliteye önem veren (önce kalite) gelenegimizle Yurt içi ve yurt dışı pazarlarına yönelik yedek parça üretimi yapmaktayiz. Ayrica Döküm sektorundede faliyetlerimiz profesyonel sekilde yapilmaktadir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz