• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • badem şekeri

Sonuçlar

Badem şekeri - Ithalat/Ihracat

 1. CANDYVILLE

  Belçika

  Verified by europages badge

  CANDYVILLE, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Badem şekeri, Badem şekeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gierle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MATEDIN

  Türkiye

  Matedin Kuruyemiş, 1930 yılından itibaren Mardin'in yöresel ürünlerini satmaya başlayan ve her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştiren bir firmadır. Matedin.com müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Ayrıca Matedin Kuruyemiş sattığı birçok ürünü kendisi üreterek müşterilerinin beğenisine sunar. Matedin Kuruyemiş; Mardin'de kendi üretimimiz olan Mardin Badem Şekeri çeşitleri, 7 çeşit kahvenin karışımıyla oluşan Mardin Dibek Kahvesi başta olmak üzere günlük ve taze olarak firmamıza özel olarak gelen Antep Fıstığı, Drajeler, Lokumlar, Çay Çeşitleri, Ceviz, Mısır Çerezi, Leblebi Çeşitleri, Özel Mardin Leblebisi, Çekirdek Çeşitleri gibi birçok kuruyemiş ürününün yanı sıra hediyelik fincan takımlarını tüm Türkiye ile buluşturmak amacıyla Matedin.com'u açtı. Keyifli alışverişler.

 3. DRAGEES REYNAUD

  Fransa

  Kaplamalı çikolata (bitter, sütlü, fındık kremalı, karamelalı, trüf, vb. ve badem şekeri (çikolata ya da şeker içinde gümüş, altın, renkli kaplamalı), küçük kalp şeklinde renkli çikolatalar alanında uzmanlaştık. Seçilmiş özel bademler üzerinde çalışıyoruz: Avola, bademlerini Fransa ve İspanya’dan kendi özgün lezzeti için seçmektedir. Özel çikolatalarımız denince, ekstra ince çikolatalarla çalışıyoruz. Çikolatalı drajelerimizin ham maddesini %70'lik kakao oluşturmaktadır.

 4. CONFETTI MUCCI ALBERTO

  İtalya

  Mucci Alberto şekerlemecilik uzun tecrübesi ile üstün gelmektedir, bu sayede lezzetli el yapımı şeker ve çikolata ürünlerini tutku ile hazırlar.

 5. INCI SABANCIOGULLARINDAN

  Türkiye

  Dogal ortamında özel ekolojiye sahip nasrullah köyü zeytin ve badem başta olmak üzere ürünlerini işleyip neiseo markası altında satışı

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LES DRAGEES COLCHQIUES

  Fransa

  LES DRAGEES COLCHQIUES, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. madalya merasimi, evlilik davetiyeleri, Vaftiz aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemenos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KOENIG BACKMITTEL GMBH & CO KG

  Almanya

  KOENIG BACKMITTEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Werl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GORYAL GMBH

  İsviçre

  GORYAL GMBH, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Biberist, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. NASTRI PORTACONFETTI

  İtalya

  NASTRI PORTACONFETTI, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerlikler, düğün ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TURRONES SAN ANDRÉS

  İspanya

  TURRONES SAN ANDRÉS, yılında kurulan ve Nugat (Koz helvası) sektöründe faaliyet gösteren bir. Badem şekeri, Meyveli şekerler, Badem şekeri, Meyveli şekerler, Touro nugatları, çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TOBARRA - ALBACETE, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CONFISERIES DRAGÉES ADAM

  Fransa

  CONFISERIES DRAGÉES ADAM, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekerlemeler, sanatsal çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herrlisheim Près Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. YERNAUX

  Belçika

  YERNAUX, yılında kurulan ve Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Badem şekeri, pralin, çikolata drajeleri, hediyelik eşyalar, Badem şekeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auvelais, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ERNESTO BRUSA S.R.L.

  İtalya

  ERNESTO BRUSA S.R.L., yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bademli draje üreticisi, çikolata drajeleri, Tören için draje üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CONFETTI CRISPO

  İtalya

  CONFETTI CRISPO, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Giuseppe Vesuviano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ETABLISSEMENTS HAVARD SARL

  Fransa

  ETABLISSEMENTS HAVARD SARL, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Badem şekeri, fırın gereçleri, Badem şekeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Damigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CRIDECOR SRL. DI CRISPO

  İtalya

  CRIDECOR SRL. DI CRISPO, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bayram eşyaları, şekerlikler, balon, pastane dekorasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuseppe Vesuviano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BOMBONIERE LA ROSA

  İtalya

  BOMBONIERE LA ROSA, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porcari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KARAMANIS DRAGEES

  Yunanistan

  KARAMANIS DRAGEES, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. drajeler, çikolata drajeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MANDRA ATTIKIS, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. DRAGEESONLINE.BE

  Belçika

  DRAGEESONLINE.BE, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, RENLIES, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ARIKOK BADEM

  Türkiye

  ARIKOK BADEM, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BELLE É BO

  Belçika

  BELLE É BO, yılında kurulan ve Badem şekeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dison, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ROVACOS

  Belçika

  Verified by europages badge

  ROVACOS şirketi 50 yılı aşkın bir süreden beri unlu mamuller - pastane, şekerleme ve çikolata işletmeleri süsleme pazarında aktif biçimde yer almaktadır. Yenmez süsleri ve badem ezmesi, şeker, çikolata ve meyve jölesinden mamul yenilebilir süsleri imal ediyoruz. Pasta ve dondurma süsleri, ürün çeşitlerimiz mevcut tüm kutlamaları ve etkinlikleri kapsamaktadır. Avrupa ve Amerika kıtalarından ve Orta Doğu ülkelerinden toptancılar - perakende satıcılar ve endüstriyel imalatçılar hedef müşteri kitlemizi oluşturmaktadır.

 3. MASALSI CONCEPT

  Türkiye

  Hayatınızın en mutlu anlarını yaşadığınız özel günleri daha güzel kılabilmek için yola çıktık. Masalsı Concept tasarım ekibi, sizler için özel olarak nikah şekeri, düğün davetiyesi, kına hediyesi ve bebek şekerleri tasarlayarak, hem sizler hem de davetliler için günün anlam ve önemini yansıtan tasarımlar yapıyor. Sizler için tasarım ekibimizce tasarlanan ürünler: - Nikah şekeri - Düğün davetiyesi - Kına malzemeleri - Kına hediyesi - Bebek şekerleri ve hediyeleri Günümüzde sıradan tülün içine sarılan badem şekerinin yerini minik hediyeler aldı. Bu yüzden Masalsı Concept olarak, özel tasarım ekibimiz tarafından tasarlanan nikah şekeri, kına hediyesi, bebek şekeri ve davetiye üretiminin yanı sıra düğün organizasyonları da yaparak, hayatınızın en mutlu günlerinde sizlere var gücümüzle hizmet veriyoruz. Türkiye'nin lider tasarım ve üretim ekibimizle sizlere hizmet sunduğumuzun bir kez daha altını çizmek gerekir. Siz de bu mutlu günlerinizi ölümsüz kılmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 4. RAB WHOLESALE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (LIMITED LIABILITY) Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 6. GÜNTHART & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  70 yıllık deneyim. Günthart şekerleme dekoru alanında uluslararası lider şirketler arasındadır. 10 ülkede 1500'den fazla çalışanla IFS ve BRC kalite standartlarına göre çalışıyoruz. Pasta süslemeleri ve hediyelik eşya alanındaki 70 yılı aşkın tecrübemiz ve yeni fikirler konusundaki heyecanımız bizi pasta süsleme ve yenilikçi hediyeler konusunda ideal ortağınız haline getirmektedir. Bu konuda, uluslararası Günthart çalışanları ile satış ve dağıtım iş ortakları sizi uzman danışmanlık ve destekleri ile yanınızdadır. En iyi içerik malzemelerini kullanarak ve kapsamlı üretim prosesleri sayesinde fırınlara, pastanelere ve özel amaçlı üreticilere pasta dekorasyonları ulaştırıyor, her ihtiyaç ve her sezon için yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Sonuçta düğünler ve doğum günleri gibi anlarda pastalar ve turtalar için rüya gibi dekorasyonlar imal edilebiliyor.

 7. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  RADZIOWI SP. Z O.O. şirketi 2014 yılında kurulan ve Organik gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/Üretici şirketidir. Ayrıca yer fıstığı, hurma, hindistancevizi unu, brezilya fıstığı, badem, kuru kayısı, paketlenmiş badem, paketlenmiş kaju ve sağlıklı ve doğal gıda sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Merkezi Polonya'nın Brzozów şehrinde bulunmaktadır.

 8. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 9. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ bitkileri, Diyetik ve organik yiyecekler, Adil ticaret, Kakao ve çikolata, Yağ bitkileri, tohumlar, meyve ve sebze toptancısı, Diyetik ve organik yiyecekler, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS LIMOUZI SAVEURS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, Nugat (Koz helvası), ŞEKERLEMELER, Karamelli bonbon, El yapımı çikolata dükkanı, çikolatalar, Kurabiyeler, kaju cevizi, badem kurabiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Objat, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz