• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bahçıvanlık ithalat-ihracatı

Sonuçlar

Bahçıvanlık ithalat-ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. MAZETTO COMPANY

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Hoş geldiniz! Biz MAZETTO COMPANY şirketiyiz; Brezilya tarım ürünlerini ihraç etmeye odaklanan hızlı büyüyen bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Dış ticareti dönüştürmek, dünya çapında bağlantılar yapmak ve dış ticarette alım satım bürokrasisini çözmek için çalışıyoruz, en iyi ürünleri ve koşulları sizlerle buluşturuyoruz. Küreselleşen bir dünyada misyonumuz uzmanlık, şeffaflık ve sadakat sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman son derece kaliteli ürünler ve mükemmel uluslararası ilişkiler sağlıyoruz. Bulunduğumuz yerler: MAZETTO COMPANY'nin ofisleri stratejik olarak São Paulo ve Lizbon'da bulunmaktadır. Ürünler: Ağırlıklı olarak Brezilya kahvesi, havuç, domates, patates, mısır, soya, Brezilya bifteği ve tavuk ithalat ve ihracatıyla uğraşıyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovenya

  Verified by europages badge

  TRSNICA VRHPOLJE, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, Fidanlık ve ormancılık, aşılama işleri, şarap üzümü, kancalar, aşılı bağ çubukları, fide çelikleri, asma fideleri, Asma bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vipava, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. BIOFOOD GIDA

  Türkiye

  Ulusal ve uluslararası ticaret kurallarına hakim olan genç bir şirketiz. Türkiye, antep fıstığı ve kayısıların önde gelen üreticisi olduğu için, BioFood size sadece bölgesel ve kaliteli ürünler sunmak için Türk topraklarından elde edilen yerel ürünler getirmeyi taahhüt eder. Aranan her ürün için, gıda ihtiyaçlarınızı en iyi fiyata doğru şekilde seçmenizi sağlamak için fabrika fiyatlarına sahip çok sayıda marka sunuyoruz. Tarım-gıda alanındaki hizmetlerimizin yanı sıra, Türkiye'deki faaliyetinizin kurulması için irtibat noktanız olmanızı da öneriyoruz. Bu nedenle, sizin adınıza Türk sanayicileri ile pazarlık yapabilir, bölge içinde fuarlar ve B2B toplantıları organize edebilir, ayrıca ihracatla birlikte deniz ve hava hizmetleri düzenleyebiliriz. Ayrıca, Türkiye'de yasal ve vergi danışmanlığı da sunabiliriz.

 4. BYLINY-SWIERK

  Polanya

  Uzun ömürlü bitkiler, süs amaçlı çimenler, bahçeler için eğreltiotları ve konteyner içinde ot üretimi konusunda uzmanız. Ürün yelpazemizde ender bulunan uzun ömürlü bitkiler de mevcuttur – çok bulunmayan ama değerli bu bitkilerin yanı sıra güneşli ve gölgeli alanlar için yüksekte ve alçakta ekilebilen uzun ömürlü bitkiler de temin ediyoruz. Küçük bahçelerden parklara ve seralara kadar her yerde yetişebilen bitkiler üretiyoruz. Üretim çiftliğimiz Poznań Uluslararası Fuarında iki altın madalya kazanmıştır.

 5. DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO

  İtalya

  Deus s.r.l. a şirketi tek yöneticisi Francesco Varone tarafından 2009 yılında kurulmuştur, genç yaşına rağmen, Calabre meyve ve sebze ticareti sektöründe şirketi önemli bir konuma getirmek için geliştirmeyi başarmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Hollanda

  PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel tartım cihazları, budama donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bleiswijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Fransa

  MARTJIM FRESH PRODUCE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Etampes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  İspanya

  COSTIÑA ORGÁNICA S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, malçlama için ağaç kabukları, Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O Pino (a Coruña), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRUFAZERO

  İspanya

  TRUFAZERO, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yer mantarı, yer mantarlı peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cifuentes-Guadalajara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Hollanda

  SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  İspanya

  HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sanchonuño, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALEYA

  Beyaz Rusya

  GALEYA, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçıvanlık için aydınlatma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. GREENHOUSE INTER SERA LTD STI

  Türkiye

  GREENHOUSE INTER SERA LTD STI, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ADOMEX

  Hollanda

  ADOMEX, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. noel eşyaları, çiçekçiler için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uithoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ARCTIC TUNNEL

  Norveç

  ARCTIC TUNNEL, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Poliamit lif - imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vangsnes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Türkiye

  PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arnavutkoy, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. GARDEN CLUB

  Ukrayna

  GARDEN CLUB, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rivne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. TRADEVEGETAUX

  İsviçre

  TRADEVEGETAUX, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dış dekorasyon bitkileri, çit için ağaçlar, ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigny, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. KAKOGIANNAKIS NURSERIES

  Yunanistan

  KAKOGIANNAKIS NURSERIES, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dekorasyon bitkileri, narenciye, zeytin ağacı, doğa mimarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rethimno, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. S.E.P.O. SPA

  İtalya

  S.E.P.O. SPA, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, meyve ihracatı, taze sebzeler, Taze meyve ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GRUPPO MADDALO

  İtalya

  GRUPPO MADDALO, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. roka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellizzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GROSHOP SARL

  İsviçre

  GROSHOP SARL, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Moudon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portekiz

  AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal üretim, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, Meyve ve sebze ticareti, Tarımsal üretim, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riachos, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. FOUR SEASONS QUALITY

  Hollanda

  FOUR SEASONS QUALITY, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, De Kwakel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukrayna

  O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvanın güzelliği ve sağlığı için ürünler, hayvanlar için besleyici unlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnitsa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. LECHUGAS

  İspanya

  LECHUGAS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. marul sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  İspanya

  AGRIDEMUR MARKETING S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ıspanak, Taze ürünlerin ithalat ihracat ve nakliyesi, salatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Pacheco, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litvanya

  SEKLOS AGRICULTURAL JSC, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 9. HAGEBUTIKKEN AS

  Norveç

  HAGEBUTIKKEN AS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bahçe aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vangsnes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 10. HORTIBALANEGRA

  İspanya

  HORTIBALANEGRA, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Almeria, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bahçıvanlık ithalat-ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.085 Şirketler