• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bahçıvanlık ve ormancılık

Sonuçlar

Bahçıvanlık ve ormancılık - Ithalat/Ihracat

 1. SEYMEN SERACILIK

  Türkiye

  Sayın ilgili İst.Bakırköy civarındaki seramızda 700 kök hazır 400 kök bir hafta sonra satışa arz edilecek, TOPRAKSIZ VE HİÇ İLAÇ KULLANILMAKSIZIN taze canlıİTALYAN türü FESLEĞEN Ürünümüz bulunmaktadır. İlgi duyarsanız lütfen telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Teşekkürler, iyi işler.

 2. GROWGROUP IFS B.V.

  Hollanda

  GROWGROUP IFS B.V., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barendecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. BRAEKEN EDDY

  Belçika

  BRAEKEN EDDY, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçıvanlık ve ormancılık, Bahçe sulama sistemleri, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları, Bahçıvanlık ve ormancılık, Bahçe sulama sistemleri, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overpelt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Belçika

  BOOMKWEKERIJ WILLAERT, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Bahçıvanlık ve ormancılık, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, bahçe süsleri, Bahçıvanlık ve ormancılık, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L.

  İspanya

  GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bahçecilik, ormancılık ve buna bağlı zorunlu hizmetler, orman bakımı, orman yangın mücadele servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hornachuelos, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK

  Hollanda

  T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ruinerwold, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A

  Portekiz

  ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pedrógão Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. LOCOVERDE

  Belçika

  LOCOVERDE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yollar - İnşaat, yer döşemesi için karolar, peysaj mimarisi, Yollar - İnşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilzen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ALMA SEGES SOC. COOP.

  İtalya

  ALMA SEGES SOC. COOP., yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Bahçıvanlık ve ormancılık, Meyveler, Bahçıvanlık ve ormancılık, marul, karpuz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eboli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FLORALIS D.O.O.

  Hırvatistan

  FLORALIS D.O.O., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dubrava, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. AISHA FLOWERS

  Kenya

  AISHA FLOWERS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nairobi, Kenya 'de bulunmaktadır.

 2. GINKEL GROEP

  Hollanda

  GINKEL GROEP, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halk lokalleri tasarımı, asma bahçe görüşü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veenendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. DE PLANTENMEESTER

  Hollanda

  DE PLANTENMEESTER, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Hengelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. ONINK TUINEN

  Hollanda

  ONINK TUINEN, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. periyodik bahçe bakımı, klinker zemin kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeewolde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. BAUMPFLEGE ZIELINSKI

  Almanya

  BAUMPFLEGE ZIELINSKI, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rosengarten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WOBC S.R.O.

  Çek Cum.

  WOBC S.R.O., yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Bahçıvanlık ve ormancılık, BİYOLOJİK TARIM, Bahçıvanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4-Braník, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. MUSCHKUNSTGRAS

  Hollanda

  MUSCHKUNSTGRAS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Apeldoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS

  Türkiye

  MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçek saksıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MIDLANDS LUBRICANTS LTD

  Birleşik Krallık

  MIDLANDS LUBRICANTS LTD, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel rafine gresler, Doğada çözülür yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CAMWOODERS GROUP OF COMPANIES

  Kamerun

  CAMWOODERS GROUP OF COMPANIES, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. afrika ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 1. ARC EN CIEL PAYSAGE

  Fransa

  ARC EN CIEL PAYSAGE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ağaçların kesilmesi, parklar, bahçeler ve teraslar oluşturma, ahşap bahçe malzemeleri, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Maur Des Fosses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE.

  Polanya

  WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sosnowiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD

  Birleşik Krallık

  CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. endüstriyel ot ayırma işlemleri, kas rehabilitasyonu ve oksijen ozon tedavisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirkmuirhill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CARSKO DRVO D.O.O.

  Sırbistan

  CARSKO DRVO D.O.O., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kruševac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. ROYAL FLOWERS

  Ukrayna

  ROYAL FLOWERS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dnepr, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG

  Hollanda

  PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. klinker zemin kaplamaları, bahçe düzenlemesi, peyzaj danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgerbrug, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ALPHA DELTA MACHINERY

  Birleşik Krallık

  ALPHA DELTA MACHINERY, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kütük yarıcılar, tomruk kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chapelton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF

  Hollanda

  MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. sentetik ot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apeldoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. MJFRESHPRODUCE

  Kenya

  MJFRESHPRODUCE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kesilmiş gül, avokado sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nairobi, Kenya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bahçıvanlık ve ormancılık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

19.855 Şirketler