• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bahçıvanlık- koruluk ve peyzajcılık servisi

Sonuçlar

Bahçıvanlık- koruluk ve peyzajcılık servisi - Ithalat/Ihracat

 1. OMEGA 69

  Fransa

  Verified by europages badge

  OMEGA 69, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Ağaç budama ve kesimi/devirmesi, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, periyodik bahçe bakımı, Ağaç budama ve kesimi/devirmesi, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Fons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SHEEP-CLEANER

  Fransa

  Verified by europages badge

  SHEEP-CLEANER, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Montgobert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TITIS ESPACE VERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  TITIS ESPACE VERT, yılında kurulan ve Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, bahçecilik, dış düzenleme, doğal ve bitkisel bahçe duvarı bariyeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aulnay Sous Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LA VISION VERTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA VISION VERTE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, periyodik bahçe bakımı, ağaçların kesilmesi, bahçecilik, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'etang-La-Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Sakarya Botanik A.Ş. Sakarya Fidancılık A.Ş. tarafından üretilmiş olan bitkileri teknolojik ekipmanlarla saksılayarak kullanıma hazır hale getirmekle birlikte, Türkiye ve Yurt dışına bitki pazarlamaktadır. 17 hektar alana kurulmuş olan Türkiye’nin en modern ve en büyük fidanlık tesisini işletmektedir. Şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 1.500 m2 kapalı bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve Otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. Fidanlıkta Yıllık 1.500.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretip pazarlayarak Türkiye’nin en büyük bitki ihracat firması olma özelliğini sürdürmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türkiye

  Kristal Landscape was established in 2002 with an understanding that is inspired by nature and adapts the power of nature to urban life. We continue to sign successful projects with our expert and experienced technical staff, our understanding of aesthetics in harmony with nature, and our powerful and modern machinery equipment. • PRODUCTION OF TREE, SEEDLING AND SEEDLING • SEASONAL FLOWERS • IRRIGATION SYSTEMS • PLANT NUTRITION • MULTI-STOREY PARKING SYSTEMS • WOODEN CITY FURNITURE PRODUCTION • WOODEN HOUSE PRODUCTION We are honored to work together

 2. ASEL TEL SANAYI VE TICARET AŞ. ( BROFENCE )

  Türkiye

  ASEL TEL SANAYİİ VE TİCARET AŞ olarak “BROFENCE” marka adı altında Ankara’daki fabrikamızda ÇİMÇİT (Grass fence) üretmekteyiz. Yeni ve modern makinelerle donatılmış 3500 M2 alan üzerine kurulu fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek müşterilere hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz çevre dostu, her iklim koşuluna uygun, korozyona uğramayan ve uzun ömürlüdür. Alev almayan, solmayan, bozulmayan, dökülmeyen, yıkanabilen, boya tutmayan yapısıyla dikkat çeken bir ürün grubunda yer alan çim çit, destekleyici herhangi bir unsurun bulunmadığı alanlarda paneller şeklinde uygulanırken, destekleyici unsur olarak tel örgüye, duvar yüzeye, direk aralarına da uygulanabilmektedir. Çim çit kullanım alanları oldukça geniştir. Dekoratif bahçe çiti, peyzaj çiti veya bahçe sondaj çiti olarak da kullanılabilmektedir. %100 UV korumalı ve 5 yıl güneş ışınlarına (ultraviyole ışınları) dayanma özelliğine sahiptir. Rulolar halinde üretilmektedir. Rulo uzunluğu 10m’dir. Çim sistemi portatiftir ve sökülüp takılabilir. Çim çit doğal çim renginde ve solmaz özelliktedir. PVC ile galvaniz tellere UV korumalı olarak üretilir. bahçe çiti , peyzaj , güvenlik çiti , duvar çiti , sunni çim , çim çit , panel çit , kafes tel, gabion tel , dikenli tel, jiletli tel , duvar süsü,

 3. MARMARA NURSERIES INC. CO. (SMS MARMARA GROUP)

  Türkiye

  MARMARA FİDANCILIK SERACILIK SAN. TİC. A.Ş.Marmara Fidancılık ve Seracılık San. Tic. A.Ş. 1994 yılında Limited Şirketi olarak kuruldu.Başlangıçta küçük çaplı peyzaj işleri yapan firma ilerleyen süreçte peyzaj sektörünün temel argumanı olan bitki üreticiliğine Bursa’nın Kestel ilçesinde başladı. 1996 yılında taahhüt işlerine giren firma, kısa sürede başarılı çalışmalar yaparak sektörde varlığını hissettirmeye başladı.Marmara Fidancılık, 1999 yılında bitki üreticiliği konusunda modern teknolojinin uygulandığı Pamukova Bitki Üretim Tesisini kurdu. Avrupanın çeşitli ülkelerinden bitki üretim materyalleri ithal ederek yüksek kaliteli bitki üretimine başladı.Sektörde öncülük yapmaya başlayan Marmara Fidancılık, bitki ithalatı ile birlikte ürettiği bitkileri dünyanın değişik ülkelerine ihraç etmeye başladı. Marmara Fidancılık yurtiçi ve yurtdışında büyük çaplı projeler yaparak sektörün Türkiye’deki lokomotifi olma özelliğini sürdürmektedir. www.smsmarmaragroup.com , www.sakaryabotanik.com www.sakaryafidancilik.com www.antalyasusbitkileri.com.tr, www.marmaraint.com/, www.marsayapipeyzaj.com.tr, www.smsmarmaragroup.com/hydrobalance/ İstanbul Ofis Tel: +90 216 307 67 23 Fax: +90 216 307 22 87 Sakarya OfisTel: +90 264 319 26 70 Fax: +90 264 319 22 27 Mobile: +90 541 508 58 54 Whats app: +90 530 311 27 63

 4. NK PEYZAJ

  Türkiye

  Nk Peyzaj ve Bahçe düzenleme firması olarak profesyonel hizmet vermekte olan firmamız sizlere en iyi hizeti vermekte olacağız. İstanbul'dan Edirneye kadar bir çok il ve ilçe de hizmet verilmektedir. Beylikdüzü, Çatalca, Silivri, Büyükçekmece ilçeleri özellikle bir çok kanalda hizmet vermekteyiz. Bahçe düzenleme alanında verdiğimiz hizmetler, Bahçe Otomatik ve damlama Sulama, Hazır Rulo Çim Uygulaması, Ağaç Budama, Bitki Temini gibi bir çok farklı hizmet seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bahçe peyzaj düzenlemelerinde her zaman en uygun fiyatlara memnuniyet garantili olarak çözüm üretiyoruz. Çalışmalarımızda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır. Personellerimiz ise işinin ehli kaliteli yapılardan oluşmaktadır.

 5. TASBAHCE MADENCILIK PEYSAJ LTD STI

  Türkiye

  25 yılı aşkın süredir bahçe bitkileri konusunda üretim gerçekleştiren firmamız, Türkiye'de bir çok Belediye ve özel şirketin Bahçe ve süs bitkisi tedariğini gerçekleştirmektedir. Özellikle tüm boylarda ağaçlarımız bulunmaktadır.

 1. EDIL SERVICE LANZA SRL UNIPERSONALE

  İtalya

  Edilservizi Lanza srl, işine tutku derecesinde bağlı ve iç ortamlarda kullanılan kuru sistemlerin uyarlanması, iç ortamlara finisyon işlemleri uygulanması, endüstriyel zeminlerin kaplanması, mağaza dekorasyonu, bahçe düzenlemesi, eşya taşıma hizmetleri ve hatta binaların boyanması gibi hizmetler sunan bir grup girişimciden oluşmaktadır. Şirket tüm ciddiyeti ve profesyonelliğiyle İtalya içine yönelik olarak faaliyet göstermektedir.

 2. ARMADA GROUPE

  Türkiye

 1. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Birleşik Krallık

  MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel inşaat müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, bina inşaatları, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  İspanya

  IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. mandreller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  İtalya

  GIARDINAGGIO E AMBIENTE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bahçe bitkisi satışı, yeşil alan ve bahçe tasarımları, bahçeler için fidanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Della Pescaia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COFAR S.R.L.

  İtalya

  COFAR S.R.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ağaçların kesilmesi, doğa mühendisliği, çevre temizleme, kamuya ait yeşil alanların bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnovo Ne' Monti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  İsviçre

  AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bollingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. EUROCESPED®

  İspanya

  EUROCESPED®, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sentetik ot, spor tesisleri için topraklı çim, rulo çimen döşeme, 24 saatte çimen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almería, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. TOP-GREEN

  İtalya

  TOP-GREEN, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pianiga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  İtalya

  OFFICINA DEL VERDE SRLS, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, San Massimo All'adige, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GREENAREA

  İspanya

  GREENAREA, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akustik paneller, dekoratif kaplamalar, bahçe düzenlemesi, Akustik paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sagunto, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREAT GARDEN

  Birleşik Krallık

  GREAT GARDEN, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. malikanelerin çitlerinin konulması, yeşil alan ve bahçe tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wallingford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ART & JARDINS

  Fransa

  ART & JARDINS, yılında kurulan ve Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, peyzaj danışmanlığı, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENVIRONET

  Birleşik Krallık

  ENVIRONET, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Woking, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHA GARDEN TEAM

  Birleşik Krallık

  ALPHA GARDEN TEAM, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. PAUCHARD SAS

  Fransa

  PAUCHARD SAS, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, peysaj mimarisi planlaması, kazanlarla ilgili teknik yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roville Devant Bayon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU SCHMIDT

  Almanya

  GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU SCHMIDT, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rostock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HOWANDWHENTOPRUNE

  Amerika Birleşik Devletleri

  HOWANDWHENTOPRUNE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bahçe malzemeleri, boya göre budama çalışmaları, bitki budama, meyve ağaçlarının budanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. URBANATURE

  İspanya

  URBANATURE, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe düzenlemesi, rulo çimen döşeme, periyodik bahçe bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. PASSION JARDIN

  Belçika

  PASSION JARDIN, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, yeşil alan ve bahçe tasarımları, bahçe düzenlemesi, periyodik bahçe bakımı, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mellier, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bahçıvanlık- koruluk ve peyzajcılık servisi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.827 Şirketler