• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bahçe aletleri

Sonuçlar

Bahçe aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. LORDAVENUE.COM

  Fransa

  Verified by europages badge

  LORDAVENUE.COM, yılında kurulan ve Araçların onarımı için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kompresörler, Bahçe aletleri, Kompresörler, dairesel makas, matkap, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SARTEX S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SARTEX S.R.L., yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tırmıklar, kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DALGIÇ YANGIN SISTEMLERI LTD

  Türkiye

  1989 yılından beri ürettiği bütün ürünlere TSE kalite belgesi alarak ürünlerinin kalitesini belgelendiren ve ISO 9001: 2008 Kalite Belgeli yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren lider kuruluş olmaya devam eden yangın sektörünün en geniş kapsamlı üretici firması olarak gelişimini sürdürmüştür. Ürünlerimizin yelpazesini sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her geçen gün genişletmek, iç ve dış piyasada daha iyi tanıtmak, daha fazla sayıda kurum ve firmaya hitap edebilmek ve müşteri yelpazesini genişletmek amacıyla yurt içi ve yurtdışı fuarlarına katılmaya özen gösteren firmamız bunların yanı sıra; Dalgıç, yangın önleme ve güvenlik söz konusu olan her alanda (binalar, fabrikalar, devlet daireleri, ormanlık araziler vb...), yangınla mücadelede kullanılabilecek, mevcut olan en yeni teknolojik gelişmeler takip edilerek imal edilmiş olan ürünlerimizle, sizlere hizmet etmeye dün olduğu gibi bugün ve yarında tüm özveri ve AR-GE çalışmalarımızla devam edecektir. RİSK ANALİZİ; DALGIÇ YANGIN bünyesinde çalışan konusunda uzman ve eğitimli personel tarafından firmanızda, risk durumu göz önünde bulundurularak olması gereken yangın güvenlik önlemleri ile ilgili bir rapor hazırlanır ve tarafınıza sunulur.

 4. YAVUZTAR COMPANY

  Türkiye

  Firmamız en son teknolojileri kullanarak çiftçimizin daha rahat iş yapabileceği bir şekilde geliştirmiş olduğu makineleri itinayla ve titizlikle üretmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler 3 yıl firmamız garantisi altındadır. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için TSE, TSEK ve Avrupa sertifikalarına sahiptir. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da faaliyet göstermekteyiz. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Kıbrıs İtalya, İrlanda gibi Avrupa ülkeleri ve bazı Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. Deneyimli ekibimizle beraber bugünlere gelmemizde büyük paya sahip olan müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye devam edeceğiz.

 5. KIRIKLER AŞ

  Türkiye

  Hakkımızda Kirikler Hırdavat Nalburiye A.Ş. ​ 1979 yılından beri sektörde var olan firmamız 1995 yılında Kirikler Ticaret olarak yeniden şekillenmiş, 1998 yılında ise şirketleşerek Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. ünvanını almıştır. ​ Değişen dinamikleri ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran firmamız 2004 yılında inşaatını tamamladığı plazasına taşınarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörde örnek teşkil etmiştir. ​ Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. 11.000'i aşan ürün çeşidine her yıl yen ürünler ekleyerek ürün gamını genişletmektedir. ​ Tüm Türkiye'de tanınan firmamız dürüst ticaret ilkesi, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş pazarlama ağıyla marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARS AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  Kalite ve dürüstlük ilkesi ile çalışan firmamız çiftçimiz için en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya çalışır.Kalite odaklı üretim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.Buna paralel olarak firmamız tse-ce gibi standartlara uygunluk belgelerine sahiptir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla satışlarımız bayilerimiz, tarım kredi kooperatifleri ve pancar ekicileri kooperatifleri aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleşmektedir.Yurt dışında ise direk ve dolaylı ihraç ile satışlarımız gerçekleşmektedir. ARS TARIM MAKİNELERİ San.Tic.Ltd.Şti. olarak siz değerli çiftçilerimize en az kayıpla en iyi ürünü alabilmeniz için çalışmaktayız

 2. TELLI TARIM

  Türkiye

  1957 yılında kurulan firmamız tarım sektöründe Zirai ilaç, Tohum, Gübre ve Damla sulama sistemleri üzerine çalışmakta iken 2000 yılında Telli Tarım Ltd Şti ünvanı altında şirketleşerek Tarım; Bahçe, İnşaat, Sulama, Hırdavat ve birçok makina ve yedek parçanın yanında satmış olduğu ürünlere servis ve yedek parça hizmetide vererek sektörde güvenli bir yer edinmiştir.Sosyal sorumluluk bilincinde her yıl üniversitede okuyan öğrencilere burs imkanı sağlamakta olan firmamız aynı zamanda tarımsal ürünlerin tanıtımı ve pazarlama ilgili her yıl düzenlenen ''Manisa/Saruhanlı Üzüm Şenliği''nin sponsorluğunu yapmaktadır. Toplum yararına faaliyet gösteren birçok dernek ve vakıfa maddi destek sağlamaktadır.Görsel, yazılı ve sosyal medya reklamları yanında promosyon ürünlerle pazara yeni girmiş ürünlerin tanıtımını aktif bir şekilde yapmakta ve kullanıcalara bu konuda gerekli bilgi ve beceriler aktarmaktadır. Her zaman ve her alanda mutlu tüketiciler görmeyi hedefleyen bir firmayız. Bu anlamda birebir tüketici ilişkisini tek strateji olarak benimsemekteyiz. Her geçen gün servis ve kalitemizi arttırarak, hem kullanıcılarımıza hem de sosyal-ekolojik yaşama saygı göstererek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektörde öncü firmalar arasındaki yerimizi daha büyük hedeflere taşıyabilmek için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi ve güvenilirliğimizi artırmaya çalışmaktayız. Pazardaki uzmanlığımız, yılların vermiş olduğu tecrübemiz,

 3. KANAT EL ARABASI IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. DEUBA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Bir satıcı olarak, bahçe, mobilya, yaşam, ev, kendin yap, oyuncak, spor, eğlence ve ev hayvanı alanlarındaki çok yönlü ürün çeşitlerimizden de yararlanın. Müşterilerimiz kısa teslimat süreleri, sevkiyata hazır ambalajlarda teslim edilen ürünler ve profesyonel e-ticaret hizmetlerimizin yanı sıra, gıda ve gıda dışı sektöre yayılmış olan perakende satışlarımızı takdir etmektedirler. Aracısız teslimat uzmanları olarak, müşterilerimize yeni iş alanları geliştirmenin temelini sunmaktayız. Burada 20 yıllık çevrim içi ticaret deneyimine sahibiz. Başka bir ağırlıklı faaliyet alanımız ise özel etiket işletmelerinde proje planlaması ve uygulamasıdır. Bu noktada sizin için doğru ürünü ve ambalajı bulur ve sin ticarî markanız haline getiririz. Müşterilerimiz arasında, genel olarak perakendeci mağazalar çevrim içi perakendeciler, indirim marketleri ve toptancılar bulunmaktadır. Daha büyük miktarlar için tesisler ve birliklere de mal sağlamaktan mutluluk duyarız

 5. MINERVATRADE

  Türkiye

  Firmamız traktör yedek parça alanında geniş bir ürün yelpazesi sunarak traktörleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her parçanın teminini yapmaktadir. Traktörler başta çiftçilik ve hayvancılık olmak üzere pek çok alanda kullanılan motorlu araçlardır. Her ne kadar tarım makinesi olarak geçseler de kırsal bölgelerde, hafif taşıma gereksinimlerinde olmazsa olmaz araçlar olarak karşımıza çıkar. Traktörler onlarca farklı parçanın bir arada çalışmasıyla faaliyet gösterir ve her parça hayati öneme sahiptir. Zaman zaman yeni parçalar ile birlikte traktörlerin işlevleri daha da artar. Farklı ekipmanlar ile birlikte farklı işler için kullanılmaya uygun hale gelirler. Fakat bütün araçlarda olduğu gibi traktörlerde de zaman zaman parçalar yıpranır. Bu yüzden de traktör yedek parça ile değiştirmek gerekir. Firamizda çok geniş bir ürün seçeneği sunuyor, hemen her marka traktörün parçasına ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Traktörler zorlu arazi araçlarıdır. Bu yüzden can ve mal güvenliğinden zafiyet vermemek gerekir. Bunun yolu da garantili, kaliteli, güvenilir ve her araca uygun traktör yedek parça kullanmaktan geçer. Firmamizda bütün parçalar dünya standartlarında olup garantilidir.

 1. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Türkiye

 2. RIBIMEX

  Fransa

  RIBIMEX bahçe aletleri takımı, el işi ve sulama materyallerinin üretimine, dağıtımına ve ticaretine adanmış bir şirkettir. Tüm sulama, bahçe ve el işi alanının, özel veya temel ürün isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak için, Ribiland ve Ribitech gibi farklı markalara sahibiz. Tüm referanslarımızı internet sitemizde bulabilirsiniz.

 1. DOGA BAHCE ALETLERI TIC LTD STI

  Türkiye

  Doğa Bahçe Aletleri olarak başta tırpan, testere ve çim biçme olmak üzere her türlü bahçe aletleri ve yedek parçalarının temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Roll Top, New West, Falcon Silver ve Star Gry tescilli markalarımızdır.

 2. MISA GLOBAL DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Misa Global Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak bahçe sulama sistemleri ve izolasyon ürünleri konusunda CELLFAST - ORBİT ve FLEX SEAL ürünlerinin ithalatçısı konumundadır. Faaliyetlerimiz arasında * Bahçe ve Tarım Aletleri * El Aletleri ve Ölçüm Cihazları * Elektrikli El Aletleri * Ev ve Mutfak Aksesuarları * İş Güvenliği Malzemeleri * Jeneratör ve Kaynak Ürünleri * Kompresör - Havalı Aletler * Pompalar ve Su Motorları * Temizlik Ürünleri * Yapı Hırdavat Malzemeleri * Yük Kaldırma Ürünleri

 3. TELLI TARIM BAHCE

  Türkiye

  Telli Tarım olarak bildiğimiz işi en iyi yapmaya odaklandık. Risk almayın uzmanından alın. Garantimiz, güven beyanımız ve onur rozetimizdir, Güvenli Alışverişin Adresi Ücretsiz Kargo ile Aynı Gün Gönderim

 4. VERDEMAX

  İtalya

  VERDEMAX, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe aletleri, bahçe aksesuarları, Bahçe aletleri, bahçe sulama, el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boretto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR

  Almanya

  WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DELLA NOCE RENATO SNC

  İtalya

  DELLA NOCE RENATO SNC, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çalı temizleme makineleri, budama makinaları, bahçeler için motorlu çapalama makinaları, çit budama aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crema, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IMPEX ONE UG

  Almanya

  IMPEX ONE UG, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alet, bahçe malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rutesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  İtalya

  CREOLA GIUSEPPE & C. SAS, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bahçe aletleri, tarım makine ve ekipmanları, tarım alet ve aksesuarları, Bahçe aletleri, bahçe malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Briga Novarese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FOX MOTORI

  İtalya

  FOX MOTORI, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe makineleri, nebülizatörler- atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KOPERSPOREN

  Hollanda

  KOPERSPOREN, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Assen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. SCHNEEADE

  Almanya

  SCHNEEADE, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe aletleri, kar atma ekskavatörleri, kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MX WHOLESALE

  Birleşik Krallık

  MX WHOLESALE, yılında kurulan ve Kitap,gazete ve sürekli yayınlar ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuvalet aksesuarları, Kamp ekipmanları, Bahçe aletleri, Tuvalet aksesuarları, temizleme ürünleri, Kamp ekipmanları, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BONHOMME VERT

  Belçika

  BONHOMME VERT, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bahçe biçme aletleri, Saksıda meyve ağaçları, tarım makinaları ve elektrikli ağır el aletleri kiralanması, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Theux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. METALLURGICA BUZZI S.R.L.

  İtalya

  METALLURGICA BUZZI S.R.L., yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, bahçecilik, vazo taşıyıcı kolon, rüzgar gülü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sirone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ORIGINAL LOWE

  Hollanda

  ORIGINAL LOWE, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Utrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSFILCO

  Belçika

  TRANSFILCO, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşınabilir aletler, Bahçe aletleri, Kendin Yap İşleri için motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Bahçe aletleri, kamp aksesuarları, Kendin Yap İşleri için motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fosses-La-Ville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. ABDECKPLANE-GARTENMOEBEL.DE

  Almanya

  ABDECKPLANE-GARTENMOEBEL.DE, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Dreieich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litvanya

  SEKLOS AGRICULTURAL JSC, yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Bahçe aletleri, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz