• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bahçe yağmurlama sistemleri

Sonuçlar

Bahçe yağmurlama sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meppen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRITZE B&B GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZE B&B GMBH, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kalkar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRASSCALM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRASSCALM GMBH, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DTS DENIZ TARIM SULAMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız geleceğe yönelik teknolojik ar-ge çalışmaları ile geliştirilen sulama sistemleri, sprinkler ve sulama ek parçaları üretimi yapmaktadır. Yenilen makine ağları ile Türkiye'de önde gelen üretici firmalar arasındayız. DTS DENİZ TARIM SULAMA SİSTEMLERİ HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmak, kaliteyi ön planda tutarak istenilen hizmeti en kısa zamanda vermek için çalışıyoruz. Firmamız genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile üretim ve satış yapmaya devam etmektedir. Firmamızla bu sayfa üzerinden yada iletişim numaralarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CEMSAN PLASTIK BORU TARIM TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  KALİTE ANLAYIŞIMIZMüşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını en ekonomikşekilde istenen düzeyde ve zamanında gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.Müşteri memnuniyeti odaklı sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyenfirmamız çalışanlarının eğitim ve sağlığına önemveren bir yönetim anlayışını benimsemektedir.Amaç çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve beraber çalıştıgımız firmaların beklentilerine paralel sonuçlar elde etmektir.VİZYON: Yerel ve bölgesel rekabete katılarak bu sektörde öncü ve tercih edilen marka olmaktır.MİSYON: Müşteri memnuniyeti, güven , emeğe saygı, azim, içten ve özveriyle istikrarlı bir şekilde çalışarak tercih edilen marka olmak.

 2. VARI, A.S.

  Çek Cum.

  VARI, Inc. bahçe ekipmanları ve küçük tarımsal makineler - üretim, ticaret, satış ve servis. Bahçe ekipmanları VARI, Inc.ve küçük tarımsal makineler - küçük traktörler ve döner yekeler VARI, TERRA, biçme makineleri - yaprak makineleri - bahçe modüler sistemleri - kar küreme makineleri - süpürücü fırçalar - kütük kesiciler - testereler ve diğerleri, bahçe makineleri üretim, ticaret, satış ve servisi.

 3. SOYLU IPLIK SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  25 yıldır Tarımsal ip pazarında lider konumda olan Soylu İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesine tarımsal sulama borusu üretimi yapan fabrikasını da eklemiştir. Toplam üretim hacmi 10.000 tonu aşmaktadır.

 4. XEREX INTERNATIONAL TRADING

  Almanya

  XEREX INTERNATIONAL TRADING, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CRAFTEGO GMBH

  Almanya

  CRAFTEGO GMBH, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Feuchtwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HORNBACH BAUMARKT AG

  Almanya

  HORNBACH BAUMARKT AG, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bornheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REVELLO GIOVANNI SNC

  İtalya

  REVELLO GIOVANNI SNC, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, sırt pompaları, Peristaltik tüp pompaları, Şarapçılık - makine ve ekipman, doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Belbo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TIMSPRAYER

  Türkiye

  TIMSPRAYER, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri, tarım makineleri için nebülizatörler, arozözler, Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOMA TECHNOLOGIES

  Fransa

  TECNOMA TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım makinaları kiralama ve tamiri, Bahçe yağmurlama sistemleri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri, pülverizatörler, Bahçe yağmurlama sistemleri, seyyar koruma seraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Epernay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NCL(ASIA)LIMITED

  Çin

  NCL(ASIA)LIMITED, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HARDI-EVRARD

  Fransa

  HARDI-EVRARD, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Bahçe yağmurlama sistemleri, pülverizatörler, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaurainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portekiz

  ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, fermente üzüm küspesi için distilasyon aletleri, distilasyon için imbikler, toz püskürtme makinaları, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aveiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe yağmurlama sistemleri, gübre serpme makineleri, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım makineleri için atomizörler, tarım için portatif atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. WERCO, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  WERCO, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Fıskiyeli sulama sistemleri, Bahçe yağmurlama sistemleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Dakika ölçerler, Fıskiyeli sulama sistemleri, Bahçe yağmurlama sistemleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Dakika ölçerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. PULVECENTER

  Fransa

  PULVECENTER, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe yağmurlama sistemleri, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  GUANGDONG JINGZHONGJING INDUSTRIAL PAINTING EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI

  Polanya

  AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. boru işleri, buharlaştırıcılar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD

  Polanya

  SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD, yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Bahçıvanlık traktörleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Bahçıvanlık traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kozy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TAPLAST S.P.A.

  İtalya

  TAPLAST S.P.A., yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dueville (Vi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VALMON, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  VALMON, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su terazileri, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Su terazileri, Plastik hortumlar, borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valasske Mezirici, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. LEVIOR S.R.O.

  Çek Cum.

  LEVIOR S.R.O., yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bahçe yağmurlama sistemleri, Motorsuz el aletleri, Bahçe yağmurlama sistemleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troubky , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. AKP SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  AKP SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompalar, Fıskiyeli sulama sistemleri, Pompalar, Fıskiyeli sulama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. MARTIGNANI ING. C. S.R.L.

  İtalya

  MARTIGNANI ING. C. S.R.L., yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'agata Sul Santerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MARTINOLI GIACOMO S.R.L.

  İtalya

  MARTINOLI GIACOMO S.R.L., yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz