• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • baharatlar

Sonuçlar

Baharatlar - Ithalat/Ihracat

 1. QOGITA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Qogita, merkezi Hollanda'da bulunan, seçkin güzellik ve sağlık bakım ürünlerinin toptan dağıtımında uzmanlaşmış bir B2B pazaryeri olarak faaliyet göstermektedir. Platformumuz, Avrupa geneline yayılmış yüzlerce toptan satıcıdan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla perakendeciler için doğrudan satın almayı kolaylaştırır. Öncelikli hedefimiz, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri verimli bir şekilde tedarik ederken size hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için tasarlanmış kullanıcı dostu bir platform sunarak tedarik süreçlerini kolaylaştırmaktır. Kataloğumuzdaki benzersiz çeşitlilik ve derinlikle, toptan fiyatlı ürünlere erişim sağlayarak, istediğiniz ürünlerde sürekli olarak olağanüstü fırsatlar bulmanızı sağlıyoruz. Loréal, Oral-B, Versace, Victoria's Secret, Maybelline New York, Nivea gibi tanınmış küresel markaların ürünlerini içeren koleksiyonumuz kapsamlı ve çeşitlidir. Qogita'da esnek ödeme seçenekleri, hızlı teslimat süreleri ve sağlam kalite güvence politikaları sunarak müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Taahhüdümüz, platformumuz aracılığıyla satın alan her müşterinin memnuniyet yaşamasını sağlamaktır. Ayrıca, kapsamlı müşteri destek hizmetimiz müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. 150.000'den fazla SKU ve 500 milyon Euro'nun üzerinde stok içeren kapsamlı kataloğumuzu keşfedin. Tüm ürünlerimiz hazırdır ve Avrupa genelinde bulunan 200'den fazla satıcımızın depolarında saklanmaktadır.

 2. ALPI INVESTMENT OOD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Alpi Investment 2009 yılından bu yana, yüksek kaliteli doğal ürünlerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Doğal ürünler şirket felsefemizin temelidir. Sadece en iyi doğal malzemelerle çalışıyor ve kalitesi yıllar içinde kanıtlanmış hammadde üreticilerine güveniyoruz. Tarımın vazgeçilmez olduğu bölgelerin kalkınmasına katkıda bulunmayı, onları daha fazla ve daha iyi ürün üretmeye teşvik etmeyi umuyoruz. Kendi üretim tesislerimizi yönetiyoruz ve Alpi Nature ve Idda Herbal gibi birçok tescilli markaya sahibiz. Üretimimiz ve depolamamız EU organic (BG-BIO-22) sertifikalıdır. En yüksek kalite standartlarına uygun olarak, tüm üretim süreci sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, geniş ürün yelpazemizin seçimi, tedariki, kalite kontrolü, ambalajlanması, B2B ve B2C dağıtımı konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Tam özel etiketleme hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin!

 3. BB WHOLESALE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH, premimum gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin uluslararası toptan satışı, ihracatı, tedariki ve dağıtımında önde gelen bir şirkettir. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü değer sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı ilişkiler kurmaktır. MD Global Trading GmbH'de yenilikçiliğe ve desteğe önem verilen bir ortamda çalışmalarını yürüten ekibimiz kendini işbirliğine, büyümeye ve yaratıcılığa adamıştır. Çalışanlarımızı güçlendirerek sürekli gelişen pazarda bir adım önde olmalarına imkan tanıyor, dinamik ve üstün kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlıyoruz. Çevresel sorumluluğumuzu ciddiye alıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için tedarik zincirimiz boyunca sürdürülebilir uygulamaları benimsiyoruz. Ayrıca, faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla etkin olarak ilişki kuruyor ve onlara katkıda bulunuyoruz. MD Global Trading GmbH olarak vizyonumuz, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratırken değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan yüksek kaliteli toptan ürün ve hizmetlerin önde gelen tedarikçisi olmaktır. Taahhütlerimizi yerine getirme, tutarlılığı sürdürme ve son teslim tarihlerine uyma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz; bunlar sektördeki mükemmelliğe olan bağlılığımızın temel unsurlarıdır. Dünya genelinde kaliteli toptan ürün tedarikinde güvenilir ve kusursuz bir deneyim için MD Global Trading GmbH'yi seçin.

 4. QAMIAB

  Fransa

  Verified by europages badge

  Dünyanın en iyi safranı seçildi: Afgan safranı, Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Fas, İran ve hatta İspanyol safranının önünde dünyanın en iyi safranı seçildi. QAMIAB sadece sizin için pistilin en aromatik ve kokulu kısmı olan kırmızı stigmaları seçiyor. Tadı bozan ve nihai ağırlığı bozan sarı renkli filamentleri dahil etmiyoruz. Fransa'da paketlenen Kırmızı Altınınız tüm aromalarını korur. Geleneksel olarak elle hasat edilir: Olağanüstü QAMIAB safranı, büyük geleneksel safran tarlalarına saygı duyarak elle hasat edilmek üzere Afgan güneşinin altında yetişir. Budama da elle yapılır. Son hasadı sistematik olarak alırsınız, o yılın mahsulüdür. Uzun süredir ünlü aşçılık profesyonelleri için ayrılan QAMIAB safranı artık profesyoneller ve genel halk için de sunuluyor. Aromada Güçlü ve Kokuda Zengin: Size olağanüstü ve özel bir saf Afgan safranı garanti etmek için bağımsız laboratuvarlar tarafından iki kez kontrol ediyoruz. İlki Afganistan'da ihracattan hemen önce, ikincisi ise paketlemeden önce Fransa'da.

 5. EG ORGANIC HERBS

  Mısır

  Verified by europages badge

  2000 yılında, artan talepler doğrultusunda büyük miktarlarda tedarik edebilmek için yeni üretim hatları geliştirip ekledikten sonra ürünlerimizi doğrudan dış pazarlara ihraç etmeye başladık. 2001 yılında yüksek kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi tekliflerimiz sayesinde ürünlerimizi birçok Avrupa ülkesine ihraç ettik. Fabrikamız, Mısır'da Otlar, Baharat Tohumları ve Sebzelerin bulunduğu EFAYOUM'da (üretim alanı) yerleşiktir ve bu bize makul fiyatlarla satmak için en iyi hammaddeleri sağlar. Fabrikamız ve depolarımız 4000 metrekareden büyük olup, 2006 yılında bir kerede beşten fazla ürün üretmemize izin vererek, ürünlerimizi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Latin Amerika ve Afrika pazarlarına ihraç etmeyi başardık. Günümüzde ürünlerimiz dünya çapında 28 ülkede bulunmaktadır. Üretimlerimiz: -Baharat yaprakları -Ot tohumları -Bitkisel kurutulmuş demetler -Kuru otlar ve sebzeler -Tuz. İşletmemiz, yüksek kaliteli ürün ve güvenilir müşteri hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekten ve ürünlerimizi kullanmaktan, bizim onları sunmaktan keyif aldığımız kadar keyif alacağınızı umuyoruz. Tüm şirket eylemlerimiz doğaya saygılıdır. Doğaya bağlılık, kaynaklara özen göstererek ve plantasyonları uygun şekilde ele alarak çevreyi korumamızı sağlar. Müşterimiz, ister ziyaret ederek, ister yazarak, ister arayarak iletişim kursun, şirketimiz için en önemli kişidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında diğer bilgiler için, size her zaman hizmet vermek üzere buradayız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Hubcycle, atıkları (örneğin meyve kabukları veya keten lifleri) yeniden kullanım için diğer sanayilere sunarak geri dönüşümünü sağlayıp bitki bazlı bir ileri dönüşüm yapısı geliştiren bir girişimdir. Amacı, yan ürünlerin üretiminin sorumlu ve temiz bitki içeriklerine olan talebi karşılayabildiği gerçekten sürdürülebilir bir küresel ağ yaratmaktır. Hubcycle, gıda ve bitki atıklarını gıda ve kişisel bakım ürünleri için yenilikçi ham maddelere dönüştürerek bir bitkinin farklı bölümlerini kullanan sektörleri bir araya getiriyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. EMN SARL

  Mali

  Verified by europages badge

  MALI, Bamako'da bulunan EMN SARL, yerli ürünlerin ithalat-ihracatı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kuru biber, ebegümeci, zencefil, baobab, susam tohumları, arap sakızı, yer fıstığı, kaju fıstığı gibi tropikal ürünlerin işlenmesi ve ihracatında uzmanız. Ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç ediyoruz ve çok büyük miktarlarda tedarik edebiliyoruz. Üretim sahalarımız Batı Afrika'da, ağırlıklı olarak Mali'de bulunmaktadır. Sizi ağırlamak için biri Paris, Fransa'da, diğeri ise Bamako, Mali'de olmak üzere iki ofisimiz var. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 4. TANLA FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2020 yılında Türkiye'nin Mersin ilinde kurulan Tanla GIDA SAN. Ve TIC. LTD. STI, en çok aranan çaylardan biri olan ENERJİ çayı için küp çay üreticisidir ve kendimizi yeni nesil sağlıklı çay üreticisi olarak adlandırmayı seviyoruz. Çaylarımızı, günlerini dışarıda geçirenler için bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak ve genç neslimizin harika çaylarımıza lezzetli ve kolay ulaşmasını sağlamak için üretiyoruz. Küp bitki çaylarımız işyerleri, okullar, evler gibi çeşitli mekanlarda, sıcak su bulabileceğiniz her yerde tüketilebilir! Yapay tatlandırıcılar veya katkı maddeleri gibi yapay maddeler yoktur. Küp çaylarımız, doğadan özenle seçilmiş bitkilerden ve doğal şeker pancarından üretilmektedir. Plastik poşetlerin plastik içeceklerle birleştirilerek nanopartiküller oluşturduğu çay poşetlerinin beraberinde gelen zararlı partiküllerin bilincindeyiz. Bu zararlı parçacıklar vücutta depolanır ve vücudunuza zarar verir. Bu zararlı parçacıkları önlemek ve en sevdiğiniz çayı vücudunuza zarar vermeden tüketmenin daha iyi bir yolunu sunmak için küp çaylarımızı yarattık. Çok çeşitli çay seçeneklerimiz var: enerji çayı, kuşburnu çayı, nane ve limon çayı, melisa çayı, ıhlamur çayı ve daha fazlası! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Gıda ticaretinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bernis Gıda, en eşsiz ve organik kuru meyve ve sebzeleri sofralarınızda tatmanız için sizleri ağırlıyor. Kuru gıdalarımız yerel çiftçiler tarafından yerel olarak üretilmekte ve el emeği ile kurutulmaktadır. Kuru gıdalarımızla büyükannenizin sofrasının lezzetini bulacağınızın garantisini veriyoruz. %100 doğal ve yerli üretim kuru gıdaların lezzeti damaklarınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Ürünlerimiz Anadolu'nun bereketli topraklarında yetiştirilmekte, güneşte kurutulmaktadır. Kurutma işlemimizi doğanın ilacı olan güneşten alıyor ve en katı hijyen yöntemlerini uyguluyoruz. Bernis Gıda olarak ürünlerimizi tazeliğini ve doğallığını bozmadan mutfaklarınıza ulaştırıyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya çapında ve en iyi fiyatlarla teslim ediyoruz. Kuru meyve ve sebzeler konusunda kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz: •Kuru domates •Kuru incir •Kuru yeşil fasulye •Kuru muz •Kuru elma •Kuru çilek •Kuru üzüm •Kuru patlıcan •Kuru mantar, ürün yelpazemizi web sitemizdeki online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz! Ürünlerimiz hiçbir kimyasal ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmekte ve kurutulmaktadır. Doğadaki en güvenilir lezzetleri bizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. BUXTRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Buxtrade GmbH, 2014 yılının yazında mesleki yaşamlarının yanında ek bir iş kurmak isteyen 2 genç adam tarafından kuruldu.2017 ilk baharında 1.500 metrekare bir alana kurmuş olduğumuz yeni yerimize taşındık.Sporda performans artışı, genel durum ya da sağlık olsun Buxtrade GmbH geniş bir ürün portföyü ile oldukça kaliteli ürünlerin satışını yapar.Hamburg'un hemen güneyinde yer almamız nedeniyle Hamburg limanına oldukça yakınız.Tatlandırıcı | Superfoods | Gıda katkıları | Beslenme takviyeleri | Baharatlar | Aroma ve Kuru yemişler alanlarındaki geniş ürün yelpazemizde tüm ürünleri ihtiyaca göre gerek evde kullanım için gerekse 100 g başlayan ve paletli ürüne kadar varan perakendeye uygun miktarlar halinde sunuyoruz.

 2. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

 2. VEHGRO B.V

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir organik ürün toptancısı ile çalışırken sizin için önemli olan nedir? Küçük ve büyük satın alma miktarları arasında seçim olanağı. Çok geniş bir organik ürün yelpazesi. Makul fiyatlarla çevrim içi sipariş. Sorumlu bir girişimci olan bir iş ortağı. Avrupa'nın 1 numaralı organik ürün toptancısı olan VehGro, sizin için bu ve daha fazlası. Herkesin sağlıklı organik gıdaya erişimi olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle vizyonumuz şudur: Dünyanın sağladığı besleyici gıda herkes içindir. Sertifikalı organik ürünler. VehGro B.V. olarak, 2000 kadar farklı ve kaliteli organik üründen oluşan özellikle geniş bir ürün yelpazesini sağlamayı kendimize görev edindik. Bu ürün yelpazesi, toz ve granüllerden fındık, bakliyat ve tahıllara kadar uzanmaktadır. Ürünlerimizden beklentimiz, yapay koku, tat ve koruyucu madde içermemesidir.

 3. NIETIET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Organik ve geleneksel bitki bazlı hammaddelerle 25 yılı aşkın deneyimden faydalanın. Nietiet GmbH, bitki bazlı hammaddeler söz konusu olduğunda ortağınızdır. Menşe ülkelerdeki üreticilerle olan uzun süreli temaslarımız, size en yüksek kalitede geleneksel ve organik olarak üretilen ürünleri uygun fiyatlarla sunmamızı sağlıyor. Portföyümüzde aşağıdaki hizmetler bulunmaktadır: - Kapsül üretimi, kapsüllerin teneke kutulara, blister ambalajlara, katlanır kutulara ve diğer kaplara doldurulması - Tablet üretimi, tabletlerin teneke kutulara, blister ambalajlara, katlanır kutulara ve diğer kaplara doldurulması - Tozların ve toz karışımlarının Doypack ambalajlara doldurulması, Sıvı karışımların (yağlar, vitaminler, ekstraktlar) imalatı ve damlalıklı şişelere, pipet şişelerine, sprey şişelerine ve diğer kaplara doldurulması - Organik ve geleneksel hammadde ve ekstraktların ticareti (örn. Bitkiler, baharatlar ve meyve ekstraktları) - Organik meyve sularının kutu içinde torba olarak üretimi ve ticareti (örn. organik kereviz suyu). Ayrıca, ürünleri tam olarak gerek1sinimlerinize göre özelleştirmek için ürün geliştirme alanında size destek vermekten mutluluk duyarız. Bir aile şirketi olarak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ortaklık bizim için son derece önemlidir. Her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Nietiet GmbH

 4. ENES GEWÜRZE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baharat, ot, baharat karışımı ve özel şifalı bitkilerin toptan ticareti. 1999 yılında kurulmuş olan ENES baharatlarını ve şifalı bitkilerini doğrudan üretim yapılan ülkelerden alır. Geesthacht kentindeki 1.600 m² büyüklüğündeki depo büyük miktarlarda mal satın alınmasına olanak verir, böylece ENES Gewürze GmbH, ürünleri müşterilerine düşük maliyetle tedarik edebilmektedir. • Baharat ve şifalı bitkilerden oluşan geniş ürün yelpazesi • Kapsamlı kalite kontrol. • Müşteri isteğine göre paketleme. • Sorunsuz nakliye •75 kg'dan itibaren ücretsiz kargo

 5. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 6. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 7. BEZINFO

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bezinfo, olağanüstü ve rakipsiz bir kalite sunan ünlü bir vanilya üreticisi ve ihracatçısı olarak tanınmaktadır. Madagaskar vanilya çubukları üretiminde uzmanlaşan Bezinfo, ürünlerinin mükemmelliği ve orijinalliği konusundaki özeni sayesinde pazarda önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır. Madagaskar vanilyası zengin, büyüleyici lezzetiyle dünyaca ünlüdür ve Bezinfo, üretilen her vanilya çubuğunun olağanüstü kalitede olmasını sağlayarak bu ünü korumak için çaba gösterir. Benzinfo vanilya plantasyonları, bu değerli baharatın yetiştirilmesi için ideal olan Malgaş toprağının sunduğu ideal koşullardan faydalanır. Yerel çiftçiler, geleneksel ve çevre dostu yöntemler kullanarak vanilya çubuklarını yetiştirmek, hasat etmek ve hazırlamak için özenle ve tutkuyla çalışır. Üretim sürecinin her aşaması, nihai ürünün saflığını ve orijinalliğini garanti etmek için titizlikle kontrol edilir. Bezinfo, uzmanlığı ve bilgi birikimi sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şefler ve uzmanlar tarafından aranan olağanüstü kalitede vanilya sunmaktadır. Madagaskar vanilyası ince aromaları, kremsi dokusu ve eşsiz lezzetiyle öne çıkar ve mutfakta hazırlanan her ürüne zarafet ve incelik katar.

 8. BE2I

  Fransa

  Verified by europages badge

  BE2I, Afrika'dan ve dünyanın diğer bölgelerinden birinci sınıf tarımsal gıda ürünlerinin üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Ülkemizin doğal kaynaklarından en iyi şekilde yararlanırken sürdürülebilir tarım & adil ticaret ilkelerine saygı gösteriyoruz. Ürün yelpazemizde şarküteri ürünleri, egzotik meyveler, Guadeloupe ve Martinique romları, shea yağı ve çok daha fazlası bulunmaktadır. En kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya kararlıyız. Tüm ürünlerimiz çevre dostu tarım yöntemleri kullanılarak üretilmektedir ve kimyasal madde kullanılmadan yetiştirilen organik ürünler sunmaya gayret etmekteyiz. Adil ticaret ilkelerine bağlı kalarak, yerel üreticilerimizin çalışmaları için adil ve eşit ücret almalarını garanti ediyoruz, böylece toplumların refahlarına.& gelişimine katkıda bulunuyoruz. Müşteri hizmetlerimiz, her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı yanıt, sıkı izleme ve nakliyede esneklik sağlar. Geleneksel bilgi birikimini modern tekniklerle birleştiren ekibimiz, üretimin her aşamasında en yüksek kaliteyi garanti etmeye çalışmaktadır. Ürünlerimizi tercih ederek saygın ve adil tarımı desteklemiş oluyorsunuz. Ülkemizin en iyi lezzetlerini sizlerle paylaşıyor ve size zengin ve otantik bir mutfak deneyimi sunuyoruz.

 1. FUCHS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS GmbH & Co. KG'nin fırınlanmış kaplamalarını keşfedin – lezzetli, az yağlı ve temiz atıştırmalıklar için yenilikçi bir çözüm! Bu kaplamalar, geleneksel derin yağda kızartılmış atıştırmalıkların dezavantajları olmadan benzersiz bir lezzet deneyimi sunar. Ürün avantajları: Fırında pişirilir, derin yağda kızartılmaz: Daha düşük ısı yükü, daha az yağ. Güçlü yapışma: Baharat karışımları atıştırmalıklara mükemmel şekilde yapışır. Geniş renk varyasyonu yelpazesi: E-numarasız ve yapay katkı maddesi içermez. Özelleştirilebilir beyan: Sadece doğal nişasta, dekstroz, maltodekstrin ve tuz. Yoğun çıtırlık: Özel bir atıştırmalık deneyimi için çıtır ısırık. Aromalı karışımlar: Ballı hardal, kırmızı biber, wasabi, soğanlı ekşi krema ve tatlı Noel bademi gibi çeşitli aromalarda mevcuttur. Özel karışımlar da mümkündür. Üretim süreci: Kabuklu yemişler, tohumlar ve baklagiller, akışkan yapışkan bir bileşik ve kuru bir nişasta bileşiğiyle kaplanır ve fırınlanarak baharat karışımıyla rafine edilen çıtır bir kabuk oluşturulur. Sertifikalar ve kalite: IFS, BIO ve Kosher'e göre sertifikalandırılmış en yüksek kalite standartlarını karşılar. Müşteri hizmetleri: Bireysel ihtiyaçlara özel çözümler. FUCHS GmbH & Co. KG'nin fırınlanmış kaplamalarının çeşitliliğini ve kalitesini keşfedin – çıtır çıtır, temiz ve lezzetli kemirme eğlencesi için! Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 2. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland olarak, kuruyemiş, kuru meyve, baharat ve otlar konusunda uzmanlaştık ve 25 yılı aşkın süredir Polonya pazarında güvenilir bir işletme olarak kendimizi sağlam bir şekilde kanıtladık. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf kuruyemişler, kuru meyveler, baharatlar ve otlar tedarik etme konusunda uzmanız. Çeşitlerimiz arasında egzotik kuru meyveler, kuruyemişler ve susam, çuha çiçeği, chia ve kabak çekirdeği gibi yağ preslemeye uygun tohumlar bulunmaktadır. Kuruyemiş dünyasından: fındık, badem, antep fıstığı, kaju fıstığı, macadamias ve karışık çeşitler. Benzersiz seçimler için özel kaynağınızız: sultanas, mango, hurma, kuru erik, kayısı ve şekerli meyveler. Baharat Senfonisi: Mercanköşk, karabiber, yenibahar, muskat ve daha fazlası. Tej patta, Madagaskar aframonu, köri yaprağı ve zaatar gibi niş baharatları keşfedin. Çeşitli baharat karışımlarımızla mutfak deneyiminizi geliştirin. Çaylar ve Botanik Harikalar: Siyah, yeşil ve beyaz çaylar da dahil olmak üzere Hindistan'dan seçtiğimiz çaylar ve bitkiler. Kendinizi Brahmi, Amla, Ashwagandha ve daha fazlasının büyüleyici özüne bırakın. Anavatandan, Polonya'dan: tahıl taneleri, darı taneleri, çuha çiçeği tohumu, keten tohumu, kabak çekirdeği, İtalyan (Yunan) fıstığı ve kurutulmuş havuç, maydanoz, keten tohumu, yeşil fasulye ve taze fasulye. Sertifikalı mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımızla, isteklerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış olağanüstü organik ürünler sunuyoruz.

 3. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Küresel gıda bileşenleri pazarındaki önde gelen ortağınız Cavas International BV'ye hoş geldiniz. Merkezi Hollanda'da bulunan şirketimiz, faaliyetlerinin her alanında mükemmelliğe ve güvenilirliğe kendini adamıştır. Başarımız, birinci sınıf tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurarak siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf kalite ve hizmet sağlamak üzerine inşa edilmiştir. Rekabetçi fiyatlar, pazar analizleri sunarak ve saygın şirketlerle kalıcı işbirlikleri kurarak öne çıkıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz taze dondurulmuş meyve ve sebzeleri içermektedir. Cavas International BV'de, benzersiz ihtiyaçlarınıza odaklanırken süreçleri basitleştiriyoruz. Endüstriyel müşteriler için toplu paketleme sunuyor ve ayıklama, kalibre etme ve karıştırma gibi katma değerli hizmetler sağlıyoruz. Perakende ortaklarımız için özelleştirilmiş perakende ambalaj çözümleriyle esneklik sağlıyoruz. Sadece sizin için özelleştirilmiş bir kalite ve lezzet yolculuğunda bize katılın.

 4. DOUCOURE DAKKAOUI COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison Beldi: Üst düzey baharatların mükemmelliğiyle Maison Beldi, mutfak kreasyonlarınızı geliştirmek için üst düzey baharatlar sunmaya kendini adamıştır. Ürünlerimiz restoranlar, otel restoranları, şarküteriler ve catering firmaları için mükemmeldir. Baharatlarımız ve ürünlerimiz. Biber: Siyah, beyaz, yeşil ve pembe. Zencefil: Öğütülmüş veya taze. Safran: Olağanüstü saflıkta. Zerdeçal: Renk ve lezzet için. Tarçın: Çubuk veya öğütülmüş. Yabani kekik: Etler ve güveçler için aromatik. Kişniş: Tane veya öğütülmüş. Paprika : Tatlı veya acı. Kimyon: İki çeşit. Nioura biberi: Ilıman ısıda. Ras el Hanout: Fas karışımı. Muskat cevizi: Yemekler ve tatlılar için rendelenmiş. Sarımsak: Toz veya pul. Pembe Biber: Tatlı ve acı. Vanilya: Bakla, toz, taneli. Tajin: Çeşitli boyutlarda. Kuskus: Üç boy. Maison Beldi, mutfak hazırlıklarınızı zenginleştirecek ve farklılaştıracak üstün kaliteli ürünleri garanti ederek, unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyor.

 5. VANILLA FAIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vanilya üreten ve işleyen bir şirket olan Vanilla Fair, Madagaskar'ın Bourbon vanilyalarını temin edebileceğiniz güvenilir bir çözüm ortağınızdır. Fransa'nın Rennes kentinde konuşlanmış olan şirketimiz, Madagaskar'ın Maroantsetra kasabasında ürettiğimiz yüksek kaliteli, blockchain teknolojisi ile menşeini kontrol edebileceğiniz, etik olarak elde edilmiş ve sertifikalı vanilya çubuklarını ve diğer ürünlerini sunmaktadır.

 6. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 7. LE SAFRAN DE ROMEGIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE SAFRAN DE ROMEGIER, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. safran sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pont-De-Labeaume, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. COMPTOIR DES ÉPICES MADAGASCAR

  Fransa

  Verified by europages badge

  COMPTOIR DES ÉPICES MADAGASCAR, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karabiber, eterli yağlar, vanilya, kakao , Kakao yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. LES SAVEURS DE MAYA

  Martinik

  Verified by europages badge

  LES SAVEURS DE MAYA, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Baharatlar, Likörler ve sert içkiler, konyak, karabiber, biyolojik yağlar, armagnac, yağlar, tarçın, hardal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivière-Pilote, Martinik 'de bulunmaktadır.

 10. SMART CLAUPACK SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SMART CLAUPACK SRL, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Ambalaj, Sipariş üzerine paketleme, Baharatlar, Baharat özü ve baharat, Somunlar, AROMATİK BİTKİLER, Gıda özleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targoviste, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Baharatlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.330 Şirketler