• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bakır ince borular ve tüpler

Sonuçlar

Bakır ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIN EN ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemine göre sertifikalandırılmış olmamız yetmiyor. Sizin için kaliteyi sürekli olarak yüksek tutabilmek için, yarı mamullerin ve bunların üretiminin kalitesini güvence altına almakla başlıyor ve sizin ürünlerimizle çalışmanızı kolaylaştırmak için, modern ölçü aletleri ile bitiriyoruz. Lehimleme işlemi sırasında yüksek işlem güvenilirliği için sadece alaşım bileşenleri değil, özellikle ürünün yüzeyinin temizliği de belirleyicidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve sürekli aynı yüksek kaliteyi sağlayabilmek için, kalifiye çalışanlara, kanıtlanmış kalite güvence yöntemlerine ve en modern test sistemlerine yatırım yapıyoruz. Sürdürülebilirlik alanındaki çevre sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle çevrenin korunmasında sadece yasal müeyyideleri dikkate almakla kalmamaktayız..

 2. U-VERAL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  U-VERAL AG, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hori, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INNOVARIA - H.E.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  INNOVARIA - H.E.P., yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ince borular ve tüpler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, klima, özel ve endüstriyel kullanımlar için hareketi borulu ısı eşanjörleri, Bakır ince borular ve tüpler, endüstriyel soğutma işlemleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, klima ve bileşen yerleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Al Torre, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZETAESSE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ZETAESSE SPA, yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme işleme, Bakır ince borular ve tüpler, plastik maddeler için ekstruderler, CUPEX, su kanalları boruları, Plastik malzeme işleme, FEINROHREN, Bakır ince borular ve tüpler, ısıtma boruları kaplaması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vedelago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A

  Meksika

  Bakır Borular, Bakır Boru Sistemleri ve Sert boru sistemleri Empresas M&A işletmesinin başlıca ürünleridir. Bizler, M & A işletmesinde belli başlı bakır ve türev ürünlerinin ülke geneline dağıtımını gerçekleştiriyor ve pazardaki en iyi kaliteyi sunuyoruz. Yüksek dayanım özellikleri nedeniyle Bakır Borular gaz tesislerinde, soğutma ve klima sistemlerinde kullanılıyor. Ürünlerimiz yürürlükteki tüm uluslararası standartlara uygundur. En iyi elektrik kablolarının, en iyi Sert ve Esnek Boruların dağıtımını yapıyoruz, ayrıca Kangal Borular da ürünlerimiz arasında yer alıyor.

 3. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIN EN 1982 ve DIN EN 1706'ya göre tüm bakır ve alüminyum döküm alaşımlarından sürekli ve savurma döküm dökümhanesi, demir içermeyen metaller. Makine yapımı, kimya endüstrisi, gemi inşa endüstrisi ve diğer mühendislik işleri için borularda, halkalarda, kutularda, düz, dört köşe ve altıgen çubuklar ile plakalarda malzeme olarak. QS sertifikalı şirket, bir malzeme üreticisi olarak tüm malzeme testleri ve diğer onaylar ve satış fırsatları için kendi laboratuvarına sahiptir.

 4. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bateri zilleri, bakır çubuklar, alaşımlı ve bakır barlar, bakır boru imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "bakır ince borular ve tüpler"

 5. ÇAPARLAR ŞAP

  Türkiye

  Elektirik enerji sistemle inşaat ve tarım işleri

 1. LEBRONZE ALLOYS

  Fransa

  LEBRONZE ALLOYS, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Bakır ince borular ve tüpler, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Bakır ince borular ve tüpler, ütü makinesi yardımı, pirinç borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suippes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BRISCOOL HVAC

  Türkiye

  BRISCOOL HVAC, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır borular, iklimlendirilmiş hava, hazır izoleli ve örtülü bakır borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çukurova, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BIROL INTERNATIONAL

  Türkiye

  BIROL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır borular, hazır izoleli ve örtülü bakır borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HANDELSPAUL GMBH

  Almanya

  HANDELSPAUL GMBH, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROMETALL HANDEL AG

  İsviçre

  PROMETALL HANDEL AG, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kestenholz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Sırbistan

  COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majdanpek, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. COPPER COM

  Sırbistan

  COPPER COM, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır ince borular ve tüpler, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzice, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 6. CETINKAYA METAL

  Türkiye

  CETINKAYA METAL, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bakirkoy Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES)

  Fransa

  CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES), yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metaller - Makinede işleme, bakır boru bitirme işleri, Galvanize dişli borular, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Péray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TUSTA TRADING S.L.

  İspanya

  TUSTA TRADING S.L., yılında kurulan ve Uluslararası ticaret danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bakır tel ve kablolar, Kurşun ve alaşımlar, Bakır ince borular ve tüpler, Deniz incelemesi, Bakır tel ve kablolar, Kurşun ve alaşımlar, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Türkiye

  ANADOLU BAKIR A.Ş., yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GROSCLAUDE ROBIN

  Fransa

  GROSCLAUDE ROBIN, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Santeny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LESAGE INDUSTRIES

  Belçika

  LESAGE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ince borular ve tüpler, Bakır ince borular ve tüpler, paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gullegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ADLER ROHRVERARBEITUNG

  Almanya

  ADLER ROHRVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas tornalama işlemleri, Hassas ince borular ve borular - Demirsiz metaller, pirinç borular, endüstriyel seri üretim prototipleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großbeeren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MOPAC

  Belçika

  MOPAC, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı olukları, çatı olukları tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louvain-La-Neuve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BOMYUNG METAL CO., LTD.

  Güney Kore

  BOMYUNG METAL CO., LTD., yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 7. JIANGSU LONGDA COPPER PIPE CO.,LTD

  Çin

  JIANGSU LONGDA COPPER PIPE CO.,LTD, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anzhen Town Wuxi City, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. WILHELM ZULTNER & CO

  Avusturya

  WILHELM ZULTNER & CO, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Bakır ince borular ve tüpler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. FUZHOU ZHENXIE PIPE CO.,LTD

  Çin

  FUZHOU ZHENXIE PIPE CO.,LTD, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. SARL ACR

  Cezayir

  SARL ACR, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. bakır borular, kalorifer radyatörleri, kaynak çubukları, brülör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boumerdes, Cezayir 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bakır ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

485 Şirketler