• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bakır sac ve şeritler

Sonuçlar

Bakır sac ve şeritler - Ithalat/Ihracat

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

 2. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CARL BERGHÖFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL BERGHÖFER GMBH, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MP METALL PRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  Tüm ürünler arasında "bakır sac ve şeritler"

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Almanya

  AMCO Metall-Service GmbH şirketi 1980 yılında kuruldu ve Bremen'deki merkezinde Almanya'nın en büyük demir olmayan metal stoklarından birine sahip. Sac, plaka, çubuk ve profil biçiminde ve farklı ölçülerde alüminyum alaşımlarını bizde bulabilirsiniz. Tam da ihtiyaç duyduğunuz Alüminyum özel profiller: İşlenmiş, yüzeyi işlem görmüş, sabit veya istenen boyutlarda. Farklı şekil ve boyutlarda bakır, pirinç ve özel alaşımlar. Bant testereler, CNC sac testereleri, delme ve şekillendirme aletleri ve CNC işleme merkezlerinden kaynak iş istasyonlarına kadar birçok iş aleti çeşitli demir dışı metal işleme teknolojilerini kullanmamıza olanak sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Bakır çubuklar, bakır plakalar, pirinç plakalar, pirinç çubuklar, alüminyum halkalar, alüminyum daireler, alüminyum plakalar, özel alüminyum profiller, alüminyum hassas plakalar, alüminyum işleme.

 2. HSB TURKEY

  Türkiye

  HSB TURKEY, yılında kurulan ve Buğday sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bitkisel yağlar, Şeker, un, Bitkisel yağlar, Şeker, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "bakır sac ve şeritler"

 3. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bateri zilleri, bakır çubuklar, alaşımlı ve bakır barlar, bakır boru imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "bakır sac ve şeritler"

 4. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır sac ve şeritler, pirinç çıtlar, Alüminyum folyo, Bakır sac ve şeritler, Paslanmaz çelik folye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graben-Neudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KME BENELUX BVBA

  Belçika

  KME BENELUX BVBA, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır sac ve şeritler, bakır çubuklar, bakır borular, Bakır sac ve şeritler, kalay çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  METALL DISCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. bakır çubuklar, paslanmaz saclar, bakır, alüminyum tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VT TRADING SRL

  Romanya

  VT TRADING SRL, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Bakır sac ve şeritler, MEKANİK KONSTRÜKSİYON KONUSUNDA DANIŞMANLIK<BR/><BR/>, Endüstriyel metal levha işleri, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Almanya

  MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TERECON AG

  İsviçre

  TERECON AG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Sıhhi su tesisatı, Cıvata ve somun, Bakır sac ve şeritler, Bakır ve alaşımlar, Sıhhi su tesisatı, Cıvata ve somun, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SARINA GROUP

  Iran

  SARINA GROUP, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır çubuklar, özel bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ELETTROMECCANICA LEDA

  İtalya

  ELETTROMECCANICA LEDA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı bakır sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır sac ve şeritler, elektrik yapımı, zımbayla metal delme, Bakır sac ve şeritler, demir dışı metal ve alaşımlarının işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EISEN UND METALL GMBH

  Almanya

  EISEN UND METALL GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır sac ve şeritler, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Bakır sac ve şeritler, Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Türkiye

  GEMSATAS GEMCILER METAL A.S, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahramanmaraş, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Almanya

  PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIN AISI SPECIAL(HK) METAL CO.,LTD

  Çin

  DIN AISI SPECIAL(HK) METAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. VSW HETZEL E.K.

  Almanya

  VSW HETZEL E.K., yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum levha ve bantlar, Alüminyum levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KME (SUISSE) SA

  İsviçre

  KME (SUISSE) SA, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır sac ve şeritler, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruschlikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır sac ve şeritler, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. JOSEF SKOPEK

  Çek Cum.

  JOSEF SKOPEK, yılında kurulan ve Bakır sac ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boru tesisatçılık işleri, Boru tesisatçılık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horsovsky Tyn, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır sac ve şeritler, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WERNER DIETSCHE GMBH

  Almanya

 8. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Almanya

 9. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Kıbrıs (Güney)

 10. GINEXO

  Fransa

  Bakır uzmanı olan GINEXO size yumuşak ya da sert bağlantılar, bakırdan yarı mamuller ve alaşımlar sunmaktadır ve bu ürünlerin yapımının yanı sıra bakır satın alma stratejinizde size tavsiyede bulunabilir. Yumuşak bağlantılar: esnek örgülü kablolar, şönt güç kondansatörleri, basınçla lehimlenmiş ya da perçinlenmiş lamelli şöntler, yumuşak-sert kompozit alt gruplar, su/hava ile soğutulmuş kablolar, yüksek yoğunluklu kablolar, bakır örgüler.Sert bağlantılar: makine ile işleme, tornalama, su jetiyle kesim, lazer, pres, delme, bükme, lehimleme yöntemleriyle çubuklar, saclar, profiller, borular, levhalar, metal şeritlerden yola çıkarak yapılırlar. Bakır yarı mamuller: profiller, boş profiller, endüstriyel borular, kare borular, dikdörtgen borular, profil borular, levhalar, çıplak ya da kaplamalı teller, düz örgülü kablolar, yuvarlak örgülü kablolar, koruyucu kılıflar, demetlenmiş kablolar, kablo telleri, Litz telleri, çeşitler: CuA1, CuOF, CuBe, CuCrZr, CuTe… Hizmet: depolama, lojistik, yumuşak bileşen yapımı için tavsiyeler

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz