• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bakır zincirler

Sonuçlar

Bakır zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. KETTENTECHNIK ROEDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Roeder ailesinin adı yıllardır makaralı zincirlerle ilişkilendirilmiştir. Bugün Kettentechnik Roeder adı, bir fikri gerçeğe dönüştüren ürünler anlamına geliyor. Bu da ancak modern üretim teknolojisi ile mümkündür. Ancak bu, kalitemizi ve teslimat güvenilirliğimizi kanıtlayan tek özelliğimiz değildir. Bu deneyim, yetenek, sorumluluk duygusu ve çalışanların motivasyonunu gerektirir. Tüm tanınmış Alman ve uluslararası zincir üreticilerini içeren tedarikçilerimiz, kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Şirketimiz ayrıca müşteriler ve tedarikçilerle açık ilişkilerle de bilinmektedir. Web sitemizde şirketimiz hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz gibi, bizi ziyaret de edebilirsiniz. İster sanal olarak sitemizde, ister iş yerimizde. Size kapımız her zaman açıktır.

 2. BOLLANI MINUTERIE METALLICHE TRANCIATE

  İtalya

  Bollani Minuteria kesim ve damgalı küçük metal parçalar imal eder ve ticaretini yapar. Tamamen bağımsız olarak, yelken ve tenteler ve aynı zamanda her türlü örtüler için kuş gözleri, kemer ve sırt çantaları halkaları, çanta hakları, UNI 1336 E372 standartına uygun izolatörler için paslanmaz pimler, perdeler için saçaklar ve aksesuarlar üretir. Sipariş veya çizim üzerine üçüncü şahıslar adına detay işi gerçekleştirir. Dahili makineler yardımıyla kalıp tasarlar ve üretir.

 3. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Bakır zincirler, damperli elevatörler, Vakum pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korschenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNE S.R.L.

  İtalya

  TECHNE S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Bakır zincirler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Bakır zincirler, Valfler , vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BONAMIN S.N.C. DI BONAMIN SERGIO & C.

  İtalya

  BONAMIN S.N.C. DI BONAMIN SERGIO & C., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rossano Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MI.PER.VAL.

  İtalya

  MI.PER.VAL., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcisate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OMAR

  İtalya

  OMAR, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittiglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RESTAINO SAVINO

  İtalya

  RESTAINO SAVINO, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tito, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. L.A.R. S.R.L.

  İtalya

  L.A.R. S.R.L., yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greve In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROVIT DI BENAZZI LIVIO

  İtalya

  EUROVIT DI BENAZZI LIVIO, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BMAX S.R.L.

  İtalya

  BMAX S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosa', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAXIMODA

  İtalya

  MAXIMODA, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montegranaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO

  İtalya

  TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. O.M.I.P. S.N.C. DI MACCHI MARIA GIUSEPPINA & C.

  İtalya

  O.M.I.P. S.N.C. DI MACCHI MARIA GIUSEPPINA & C., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caronno Varesino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. A.T.I. S.R.L.

  İtalya

  A.T.I. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vidalar, Bakır zincirler, Vidalar, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. T.C. S.R.L.

  İtalya

  T.C. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontassieve, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KEY LINE S.P.A.

  İtalya

  KEY LINE S.P.A., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conegliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BERARDI BULLONERIE S.R.L.

  İtalya

  BERARDI BULLONERIE S.R.L., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Guelfo Di Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. C.A.M. S.R.L.

  İtalya

  C.A.M. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yaylar, Bakır zincirler, Yaylar, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornate D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GALLARATI S.R.L.

  İtalya

  GALLARATI S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontida, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MCG

  İtalya

  MCG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI RAVASIO S.R.L.

  İtalya

  F.LLI RAVASIO S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METALLURGICA VIRO S.R.L.

  İtalya

  METALLURGICA VIRO S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Bakır zincirler, Cıvata ve somun, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosa', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ARNALDO FUSELLI

  İtalya

  ARNALDO FUSELLI, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MINUTEX S.R.L.

  İtalya

  MINUTEX S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballabio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EUGANEA MINUTERIE

  İtalya

  EUGANEA MINUTERIE, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte San Nicolo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LD FASTENERS S.R.L.

  İtalya

  LD FASTENERS S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MOSCOLARI RICCARDO & C. S.N.C.

  İtalya

  MOSCOLARI RICCARDO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. I.M.L. S.R.L.

  İtalya

  I.M.L. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offanengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TOR.MET S.R.L.

  İtalya

  TOR.MET S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz