• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bakır zincirler

Sonuçlar

Bakır zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. KETTENTECHNIK ROEDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Roeder ailesinin adı yıllardır makaralı zincirlerle ilişkilendirilmiştir. Bugün Kettentechnik Roeder adı, bir fikri gerçeğe dönüştüren ürünler anlamına geliyor. Bu da ancak modern üretim teknolojisi ile mümkündür. Ancak bu, kalitemizi ve teslimat güvenilirliğimizi kanıtlayan tek özelliğimiz değildir. Bu deneyim, yetenek, sorumluluk duygusu ve çalışanların motivasyonunu gerektirir. Tüm tanınmış Alman ve uluslararası zincir üreticilerini içeren tedarikçilerimiz, kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Şirketimiz ayrıca müşteriler ve tedarikçilerle açık ilişkilerle de bilinmektedir. Web sitemizde şirketimiz hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz gibi, bizi ziyaret de edebilirsiniz. İster sanal olarak sitemizde, ister iş yerimizde. Size kapımız her zaman açıktır.

 2. BOLLANI MINUTERIE METALLICHE TRANCIATE

  İtalya

  Bollani Minuteria kesim ve damgalı küçük metal parçalar imal eder ve ticaretini yapar. Tamamen bağımsız olarak, yelken ve tenteler ve aynı zamanda her türlü örtüler için kuş gözleri, kemer ve sırt çantaları halkaları, çanta hakları, UNI 1336 E372 standartına uygun izolatörler için paslanmaz pimler, perdeler için saçaklar ve aksesuarlar üretir. Sipariş veya çizim üzerine üçüncü şahıslar adına detay işi gerçekleştirir. Dahili makineler yardımıyla kalıp tasarlar ve üretir.

 3. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Bakır zincirler, damperli elevatörler, Vakum pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korschenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNE S.R.L.

  İtalya

  TECHNE S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Bakır zincirler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Bakır zincirler, Valfler , vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO

  İtalya

  TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pella, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LA TECNICA

  İtalya

  LA TECNICA, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KEY LINE S.P.A.

  İtalya

  KEY LINE S.P.A., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conegliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MI.PER.VAL.

  İtalya

  MI.PER.VAL., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcisate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. C.A.M. S.R.L.

  İtalya

  C.A.M. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yaylar, Bakır zincirler, Yaylar, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornate D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FORLINI A. & C.

  İtalya

  FORLINI A. & C., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COLOMBO FREDIANO

  İtalya

  COLOMBO FREDIANO, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. A.F.C. S.R.L.

  İtalya

  A.F.C. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calalzo Di Cadore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OMAR

  İtalya

  OMAR, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittiglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TB

  İtalya

  TB, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ALUDESIGN S.P.A.

  İtalya

  ALUDESIGN S.P.A., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisano Bergamasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EUGANEA MINUTERIE

  İtalya

  EUGANEA MINUTERIE, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte San Nicolo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VAMM S.R.L.

  İtalya

  VAMM S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MOSCOLARI RICCARDO & C. S.N.C.

  İtalya

  MOSCOLARI RICCARDO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MCG

  İtalya

  MCG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. L.A.R. S.R.L.

  İtalya

  L.A.R. S.R.L., yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greve In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BARNINI S.R.L.

  İtalya

  BARNINI S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lastra A Signa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAMI S.R.L.

  İtalya

  MAMI S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EMA S.R.L.

  İtalya

  EMA S.R.L., yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincirler, Bakır zincirler, Zincirler, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MINUTEK DI ANTONELLI FRANCESCO S.N.C.

  İtalya

  MINUTEK DI ANTONELLI FRANCESCO S.N.C., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agnadello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RAM INDUSTRIE S.R.L.

  İtalya

  RAM INDUSTRIE S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lainate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EUROMID S.R.L.

  İtalya

  EUROMID S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TECNOSTAMP S.P.A.

  İtalya

  TECNOSTAMP S.P.A., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosa', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. I.M.L. S.R.L.

  İtalya

  I.M.L. S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offanengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. F.LLI RAVASIO S.R.L.

  İtalya

  F.LLI RAVASIO S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler, Bakır zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Marenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. RENOMETAL S.R.L.

  İtalya

  RENOMETAL S.R.L., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Bakır zincirler, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Bakır zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz