• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balık ithalat - ihracatı

Sonuçlar

Balık ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. FISHERIES INTL

  Moritanya

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Biz bir balıkçılık şirketiyiz ve Moritanya'dan Dakhla'ya gemide dondurulmuş, karada dondurulmuş ve taze balık ihracatçısıyız. Moritanya - Batı Afrika ve Almanya'da bulunuyoruz. Balıkçılık alanlarınızdan Avrupa'ya balık tutuyor ve ihraç ediyoruz; Afrika; Arap ülkeleri ve Asya ve Kanada. Avrupa ve Amerika Birliği tarafından oylanan yaptırımlara saygı duyan bir şirketiz. Bu, Küba, Rusya, Venezuela gibi ekonomik yaptırım altındaki ülkelerle ticaret yapmadığımız anlamına gelir........ Gemide dondurulmuş balıklarımız, balıkçı gemilerinde dondurulmuş balıklarımız ve karada dondurulmuş balıklarımız, balıklar için önerilen işlemlere uygundur, tanklar ve soğutma tesisleri Avrupa düzenleyici gerekliliklerine uygundur. Balıklarımızın özellikleri aşağıdaki gibidir: - Protein: %60-70. - Yağ: %4-10. - Mineral tuz: %2-4. Tüm müşterilerin bize bir satın alma niyet mektubu (LOI) göndermeleri tavsiye edilir, bu mektupta şunları belirtmelisiniz: - Satın alınacak toplam miktar - Talep edilen balıkların tam boyutları - Son varış noktası - Balıkların bilimsel isimleri

 4. SEAPRO AQUACULTURE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SEAPRO AQUACULTURE, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, somon balığı, derin dondurulmuş balık, Dondurulmuş somon balığı, paketlenmiş somon, havuzda somon yetiştiriciliği, toptan balık, Balık ithalat - ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY

  Türkiye

  We are a Turkish Foreign Trade company engaged in international trade and prioritizing customer satisfaction. With more than 25 years of experience in this field, we ensure that our products reach our valued customers in the fastest and most reliable way. Especially Chemical Raw Materials, Industrial Products, Medical Protective Equipments are our area of expertise. Apart from this, we also provide you with the most suitable conditions by researching the products you need from Turkey. Check our product list, order the product you need and get acquainted with our quality products and services.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Yoroz Su Ürünleri için sürdürülebilirlik; sosyal - ekolojik sorumluluk ile ekonomik başarıyı hedefleyen ve bu yolda atılan temiz, güvenilir ve istikrarlı bir yoldur.Bunun içindir ki sürdürülebilirlik, stratejik ve tam anlamıyla şirketimizin organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynar.Üretim ve tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti ile hareket eden ve bunu garanti eden şirket prensibine sahibiz.Şirketimizin faaliyet konuları arasında, Tatlı ve Tuzlu Su Balıkları, Kabuklular, Yumuşakçalar lar, Balık yemleri ve Havyar çeşitleri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyetleri kapsamaktadır.Bunların dışında; Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve İşleme Teknolojileri ile ilgili konularda profesyonel danışmanlık ve anahtar teslim tesis işleri de yapılmaktayız.ÜrünlerÜrün İçeriğimizSu Ürünleri (Balıkçılık)Tatlı Su BalıklarıMersin Balığı, Alabalık, Sazan, SudakSu Ürünleri (Balıkçılık)Deniz BalıklarıÇipura, Levrek, Hamsi, İstavrit, Lüfer, Sardalya, Somon, Vanoz, Zargana, Kalkan, MezgitSu Ürünleri (Balıkçılık)Kabuklular ve Kabuklu Deniz ÜrünleriKaya Midyesi, Kerevit, Istakoz, Karides, YengeçSu Ürünleri (Balıkçılık)Yumuşakça Ürünleriİstiridye, Midye, Deniz Tarağı, Ahtapot, Mürekkep Balığı, Kalamar, Deniz SalyangozuSu Ürünleri (Balıkçılık)Balık Fileto Ürünleri...Su Ürünleri (Balıkçılık)Döllenmiş Balık Yumurtası (Akvakültür)Döllenmiş Mersin Balığı Yumurtası, Döllenmiş Alabalık, Levrek YumurtasıSu Ürünleri (Balıkçılık)Havyar ÇeşitleriMersin Balığı Havyarı, Somon HavyarıBalık

 2. KARE FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Yurt dışında ürün ya da bölge bazında ticari acentelik yapmakta olan Kare Yönetim ve Dış Ticaret Danışmanlık, giderek yükselen dış ticaret hacminde önemli bir konumdadır. Dış ticarette tam hizmet danışmanlığı ile sürecin kontrol altında tutulup önlem alınması her zaman problem çözümünden daha kolay ve düşük maliyetlidir. Özellikle gıda ihracatlarında sürecin hatasız şekilde en kısa sürede sonuçlanması çok önemlidir. Taze balık, taze sebze ve meyve ihracatı ile ilgili olarak Edirne’de açmış olduğumuz şube ile gıda ihracatlarında uzman ekibimiz sürecin yerinde takibini sağlanmaktadır. Yurt dışına Türkiye'den gıda maddeleri ihracatı; Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı menşeli firmalara ürünlerinin yurda girişleri öncesi izinler dahil tüm işlemler gerçekleştirilir. ülkemizde yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı firmalara yatırım danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

 3. SAHIN SU URUNLERI URETIM IHRACAT SOGUK HAVA

  Türkiye

  1991 yılından bu yana balıkçılık sektöründe birçok alanda hizmet veren Mehmet Şahin ÇAKAN, 2005 yılında kendisine ait nakliye firmasını kurdu. Böylelikle teknelerin tedarik ettiği balıkları kendi filosu üzerinden taşımaya başladı. 2007 yılında Mehmet Şahin Çakan Balıkçılık Ltd. Şti.’ni kurarak 1 balıkçı gemisiyle başlamış olduğu faaliyetine 52 teknelik balıkçı filosuyla devam etmektedir. Alabalik , somon , cuttlefish , subye, ahtopot , hamsi, sardines, sardalya, sardalye, karides, çimçim, shrimp, tombik, gopez, istavrit, tirsi, sarpa, kraça, kıraça, barbun, mosko, bonito, uskumru, teknelerimizle avladığımız deniz urunlerini soğuk hava depolarımızda glaze veya sıfır glaze temizlenmiş veya kirli halde , kafası alınmış veya kuyruk alınmış veya bütün halde , tabakta veya blok halde , marine ederek veya salamura edilerek konserve şeklinde veya porsiyon olarak veya kokteyl olarak karışık halde deniz mahsülleri veya deniz ürünleri olarak satışı ve toptan satışı ve ihracatı ve dipfrizde dondurulmaıs ve iqf makinasında çalışılarak satışı yapılmaktadır.

 4. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Hırvatistan

  Balık çiftliği, üstün kaliteli tatlı su balıklarının üstün kaliteli gerçek bir vahasıdır. Çeşitli havuzlarda, en çok sazan, turna, yayın, tatlı su levreği, kadife balığı, gümüş sazan yanında diğer balıklarda beslenmektedir. Draganic'teki Kupa balık çiftliği, Zagreb'ten pek de uzak olmayan güzel doğal çevrede spor balıkçılığı olanağı sunar.

 5. BAGCI

  Türkiye

  Turkey's leading Trout Producer, BAGCI BALIK was founded in1981. Our first farm was established at Aydin. It has a 70 m tonnes annual capacity.The second farm was founded in1986 at Koycegiz adn started production in 1989. It was planned as a maximum sized integrated establisment. Together with an up-to-date fish processing plant in operates entirely within European norms. Our third farm at Bozdogan-Kemer was founded in1999. Now BAGCI BALIK has a total production capacity of 3000 m tonnes per year.As well as investing in fish farming and fish processing, BAGCI BALIK produces energy, fish feed and organic fertilizers.

 1. BIANCO DI MAZARA SRL

  İtalya

  Bianco di Mazara Akdeniz kırmızı ve beyaz karidesleri tutar ve dağıtır. Bianco şirketinin balıkçılık gemileri filosu tarafından tutulan kırmızı ve beyaz karidesler doğrudan gemide işlenmektedir ve minimum 500 g kaplarda ambalajlanmaktadır. Büyük mağazalara, marketlere ve toptan satış yapan şirketlere dağıtım yapmaktadır. Bianco di Mazara, İtalya ve yurtdışına dağıtım ve ürün kalitesi garanti eder.

 2. ISLATUNA

  İspanya

  Balık avı ürünlerinin satışını yapan armatör organizasyonu. Ton balığında, pavuryada, uskumru balığında, sardunya balığında, yılan balığında, mığrı balığında, fok balığında, vb. uzman işletme. Ürünlerimizde en iyi kaliteyi garanti ediyoruz, aynı zamanda da çevreyi korumaya özen gösteriyoruz. Personelimiz bu sektörle ilgili misyonları yerine getirmek için özel bir eğitim almıştır. Yiyeceklerle ilgili işlemler ve iyi uygulamalar üzerinde uzman düzeyinde genel bir eğitim uyguluyoruz.

 1. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türkiye

  1958 de Kurulan Nesim SAÇAN Balıkçılık; İtalya, Fransa, İspanya ve Orta Doğuya Dalyan ve Deniz Ürünleri ihraç etmiştir. 1993 yılında da Nesa Su Ürünleri olarak faaliyetlerine Kültür ve Deniz ürünleriyle Orta Doğuya ihracatına devam etmiştir. 2017 yılında AB normlarına uygun (800 ton donmuş + 2350 ton taze) 3150 ton kapasiteli inşa ettiğimiz modern tesisimizle Dünya Pazarlarında yer almayı hedeflemekteyiz.

 2. EGEBAY

  Türkiye

  Ege Bordo Yeşil Balıkçılık, 2010 yılından bu yana, müşterilerine Türkiye'nin her yerinde mevcut olan en iyi kaliteyi almalarını garanti eden deniz ürünleri tedarikinde uzmanlaşmıştır. Karidesten her çeşit balığa, müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmek için her zaman her şeye yetecek kadar elimizde olduğundan emin oluruz Şimdi de tüm tecrübesini ve kaliteli ürünleriyle Dünyaya açılıyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 3. DENIZ SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Firmamızın temeli olan bir diğer firmamız aile işletmesi olarak 1990 yılında Konya'nın Beyşehir ilçesinde kurulmuştur. Zaman içerisinde lojistik ve diğer avantajları sebebiyle Aydın ilinde fabrika kurulmuştur. Şu anda 35 işçi ile çipra, levrek, uskumru, somon, hamsi, alabalık işlenmekte ve dondurulmuş halde pişirmeye hazır ürünler elde edilmektedir.

 4. ADEN SU URUNLERI GIDA DENIZCILIK NAK TUR SAN VE TIC TLD STI

  Türkiye

  50 Yillik tecrübe i̇le i̇stanbul su ürünleri̇ hali̇n de toptan satiş ve esenyurt aden su ürünleri̇ tesi̇sleri̇n den dünyanin her yeri̇ne taze ve donmuş balik i̇thalat ve i̇hracati yapmaktayiz ayrica su ürünleri̇ni̇ mari̇nat olarak da müşteri̇leri̇mi̇ze sunmaktayiz tesi̇sleri̇mi̇z de soğuk hava depoculuk hi̇zmeti̇ de vermekteyi̇z 365 gün ve 24 saat si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze hi̇zmete haziriz..

 5. SUGLA SU URUNLERI LTD STI

  Türkiye

  All seasonal lake and sea fish processing and packaging of any kind shall be made bi but she took great way to import and export company konusundada. Sensible positive answers to absolutely be back purchases and sales proposals...

 6. MERSIN BALIKCISI ABDI POLATSU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türkiye

  1988 de Kurulan Abdi Polat Balıkçılık; İtalya, Fransa, İspanya ve Orta Doğuya Dalyan ve Deniz Ürünleri ihraç etmiştir. 1993 yılında da Mersin Balıkcısı Abdi Polat olarak faaliyetlerine Kültür ve Deniz ürünleriyle Orta Doğuya ihracatına devam etmiştir. modern Dünya Pazarlarında yer almayı hedeflemekteyiz

 7. GRUPO CENTRAL PESCA

  İspanya

  GRUPO CENTRAL PESCA'da bizler yüksek kaliteli balıklar ve deniz ürünleri ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmış bulunuyoruz.

 8. NORDIK BALIKCILIK ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI

  Türkiye

  Sirketimiz Norvecte uretilmis somon baligi vi diger balikpari ithal etmektedir. baliklar Turkiyede zor bulunan premium kalitededir. ureticiden direk buraya geldigi icin fiyatlar gayet makuldur.

 1. OLIVKA TARIM URUNLERI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Levrek çi̇pura ve çeşi̇tli̇ deni̇z ürünleri̇ toprak havuz yeti̇şti̇ri̇ci̇li̇ği̇nde hi̇zmet vermekteyi̇z

 2. EVREN BALIKCILIK

  Türkiye

  Türkiye'nin 3. büyük baraj gölü olan hirfanlıdan tutulan sazan, kerevit , gümüş balığı, levrek satışını yapmaktayız.

 3. URHANLII

  Türkiye

  Bulunduğumuz bölgede çok fazla uluslararası bağlantılarımız olması sebebiyle yurtdışından balık alım satımı ihracat ve ithalatını çok net bir şekilde büyük tonlarda miktarlarda gerçekleştirebiliyoruz

 4. PERCH PRO GIDA ITHALAT VE IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  balık kabuklular yumusakcalar ve diger su ürünleri ithalat ve ihracatını yapmaktayız.

 5. OLIVER

  Türkiye

  seabass, sea bream , rainbow trout

 6. YAVSAN SEAFOOD - GERMANY

  Almanya

  Levrek; çi̇pura; alabalik; yilan baliği! ! Taze; temi̇zlenmi̇ş ; fi̇leto ve füme balik çeşi̇tleri̇.. Toptan satiş; i̇thalat ve i̇hracat..

 7. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Fransa

  COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, Balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, surimi, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Malo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FERGOFRESCO S.L

  İspanya

  FERGOFRESCO S.L, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norveç

  SEAWELL HIRTSHALS A/S, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 10. VENETO PESCA SRL

  İtalya

  VENETO PESCA SRL, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), deniz ürünleri, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portogruaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Balık ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.721 Şirketler