• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balık konservesi

Sonuçlar

Balık konservesi - Ithalat/Ihracat

 1. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 2. EIRASMAR

  İspanya

  Kafadanbacaklılar ve çift kabuklu yumuşakçalar satan şirket. Ürünlerimiz konserve halindedir.

 3. JEALSA

  İspanya

  Jealsa, 60 yılı aşkın bir süredir konserve balık ve deniz ürünleri üreten ve pazarlayan bir İspanyol aile gıda işletmesidir.

 4. DGM SHIPPING AS

  Estonya

  DGM SHIPPING AS, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. CARLINO SRL

  İtalya

  CARLINO SRL, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Ançüez, Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciacca, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CONSERVAS HOYA

  İspanya

  CONSERVAS HOYA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, ton balığı, Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, hamsi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña-Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Almanya

  OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık konservesi, Meyve konserveleri, Dondurulmuş besinler, Balık konservesi, Meyve konserveleri, Espresso kahve, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUPOY

  Ukrayna

  SUPOY, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kümes hayvancılığı ürünleri, yağlı konserveler, Fuar alanına yakın otel, balık konservesi üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polanya

  CMC FOOD SP.ZO.O., yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zeytinyağı, Balık konservesi, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, mayhoş sebzeler, Zeytinyağı, Balık konservesi, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inwald, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FJOKSAK AS

  Norveç

  FJOKSAK AS, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ålesund, Norveç 'de bulunmaktadır.

 1. SPANISH GOURMET TRADING

  İspanya

  SPANISH GOURMET TRADING, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Balık konservesi, Şarküteri, Şaraplar - İspanya, zeytin yağları, Balık konservesi, Şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mairena Del Aljarafe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONSERVAS LAVIN

  İspanya

  CONSERVAS LAVIN, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Santoña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portekiz

  FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Balık konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Póvoa De Varzim, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CONSERVAS REZUMAR

  İspanya

  CONSERVAS REZUMAR, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytinyağlı marine ançüez sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laredo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINEA GASTRO GMBH

  Almanya

  LINEA GASTRO GMBH, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar, Balık konservesi, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badenweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FAGURI PROD OÜ

  Estonya

  FAGURI PROD OÜ, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portekiz

  CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portekiz

  LUÇAS & C.ª, LDA., yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık eti içerikli ezme ve kremalar, kutuda balık, kutuda deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. COFACO AÇORES, SA

  Portekiz

  COFACO AÇORES, SA, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kutuda deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Un ve irmik, Balık konservesi, Ambalaj sanayi için karton, Teknik ve özel kullanım için Karton/Mukavva, Un ve irmik, Balık konservesi, Ambalaj sanayi için karton, Teknik ve özel kullanım için Karton/Mukavva sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Birleşik Krallık

  THE VILLAGE SHOPPE LTD, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kutuda balık, kutulanmış sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portekiz

  LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Balık konservesi, kurutulmuş balık, dondurulmuş balık, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gafanha Da Nazaré, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Fransa

  VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Domates salçası, ton balığı konservesi, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ITALIA NET FOOD SNC

  İtalya

  ITALIA NET FOOD SNC, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, toptan pasta, sebze koruyucusu, Balık konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LICATA A. & C. SNC

  İtalya

  LICATA A. & C. SNC, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tuzda hamsi, hamsi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciacca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CONSERVAS Mª ASUN VELAR

  İspanya

  CONSERVAS Mª ASUN VELAR, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş torik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castro Urdiales, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RIVER FISH

  Sırbistan

  RIVER FISH, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. CONSERVAS BELAMAR, LDA.

  Portekiz

  CONSERVAS BELAMAR, LDA., yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, sardalya, uskumru, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, ton balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Do Conde, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. TSI TAO

  İspanya

  TSI TAO, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Donostia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  İtalya

  GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık konservesi, balık işleme donanımları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Baganza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz