• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balık yetiştiriciliği için yemler

Sonuçlar

Balık yetiştiriciliği için yemler - Ithalat/Ihracat

 1. NUTRIFISH

  Tunus

  Verified by europages badge

  Nutrifish, balıklar için yem üretim şirketidir. Nutrifish, balıklar için kaliteli besleyici balık yemi üretmektedir. Balık yemi üretimi her tür için özeldir. Yemlerimiz, balıklar için gerekli olan yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak hazırlanır. Her bileşen, formüle dahil edilmeden önce kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçer. Hızlı şekilde müdahale etmek için özel bir ekip oluşturduk.

 2. ERWIN HENNECKEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERWIN HENNECKEN GMBH, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stolberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NATKOM

  Türkiye

  2007 yılında, merkezi İzmir-Alsancak'ta (Türkiye) bulunan Natkom bağımsız bir ticaret şirketi olarak kuruldu. Sahibi tarafından yönetilen şirket, hammadde ticareti alanında pazarın önde gelen katılımcılarından biri haline geldi ve şu anda birçok ülkede faaliyet gösteriyor. Ekibimizin uzun yıllara dayanan deneyimi ve küresel ortak ağımız, sürekli olarak yeni pazarlara girmemize ve yeni olasılıkları keşfetmemize olanak tanır. Önümüzdeki yıllar ve on yıllar boyunca bu konumu korumak ve genişletmek için geleceğe bakmalı ve şirketimizi gelecekte şekillendirecek eğilimleri ve güçleri anlamalıyız. Şirketin sürdürülebilir başarısı, bireysel Natkom çalışanlarının kişisel gelişimi ve yeni ürünlerin portföyümüze entegrasyonu her zaman yol gösterici ilkemizi takip ediyor. Hammadde tedariği; Balık unu, Balık yağı, Ayçiçeği tohumu küspesi, Tavuk unu, Buğday gluteni, Taze ve Dondurulmuş balık tedariği; Çipura, Levrek, Sardalya, Hamsi, Alabalık, Somon, karides, kalamar , Deniz patlıcanı, Deniz kestanesi, kefal yumurtası (bottarga) Fresh and Salted

 4. METNET DIŞ TICARET

  Türkiye

  2020 yılında faaliyete geçen Metnet Dış Ticaret; inşaat malzemeleri, yem katkı maddeleri ve tekstil sektörlerinde ithalat ve ihracat yapmaktadır. Firma politikamız en iyi ürün ve hizmeti en optimal fiyatlarla müşteriye sunmaktır.

 5. ECOFUT, INH. ALEX BRAUN

  Almanya

  ECOFUT, INH. ALEX BRAUN, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kenevir tohumu yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldenstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FUTURE FISHERIES LTD

  Birleşik Krallık

  FUTURE FISHERIES LTD, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Chichester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. AQUARIUM TONNDORF

  Almanya

  AQUARIUM TONNDORF, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar, Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIS FEED

  Portekiz

  ATLANTIS FEED, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dahili sularda karagöz balığı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ARTEMIA KORAL GMBH

  Almanya

  ARTEMIA KORAL GMBH, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOSNET GROUP DOO

  Bosna Hersek

  BOSNET GROUP DOO, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Kedi maması, Balık yetiştiriciliği için yemler, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarajevo, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 1. LEADER-TRADE

  İsviçre

  LEADER-TRADE, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler, derin dondurulmuş balık, Gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genève, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. NARCISO DIAS E FILHOS LDA

  Portekiz

  NARCISO DIAS E FILHOS LDA, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peniche, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. BR HANDEL

  Almanya

  BR HANDEL, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Goldenstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KENJI KOI

  Almanya

  KENJI KOI, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Emmerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUATIC SCIENCE

  Belçika

  AQUATIC SCIENCE, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık yetiştiriciliği için yemler, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ARFIDEL

  Belçika

  ARFIDEL, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Soye, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AQUA BIO

  Belçika

  AQUA BIO, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık yemi, balık yetiştiriciliği içn besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VALOBIO

  Reunion

  VALOBIO, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, hayvan yiyecekleri, kamp ekipmanı, Balık yetiştiriciliği için yemler, Hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Port, Reunion 'de bulunmaktadır.

 7. BIOMAR GROUP A/S

  Danimarka

  BIOMAR GROUP A/S, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aarhus C, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH

  Almanya

  KOIFRIEND HEIMTIERBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Balık yetiştiriciliği için yemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Alt Sührkow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LÝSI HF

  İzlanda

  LÝSI HF, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Balık yetiştiriciliği için yemler, Besleyici yağlar ve yağlılar, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reykjavík, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 2. TROMSØ FISKEINDUSTRI AS

  Norveç

  TROMSØ FISKEINDUSTRI AS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tromsø, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. ASTRA AQUARIA GMBH

  Almanya

  ASTRA AQUARIA GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bissendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CERMAQ ASA

  Norveç

  CERMAQ ASA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 5. SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR.

  Almanya

  SPINNE WALZENMÜHLE INH. KLARA RENSINGHOFF, E. KFR., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLARFEED SALES AS

  Norveç

  POLARFEED SALES AS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leknes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 7. DAJANA PET, S.R.O.

  Çek Cum.

  DAJANA PET, S.R.O., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bohunovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. A.COELHO & CASTRO, LDA

  Portekiz

  A.COELHO & CASTRO, LDA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Povoa De Varzim, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. P.A.L BULGARIA

  Bulgaristan

  P.A.L BULGARIA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofija, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. NORDJYDSK FISKEFODER A.M.B.A.

  Danimarka

  NORDJYDSK FISKEFODER A.M.B.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balık yetiştiriciliği için yemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hirtshals, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz