• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balıkçılık balık yetiştirme sistemleri

Sonuçlar

Balıkçılık balık yetiştirme sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sentetik malzeme işleme alanında elli yıldan uzun süreye dayanan deneyimimiz sayesinde biyolojik atık su ve atık gaz işlemede ve su kültüründe kullanılmak üzere Hel-x dolgu maddelerimizi üretiyoruz. Bu engin deneyimi temel alarak sentetik malzeme tabanlı ve yüksek kaliteli Hel-x dolgu maddelerini temin edebilirsiniz! Üretimi kendi geliştirdiğimiz yöntemlerle, yüksek kalite ve çevre standartlarına sıkı biçimde uyarak ve sadece Almanya'daki tesislerimiz içinde gerçekleştiriyoruz. Düşük yatırım ve işletme maliyeti, kolay kullanım ve yüksek verimlilik, sizin için Hel-x dolgu maddemizi ekolojik ve ekonomik bir alternatif haline getirir. Hel-x dolgu maddeleri, bölgesel ve endüstriyel atık su arıtımı için MBBR ve IFAS sistemlerinde dünya çapında kullanılmaktadır. Ayrıca, su ürünleri yetiştiriciliği ve biyogaz tesislerinde çok sayıda kurulum bulunmaktadır.

 2. OLOID SOLUTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OLOID SOLUTION GMBH, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASAKUA AQUACULTURE & MARINE (ASAKUA SU URUNLERI)

  Türkiye

  ASAKUA, kültür balıkçılığı ve denizcilikte ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin, projelendirme ve montaj hizmeti dahil olmak üzere anahtar teslim tedarikini sağlamaktadır. ​ Asakua kurulduğu günden bugüne birçok ülkede anahtar teslim açık deniz balık çiftliği tesisi kurulumu, seyir ve ikaz amaçlı açık deniz şamandıra ve demirleme sistemlerinin kurulumu, yüzer iskele ve platform imalatı, sualtı görüntüleme ve fizibilite projelerine imza atmıştır. Açık deniz projeleri için demirleme şamandıraları, seyir şamandıraları, çakar fener, fener kulesi, yüzer platform, polietilen tekne, zincir, halat, çıpa, tonoz, balık yetiştirme kafesi, balık ağ, yemleme makineleri, ağ yıkama makineleri, su havalandırıcılar, balık pompası, dalış ekipmanı ve sualtı robotu gibi ürünlerin temini, teslim ve devreye alnıması işlerini gerçekleştirir​. ​

 4. ZAK FISH & SEAFOOD COMPANY

  Türkiye

  ZAK FISHING GLOBAL INDUSTRY which always stands one step ahead from its opponents leads in its sector by being aware of its differences and responsibilities with its modern and dynamic structure. The vision of ZAK FISHING GLOBAL INDUSTRY 090 530 1700856 is maintaining high-quality service for all manufacturing companies in its portfolio as a business partner contributing for their growth by protecting their benefits in the best way. In this context, devoted oneself for mediating Turkey's export development. ZAK FISHING GLOBAL INDUSTRY never stops developing and innovating to serve you better. More than a communication tool, our site is not only the link par excellence made available to you for all the information you need about us, but also, a comprehensive support that we put at your disposal to help you better understand our range of products and services. By opening up to the world via its website, ZAK FISHING GLOBAL is synonymous with modernity and wishes to give you the best of services in real time. Without further ado, we invite you to discover this means of communication and sharing par excellence, which we know, will bring us even closer to you. We are strengthening the our international trade experience of years with the fish industry from the Atlantic Ocean. We will be honored to offer you the freshest and most nutritious fish in the World.

 5. MAYASERA A.S.

  Türkiye

  We are producing aquaculture nets, fishing nets, sport nets and safety nets.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIH LIGHT IMPEX HENZE GMBH

  Almanya

  LIH LIGHT IMPEX HENZE GMBH, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grafing Bei München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOMARIUM

  Belçika

  HOMARIUM, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Su kültürü ve havuz kültürü, ölçüye göre akvaryumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PLASTILUX

  Lüksemburg

  PLASTILUX, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Kauçuk ve plastik kaynaklama, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Kauçuk ve plastik kaynaklama, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormeldange-Haut, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. AKVATECHNA, UAB

  Litvanya

  AKVATECHNA, UAB, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Su kültürü ve havuz kültürü, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VILNIUS, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIM. MANTE BROS & CO. AQUACULTURE FARMS

  Yunanistan

  DIM. MANTE BROS & CO. AQUACULTURE FARMS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Balık, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fthiotida, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. SEMI-STAAL A/S

  Danimarka

  SEMI-STAAL A/S, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helsingoer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. AQUAPAC JATURANON GMBH

  Almanya

  AQUAPAC JATURANON GMBH, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cologne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ETS FAIVRE

  Fransa

  ETS FAIVRE, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baume Les Dames, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STS OLBRAMOVICE,SPOL, S R.O.

  Çek Cum.

  STS OLBRAMOVICE,SPOL, S R.O., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbramovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ŚWIEŻY WĘGORZ

  Polanya

  ŚWIEŻY WĘGORZ, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yılan balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elbląg, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. FISCHTECHNIK GMBH

  Almanya

  FISCHTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northeim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NET SUPPLY CO. LTD

  Birleşik Krallık

  NET SUPPLY CO. LTD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleetwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF C.A. BERGER B.V.

  Hollanda

  TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF C.A. BERGER B.V., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeewolde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. AERATOR

  Ukrayna

  AERATOR, yılında kurulan ve Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brovari, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. MARA AS

  Norveç

 1. LANDCATCH LTD

  Birleşik Krallık

 2. SIVERT EIDNES AS

  Norveç

 3. PUNTA MOREIRAS S.L.

  İspanya

Fiyat teklifi bul