• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balık- deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri

Sonuçlar

Balık- deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri - Ithalat/Ihracat

 1. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 2. DELFINO BATTISTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  İkinci Dünya Savaşından sonra Pasquale Battista, Cetara'da küçük bir gıda konserveleri laboratuvarı kurdu ve onu 90'lı yıllara kadar şevk ve gururla yönetti. Üretim süreci aşamaları ve hammaddelerin dikkatli seçimi gibi, zaman içinde ürünlerimizin tadı da asla değişmedi. Tüm bu aşamalar, üretim standartlarına ve mevcut yasalara uygunluğun sağlanması amacıyla titizlikle yürütülmektedir.

 3. OLIO CALVI

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIO CALVI, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu, Salçalar, soslar, Yağlı sebze konserveleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Zeytin, öğütücüler, İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imperia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE

  Belçika

  Verified by europages badge

  CIRAN BVBA - CAVIAR DELUXE, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş gıda toptan satışı, havyar, Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Mil yatakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türkiye

  Şeker, Hidrojen Peroksit, Kostik Soda gibi kimyasal ürünler, Fuel Oil, Ham Petrol, Dizel yakıt, EN 590, Havacılık Jet Yakıtı, Benzin gibi petrol ürünleri, erkek, bayan ve çocuklar için plastik ve EVA terlikler, bahçe sulama ürünleri, sulama hortumları, el aletleri, bahçe mobilyaları, rattan bahçe ve oturma grupları, yastıklar, minderler gibi ürünlerin üretimi ile birlikte uluslararası ithalat ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak çam, meşe, huş gibi ağaç pelet ürünlerinin üretimini ve dünyanın her yerine ihracını gerçekleştiriyoruz. Toptan ve Perakende olarak satışlarımız mevcuttur.

 2. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Kaymur Murat Gıda Su Ürünleri olarak üçüncü nesil AHMET AKÇAKAYA ve MEHMET AKÇAKAYA 2003 yılında Kayseri Şerçeönü Mahallesinde kurulmuştur. Çağa ve yeniliğe açık bir anlayışla yoluna devam etmektedir. 2012 yılında MİMARSİNAN OSB, soğuk hava deposu ve araç filosu ile Türkiye'de insan sağlığının önemini ve değerlerini yaşatan gençleri ile büyüklerin çizdiği yoldan ayrılmadan, sektöre emin ve emin adımlarla devam etmektedir. Türkiye Kayseri'deki soğuk hava depolarımızda günümüz hamsi balıklarını paketliyor, marine ediyor, donduruyor ve satıyoruz. Ağırlıklı olarak hamsi filetolarını işliyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz E-posta yoluyla geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 3. CONSERVAS LINDA PLAYA

  İspanya

  Linda Playa‘da, salamura ançuezler üretip ve ticaretini yapıyoruz. Yerel ve uluslararası pazar ihtiyaçlarını karşılıyoruz. El yapımı ançuez ve salamura gerçekleştiriyoruz. Cantabria denizi stratejik enklavı olan Colindres‘de yer alıyoruz.

 4. HELIKOTURCA

  Türkiye

 5. PERAMA

  Türkiye

  Perama dondurulmuş su ürünleri ihracatı yapan ve bilhassa Avrupa piyasasına ihracat yapan bir firmadır. Dondurulmuş olarak kum midyesi, tatlı su gümüşü ve hamsi ihracatı yapmaktadır. Hamsi marinat ihracatı da yapılmaktadır. Fabrika Bandırma'da, merkez ise Okmeydanı'nda yer almaktadır.

 1. CONSERVAS LAGO PAGANINI SL

  İspanya

  Conservas Lago Paganini şirketi konserve deniz ürünleri imalat ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Spesiyallerimiz yağlı balıklardır (sardalye, ufak sardalya, uskumru, istavrit, zargana ve midye).

 2. EIRASMAR

  İspanya

  Kafadanbacaklılar ve çift kabuklu yumuşakçalar satan şirket. Ürünlerimiz konserve halindedir.

 1. APOLYONT

  Türkiye

  Kerevit sazan ve alabalık yetiştiriciligi yapmaktayım.

 2. CONSERVAS ANGELACHU

  İspanya

  CONSERVAS ANGELACHU, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hamsi, torik, balık konserveleri, Tuzlanmış balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña-Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PESCAVANTE

  İspanya

  PESCAVANTE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Hassas makine parçaları, deniz ürünleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, kutuda deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norveç

  SEAWELL HIRTSHALS A/S, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 5. CONSERVAS HOYA

  İspanya

  CONSERVAS HOYA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, ton balığı, Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, hamsi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña-Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CARLINO SRL

  İtalya

  CARLINO SRL, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Ançüez, Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciacca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SALTEN SEAFOOD AS

  Norveç

  SALTEN SEAFOOD AS, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Istakoz, karavide, Istakoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandhornøy, Norveç 'de bulunmaktadır.

 8. GRUPO FRANCISCONDE - CASA DOS CARACÓIS

  Portekiz

  GRUPO FRANCISCONDE - CASA DOS CARACÓIS, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Azeitão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. NEVA OCEANS B.V.

  Hollanda

  NEVA OCEANS B.V., yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Taze sebze, işlenmiş balık ve balık avı ürünleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Taze sebze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. COFACO ACORES - INDUSTRIA DE CONSERVAS, S.A.

  Portekiz

  COFACO ACORES - INDUSTRIA DE CONSERVAS, S.A., yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rabo De Peixe, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. FAROPEIXE LDA

  Portekiz

  FAROPEIXE LDA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olhao, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CONSERVAS PORTUGAL NORTE LDA.

  Portekiz

  CONSERVAS PORTUGAL NORTE LDA., yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. HVILUDRANGAR EHF

  İzlanda

  HVILUDRANGAR EHF, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stykkisholmur, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 6. CONSERVAS ARTESANAS VINAROS, SL

  İspanya

  CONSERVAS ARTESANAS VINAROS, SL, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vinaros, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SNAIL GREEN TUSCIA

  İtalya

  SNAIL GREEN TUSCIA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bagnoregio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CYCBELE ESCARGOTS

  Türkiye

  CYCBELE ESCARGOTS, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balıkesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. NATUCO

  İspanya

  NATUCO, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır salyangoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guadalajara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. CASPIAN TRADITION

  Belçika

  CASPIAN TRADITION, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Mil yatakları, safran sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz