• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balık

Sonuçlar

Balık - Ithalat/Ihracat

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 3. FISHERIES INTL

  Moritanya

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Biz bir balıkçılık şirketiyiz ve Moritanya'dan Dakhla'ya gemide dondurulmuş, karada dondurulmuş ve taze balık ihracatçısıyız. Moritanya - Batı Afrika ve Almanya'da bulunuyoruz. Balıkçılık alanlarınızdan Avrupa'ya balık tutuyor ve ihraç ediyoruz; Afrika; Arap ülkeleri ve Asya ve Kanada. Avrupa ve Amerika Birliği tarafından oylanan yaptırımlara saygı duyan bir şirketiz. Bu, Küba, Rusya, Venezuela gibi ekonomik yaptırım altındaki ülkelerle ticaret yapmadığımız anlamına gelir........ Gemide dondurulmuş balıklarımız, balıkçı gemilerinde dondurulmuş balıklarımız ve karada dondurulmuş balıklarımız, balıklar için önerilen işlemlere uygundur, tanklar ve soğutma tesisleri Avrupa düzenleyici gerekliliklerine uygundur. Balıklarımızın özellikleri aşağıdaki gibidir: - Protein: %60-70. - Yağ: %4-10. - Mineral tuz: %2-4. Tüm müşterilerin bize bir satın alma niyet mektubu (LOI) göndermeleri tavsiye edilir, bu mektupta şunları belirtmelisiniz: - Satın alınacak toplam miktar - Talep edilen balıkların tam boyutları - Son varış noktası - Balıkların bilimsel isimleri

 4. JOMANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOMANY, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), dil balığı, mürekkep balığı, kalamar, ton balığı, deniz kabukluları, deniz ürünleri, karides, ahtapot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AQUAFRESH FISH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUAFRESH FISH, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. deniz ürünleri, toptan taze balık, taze balık, taze balık ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı, derin dondurulmuş balık, toptan dondurulmuş balık, deniz kabukluları, mürekkep balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OCEANORD

  Fransa

  Verified by europages badge

  OCEANORD, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Deniz ürünleri satışı, derin dondurulmuş deniz ürünleri, Paslanmaz çelik işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

 4. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Kaymur Murat Gıda Su Ürünleri olarak üçüncü nesil AHMET AKÇAKAYA ve MEHMET AKÇAKAYA 2003 yılında Kayseri Şerçeönü Mahallesinde kurulmuştur. Çağa ve yeniliğe açık bir anlayışla yoluna devam etmektedir. 2012 yılında MİMARSİNAN OSB, soğuk hava deposu ve araç filosu ile Türkiye'de insan sağlığının önemini ve değerlerini yaşatan gençleri ile büyüklerin çizdiği yoldan ayrılmadan, sektöre emin ve emin adımlarla devam etmektedir. Türkiye Kayseri'deki soğuk hava depolarımızda günümüz hamsi balıklarını paketliyor, marine ediyor, donduruyor ve satıyoruz. Ağırlıklı olarak hamsi filetolarını işliyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz E-posta yoluyla geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 5. EKONOMIK BALIKCILIK

  Türkiye

  Ekonomik balıkçılık hizmet hayatına 1987 yılında başladı. İlk etapta Nevşehir balık pazarında faliyet gösteren Uğur ÇEVİKLER & Duran ALAN yakın zaman da Nevşehir ve ardından tüm ilçelerine yayıldı. Bilindiği üzere Türkiye'mizin üç bir tarafı denizlerle çevrilidir. Karadeniz, Marmara Denizi, Eğe Denizi ve Akdeniz den yararlanarak dönemin en lezzetli zamanında en taze haliyle Deniz balıklarını sizlere sunuyoruz. Şuan Nevşehir'in en büyük balık firmalarından biri olan Ekonomik balıkçılık Nevşehir'in en iyi şekilde balık kültürünü tanıtmaya çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 1. KARE FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Yurt dışında ürün ya da bölge bazında ticari acentelik yapmakta olan Kare Yönetim ve Dış Ticaret Danışmanlık, giderek yükselen dış ticaret hacminde önemli bir konumdadır. Dış ticarette tam hizmet danışmanlığı ile sürecin kontrol altında tutulup önlem alınması her zaman problem çözümünden daha kolay ve düşük maliyetlidir. Özellikle gıda ihracatlarında sürecin hatasız şekilde en kısa sürede sonuçlanması çok önemlidir. Taze balık, taze sebze ve meyve ihracatı ile ilgili olarak Edirne’de açmış olduğumuz şube ile gıda ihracatlarında uzman ekibimiz sürecin yerinde takibini sağlanmaktadır. Yurt dışına Türkiye'den gıda maddeleri ihracatı; Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı menşeli firmalara ürünlerinin yurda girişleri öncesi izinler dahil tüm işlemler gerçekleştirilir. ülkemizde yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı firmalara yatırım danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

 2. CARABUS

  Fransa

  Bir ithalat ihracat şirketi olan CARABUS FH INTERNATIONAL, hedefi Fransa genelinde müşterilerine ve ortaklarına uluslararası ürünler sunmak olan insan odaklı bir şirkettir. Thiais'te bulunan CARABUS FH INTERNATIONAL, deniz ürünleri, özellikle kabuklular, balıklar ve yumuşakçalar toptan ve perakende ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca meyve veya baharat gibi egzotik gıda ürünleri, ayrıca şarap ve alkollü içecekler gibi ürünler de sunmaktadır. Birlikte uzun vadeli sağlam ilişkiler kurabilmemiz adına ortaklarımıza kaliteli ürün ve hizmetleri garanti etmek için kalite, rekabetçilik ve esneklikten yararlanıyoruz. Özenle seçilmiş ve sürdürülebilir balıkçılıktan gelen ürünlerimize saygıyla yaklaşıyoruz. Nitekim, onlara en iyi şekilde yaklaşıyoruz ve çevre üzerindeki etkimizle konusunda hassasız. Böylece ekolojik standartlara saygı duyulmasını sağlıyoruz.

 1. YAVUZLARSEAFOOD

  Türkiye

  YAVUZLAR' A HOŞGELDİNİZ... Firmamız ilk olarak Nejdet Yavuz tarafından 1999 yılında kurulmuş olup, 02.03.2007 tarihinde faaliyete geçmiştir. Çiftliklerimizin ilki ise 1970 yılında Hacı Ömer YAVUZ tarafından Denizli Çal ilçesi Sakızcılar köyünde 50 ton /yıl porsiyon, 1, 5 milyon adet/yıl yavru üretimi kapasitesi ile kurulmuş olup, Türkiye’nin ilk alabalık çiftliği olarak üretimine başlamıştır.Firmamız ticari anlamdaki yatırımlarının yanı sıra bilim alanında da projeleri ile destek görmektedir. TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) ile yürüttüğü faaliyetler içerisinde iki, KOSGEB ile yürüttüğü faaliyetler içerisinde ise bir adet projesi kabul görmüş ve tamamlanmıştır.

 2. DAMAIR FISH

  Türkiye

  2008 yılında Antalya’da faaliyet göstermeye başlayan Damair Group bünyesinde yer alan Damair Fish Şirketi Antalya’nın Çandır mevkinde balık çiftliği faliyete dır . Kapalı devir daim sistemi kullanılacak olan bu balık çiftliğinde nesli tükenmekte olan Mersin Balıklarını yetiştirerek, Dünyanın en kaliteli havyar çeşidi olan siyah havyar da elde etmeyi planlanmaktadır.Damair Fish olarak böyle bir tesisin kurulma maksadı balık yetiştiriciliği ve havyar ticareti yanında şuan soyu tükenmekte olan Mersin Balığı popülasyonunu geliştirip, DNA bankası oluşturmak ve kendi türümüz olan Türk Mersin Balığını hayata geçirmektir.Şirketimiz günlük 500 kilograma kadar balık işleme ve tütsüleme için siparişler almaktadır. Bütün işlemler yeni nesil otomatik Alman ekipmanlarında yapılmaktadır. Ayrıca şirketimiz yıl boyunca aşağıdaki balıkları yetiştirmektedir: • Mersin balığı• Alabalık • Clariyev yılan balığı 50 kg ve üzeri toptan satışlarda 50% ön ödeme yapılacaktır. Ürün teslim süresi - 2-3 gündür. Tesli

 3. MASCATO

  İspanya

  Mascato S.A. deniz ürünlerinin pazarlanmasına yönelik olarak kurulmuş bir şirkettir. Dondurulmuş balık türleri, kabuklular, sert kabuklular. Önceliklerimiz tüketicinin beklentileri, çalışanlarımızın göstediği özen, tedarikçilerimizle işbirliği ve çevreye saygıdır. Maksimum gıda güvenliği, makul bir balık avı ve adil fiyatlar için, Mascato hammadde bulunan bölgelere yatırım yapmaktadır.

 4. LODI SRL

  İtalya

  İşletme İtalya'da ve İtalya dışında kaliteli deniz ürünleri satışında bir referans konumundadır. İşletmenin misyonu: İtalya ve dünya denizlerinin en iyi ürünlerini seçmek ve bu ürünleri derhal, bu kez kendi tüketicilerine ürün ve kalitesine güven duyarak teklif edebilecek, müşterilere sunmak. Hedef müşterinin tüm taleplerini sadece makul, avantajlı bir fiyatla değil, aynı zamanda tam zamanında ve hızlı karşılamaktır.

 5. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Türkiye

  1958 de Kurulan Nesim SAÇAN Balıkçılık; İtalya, Fransa, İspanya ve Orta Doğuya Dalyan ve Deniz Ürünleri ihraç etmiştir. 1993 yılında da Nesa Su Ürünleri olarak faaliyetlerine Kültür ve Deniz ürünleriyle Orta Doğuya ihracatına devam etmiştir. 2017 yılında AB normlarına uygun (800 ton donmuş + 2350 ton taze) 3150 ton kapasiteli inşa ettiğimiz modern tesisimizle Dünya Pazarlarında yer almayı hedeflemekteyiz.

 6. ALI DAYI

  Türkiye

  24 Temmuz 2006 yılında Ali Dayı Turz. Su Ürünleri Yetiş. Nak. Temiz. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. olarak sektöründe ilerlemeyi sürdürme ve sürekliliği sağlayıp, müşteri isteklerine uygun “SADECE DOĞAL” sloganıyla yönetim tarzı ile gücünü müşterilerden alarak sektöründe faaliyetini yenilenerek sürdürmektedir.

 7. MAS SA

  Fransa

  MAS SA Rungis'de taze balık toptancısı olup lezzetli balık ve deniz ürünleri ve fileto alanında uzmandır. Deniz ürünleri ve tatlı su ürünleri alanında uzmandır. Tüm fileto gamları, Norveç somonu, İskoçya somonu, ithal dil balıkları ve Fransa'dan lota balığı ve morina. Günlük olarak en iyi deniz ürünlerini satmaktayız. Taze balıklarımız balıkçı ve lokantacılara yöneliktir. Rungis'deki balık ve deniz ürünleri pazarında yalnızca deniz ürünleri satışı yapılmakta olup, teslimat hizmetimiz yoktur.

 8. PELICAN A&G AQUACULTURE

  Türkiye

  Pelican A&G Aquaculture, Türkiye’de keban barajında, zararlı endüstriyel atıklar olmaksızın, Avrupa normlarına uygun bir şekilde, 2018 yılından bu yana, alabalık ve somon üretimi yapan bir firmadır. Firmamız başta Avrupa olmak kaydıyla, tüm dünyaya ihracat yapmayı kendisine stratejik bir hedef olarak belirlemiştir.

 1. DENIZ SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Firmamızın temeli olan bir diğer firmamız aile işletmesi olarak 1990 yılında Konya'nın Beyşehir ilçesinde kurulmuştur. Zaman içerisinde lojistik ve diğer avantajları sebebiyle Aydın ilinde fabrika kurulmuştur. Şu anda 35 işçi ile çipra, levrek, uskumru, somon, hamsi, alabalık işlenmekte ve dondurulmuş halde pişirmeye hazır ürünler elde edilmektedir.

 2. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  İspanya

  Balıkçılara, süpermarketlere ve restoranlara temizlenmiş kalamar ve taze balık dağıtımı.

 3. YLB DIŞ TICARET AŞ

  Türkiye

  Dondurulmuş Midye Dolma İhracatı- Stuffed Mussels Export

 4. OLIVKA TARIM URUNLERI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Levrek çi̇pura ve çeşi̇tli̇ deni̇z ürünleri̇ toprak havuz yeti̇şti̇ri̇ci̇li̇ği̇nde hi̇zmet vermekteyi̇z

 5. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Fransa

  COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, Balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş yemekler, surimi, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Malo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portekiz

  PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Vila Nova De Sande-Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  İspanya

  GRUPO NUESTRA PESCA S.L, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalamarlar, kalamar, ahtapot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRODWAY INTERNATIONAL

  Fransa

  PRODWAY INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SCASS S.R.L.

  İtalya

  SCASS S.R.L., yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Almanya

  XPAND21 GERMAN OFFICE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Balık, Dondurulmuş meyveler, gıda acentaları ve temsilcileri, sebzeler, Balık, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Springe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Balık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.499 Şirketler