• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balıklar - işlem için makinalar ve donanım

Sonuçlar

Balıklar - işlem için makinalar ve donanım - Ithalat/Ihracat

 1. VARLET MACHINES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Boulogne-sur-Mer merkezli bir Fransız şirketi olan Varlet Machines, balık, et ve kümes hayvanlarının işlenmesine yönelik makinelerin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm makinelerimiz sağlam malzemelerden tasarlanmış ve Fransa'da kendi atölyelerimizde üretilmiştir. Teknisyenlerimiz makinelerinizi teslim etmek ve kurmak için tesislerinize gelmektedir. 80 yılı aşkın deneyimimizle, gıda endüstrisindeki oyuncuların özel ihtiyaçlarını karşılamak için her bir bileşenini ve malzemesini özenle seçerek yenilikçi makineler tasarlıyoruz: -Tüccarlar, -Üreticiler, -Sanayiciler. Ekiplerimiz tesisimizde yılda 200'den fazla makine üretmektedir ve bunların %50'den fazlası ihracata yöneliktir. Şirket dünya çapında 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve güvenilir ortaklar, distribütörler ve acentelerden oluşan geniş bir ağa dayanmaktadır. Varlet, müşterilerine dünya çapında hizmet verecek şekilde büyümüştür. Varlet, balık, et ve kümes hayvanlarının hazırlanması ve işlenmesi için Fransa'nın önde gelen makine üreticisidir.

 2. TERLET B.V.

  Hollanda

  TERLET B.V., yılında kurulan ve Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutphen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. TEHNO-T

  Ukrayna

  TEHNO-T, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nizhyn, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. PERUZA LTD

  Latviya

  PERUZA LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Endüstriyel robotlar, Hava ve yer taşıma bantları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Endüstriyel robotlar, Hava ve yer taşıma bantları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ropazu Novads, Mucenieki, Latviya 'de bulunmaktadır.

 5. KM FISH MACHINERY A/S

  Danimarka

  KM FISH MACHINERY A/S, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dybvad, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UNIFREEZING

  Hollanda

  UNIFREEZING, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et işleme, fırında pişmiş taze ürünler, aperitif, kahvaltı ve derin dondurulmuş ihtiyatlık yiyecek için tahıllar, dondurulmuş ekmek ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enschede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SOGRADEX

  Fransa

  SOGRADEX, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda ambalajları, paslanmaz çelik bıçak, bireysel korunma düzenekleri, Gıda ambalajları, bileme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorient, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  İspanya

  ZIEGRA ESPAÑA, S.L., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buz yapma makineleri, gıda endüstrisi için buz üretme makineleri, kalıp buzlar, buz üreteçleri, Buz yapma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorquí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Avusturya

  SORGO ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukrayna

  P.E. BAKHMACH R.A., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Svitlovodsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 102200, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. AQUATIC SCIENCE

  Belçika

  AQUATIC SCIENCE, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık yetiştiriciliği için yemler, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GE.NE S.R.L

  İtalya

  GE.NE S.R.L, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan taze balık, dondurulmuş balık ithalatı, toptan dondurulmuş balık, derin dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  İtalya

  GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık konservesi, balık işleme donanımları, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balık konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Baganza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Moldavya

  S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 5. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukrayna

  USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nezhin, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. CHUNGHA MACHINERY CO., LTD.

  Güney Kore

  CHUNGHA MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık işleme ekipmanları, buz çözücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 7. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Avusturya

  SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Danimarka

  DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gilleleje, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. TEKNO PASLANMAZ

  Türkiye

  TEKNO PASLANMAZ, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya/ Center, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS

  Hindistan

  KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Türkiye

  HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Fransa

  COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD.

  Çin

  MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuzhou,fujian, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES

  Libya

  ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES, yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 012, Libya 'de bulunmaktadır.

 7. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  İspanya

  OPTIMAR FODEMA, S.A., yılında kurulan ve Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD

  İzlanda

  VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopavogi, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 9. TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V.

  Hollanda

  TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colijnsplaat, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. F.BARRACLOUGH LTD

  Birleşik Krallık

  F.BARRACLOUGH LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz