• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balistik - ekipmanlar ve test

Sonuçlar

Balistik - ekipmanlar ve test - Ithalat/Ihracat

 1. GUVENLI YASAM LTD STI

  Türkiye

  GÜVENLİ YAŞAM, ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi Anti Riot Koruyucu ürünler ve Taşıma çantaları tasarlayan, üreten ve alanında dünya liderleri arasında kabul edilen saygın firmadır. Ürünleri, farklı ülkelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. GÜVENLİ YAŞAM, yetkin ve dinamik kadrosu ile tasarımdan ürün desteğine kadar, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca, yenilikçi çözümler sunmaktadır. GÜVENLİ YAŞAM, 1990’da üretimine başladığı ürünlerini, kullanıcı ihtiyaçları çerçevesinde sürekli güncel tutmayı başardığı gibi modern çağın ihtiyaçlarını karşılayacak, yeni nesil ürünler tasarlamayı ve üretmeyi de sürdürüyor. GÜVENLİ YAŞAM, mühendisliği kullanıcının her talebini, ayrı bir proje olarak ele alıyor. Kullanıcının özel ihtiyaçlarını dinliyor ve her kullanıcıya, ihtiyacını tam olarak karşılayan özel çözümler oluşturuyor.

 2. SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS

  Türkiye

  30 Yili aşkin tecrübe i̇le, uluslararasi pazarlama, tedarik zincirlerinin kurulmasi, finansal analizler ve yatirim i̇çi̇n finans destekleri

 3. F.A.I.R. S.R.L.

  İtalya

  F.A.I.R. S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcheno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HARD SHELL U.S.

  Amerika Birleşik Devletleri

  HARD SHELL U.S., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kişisel koruma donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miami, Fl, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. STEEL DEFENCE CO.

  Türkiye

  STEEL DEFENCE CO., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yenimahalle/ Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HARD SHELL FZE

  Birleşik Arap Emirlikleri

  HARD SHELL FZE, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balistik - ekipmanlar ve test, kurşun geçirmez fanilalar, zırhlı makineler, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. ADS INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  ADS INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kurşun geçirmez fanilalar, italyan yazarların kitapları, balistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. J.V. NIEBERGALL

  Almanya

  J.V. NIEBERGALL, yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Polis ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niedernhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A.

  İtalya

  NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ARMERIA PIOVANELLI S.R.L.

  İtalya

  ARMERIA PIOVANELLI S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonato Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LANCELOTTI MARA S.R.L.

  İtalya

  LANCELOTTI MARA S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcheno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LAMEC S.R.L.

  İtalya

  LAMEC S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FRATELLI TANFOGLIO S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI TANFOGLIO S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardone Val Trompia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD.

  Hong Kong

  SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hong Kong, Hong Kong 'de bulunmaktadır.

 3. C.D. EUROPE S.R.L.

  İtalya

  C.D. EUROPE S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FABARM S.P.A.

  İtalya

  FABARM S.P.A., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travagliato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C.

  İtalya

  EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncadelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V.

  Meksika

  BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun geçirmez ceketler, güvenlik kaskları, koruyucu yelekler, Kurşun geçirmez ceketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mexico, Meksika 'de bulunmaktadır.

 7. ARMI PERAZZI S.P.A.

  İtalya

  ARMI PERAZZI S.P.A., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. F.A.P.

  İtalya

  F.A.P., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CHEDDITE S.R.L.

  İtalya

  CHEDDITE S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ARMERIA MANCINI A SAN MARINO

  San Marino

  ARMERIA MANCINI A SAN MARINO, yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lens sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualdicciolo, San Marino 'de bulunmaktadır.

 3. FALCO ARMS S.R.L.

  İtalya

  FALCO ARMS S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcheno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP.

  Çin

  SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP., yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, JINAN, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. PARDINI ARMI S.R.L.

  İtalya

  PARDINI ARMI S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camaiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MATCHGUNS S.R.L.

  İtalya

  MATCHGUNS S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RPS S.R.L.

  İtalya

  RPS S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVA JAGER S.R.L.

  İtalya

  NUOVA JAGER S.R.L., yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basaluzzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SOFLAB

  Polanya

  SOFLAB, yılında kurulan ve Balistik - ekipmanlar ve test sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEG DI COTTALI GABRIELLA

  İtalya

  MEG DI COTTALI GABRIELLA, yılında kurulan ve Av silahları ve mühimmatları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test, Spor silahları, Balistik - ekipmanlar ve test sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardone Val Trompia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz