• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balmumu

Sonuçlar

Balmumu - Ithalat/Ihracat

 1. NOREVO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH, teknik uygulamalar, ilaç ve kozmetik sanayisinin yanı sıra gıda ve içecek sanayisi için doğal hammaddeler ve özel katkı maddeleri üreten ve sağlayan dünyaca tanınmış bir şirkettir. Norevo, teknolojik bilgi birikimi ve geliştirme desteği ile birlikte, arap zamkı, agaragar, bal, agave şurubu, meyan kökü özü ve balmumu gibi doğal hammaddelerden, müşteriye özel mamullere ve şekerleme üreticileri için ürün gruplarına kadar, çeşitli doğal ürünler ve işlevsel bileşenlerin tedariki ile iştigal etmektedir. Norevo, merkezi Hamburg'da (Almanya) olan, bağımsız, uluslararası bir şirkettir. Ayrıca Norevo'nun, Almanya'nın kuzeyinde, kendi laboratuvarı ve tüm hammaddelerin bulunduğu ana deposu bulunan bir üretim işletmesine de sahiptir. Macaristan, Meksika, Arjantin, Çin ve Hong Kong'da da bağlı şirketlerimiz ve başka üretim tesislerimiz mevcuttur.

 2. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

 3. TUCHEL & SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tuchel & Sohn GmbH, gıda ve içecek endüstrisinin yanı sıra ilaç ve kozmetik sektörü için de uluslararası bir hammadde üreticisi ve tedarikçisidir. Gustav Tuchel tarafından kurulmuş olan şirket şu anda ithalatçı, bayi, distribütör, arıtıcı ve şişeleyici olarak faaliyet göstermekte olup, 2017 yılından bu yana ailenin dördüncü ve beşinci nesillerden üyeleri olan Peter ve Mirko Tuchel tarafından yönetilmektedir. Şirketin merkezi kurulduğundan bu yana Hamburg'dadır. Ürün yelpazesi temel olarak mümkün olduğunca doğal olarak sunulan doğal tatlandırıcıları içermektedir. Bunların arasında arı balı, akçaağaç şurubu, agave şurubu, pirinç şurubu, hurma şurubu veya Hindistan cevizi çiçeği şurubu ile ayrıca arılardan (balmumu, propolis, polen), agav bitkisi (inulin), akçaağaç (şeker, gevrek) ve daha birçok başka ürün bulunmaktadır. Küresel ağı ve kuşaklar arası tedarikçi ilişkileri sayesinde, Tuchel & Sohn en yüksek kalitede sürdürülebilir ürünleri doğrudan menşeinden alarak sunabilmektedir.

 4. EUROQUARTZ LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Euroquartz, 1982'den beri kristal üreten bir İngiliz şirketidir, fabrika hem eski hem de yüzeye monte ürünler üreten benzersiz bir kristal tesisidir. Ürün yelpazesinde kuvars kristaller, saat osilatörleri, TCXO'lar, VCXO'lar, OCXO'lar ve tüm uygulamalar için filtreler bulunmaktadır. TCXO'lar, mükemmel faz gürültüsü ve titreşim performansı ile birlikte bir dizi çıkış dalga formu sunar. Euroquartz, tam izlenebilirlik ve kapsamlı teknik destek ile yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.

 5. APIHAPPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  APIHAPPY, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, arıcılar için hizmet, Balmumu, kraliçe arı üretimi, arı kovanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gometz La Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAISON DU TALENT D'OR

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON DU TALENT D'OR, yılında kurulan ve Mumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, doğal mumlar, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER

  Avusturya

  Verified by europages badge

  BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waidhofen/ybbs, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  İspanya

  Verified by europages badge

  SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Balmumu, pollen, mum, Bal, Balmumu, bal satışı, balmumu satışı, polen satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinofranqueado-Cáceres, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. COPLA

  Fransa

  Verified by europages badge

  COPLA, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Bitkisel yağlar, parafin, silikonlu yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelculier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MESSINIAN CANDLES

  Yunanistan

  MESSINIAN CANDLES, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dini ürünler/maddeler, şamdan, parafin, Dini ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neromilos Messinias, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. HONGLER KERZEN AG

  İsviçre

  HONGLER KERZEN AG, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altstätten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG

  Almanya

  GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WACHSLING GMBH

  Almanya

  WACHSLING GMBH, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dormagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALCHIMIE DES BOUGIES

  Fransa

  ALCHIMIE DES BOUGIES, yılında kurulan ve Mumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, doğal mumlar, ekolojik mumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Betton, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RONDA GMBH

  Almanya

  RONDA GMBH, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. nitrometan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Yunanistan

  MELOSTAGMA - HONEY DROP, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, arı balı, Balmumu, kestane balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skalokhori, Lesvos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. APINORTE

  İspanya

  APINORTE, yılında kurulan ve Bal sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arıcılık makine ve ekipmanları, Balmumu, pollen, Arıcılık makine ve ekipmanları, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. VARA GROUP

  Ukrayna

  VARA GROUP, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. arı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. NUVOLA TRADE

  Türkiye

  NUVOLA TRADE, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. acı badem, kitre zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diyarbakir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BEE PROPOLIS BRASIL LTDA

  Brezilya

  BEE PROPOLIS BRASIL LTDA, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bambui, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA

  İspanya

  MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Bal, pollen, royal jele, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monserrat - Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LACOURCELLE BENOIT

  Fransa

  LACOURCELLE BENOIT, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, propoli, pollen, Bal, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaumeil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. APICOLTURA LICARI

  İtalya

  APICOLTURA LICARI, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik bal, propoli, Balmumu, pollen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PROQUINAT S.L.

  İspanya

  PROQUINAT S.L., yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel mumlar, tekstil endüstrisi için mumlar ve türevleri, zeytin rekoltesi için yığma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badalona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. LANUCO GMBH

  Almanya

  LANUCO GMBH, yılında kurulan ve Vitamin ve provitaminler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Yiyecek koruyucuları, Gıda tatlandırıcıları, Balmumu, Diyet ve spor için entegre beslenme, Yiyecek koruyucuları, Gıda tatlandırıcıları, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAB MIELS ET ABEILLES

  Fransa

  MAB MIELS ET ABEILLES, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bal, arılar, Bal,  palet zincirli motorlu kamyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BEE PURE

  Avusturya

  BEE PURE, yılında kurulan ve Balmumu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beslenme - gıda, arı ürünleri, arı kovanı için ürünler, Beslenme - gıda, arıcılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C.

  İtalya

  DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C., yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Bal, Balmumu, Bal, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ENTREPRISE WAWA

  Fildişi Sahili

  ENTREPRISE WAWA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. susam tohumları, Kakao çekirdeği, Balmumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abidjan, Fildişi Sahili 'de bulunmaktadır.

 10. SERRAPIGLIO UMBERTO

  İtalya

  SERRAPIGLIO UMBERTO, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balmumu, Yiyecek koruyucuları, Balmumu, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agropoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz