• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • balta el değirmeni

Sonuçlar

Balta el değirmeni - Ithalat/Ihracat

 1. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Türkiye

  Türkiye'nin bıçak yapımıyla ünlü bölgesi Denizli Yatağanda yıllardır mutfak bıçakları ve koyun makasları üretimi yapmaktayız. Dünyanın birçok ülkesine toptan ve perakande satışlarımız devam etmektedir. Günlük 4 bin adet üretim kapasitemiz ve 50 çalışanımız ile sektörde zirve bir marka haline gelmek için çabalıyoruz. Atasan Bıçak olarak 1968'den beri her zaman müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaç edindik ve sunduğumuz ürünlerde kaliteyi birinci planda tuttuk. Bugün 50 seneyi aşmış ticari tecrübemizle yine sektörde öncü bir hareketle ürünlerimizi internet ortamında müşterilerimize, aynen şubelerimizdeki gibi olabilecek en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunuyoruz. Halihazırda Alibaba vb. platformlardan kasap bıçakları , mutfak bıçakları , şef bıçakları ve koyun makasları satmaya devam ediyoruz. Özel üretimler ile alıcılarımızın fason üretimlerini de yapıyor kendi markalarını üretmelerine olanak sağlıyoruz. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile Türk Bıçak ustalarının kalitesini tüm Dünyaya yaymak istiyoruz.

 2. BARCHINKAR

  Iran

  BARCHINKAR, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alborz Karaj, Iran 'de bulunmaktadır.

 3. AGRO AVRASYA MAQUINARIA AGRICOLA

  Türkiye

  AGRO AVRASYA MAQUINARIA AGRICOLA, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balta/el değirmeni, gübreleme, Balta/el değirmeni, Balya makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mugla, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PRATOVERDE S.R.L.

  İtalya

  PRATOVERDE S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Due Carrare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNO GARDEN S.R.L.

  İtalya

  TECNO GARDEN S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limena, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SABRE ITALIA S.R.L.

  İtalya

  SABRE ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STEA

  İtalya

  STEA, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trescore Balneario, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FALKET DI GIANOLA PAOLO

  İtalya

  FALKET DI GIANOLA PAOLO, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CHERUBIN S.R.L.

  İtalya

  CHERUBIN S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Al Tagliamento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANGINI BENNE S.R.L.

  İtalya

  CANGINI BENNE S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarsina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ITALY BITREE S.R.L.

  İtalya

  ITALY BITREE S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GGP ITALY S.P.A.

  İtalya

  GGP ITALY S.P.A., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SUZHOU MERCK SCIENCE & TECHNOLOGY CO.,LTD

  Kanada

  SUZHOU MERCK SCIENCE & TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Balta/el değirmeni sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. GIORDANO

  İtalya

  GIORDANO, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo Montenotte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FOMMA

  Fransa

  FOMMA, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malakoff, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LINEA VERDE DI GARIBOTTO IACOPO

  İtalya

  LINEA VERDE DI GARIBOTTO IACOPO, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casarza Ligure, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. POLLIO GIUSEPPE

  İtalya

  POLLIO GIUSEPPE, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa Lubrense, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OMNIA CENTER S.R.L.

  İtalya

  OMNIA CENTER S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GERMA S.R.L.

  İtalya

  GERMA S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. IL CERCHIO VERDE S.N.C.

  İtalya

  IL CERCHIO VERDE S.N.C., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ASTORRI

  İtalya

  ASTORRI, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greccio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTONELLI MARCO

  İtalya

  ANTONELLI MARCO, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paruzzaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. F.A.E.G. S.A.S. DI PIROLA MAURO & C.

  İtalya

  F.A.E.G. S.A.S. DI PIROLA MAURO & C., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MODERN ARBORICULTURE INSTITUTE - M.A.I. S.R.L.

  İtalya

  MODERN ARBORICULTURE INSTITUTE - M.A.I. S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GREEN POINT S.N.C. DI DORIGO MATTEO ED ENRICO

  İtalya

  GREEN POINT S.N.C. DI DORIGO MATTEO ED ENRICO, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Di Soligo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AGROTRACK 2000 KFT

  Macaristan

  AGROTRACK 2000 KFT, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerkabarabas, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. MAQUINARIA SOLITEC S.L.

  İspanya

  MAQUINARIA SOLITEC S.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sentmenat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. AIFA S.R.L.

  İtalya

  AIFA S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiume Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MOTOR.PEDO KFT

  Macaristan

  MOTOR.PEDO KFT, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budaors, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. PC STÅL APS

  Danimarka

  PC STÅL APS, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thorsø, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz