• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bar- restoranlar lokantalar için dondurma makineleri

Sonuçlar

Bar- restoranlar lokantalar için dondurma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1968'den beri güvenilir Türk sofra çözümlerinin distribütörü olan Öksüzoğulları HoReCa'ya hoş geldiniz. Porselen, cam, kristal cam, çelik, ahşap ve ilgili ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış olarak, kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmete güveniyoruz. Endüstride öncüler olarak, temsil ettiğimiz markaların pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP ve PORLAND gibi ünlü markalarla işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak seçilmiş geniş bir seçki sunuyoruz. Hem ithalat hem de ihracat pazarları için dağıtım konusunda lider konumda bulunan dinamik ve güvenilir ekibimiz, geniş bir ağ ile birleşiyor. Türk standartlarına uygun en iyi mutfak, kafe ve bar ekipmanlarının yanı sıra pastacılık araçlarının geniş yelpazesini keşfedin. Ağımızdaki yaklaşık 100 saygın şirket, çeşitli ürünleri özenle seçerek işletmenizin tekliflerini geliştirmenize ve karlılığı artırmanıza yardımcı olurken maliyetleri en aza indirir.. Cam eşya perakendecileri, yerel pazarlar, cam süsleme konusunda uzmanlaşmış işletmeler, oteller, restoranlar ve kafeler dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. 2024 yılına kadar, 56 yıllık deneyimimizle dağıtım sektöründe liderliğimizi koruyacağız. Perakende mağazalar, web platformları ve toptan dağıtım kanalları, genç ve yenilikçi bir çalışma gücü tarafından desteklenmektedir. Öksüzoğulları HoReCa ile Türk misafirperverliği çözümlerinde mükemmelliği deneyimleyin.

 2. BABBI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket 1952 yılından bu yana geleneksel türlerde dondurma üretimi için hammaddeler, kornetler ve kaplar, gofret kökenli özel şekerleme malzemeleri ve çikolata üretimi alanında faaliyet göstermektedir. BABBI S.R.L., seçkin, araştırılmış, orijinal ve uzun ve titiz bir el işçiliği ile elde edilmiş malzemeler kullanılarak "benzersiz ve özgün tatlı spesiyalleri" yapımı için özel olarak hazırlanmış bir tatlıcılık ürünleri bölümüne sahiptir.

 3. S.A.R. GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.A.R. Group şirketi 1988'de doğdu ve dondurmacılık ve pastane sektörlerinde kullanım için oldukça geniş yelpazede makine üretmektedir. Aynı zamanda pastacılık için hazır karışımlar, külahlar, kağıt helvalar, gofretler krepler ve waffel gibi pek çok ürün de yelpazesinde yer alır. Nazik ve nitelikli personeli, gerek makinelerin kullanımı gerekse ürünler ile ilgili size her zaman memnuniyetle bilgi vermeye hazırdır. S.A.R. Group şirketi, onaylanmış tecrübesi ve profesyonelliği ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında faaliyetlerine devam eder.

 4. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurmalar, paketlenmiş şişeler, düşük kalorili dondurma, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular, Gıda ürünleri dağıtımı, Gıda üreticisi, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ER-ME ELEKTRONIK

  Türkiye

  Led screen panel dünyasında sizlere hizmet verebilmek amacıyla, partner olarak çalıştığımız, Çin üretici firmaları ile aranızda köprü kuruyor, rehberlik ediyoruz. Partnerlerimle birlikte uyguladığımız projelerden tavsiyelerde bulunalım, fikirlerinize eklemek istediğiniz detayları birlikte paylaşalım, fikirlerinizi görselştirir, geliştiririz.Tüm kararlara dahil olacak, projenizle ilgili toplantılar ve güncelemeler olacak. Ciddi fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyor, yeni hayeller dünyasına birlikte çalışmayı arzu ediyoruz. Partnerlerimizin, kalite uygunluk belgelerinin tümü mevcutdur. Lütfen şunuda göz ardı etmeyiniz, kaliteli çalışmanın bedeli vardır, internetten satılan indirimli ürünler satıcısı değiliz.

 2. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Türkiye

  ARSONI markası olarak, olarak Pastane, Fırın, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Dondurma ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Gıda makineleri üretmekteyiz. ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ. TAVA DONDURMA MAKİNELERİ - RULO DONDURMA - TAYLAND DONDURMA - MARAŞ DONDURMA FIÇILARI - SALAMURALI DONDURMA MAKİNELERİ - DONDURMA REYONLARI - ÇİKOLATA DÖNER MAKİNELERİ - ÇİKOLATA ÇEŞMELERİ - PASTA REYONLARI - ÇUBUK WAFFLE MAKİNELERİ - DONDURMA MİKSERLERİ - KREP MAKİNELERİ - KORNET MAKİNELERİ - KORNET KALIPLARI, ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER. 2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma - Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız. 2016 - 2018 yıllarında ürünlerimizi, 15 ülkeye (Afganistan - Almanya - Arnavutluk - Cezayir - Gürcistan - Hollanda - Irak - İngiltere - İran - İrlanda - Kanada - Katar - Makedonya - Mozambik - S. Arabistan) göndermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz Gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 3. CCF S.R.L.

  İtalya

  CCF - Dondurmanın tüm formları. 2007'den beri teknolojiye ve araştırmaya kaynak yatırımı yaparak, en başarılı makinelerden biriyle dikkat çekici sonuçlar elde ederek çubuk dondurma ekipmanı üretiyoruz: Gelato by Ghiacciola, çok düşük sıcaklıklarda el yapımı çubuk dondurma ve sorbetto üretimine olanak tanıyan güçlü, patentli bir soğutma sistemi sayesinde ürünün orijinalliğini koruyabilen, çubuk dondurma üretimi için olağanüstü bir otomatik makine. PAI – Dondurmanın diğer formu! Dondurma konservasyonu için çukur tezgahın kullanımı, hem esnaf dondurma üreticisinin kökenlerine uzanan temsil ettiği tarih, hem de yüksek kaliteli dondurma indeksi ve ürünün iyi muhafaza edilmesi için İtalya'da ve yurtdışında giderek yaygınlaşmaktadır. CCF, bu karakteristik tezgahın yapımını basitleştirdi ve basit ama etkili bir teknoloji uygulayarak ürünün kabul edilmiş olan muhafaza etme kalitesini iyileştirdi.

 4. DOGUS MAKINA

  Türkiye

  Doğuş Dondurma Makineleri; Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan "Gelmatic" firmasının Türkiye ve Ortadoğuda ki birçok ülkenin ana distribütörüdür. Gelmatic: Maliyet avantajı ve tasarruf özellikleri ile öne çıkan 100 farklı modeli ile 1972′den beri sadece Soft dondurma ve Frozen Yogurt makineleri üretimi yapan, dünya üzerinde, 5 kıtada 141 distribitörü ile geniş servis ağı hizmeti veren bir dünya markasıdır. Gelmatic partnerliği ile güçlenen firmalar, çabuk ve kolay kullanım özellikleri ile gerçek bir İtalyan makinesinin farkını yaşayarak, ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır.Temel taşlarını; bilgi, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine oturtmuş olan Doğuş Dondurma Makinaları, sahip olduğu bilgileri, mühendislik alt yapısı ile birleştirip; daha ekonomik bir bütçe ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için birçok parçasını Avrupa'dan ithal edip, uzakdoğuda montajını yaptırdığıdı "Triomax" markalı soft dondurma, frozen yogurt, ve gelato makine grubunun marka sahibidir.Gelmatic ile birlikte dünyanın bir çok noktasındaki fuarlara katılan Doğuş Dondurma Makineleri, Frozen yoğurt ve Soft Dondurma konseptleri konusunda Türkiye de lider konumdadır. Türkiye de birçok soft dondurma ve frozen yoğurt markasının ana tedarikçisi olan Doğuş Dondurma Makineleri, Kurumsal kimlik danışmanliğindan, marka ve konsept danışmanlığına. Anahtar teslim projelerden, Franchise danışmanlığına kadar bir çok dalda hizmet vermektedir.

 5. ALPEDO_(KERVANCIOGLU)

  Türkiye

  ALPEDO_(KERVANCIOGLU), yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahramanmaras, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Fransa

  FRIGOMAT - ER CONCEPT, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Choisy Le Roi, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DEBREF

  Fransa

  DEBREF, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roujan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LUIGIS GELATO

  Birleşik Krallık

  LUIGIS GELATO, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Petersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ALPEDO

  Türkiye

  ALPEDO, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Onikisubat / Kahramanmaras, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SARL BILECAN

  Fransa

  SARL BILECAN, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  İtalya

  CARPIGIANI GROUP S.P.A., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma makineleri ve ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar, dondurma endüstrisi için pastörizasyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNOGEL S.P.A.

  İtalya

  TECHNOGEL S.P.A., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma üretimi için ıfrigorifik tesisatları, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIGOGELO

  İtalya

  FRIGOGELO, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz üretim makinaları, dondurmacılar için düzenlemeler, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar, dondurma endüstrisi için pastörizasyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azzano San Paolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. S.A. WATHELET

  Belçika

  S.A. WATHELET, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, mutfak davlumbazları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, ısıyayımlı fırın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DELIZIOSA

  İspanya

  DELIZIOSA, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurmalar, dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DRIESEN EQUIPMENT

  Belçika

  DRIESEN EQUIPMENT, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dondurmacılar için aksesuarlar, endüstriyel termoslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zellik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. RUFFA ANDREA S.R.L.

  İtalya

  RUFFA ANDREA S.R.L., yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Caselle Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. B.S. SRL

  İtalya

  B.S. SRL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, gıda endüstrisi için doseurs, gıda endüstrisi için garnitür-doldurma tesisatı, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIGOMAT S.R.L.

  İtalya

  FRIGOMAT S.R.L., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar, bar ve restoranlar için sorbe makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guardamiglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SALECIC EISTECHNIK

  Almanya

  SALECIC EISTECHNIK, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S.

  İtalya

  SALVI DI SALVI PAOLO & C.S.A.S., yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz makinesi gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vado Ligure, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA

  Almanya

  HAVEBOR - ALVIN STAR D. A. RZEPKA, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Konsantre ve toz içecekler, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH

  Almanya

  FRISANI SPEISEEISTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Silberstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Fransa

  L'ODYSSÉE DES GLACES, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frejus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. BIG DRUM ENGINEERING GMBH

  Almanya

  BIG DRUM ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurma paketleme makinaları, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri, dondurma endüstrisi için kalıplar, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edertal-Giflitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bar- restoranlar lokantalar için dondurma makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

720 Şirketler