• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri

Sonuçlar

Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri - Ithalat/Ihracat

 1. KHARKIV ENGINEERING COMPANY, LTD.

  Ukrayna

  KHARKIV ENGINEERING COMPANY, LTD., yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. BARED SRL

  İtalya

  BARED SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri, Şarapçılık - makine ve ekipman, toptan şarap makineleri, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codognè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PACKING EQUIPMENT PLANT THERMO-PACK LTD.

  Ukrayna

  PACKING EQUIPMENT PLANT THERMO-PACK LTD., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri, Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri, depo inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. BIERTAP-SHOP.NL

  Hollanda

  BIERTAP-SHOP.NL, yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. basınçlı bira tesisatı, bar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Achterveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. EVER BALANCE INDUSTRY

  Hollanda

  EVER BALANCE INDUSTRY, yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zwaag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NINGBO HUANRUN VESSEL MANUFACTURING CO., LTD.

  Birleşik Krallık

  NINGBO HUANRUN VESSEL MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BEER UNIVERSE

  Almanya

  BEER UNIVERSE, yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seelze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INSTALLATEUR NOTDIENST WIEN FACHBETRIEB

  Avusturya

  INSTALLATEUR NOTDIENST WIEN FACHBETRIEB, yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Handelsgericht Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. CLELAND & SOUCHET LTD

  Malta

  CLELAND & SOUCHET LTD, yılında kurulan ve Basınçlı çekme ekipmanı ve tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, St Julians, Malta 'de bulunmaktadır.