• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • basınçlı hava aletler ve sistemler

Sonuçlar

Basınçlı hava aletler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. LUTENA VAKUUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her sektör için vakum sevk sistemlerinin üretimi ve satışı, sistem çözümleri ve özel filtre teknikleri. Pnömatik bileşenler ve kumanda sistemleri ile birlikte komple çözümler. Diğer ürünlerimiz: Otomasyon tekniği, pnömatik soket bağlantıları, vakum sevk sistemleri, vakum bileşenleri, vakum tekniği, basınçlı hava bileşenleri, ince toz filtresi, kaba toz filtresi.

 2. RHEINTEK HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RHEINTEK HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZTR-ROSSMANEK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZTR-ROSSMANEK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Balve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PREVOST

  Fransa

  Verified by europages badge

  PREVOST, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annecy-Le-Vieux Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ASCO INSTRUMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASCO INSTRUMENTS, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, zehirli gaz algılama tesisatı, Programlanabilir kumanda, gaz analizörleri ve gaz kontrolörleri ve dedektörleri, gaz analiz cihazları, Gaz sensörleri, Atex belgeli sensörler, Endüstriyel danışmanlar, O2 CO2 analizörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaufort, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TECHNOMATIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNOMATIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietramszell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FOCS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOCS SRL, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, kompresör ler için sökülebilir parçalar, hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camporotondo Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HUNGER PNEUMATIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUNGER PNEUMATIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meckenbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 5. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

  Dear Sirs, Our Company is the exporter/producer of Lubrication Equipment , Cleaning Equipment and Garage Equipment and we would like to make our company and its products known to you.If you are interested, we will be happy to send you any further information.We may be available in the near future to discuss the subject with you as well. Thanking for your kind interest and we look forward your early reply, we remain, Yours sincerely,

 1. COMPRESORES ANDALAIRC

  İspanya

  ANDALAIRC müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır: satış, onarım, bakım ve kurulum. Temiz teknik servis. Basınçlı hava için mikrofiltre. Kaçak kontrolü. Basınçlı hava tesisatının tasarımı ve döşenmesi. Daha da artırılmış bir etkinlik için sistemlerin ve basınçlı hava kalitesinin optimizasyonu. EIP1 tesisatlarının projelendirilmesi, sertifikalarının ve kullanım izinlerinin alınması. Basınçlı depoların kontrolü ve sertifikalandırılması. Enerji tasarrufu sağlanması için sistem araştırma ve geliştirmeleri. Eğitim kursları.

 2. AUERSWALD PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  1996 yılından bu yana sanayi ve inşaat için metal ve plastik ürünler üretmekteyiz. 1999 yılında, elektrokaplama endüstrisi için kalite lideri ve patentli yüksek akımlı kontak sistemimiz geliştirildi. CNC makinelerinde güvenli, zahmetsiz ve verimli çalışmayı sağlamak için Uwe Auerswald, geleneksel makine mengenesinin yerini alan yeni bir tür hidrolik bağlama sistemi geliştirdi! Auerswald Präzisionstechnik'te en yüksek öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizim için önemlisiniz. Müşterilerimiz, işiniz söz konusu olduğunda hiçbir çabadan kaçınmayacağımızdan emin olabilirler. Müşterilerimiz için çalışmaktan gurur duyuyoruz! Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onları hizmetlerimize ikna etmektir. On yıllardır, yenilikçi ürün geliştirmemiz, fikirden prototipe, seri üretime kadar yeni, teknolojik açıdan modern ürünler planlayan ve geliştiren, en küçük ayrıntıya kadar mükemmelliğe dikkat eden öncülerden oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Karmaşık gereksinimler için bile size özel tasarım çözümleri sunuyoruz. Auerswald kalite demektir. Bunu sadece birçok düzenli müşterimiz bilmiyor. Güncel ve hala sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Aynı zamanda yenilikçi ve mütevazı şekilde yürütüyoruz. Bu bizi tanımlayan karışımdır.

 1. DOGU KOMPRESÖR

  Türkiye

  Basınçlı Havada Dünya Teknolojisi...DOĞU KOMPRESÖR Dalgakıran Kompresörün yetkili bayisi olarak faaliyet gösteren firmamız, 12.yılında sektörde başarılı bir yer edinmiştir. Satışını yaptığımız ürünler arasında vidalı ve pistonlu kompresörler, hava kurutucu ve filtreler, Gemi, pet şişirme, silobas kompresörleri satışı yapılmaktadır. Pistonlu kompresörlerimiz 1, 5 hp den 10 hp ye kadar, vidalı kompresörlerimiz 3 hp den 430 hp ye kadar 8 bardan 40 bara kadar satışı yapılmaktadır.firmamızda Kredi Kartı ile alışveriş yapılabilir, Piyasada ihtiyaç duyulabilecek her sektöre yönelik tekstil makina, metal, ahşap, gemi, inşaat ve bir çok sektöre hitap eden pistonlu ve vidalı kompresörlerimizle 7/24 size bir telefon kadar yakınız. 2, el ürünlerimizi servisimiz tarafından 1 yıl sıfır ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satış ve servis ihtiyaçlarınız için irtibata geçebilirsiniz. Doğu Kompresöre internet üzerinden sipariş vermek için siparis@dogukompresor.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 2. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 3. GARBAGNATI TECHNOLOGIES

  İtalya

  Garbagnati Technologies on yıllardır kompresörler için pistonlu ve vidalı valfler üretmekte olup ürün yelpazesinin içinde eşmerkezli valfler, katmanlı valfler, disk valf, sürgülü vanalar, minimum basınç vanaları, geri dönüşsüz valfler ve çek valfleri yer alır. Garbagnati Technologies kendi üretimi ile ve müşterinin özel talepleri doğrultusunda çalışır, müşterinin projelerini gerçekleştirmesinde kendisine gerçek bir destek sunar.

 4. FENERCI SERVIS

  Türkiye

  Fissler tüm modellere ait ürünlerin outlet satışları ve Türkiye Merkez Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Orjinal yedek parça temini. Ürün ve yedek parça siparişlerinde Kargo ile kapıda ödeme imkanı.(Ayrıntılı Bilgi İçin İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.)Outlet ürünlerimizin tümü sadece kutu hasarlıdır. Ürünler kesinlikle hiç kullanılmamış olup kontrol esnasında hafif kılcal çizikler oluşmuş olabilir.

 5. YE?ILTEPE MAKINA

  Türkiye

  firmam? z vidal? hava kompresör parçalar? üretmektedir

 6. TAN MEKANIK

  Türkiye

 7. TIMMER GMBH

  Almanya

  TIMMER GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, vakum sistemi tesisleri ve bileşenleri, kaldırma vantuzları, vakum sistemi için bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AIR-TECHNIQUES

  Fransa

  AIR-TECHNIQUES, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, hava işleme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARIA COMPRESSA GENTILIN

  İtalya

  ARIA COMPRESSA GENTILIN, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pompa ve kompresörler, pistonlu kompresörler, kompresör aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trissino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MF AUTOMATION GMBH

  Almanya

  MF AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hallbergmoos, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HENN GMBH

  Almanya

  HENN GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pleinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STEFAN PROVAZNIK TECHNIK INDUSTRIE

  Avusturya

  STEFAN PROVAZNIK TECHNIK INDUSTRIE, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BULMAK

  Almanya

  BULMAK, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BIBUS AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  BIBUS AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sankt Andrä-Wördern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. BIOMICRO

  Portekiz

  BIOMICRO, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. UNIVER AG

  İsviçre

  UNIVER AG, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. HS INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Almanya

  HS INDUSTRIE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gotha, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AMS AUTO- U. MOTOREN-SERVICE GESELLSCHAFT M. B. H.

  Avusturya

  AMS AUTO- U. MOTOREN-SERVICE GESELLSCHAFT M. B. H., yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Premstätten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Basınçlı hava aletler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

619 Şirketler