• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • basınçlı hava tesisatları

Sonuçlar

Basınçlı hava tesisatları - Ithalat/Ihracat

 1. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKO TEKNOLOJİLERİ, "en iyi düzeyde" basınçlı hava ve sıkıştırılmış gaz teknolojisi anlamına gelir. Şirket, otuz yılı aşkın süredir basınçlı hava, basınçlı gaz ve kondensat teknolojisinin işlenmesi için yüksek kaliteli, güçlü ve özellikle verimli bileşenler ve sistemler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Bugün BEKO TECHNOLOGIES, basınçlı hava ve basınçlı gaz teknolojisindeki tüm görevler için eksiksiz bir program sunmaktadır. Uzman tavsiyesi ve nitelikli hizmet, bağımsız, aile tarafından işletilen şirketin ticari markalarıdır.

 2. ITISYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  20 yıldan beri karmaşık ve fonksiyonel sistemler üretimi konusunda çalışan Itisystem firmasının özelliği, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış komple dozaj sistemleridir. Firma, müşterilerinin malzeme işleme, tartma, karıştırma, tozların, granüllerin ve sıvıların dozajını ayarlama ve metallerin ayrılması gibi taleplerini karşılamak üzere uzmanlıklarını, yenilik gücünü ve profesyonelliğini onların hizmetine sunmaktadır. Şirketin dozaj hatları İtalya ve Dünyada başarılı bir şekilde tanınıyor ve kullanılıyor.

 3. ATG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATG GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plauen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OLAG AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OLAG AG, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Inwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. HPE MERTENS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HPE MERTENS GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wedemark, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KRÜGERS TROCKENEIS TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÜGERS TROCKENEIS TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gerwisch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMPAIR DRUCKLUFTTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COMPAIR DRUCKLUFTTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Simmern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KUNERTH DRUCKLUFT + BAUMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNERTH DRUCKLUFT + BAUMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATZLINGER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ATZLINGER GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederneukirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AIR CONCEPT DRUCKLUFT-SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIR CONCEPT DRUCKLUFT-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burladingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kompresörler, Elektrik jeneratörleri, Sıkıştırılmış hava, Kompresörler, Elektrik jeneratörleri, kompresör kiralanması, Kaeser, Doosan, Pneumatech sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TAUCHNITZ WERKSTATT-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TAUCHNITZ WERKSTATT-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Jesewitz / Ot Liemehna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 2. SCC AIRCOMPRESSORS

  Almanya

  Teknoloji, optimizasyon, lokalizasyon, süreç yönetimi, makine üretimi ve danışma. Global bir piyasa ekonomisinde yıllardır süregelen geleneklere güvenmek artık pek yeterli değil. Bu, ne kendi şirketinizin geleceğini garanti eder ne de bir müşterinin gözü kapalı güvenebileceği bir seçenektir. Şirket 2013 yılında, dünya çapındaki endüstriyel piyasalarda on yıllardır çalışan, deneyim sahibi, ürünleri yerinde inceleyip test eden ve yeni gelişmeleri fırsat ve riskleri açısından değerlendirebilen uzmanlar tarafından kurulmuştur. Bu deneyimi ve sahip olduğumuz bilgiyi müşterilerimize iletiyor; yenilikçi ve düşük fiyatlı üretim gerçekleştirerek rekabete hazır olmalarını sağlıyoruz.

 3. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Almanya

  1980'lerin başlarında, L&W kurucusu Bernd Wagner, yüksek basınçlı çözümlere olan artan ihtiyacı fark etti ve yüksek basınçlı sistemlerin onarımı, bakımı ve yüksek basınçlı kompresör ticareti alanında faaliyet göstermeye başladı.Bu da diğer üreticilerin mevcut sistemlerinde teknik gelişmelere ve kendi kompresör modellerimizin geliştirilmesine neden oldu. Lenhardt & Wagner GmbH günümüzde yüksek basınç uygulamaları alanında dünya çapındaki lider ve ünlü firmalar arasında yer almaktadır. Kompresör yapımı alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde yüksek basınç uygulamaları alanında lider adreslerden biri haline geldik. Kompresörler, filtre sistemleri, depolama çözümleri, dolum çubukları veya denetleme alanında size uygun yüksek kaliteli çözümler sunarız.

 4. KOWOTEC GMBH

  Almanya

  Kowotec, sahibi tarafından yönetilen bir şirkettir. TrustTube® basınçlı hava yastıklarımız, müşteri gereksinimlerine uygun şekilde, teknik olarak yüksek kaliteli "Made in Germany“ bir tasarımla şirket içinde üretilmektedir. TrustTube® basınçlı hava yastıkları, kaldırma, bastırma, kelepçeleme, kaydırma ve sabitleme için uygun maliyetli bir çözümdür. Alternatif olarak, ürün yelpazemizde soğuk ve tamamen vulkanize kaldırma yastıkları da mevcuttur. Bağlantı malzemelerinden valflere kadar size özel olarak üretilmiş tüm pnömatik aksesuarları da sağlamaktayız. Devre şemaları da dahil olmak üzere, ilgili tüm kumandalar da tarafımızca gerçekleştirilebilir. Ayrıca şunları sunmaktayız: Mühendislik hizmetleri. CAD veri iletişimi ve çizimlerin oluşturulması. TrustTube® basınçlı hava yastıklarımızın adım verileri. Kendi üretim olanaklarımız. Komple yapı grupları ve ataşmanlar. Çözümünüzü sizinle birlikte geliştiririz!

 5. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  Düsterloh şirketi 100 yıldan fazla bir süredir hidrolik ve pnömatik motorlar geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, en zorlu çalışma koşullarında bile Hattingen'de üretilmiş olan radyal, eksenel ve dişli motorların mutlak güvenilirliğine değer vermektedir. Hassas tahrikler, çok düşük devir sayılarında bile tam senkronizasyon sağlar. Düsterloh Fluidtechnik GmbH şirketi, özel ihtiyaçlar, özel cihaz çözümleri ve kısa teslimat süreleri için tek uğrak noktasıdır: Sahibi tarafından yönetilen şirketin kendi geliştirme ve tasarım bölümlerinin yanı sıra geniş ürün yelpazesi, yüksek düzeyde esneklik ve müşteri odaklılık sağlamaktadır.

 6. DÜRR TECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Dürr Technik - Yeşil Hava ile İlham Veriyor. "Çevre dostu, yağsız pistonlu kompresörler alanında bir öncü olarak, müşterilerimize sürdürülebilir bir şekilde yüksek kaliteli basınçlı hava sağlayan yenilikçi ürünler için onlarca yıldır mücadele ediyoruz." Dünya çapında faaliyet gösteren Dürr Group şirketlerinden biri. Dürr Technik, dünya çapında iştirakleri ve ortakları olan Dürr şirketler grubunun bir parçasıdır. Genel merkez, Almanya'nın en yenilikçi sanayi bölgelerinden biri olan Bietigheim-Bissingen'de yer almaktadır. Kompresör ve pompa teknolojisinde 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Bu uzun yıllara dayanan deneyim bugün müşterilerimize fayda sağlıyor. Yenilikçi bir geliştirme departmanı, son derece modern üretim tesisleri ve diğerlerinin yanı sıra ISO 9001, ISO 13485 ve ISO/TS 22163'e göre sertifikalı kalite yönetimi, en zorlu müşteri gereksinimlerini bile karşılamak için en uygun koşulları sunmaktadır. Tecrübe, kalite ve hassasiyet işimizi yapan şeylerdir. Yakın müşteri ilişkileri bizim için en az ürünlerin kendisi kadar önemlidir. Çünkü kişisel danışmanlık sayesinde her müşteri için portföyümüzdeki en iyi ürünü bulacağımızdan veya geliştireceğimizden emin olabiliyoruz. Üretim felsefemiz: En yüksek talepler için yüksek teknoloji. Yağsız kompresörlerimiz ve vakum pompalarımızla, çok çeşitli pazar segmentleri için geniş bir premium ürün yelpazesi sunuyoruz. İster standart program ister özel yapım olsun - kalite standartlarımız her zaman yüksek kalmaktadır.

 7. AGO HYDROAIR GMBH

  Almanya

  AGO Hydroair GmbH yıllardır çevre teknolojisi alanında başarılı bir şekilde planlama, inşaat ve işletim sistemleri geliştiren yenilikçi bir şirkettir. AGO Hydroair mühendislerinin bilgi birikiminin çeşitliliğinden faydalanır ve müşteriler için şu şekilde kullanılabilir: Danışmanlar, planlayıcılar ve genel üstleniciler mevcuttur.Havalandırma sistemleri, buz önleme sistemleri, geniş muhafaza sistemleri / gemiler için deniz laboratuvarları ve buz önleme sistemleri gibi özel uygulamaların planlanması, üretimi ve montajı.

 8. ANDJANA INSTRUMENTS UG

  Almanya

  Andjana Instruments şirketi, basınçlı hava kalitesi emniyeti - Air-Quality-Monitoring - ardıl kompresörler - filtreler - aktif karbon - artık yağ içeriğinin ölçümü gibi bir çok ürün ve hizmet sağlamaktadır: Yağ içeriği, hacim akışı, nem, basınç çiğ noktası, partikül ölçümü, basınç, sıcaklık, gazlar ve emisyonlar için opsiyonel veri toplama özelliğine sahip kapsamlı modüler basınçlı hava - gaz ölçüm teknolojileri, HACCP - GMP ve FDA gereklilikleri, ISO8573, EN12021 Denetim protokolü ile FDA 21 Bölüm 11'e göre solunum havası onaylı veri kayıtları. Endüstri, hastane, solunum havası sistemleri, laboratuvar ve temiz odalar için metrolojik güvenlik. Tıbbî hastane solunum havası sistemleri ISO7396'ya göre - Avrupa Pharma Copeea tıbbî basınçlı hava izleme - kendi üretimimizden gelen tıbbi gazlar, oksijen, azot ve basınçlı hava için Tıbbî Ürünler Yasası uyarınca kalite izleme. Tıbbî gaz besleme sistemleri için standart ve CE uygunluk değerlendirmeleri, sipariş üzerine ölçümler, kalibrasyon hizmet, ve servis

 1. VOORTMANN GMBH & CO. KG STEUERUNGSTECHNIK

  Almanya

  VOORTMANN GMBH & CO. KG STEUERUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Basınçlı hava tesisatları, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Issum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INDRUTEC GMBH

  Almanya

  INDRUTEC GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CATTANI DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Almanya

  CATTANI DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wurster Nordseeküste, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DRUCKLUFTZENTRUM DORTMUND GMBH

  Almanya

  DRUCKLUFTZENTRUM DORTMUND GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DST DRUCKLUFTANLAGEN SERVICE TEAM GMBH

  Almanya

  DST DRUCKLUFTANLAGEN SERVICE TEAM GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ditzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PTS AUTOMATION GMBH

  Almanya

  PTS AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. REISER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  REISER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Schutterwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ABD DRUCKLUFT GMBH

  Almanya

  ABD DRUCKLUFT GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Weinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MÜLLER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  MÜLLER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rietheim-Weilheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HPS HYDRAULIK & PNEUMATIK SERVICE GMBH

  Almanya

  HPS HYDRAULIK & PNEUMATIK SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz