• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • basınçlı seralar

Sonuçlar

Basınçlı seralar - Ithalat/Ihracat

 1. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Çeşitli alanlarda olağanüstü hizmetler sunan lider bir Türk şirketi olan Tarhan Makine Otomasyon'a hoş geldiniz. Mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız, bizi dünya çapındaki endüstrilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf çözümler sunmaya yönlendiriyor. Proje Tasarım ve Mühendislik hizmetlerimiz bizim için bir gurur kaynağıdır. Yetenekli mühendis ve tasarımcı ekibimiz, her projeyi hassasiyet ve uzmanlıkla ele alarak fikirleri özenle gerçeğe dönüştürür ve değerli müşterilerimiz için en iyi sonuçları sağlar. Sera nemlendirme ve sisleme sistemi üretiminde uzmanlaşmış ikinci markamız olan CSA MIST'i keşfedin. Seralarda ideal nem koşulları yaratan, optimum bitki büyümesini teşvik eden ve sıcak yaz aylarında sıcaklıkları düşüren gelişmiş sistemlerimizin faydalarını deneyimleyin. Üçüncü markamız olan RigidMech, üstün hassasiyetli kesici takımlar ve yedek parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Fason üretime verdiğimiz önemle, savunma ve otomotiv endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde değişmeyen performans ve operasyonel parlaklığı garanti eden sağlam, titiz bileşenlerin üretimini ve tedarikini sağlıyoruz. Tarhan Makine Otomasyon olarak, son teknoloji makine parklarımız ve tesis alanlarımızla ortaya koyduğumuz uluslararası standartları koruyoruz. Olağanüstü ürünler ve hizmetler sunma konusundaki kararlılığımız, beklentileri sürekli olarak aşmaktadır. Çözümlerimizin işinizi nasıl güçlendirebileceğini keşfetmek için özel ekibimize ulaşın.

 2. VERMAKO

  Belçika

  VERMAKO, yılında kurulan ve Alüminyum boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı seralar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Basınçlı seralar, Seralar - Ekipman ve sistemler, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PAZOS GARDEN

  İspanya

  PAZOS GARDEN, yılında kurulan ve Basınçlı seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Santa Comba, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACM GREENHOUSE CO LTD

  İspanya

  ACM GREENHOUSE CO LTD, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları, Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Javier, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BICAZUL SRL

  Romanya

  BICAZUL SRL, yılında kurulan ve Gezi/Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Basınçlı seralar, Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Basınçlı seralar, Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bicaz, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. J.M. VAN DER HOEVEN B.V.

  Hollanda

  J.M. VAN DER HOEVEN B.V., yılında kurulan ve Basınçlı seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Seralar - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 'S-Gravenzande, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. THRALL VAGONKA STUDENKA, A.S. - ZAVOD DREVO

  Çek Cum.

  THRALL VAGONKA STUDENKA, A.S. - ZAVOD DREVO, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı seralar, Basınçlı seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studenka, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. INSTYTUT PRZETWORSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH METALCHEM W TORUNIU ODDZIAL ZAMIEJSCOWY FARB I TWORZYW

  Polanya

 4. AZALEA CHLUMEC S.R.O.

  Çek Cum.

 5. ENORPA ENERGY

  Türkiye

  ENORPA genel bağlamda değerlendirildiğinde endüstriyel ve domestik bazda Sera, Depo, Hangar, Fabrika, Mahal ısıtma sistemleri, buhar sistem ve ekipmanları, basınçlı kaplar, tanklar, çelik konstrüksiyon, projelendirme, taahhüt, imalat işleri yanı sıra bütün bu ürünlerin teknik servis hizmetlerini vermektedir. En önemli gelir kalemimizi sera ısıtma kazanları ihracatımız oluşturmaktadır. ENORPA’nın üretmiş olduğu sera ısıtma kazanları; serada sebze ve meyve yetiştiriciliği yapan örtü altı yetiştiricilik olarak da bilinen tarım işletmeleri için yüksek kapasiteli ısıtma kazanlarıdır. Genel olarak sera ısıtma kazanları, sıcak su kazanı grubuna girer fakat normal bir sıcak su kazanından daha güçlü ve büyüktür. Sürekli güncellenen hesap, analiz ve malzeme veri tabanı ile birlikte AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerine aralıksız devam eden ENORPA, teknolojinin gereksinimlerine ayak uydurarak tam otomasyon dahilinde üretimlerine devam etmektedir. Böylelikle insan faktörlü oluşan hataları, sistemlerinin dışında tutmaya çalışmaktadır. ENORPA, halihazırda Dünya coğrafyasının çeşitli lokasyonlarında bulunan ürünlerinin pazarlama aşamasından başlamak sureti ile arıza ve bakım kayıtlarına kadar günden güne artan bir veri tabanına sahiptir. ENORPA bu veri tabanının istatistiksel analizlerini yapmakta ve arıza faktörleri gibi müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan durumları tespit edip minimize ederek “kaliteli ürünler, mutlu müşteriler” sloganına bağlı bir disiplin ile çalışmaktadır.