• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • basınçsız dökümhane makineleri

Sonuçlar

Basınçsız dökümhane makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. INDUCTION FURNACE SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

  INDUCTION FURNACE SERVICES LIMITED, yılında kurulan ve Basınçsız dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. endüksiyon fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. METALAC

  Sırbistan

  METALAC, yılında kurulan ve Basınçsız dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir alaşımı, döküm işçiliği, demir dışı metaller, alüminyum alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mladenovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. XIN SHUO ELECTRONICS PLASTICS FACTORY

  Çin

  XIN SHUO ELECTRONICS PLASTICS FACTORY, yılında kurulan ve Basınçsız dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sigorta için parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengli Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ÖRNEK FOUNDRY

  Türkiye

  ÖRNEK FOUNDRY, yılında kurulan ve Basınçsız dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. RÖMER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. İlgili bir üniversite derecesi (B.Sc.., MSc) ve işletme derecesi (MBA) dahil olmak üzere ilgili alanda 40 yıldan fazla uluslararası mesleki deneyime sahibiz. Tanınmış ulusal ve uluslararası dökümhaneler ve model üreticilerine her türlü tüketim mallarının yanı sıra, şekillendirme, kumlama ve karıştırma tesisleri için ihtiyaç ve aşındırma malzemeleri tedarik etmekteyiz. Ayırma çekiçlerinde PowerHammer Company şirketinin satış temsilcisiyiz . Satışlarımızda ihracatın payı %70'in üzerindedir. Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyoruz. Zorluklarınıza dikkatle yaklaşıyoruz. BİZİ ARAMANIZ BİZİ MUTLU EDECEKTİR!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SME SONDERMASCHINENBAU ENGELSDORF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SME SONDERMASCHINENBAU ENGELSDORF GMBH, yılında kurulan ve Paletleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Santrfüjlü dökümhane makineleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Taşıyıcı bandlar, robotize hücreler, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Taşıyıcı bandlar, palet üretim robotu, Döner tablalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KAYRA DOKUM TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  Firmamız, 2011 yılında kurucumuz Emrah AVCI tarafından Eskişehir Sanayi Bölgesinde ilk çalışmalarına başlamış olup; uzun AR-GE ve ihtiyaç araştırmaları sonucunda günümüz modern ve kolay kullanıma sahip teknolojik Zamak /Kurşun/Polyester/Poliüretan/Sıvı Plastik Döküm Makinelerini müşterileri ile buluşturmuştur. Vizyon olarak; bir dünya markası olabilmek adına, profesyonel ve kurumsal kimliğini 2018 yılında Kayra Döküm Teknolojileri LTD. ŞTİ. Olarak yeniden yapılandırmıştır. Şirket misyonumuzda; kusursuz ve istisnasız tam müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olmuştur. Şirketimiz kuruluş ve çalışma misyonu gereği; istisnasız tüm müşterilerinden tam referans almayı başarmış; ürettiği makineler ve verdiği satış sonrası destek ile daima güncel teknolojiyi takip ederek yeni makineler ve büyüyen kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir.

 3. TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Santrfüjlü dökümhane makineleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Rotogravür - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Rotogravür - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulz-Röthis, Avusturya 'de bulunmaktadır.