• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bayan hazır giyim

Sonuçlar

Bayan hazır giyim - Ithalat/Ihracat

 1. EASLY TRADE TRICOT AND YARN

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Easly Trade Triko ve İplik firması olarak Türkiye’de üretim yapan bir iplik ve triko firmasıyız. Her türlü triko ipliği ve isteğe bağlı karışımlarla özel iplik modelleri üretiyoruz. Inditex Group, Decathlon, Defacto ve LCW gibi dünyaca ünlü şirketlere iplik tedarik ediyoruz. Easly Trade olarak farklı iplik seçenekleri için geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Akrilik iplikler, •Pamuk iplikler, •Viskon iplikler, •Yün iplikler, •Keten iplikler, •Polyester iplikler ve çok daha fazlası web sitemizde! İstediğiniz karışım ve modelde ipliklerimizin numunelerini sizlere gönderebiliriz. . Gerekli tüm sertifika ve belgelere sahibiz (GOTS (Global Organic Textile Standards), OCS (Organic Blended Content Standard), Higg Index Self Assessment, BCI Better Cotton Initiative, GOTS, OCS 100, OCS BLENDED, RWS, GRS, RCS 100, RCS BLENDED, NATIVA, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015) İplik üretimimizin yanı sıra, İstanbul’daki üretim tesisimizde LCW ve INDITEX grubu gibi dünyaca ünlü şirketler için kadın, erkek ve çocuklar için kazak, hırka, yelek, atkı, bere ve battaniye gibi çok çeşitli triko ürünleri üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için üretimin her aşamasında büyük bir titizlikle sıkı kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin ürünlerini mümkün olan en kısa sürede, en az hatayla ve en iyi kalitede üreterek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. ORAIJE PARIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Oraije Paris uzun yıllardır kadın kot pantolonlarında uzmanlaşmıştır. Nesilden nesile aktarılan uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz sayesinde Fransız stilinin elçileriyiz. Ana görevimiz, müşterilerimizi faaliyetlerinde desteklemektir, bu nedenle size ürünleri en iyi fiyata sunmak için sıkı kalite kontrol, titiz üretim izleme sağlıyoruz. Girişiminize yönelik stilist desteğinin yanı sıra, ihtiyaçlarınız için hazır ve donanımlı müşteri danışmanlarımızla uzmanlığımızı hizmetinize sunuyoruz.

 3. GENC BURSA TEXTILE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bursa, Türkiye'de köklü bir tekstil şirketi olan Genç Bursa Tekstil'e hoş geldiniz. Yirmi yılı aşkın bir süredir, erkek, kadın, bebek ve çocuklar için hazır giyim üretiminde mükemmellik sunmaya kendimizi adadık. Uzmanlığımız, tişörtler, kapüşonlular, sweatshirtler, şortlar, pantolonlar, etekler ve daha fazlası dahil olmak üzere düz ürünlerden baskılı ve işlemeli ürünlere kadar geniş bir yelpazede gündelik kıyafetler üretmekte kendini göstermektedir. Taahhüdümüz, müşterilerimizin seçtiği modelleri hayata geçirmektir. Bizi diğerlerinden ayıran şey, özelleştirmeye odaklanmamızdır. Müşterilerimizin markaları altında, onların benzersiz istek ve özelliklerine uygun üretim yapıyoruz. Ayrıca, kalite ve yeniliğe olan sarsılmaz bağlılığımızın bir kanıtı olarak tescilli markamız MONMIEL©'i gururla tanıtıyoruz. Sürecimiz titizlikle yürütülmektedir. Seçtiğiniz modellerin fizibilitesini değerlendirerek ve ön fiyatlandırma sağlayarak başlıyoruz. Geri bildiriminizi aldıktan sonra, numune ve üretim aşamalarına sorunsuz bir şekilde geçerek vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini sağlıyoruz. Pantolon, gömlek, elbise, ceket, bluz, etek ve daha fazlası gibi çeşitli seçenekleri içeren hazır giyim ürünlerimizin temelini birinci sınıf tekstil ürünlerinden oluşan geniş portföyümüz oluşturmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda viskon, pamuk, keten, polyester, poliamid ve bunların karışımlarından örme ve dokuma kumaşlar üretiyor, iplik boyalı, düz boyalı ve baskılı kumaşlar sunuyoruz. Tekstil mükemmelliğine ulaşmada güvenilir ortaklarınızız. Daha fazlası için bize ulaşın!

 4. CAP EST SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  Yapılı dokuma konusunda uzman üst seri kadın hazır giyim üreticisi - manto, ceketler, elbiseler, etekler, pantalonlar, gömlekler. Ukrayna’da üretim. Fransa’da yerleşik lojistik platformu ve Kiev, Ukrayna’da üretim platformu. Kaliteleri için seçilen Ukrayna’lı 15 atölye ile taşeronluk. Hizmetimiz kapıdan kapıyadadır ve kreasyondan dağıtıma tüm işleri kapsar. Müşterilerimiz erişilebilir lüks markalardır.

 5. OLIVE TEXTILES LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OLIVE TEXTILES LTD, yılında kurulan ve Kolsuz kazaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayan hazır giyim, Bebek giysileri, Tekstil - İthalat/İhracat, Giyim - ithalat - ihracat, Hazır giyim, ölçüye göre elbise, yastık kılıfları, erkek çocuk giyimi, joggıng kıyafetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GS7 CO.

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  GS7 CO., yılında kurulan ve Hazır giyim için kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Erkek giysileri, Hazır erkek giysisi, Kadın kıyafetleri, Bayan hazır giyim, Tişörtler, Giyim - ithalat - ihracat, ürün eşantiyonları alma, tayyörler, bayan etekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. YOGESHWARI TRICOT

  Reunion

  Verified by europages badge

  YOGESHWARI TRICOT, yılında kurulan ve Süveterler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayan hazır giyim, ipek trikolar, angora iplikleri, möerinos yününden trikolar, gardırop malzemeleri, kaşmir yün iplikler, yün ipi, pamuklu iplikler, Bayan hazır giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Pierre, Reunion 'de bulunmaktadır.

 3. TUNISIAN APPAREL

  Fransa

  Verified by europages badge

  TUNISIAN APPAREL, yılında kurulan ve Bayan hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giysi imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nanterre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE STC TUNTEX

  Tunus

  Verified by europages badge

  GROUPE STC TUNTEX, yılında kurulan ve Bayan hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır erkek giysisi, Çocuk giysileri, Tekstil - İthalat/İhracat, Hazır erkek giysisi, bebe giysileri, Çocuk giysileri, Bayan giysileri, erkek elbiseleri, Tekstil - İthalat/İhracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. LES AKI'S

  Belçika

  Verified by europages badge

  LES AKI'S, yılında kurulan ve Kadın kıyafetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Hazır giyim, Giyim - ithalat - ihracat, Bayan hazır giyim, El çantaları, Hazır giyim, Giyim - ithalat - ihracat, Bayan hazır giyim, çantalar, giysiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. INTERSTYL - LES ATELIERS DE BOISSIERS

  Fransa

  Verified by europages badge

  INTERSTYL - LES ATELIERS DE BOISSIERS, yılında kurulan ve Bayan hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döşemelik kumaşlar, Eldivenler, Keten kumaşlar, Hazır erkek giysisi, Kişiye özel lüks giysiler, haute couture trikolar, Halkalar, Döşemelik kumaşlar, yastıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malrevers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TRAÇOS FIDALGOS UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRAÇOS FIDALGOS UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kadınlar için kişiye özel lüks giysiler (haute couture), Giyim - ithalat - ihracat, Kadın kıyafetleri, Bayan hazır giyim, Spor giysiler, iş üniformaları, Halkalar, Kadınlar için kişiye özel lüks giysiler (haute couture), Giyim - ithalat - ihracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. SIA VIP FACTORY

  Latviya

  Verified by europages badge

  SIA VIP FACTORY, yılında kurulan ve Moda tasarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Erkek giysileri, Kadın kıyafetleri, Bayan hazır giyim, Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Model yapımı, Erkek giysileri, Kadın kıyafetleri, Bayan hazır giyim, erkek giyim imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. PROVOCATION MILANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PROVOCATION MILANO SRL, yılında kurulan ve Kadın kıyafetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayan hazır giyim, Moda tasarımı, Hazır giyim için kumaşlar, Çantalar, hazır giyim, konfeksiyon, Bayan hazır giyim, Bayan giyim imalatçısı, moda aksesuarlar, Moda tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VESTE E REVESTE MODA E CONFECÇÃO UNIPESSOAL

  Portekiz

  Verified by europages badge

  VESTE E REVESTE MODA E CONFECÇÃO UNIPESSOAL, yılında kurulan ve Kadın kıyafetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayan hazır giyim, tekstil endüstrisi için apreleme ürünleri, Bayan hazır giyim, Bayan giysileri, giysiler, triko giysiler, manifatura, kadın mantoları, bayanlar için trikolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ACAR TEKSTIL KONF ITH.IHR.SAN VE TIC.A.S.

  Türkiye

  Şirketimiz; İstanbul Kağıthane’de 2001 yılından beri faaliyette bulunan üretim tesislerimizde, üretim ve tasarımın her alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, dokuma kumaştan ihracata yönelik Bayan Hazır Giyim ürünleri imalatı yapmaktadır. Güçlü ve yenilikçi tasarım ekibi ile 20 yıllık üretim tecrübesini birleştirerek, kumaş seçimi, dikiş, kalıp ve özgün tasarımda kendini üst seviyelere taşımış olan seçkin çalışanlarının ekip ruhu ile yaptığı çalışmalar neticesinde , yüksek kalite ve moda stiliyle fark yaratan ürünler imal ederek; uluslararası, çalışan kadın ve gündelik giyim tarzına hitap etmektedir. İhracat yaptığımız başlıca ülkeler arasında; Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, İspanya, Norveç , İrlanda, Yunanistan gibi Avrupa’nın önde gelen ülkeleri Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan ve diğer BDT ülkeleri ve yine bazı Afrika ülkeleri bulunmaktadır. Şirketimiz, tamamen kendi bünyesinde bulunan üretim tesislerinde, ayda yaklaşık 35.000 parça ürünü kendi markaları olan L’ASIEA ve GUMANIZE için imalatını gerçekleştirmektedir. İmalatı yapılan Ürünlerimiz, showroomda müşterilerimizin beğenisine sunulmakta, üretim tesislerimizden ve ayrıca Laleli, Osmanbey ve Merter’de bulunan şirketimize ait 3 ayrı toptan shop mağazamızdan satışları yapılmaktadır.

 5. BLACK FASHION

  Türkiye

  Black Fashion is an Istanbul-based clothing brand founded in 2015. The brand, which operates in the wholesale and retail clothing sector, is sold not only in the country but also around the world through special stores. Influenced by observing its surroundings and the functions of daily life in its collections, Black Fashion aims to inspire the timeless, modern and strong women of the city. Considering all dimensions of clothing in order to adapt to the chaos of daily life, it also gives women the opportunity to feel this experience, who want to combine feminine style with masculine. While aiming to create the fashion of the future with its designs, it also takes care to ensure that the 'Black Woman' has all kinds of experiences she desires in the new world order, while preserving the value judgments of her target audience. Black is the new black!

 6. ANATOLIA A.Ş.

  Türkiye

  Uykunuz için uygun giyinmek, işe giderken iyi giyinmek kadar önemlidir. Pijama, yatmadan önce giydiğiniz bir giysiden daha fazlasıdır. Uygun pijamalar ve rahat giysiler, daha iyi uyumanıza ve sağlığınızı korumanıza yardımcı olabilir. Anatolia pijamaları dinlenme ve rahatlama zamanının geldiğini işaret ederek harika bir uyku ve boş zamanları teşvik eder. Konforlu Anatolia pijamaları giymekse, hemen dinlenmek ve rahatlamak istemenize neden olur. Rahatlama ve gevşeme zamanının geldiğini gösteren uzun ve rahatlatıcı bir duştan sonra yumuşak, sağlıklı şık pijamalar giymekten daha iyi bir his yoktur. İyi bir gece uykusu almak için konfor şarttır. Giysileriniz içinde rahat değilseniz, iyi bir gece uykusu çekmeniz pek olası değildir. Vücudunuza ve cilt tipinize uygun pijama giymek, kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde uyumanızı sağlayabilir.

 7. DESBINA TEXTILE

  Türkiye

  Çok çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli kumaşlar ve ürünler yaratmak için en son teknolojiyi ve uzmanlığı kullandığımız tekstil şirketimize hoş geldiniz. Modadan ev dekorasyonuna kadar tekstil ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Üretim sürecimiz, özenle seçilmiş malzemelerle başlar ve ardından en son teknoloji ekipman ve teknikler kullanılarak işlenir. Tekstil ürünlerimizin en yüksek dayanıklılık, konfor ve stil standartlarını karşılamasını sağlayarak, detaylara verdiğimiz önem ve kaliteye olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, ilk tasarım aşamasından nihai ürün teslimine kadar mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamaya kendini adamıştır. Sektörün ön saflarında yer almak için en son teknolojiyi ve araştırmayı kullanarak her zaman gelişmeye ve yenilik yapmaya çalışıyoruz. Tekstil üretim şirketimizde, harika tekstillerin harika malzemelerle başladığına inanıyoruz ve kendimizi sürdürülebilirlik ve etik uygulamalara adadık. Ürünlerimizin çevre dostu ve sosyal açıdan sorumlu olmasını sağlamak için tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz. İster belirli bir proje için özel kumaşlara ihtiyacınız olsun, ister işletmeniz için yüksek kaliteli tekstil ürünleri arıyor olun, tekstil üretim şirketimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa ve kaynaklara sahiptir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

 8. ASLI DOGAN GELINLIK TEKS TAS ITH IHR LTD STI

  Türkiye

  Founded in 2016, Aslı Doğan Studio; is an Izmir-based studio that brings a dynamic and innovative perspective to the wedding dress industry with its unique and timeless designs. The design and production of high-quality and stylish dresses are carried out in our studio, so we create collections where the quality of the finish, close to that of haute couture. Since its establishment; Our studio, which is one of the pioneers of the Turkish wedding dress industry, produces unlimited designs for brides all over the world with our retailers in Europe and America and the fairs it participates in. Our studio, which combines stylish designs that prioritize the comfort of end users with first-class craftsmanship, continues to offer both local and universal alternatives for brides all over the world.

 1. STYLE NATURAL

  Türkiye

  Hazır Giyim ve Tekstil sektöründe uzun yıllardır markalaşma yolunda büyük adımlar atan ve sektörün önde gelen bayan giyim üreticilerinden Ethnic Breezes uzun yıllardır etnik ve bohem kolleksiyonlarla farklı olmak isteyen bayanların vazgeçilmez tercihi olmuştur. Ne sattığınız önemlidir! Ama nasıl sattığınız daha önemlidir! Tasarımda oluşturduğumuz farklılığı müşterilerimiz için sunarken, üretimde olduğu gibi sunumda da bütün aktiviteleri kendi bünyemizde yapmaktayız. Katalog çekimlerini kendi stüdyomuzda kendi fotografçılarımızla, katalog poster vs. gibi uygulamaları kendi grafik ekibimizle yapmaktayız. Her yıl üretim kapasitesini arttırarak yurt içine ve yurt dışına üretim yapan Ethnic Breezes, Asla kaliteden ödün vermeden tamamen doğal elyaflardan dokunan kumaşlardan, kolleksiyonlarını hazırlayıp yüksek kalitede, özel el yapımı uygulamalarla üretim yapmaktadır. Ethnic Breezes insan odaklı bir misyona sahiptir. İnsanlar her zaman iyi şeylere layıktır. Bu düşünceyle müşterilerine her zaman daha iyiyi sunmak için bütün imalat prodüksiyonunu kendi bünyesinde entegre olarak yapmaktadır. (kesim, dikim, yıkama, kalite kontrol ve ütü paket). Üstlendiğimiz misyon gereği, Uzman, çağdaş, yenilikçi, hayal gücü yüksek, yaratıcı ve araştırmacı kadromuzla, Tamamen insan sağlığına uygun organik kök boyası ile boyanan kumaşlarla, Ehtnic Breezes'a özgün desenler, bünyemizde bulunan sanat atölyemizde ki yaratıcı ekibimiz tarafından özel olarak dizayn edilir.

 2. IANDB GIYIM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  We, as IANDB, are producing sustainable garments to keep the World safe and liveable. We are working for you with our experienced designers and using fabrics that is safe for your health and passed from all necessary tests, to make you wear our garments with confidence. We react quickly to the latest trends and interpreting them in a wearable way for our clients, to help them to find their look that fits their personal style. We love everything new and have great pleasure in updating our products when our clients are satisfied. And with our new products uploaded on our website, each season, we make sure that our clients have something new to get excited when they visit iandb.com.tr We are passionate about what we do and most importantly, we have fun doing it. We love to share this positivity with our clients. By enhancing our Brand through everything we do, from our staff and stores to marketing and social media, we make sure our customers not only look good but feel good, as well.

 3. OZGURAKIL DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  The Nismia Brand, which was brought to life by Özgür Akıl and Öykü Akıl siblings, is the result of 20 years of experience in women's clothing. Since 2020, when the design, collection, manufacturing and distribution processes were completed as a whole, it has switched to online sales, creating a different style and style in women's clothing and presenting it with unconditional customer satisfaction. Nismia Brand is a special design, designed and organized by Öykü Akıl, and our other brand partnerships are chosen to reflect the fashion line and lifestyle of this collection. We make the production by trustful and qualified subcontracters that we audit regularly. CAPACITY Our capacity is 20000 product per month. 10 employees are working for operation. Pattern room, showroom, logistic and storage are within our own structure. VISION We strive to provide a service that will be a whole with our vision of global chief service with our vision for the future. MISSION To satisfy our valued customers with our modern, value-added design, total quality production and reliable logistics service. Our brand, which serves under the Özgür Akıl company based in Istanbul, continues its sales through domestic and international wholesale / export networks and online marketplaces. Our program goal for the next 5 years is to create local marketing and online sales networks in certain overseas location regions. As a result, it is to turn our current locally operating brand into a global brand.

 4. ZEYNEP TEKSTIL

  Türkiye

  GZ GENİUSZEAL, 1994'den beri çok değerli dünya markaları tarafından tercih edilmiştir. Ana nedeni, müşterilerini mutlu etmek için araştırmacı ve yenilikçi çalışma prensipleri ve güçlü bir tutkuya sahip olmasıdır. GZ GeniusZeal teks.için ana öncelik her zaman müşterilerinin ve ortaklarının tasarım değeri, ürün kalitesi, fiyat yapısı ve hızlı yanıt açısından mutlu olmalarıdır. . Bu nedenle, GZ GeniusZeal teksşimdiye kadar sayısız global marka için güvenilir bir ortak olmayı başardı. GZ GeniusZeal teks İstanbul havalimanına 15 dakika mesafede bulunan yenibosna'da kendi üretim tesisine sahiptir. Bu tesis 7.000 metrekarelik bir tekstil sektöründedir. Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla kısa sürede sektörde güvenilir bir yer tutmaktadır. Tekstil sektöründeki gelişmelere göre tekstilde üretim yapabilmek ve aynı zamanda global pazarlarda rekabet gücünü koruyabilmek için GZ GeniusZeal teks, 100'ü aşkın çalışanı bulunan, aynı zamanda dikey olarak entegre bir tekstil şirketine dönüşen yatırımlar gerçekleştirmiş ve genişletmiştir. Tasarımcılar tekstil endüstrisindeki gelişmeleri yurtiçi ve yurtdışında takip ediyor; tüm sektörel fuarlara katılmak; trend renkleri ve hareketleri belirlemek; modaya uygun hazırladığımız üretim kapasitesi 500.000 hazır giyim ürünüdür. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda üretim kapasitemizi artıracak esnekliğe ve altyapıya sahibiz. Ürünlerimiz ile birlikte Avrupa ve dünya markaları için de üretim yapıyoruz. GZ GeniusZeal teks, Aktive spor.

 5. PUKKA GIYIM SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  We, as PUKKA, are a supplier located in Istanbul, Turkiye. We are producing knitted garments. We are good at all kind of jerseys, fleeces and special qualities, as well. We are producing for Inditex/Zara and Pull&Bear, Salsa, C&A and CLOCKHUSE and in contact with some other customers, as well. We have our own design team to present collections apart from the technical sheets received from our customers. We can offer both shapes and graphics to our customers, due to their needs. To keep our design team fresh and trendy, we also have a search&development person for the fabric/quality side. We are working with subcontracts, that we work like partnership for years. They have social and safety audits from different parties like , BSCI, Sedex, INditex.. We have the below certificates and are a member of BCI. Apart from these, we can also produce licensed garments. -GOTS (Global Organic Textile Standard) -GRS (Global Recycled Standard) -RCS ( Recycled Claim Standar) -OCS (Organic Content Standard)

 6. GLOBAL YOORS TEKSTIL DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  YOORS STAR brings unique designs combined with creative imagination to living spaces and is a home wear brand that develops products for its point of view. YOORS STAR is a well-established and brand new home wear brand with a quarter century of textile experience behind it. YOORS STAR offers a variety of products to its customers by choosing the most useful, comfortable and highest quality fabrics for home wear, sportswear and pajamas. jogger hoodies night dress nightgown pjama set lounge hoody short set stretch sweatshirt legging set relaxed pant joggers set lounge trouser Turtleneck Relaxed Sweatshirt Set

 7. OGUZHAN TEXTILE

  Türkiye

  Oğuzhan Tekstil - Kaliteli Tekstil Ürünleri Uzmanı! 2003 yılından beri Türkiye'nin kalbinde, İstanbul'da Tekstilkent'te faaliyet gösteren Oğuzhan Tekstil olarak, gelenek ve mükemmelliği bir araya getiriyoruz. Türk tekstil sektörünün güçlü mirasını yansıtarak, özveri ve tutkuyla çalışıyoruz. Üretim alanlarımızda dokuma ve örme ürünlerin yanı sıra, özellikle erkek ve kadın giyimine yönelik moda ürünlerinde ve iş elbiselerinde uzmanlaşmış durumdayız. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kalitemiz ve uygun maliyetli ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Üretim süreçlerimizde çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerini ön planda tutuyoruz. Moda endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, esnek ve etkili üretim imkanlarına sahip olmamızı sağlıyor. Siz de bizimle çalışarak, markanızın kalitesini ve çekiciliğini artırmak istemez misiniz? En yeni moda trendlerini takip ediyor, ürünlerimizi stilinize uygun olarak özelleştiriyoruz. Oğuzhan Tekstil olarak, sizin başarınızın anahtarını taşıyoruz. Ürünlerimizi denemek ve işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kaliteli tekstil ürünlerinin adresi: Oğuzhan Tekstil! Web sitemizi ziyaret edin: www.oguzhantekstil.com

 8. HANNHANNA

  Türkiye

  Firmamız kendi markası ve talep halinde istenilen örnek ürünlerin taşeron üretimini yapmaktadır.Üretimin her aşamasında en kaliteli üretimi yapmakta olup , çalışanların çalışma şartlarını max. konfor oluşturmaktadır. Kadın İç Giyimde Üst Modeller Kadın iç giyim dendiği zaman sütyen, atlet ve korse gibi çeşitli ürünler akla gelebilir. Kadınlar için en önemli iç giyim ürünleri arasında yer alan üst modellerin kaliteli bir şekilde tercih edilmesi çok önemlidir. Böylelikle gün içerisinde rahat hissedebilirsiniz. Kadın İç Giyimde Alt Modeller Birbirinden kaliteli ve rahat külot, slip, boxer ve tanga modellerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Kadın sağlığı için uygun ve kaliteli kadın iç giyim alt modellere tek tıkla ulaşabilirsiniz. En Kaliteli Kadın İç Çamaşır Modelleri En kaliteli ve güvenilir kadın iç çamaşır modellerine web sitemizden inceleyerek sahip olabilirsiniz

 9. THEWETEX

  Türkiye

  Our company was established to provide you with a quality supply service with 10 years of production, quality and R&D experience in the Seamless knitting industry. Together with our large and experienced team, we offer you the quality you want, with the companies we work with in Turkey, at reasonable price ranges. Underwear, sportswear, daily wear, etc. Whatever you need, we do a quality-price study and present it to you. If you wish, you can send the sample us and we can do one-to-one work. During the production process, we conduct on-site quality control at regular intervals and inform you about the process - quality. In addition, we have 1st quality products produced for famous brands and export surplus products at reasonable prices in our stocks. Our Mission; to establish reliable, quality and long-term business relationships.

 10. TESTIFY UNDERWEAR TEXTILE LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Testify Underwear Textile produces for the world's leading fashion and store chains with its 20 years of experience. The company, which exports 80% of its production, offers its customers its most popular collections with its strong design and technical team and meets the collection demands of its customers. The company, which produces in accordance with the standards with ISO 9001, 14001, 45001, 10002 and Ekoteks Laboratory certificates, serves its customers with a capacity of 250, 000/month with its state-of-the-art sewing machines. Testify Underwear Textile has taken its place among the preferred manufacturers in the underwear production of world famous brands with its quality, fast service and correct price policies.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bayan hazır giyim - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.480 Şirketler