• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bayrak flama için direkler

Sonuçlar

Bayrak flama için direkler - Ithalat/Ihracat

 1. KILAVUZ VISUAL SOLUTIONS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1995 yılında kurulan Kılavuz Görsel Çözümler, Türkiye merkezli bir bayrak üreticisidir. Bayrak üretimi ve outdoor&indoor reklam alanlarında 27 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimize kumaş baskıda günlük 5000 m2, dijital baskıda (Solvent, UV) 3000 m2 kapasiteyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ana faaliyet alanlarımız Bayrak, Reklam, Tanıtım ve Organizasyon sektörlerine ayrılmaktadır. Fiberglas bayrak direği, bayrak, pankart ve flama üretiyoruz. Farklı bayrak seçeneklerinden oluşan geniş portföyümüzü şu şekilde sıralayabiliriz: Yatay Gönder Bayrakları, Dikey Gönder Bayrakları, Resmi ve Tören Bayrakları, Plaj Bayrakları. Kare Bayraklar, Masa Bayrakları. Dev Bayraklar, Bayrak Aksesuarları ve çok daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz. Müşteri talep ve beklentilerini hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümlerle en üst düzeyde karşılamak önceliğimizdir. Ayrıca 100'ün üzerinde kuruma hizmet veren firmamız global kurumsal tedarikçiler ve reklam çözümleri partneridir. Kılavuz Görsel Çözümler olarak bayrak ve baskı teknolojilerindeki bilgi ve tecrübemizi Azerbaycan ve Danimarka'ya taşıyarak yurt dışına hizmet vermekteyiz. En üst düzeydeki ISO 9001 Uluslararası kalite sistem standartlarına uygun baskı teknolojilerini kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. HAGO BAUTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HAGO, 1972 yılından beri güvenilir değer ve prensiplerle bir aile şirketi olarak varlığını sürdürmektedir. Yüksek kalite standartlarında modern yapı ürünlerini geliştirme, üretim ve satış alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Bugün HAGO, HAGODECK rögar kapakları ile dünya çapında lider tedarikçiler arasında yer almaktadır. Ürün programında HAGOMAT giriş matları, HAGO alüminyum hareketli iskeleler, geliştirilmiş sabit merdivenler, HAGOFLAG bayrak direkleri ve hareketli engeller de yer almaktadır. Wels (merkez) ve Viyana'daki modern konumlarımız göz önünde bulundurulduğunda bizim için en önemli hedef müşterilerin isteklerini hızlı, yetkin ve hizmet odaklı şekilde yerine getirmektir. Kapsamlı stoklama da şirket politikamıza dahildir. Bu da müşterilerimize mümkün olan en yüksek teslimat kapasitesini garantilememizi sağlamaktadır.

 3. HEB PARASOL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  HEB PARASOL, yılında kurulan ve Bayraklar, bandıralar ve filamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe plaj şemsiyeleri, Bayrak/flama için direkler, bayrak, reklam afişleri, ölçüye göre güneşlikler, tente, Şemsiye üretimi, Plaj bayrakları, milli bayraklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. FAHNENZENTRUM NEUMEYER-ABZEICHEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FAHNENZENTRUM NEUMEYER-ABZEICHEN, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heidenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SENSENWERK SONNLEITHNER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SENSENWERK SONNLEITHNER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laussa, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HUGO KNÖDLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUGO KNÖDLER GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weinstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEIN HGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEIN HGS GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERFURTER FLAGGENHAUS

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERFURTER FLAGGENHAUS, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FAHNEN WALLNER NEUNKIRCHNER FAHNEN- UND TEXTILDRUCKE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FAHNEN WALLNER NEUNKIRCHNER FAHNEN- UND TEXTILDRUCKE GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FAHNEN-GÄRTNER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FAHNEN-GÄRTNER GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mittersill, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KARSCHAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARSCHAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergkamen-Rünthe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INNOVAMETALL STAHL- UND METALLBAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  INNOVAMETALL STAHL- UND METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. HDS STADTMOBILIAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HDS STADTMOBILIAR GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karlsbad, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H. H. SCHMIDT & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. H. SCHMIDT & CO GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MASKO FAHNEN-MASTEN-SYSTEME INH. MARIA ZETTEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASKO FAHNEN-MASTEN-SYSTEME INH. MARIA ZETTEL, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baienfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HERMETEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMETEC GMBH, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A|PRO|POS MEDIEN- UND HANDELSAGENTUR

  Almanya

  Verified by europages badge

  A|PRO|POS MEDIEN- UND HANDELSAGENTUR, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Isernhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALFA GMBH FAHNEN- UND LICHTMASTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFA GMBH FAHNEN- UND LICHTMASTE, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gersthofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HUNDEMFLAG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUNDEMFLAG, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kirchhundem, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ACTIVE WORKPLACE SOLUTIONS - WOLK AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACTIVE WORKPLACE SOLUTIONS - WOLK AG, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ASYA BAYRAK

  Türkiye

  Firmamız bayrak ve bayrak ürünlerinin imalatını yapmaktadır, İç mekan ve dış mekana uygun özelliklerde bayrak çeşitlerimiz mevcuttur, üretimi sırasında özellikle baskı bölümü oldukça önemlidir. Bayrakların üzerine genel anlamda dijital baskı yöntemi uygulanır. Uygulanan bu yöntemde yüksek çözünürlüğe sahip makinalar kullanılmalıdır. Bayrakların üzerinde eğer ülke bayrağı ise o ülkeye ait olan logolarının işaretlerinin bulunması gerekir. Herhangi bir ürün veya şirket tanıtım amacıyla bir bayrak üretimi talebiniz bulunuyorsa burada o şirketlere ait olan logoları ve renklerin kullanımı talep edilebilir. Ayrıca bayrakların üzerine yazı yazılabilmesi de mümkündür. Tüm bu aşamalarda bayrak için çift kat kumaş kullanılması en önemli ayrıntı. Çünkü bayrağın her iki tarafında uygulanması gerekir. Böylelikle bayrağı çift yönlü olarak kullanabilmek mümkün olacaktır. Firmalar çift kat kullanılmış olan bu kumaşın üstüne dijital baskı ile her iki alana da gereken işlemleri uygularlar. Burada kullanılan dijital baskı aletlerinin çözünürlük kalitesi oldukça önem arz ediyor. Üretim yerimiz İkitelli Mahalle olmamız ile bayrakçı İstoç bölgesinde de hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanında bayrakçı ürünlerimizin gönderimlerini sağlıyoruz.

 2. AWAG FAHNEN UND FAHNENMASTEN E. K.

  Almanya

  Dikkatleri üzerinde toplamak, müşteri oluşturmak ve rakipler arasında öne çıkmak – reklam departmanları bunları ve daha fazlasını elde etmek için çalışır. AWAG® bayrakları ve bayrak direkleri 20 yıldan uzun süredir siz müşterilerine reklam faaliyetlerinden en yüksek kazanımı sağlama konusunda yardımcı olmaktadır. Bayrak ve pankartla reklam alanındaki reklam olanakları konusundaki hizmetlerimizi öğrenin ve çevrimiçi mağazamızdan basit, güvenli ve kolay biçimde sipariş verin. Ya da bizi arayın ve size uygun, yüksek kaliteli ve ekonomik reklam ürünleri seçiminde size şahsen yardımcı olacak arkadaşlarımızla iletişime geçin! Çevrimiçi sitemizde yüksek kalitede bayrak direkleri, reklam malzemeleri ve şehir mobilyalarını bulabilirsiniz. Burada bizim için önemli olan zamanın ruhunu yakalamak ve müşterilerimize yeni gelişmeleri, örneğin bomlu direk sistemi ve olta bayrakları sunmaktır.

 3. NA-ME INDUSTRIAL MANUFACTURING AND TRADING CO. INC.

  Türkiye

  1982 yılında Na-Me Çelik olarak faaliyetine başlayan şirketimiz, 1993 yılında Na-Me Endüstri Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. adı altında yeniden yapılanmış olup, kurulduğu günden bu güne pek çok önemli projede yer almıştır. Ostim İvedik ve Temelli Başkent Organize Sanayi Bölgeleri’nde, 3500m’si kapalı toplam 5500m’ lik alanda faaliyet gösteren şirketimiz çalışanlarına verdiği eğitimlerle ve dünyadaki teknolojik gelişmelere yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Na-Me Endüstri A.Ş. 3 temel alanda faaliyet göstermektedir; 1. Paslanmaz Çelik 2. Kompozit (CTP) 3. Yenilenebilir Enerj

 4. ASYA BAYRAK REKLAM VE PROMOSYON

  Türkiye

  Asya Bayrak 2012 yılında kuruldu. 1500m2 kapalı alana sahip bir aile şirketidir. Günlük 1750m2 baskı kapasitesi ile genç dinamik bir yapıya sahiptir.Ürünlerimizi; tasarım, kumaş, dikiş ve paketleme bölümlerinde itina ile işlemekte ve sizlere en düzgün biçimde ulaşmasını sağlamaktayız. Dış hava şartları gözetilerek dayanıklılığı en fazla olan malzemeler kullanılar üretilmektedir. Solması, sarkması, parçalanması ve kopması gibi deformasyonları önceden hesap ederek üretim şartlarını oluşturmaktayız. Günümüz firmalar bayrak, flama ya da özel logolu tanıtıcı kurumsal ürünlerinde bizi tercih etmelerinin sebebi işimize olan saygımızı ve prensiplerimizi göz önünde bulundurmalarından kaynaklanmaktadır.

 5. FORS BAYRAK

  Türkiye

  Fors Bayrak olarak 2008 yılından bugüne, müşteri memnuniyeti ve bunun bize kazandırdığı prestij ile sizler için üretiyoruz. 7 farklı ülkede bayrak ihracatı Yüksek Kaliteli kumaş ve boya 250 den fazla müşterimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi için +905331416232 whatsap hattımızdan bizlere ulaşabilrsiniz. 1994 yılında kurulan FORS BAYRAK, sektördeki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini analiz ederek sektördeki değişimi yönlendiren ve bu değişimin müşteri beklentilerini en yüksek kalite standartlarında, en uygun maliyetlerle karşılayabilmesine gayret gösteren öncü bir firma olmuştur. Bu özellikleri ile kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında bir çok markaya hizmet etmiştir.Bayrak dış hava şartlarına maruz kalan tek tekstil ürünüdür. Bu da bayrağın hava kirliliği, güneş ışığı, yağmur, fırtına, kar gibi hava koşullarına dayanıklı olmasını gerektirmektedir. Bunun için kumaşlarımızı, şirket olarak birinci sırada kabul ettiğimiz kalite prensibiyle tüm koşullara en uzun süre dayanabilecek şekilde, özel olarak Bursa´da dokutmaktayız. Dikiş ipliklerinde ise dayanıklılık ve esneme özelliğine sahip İtalyan Coartz iplikleri kullanmaktayız.

 6. TURKUVAZBAYRAK BAYRAK REKLAM

  Türkiye

  1985 yılından itibaren hizmet verdiğimiz bayrakçılık sektöründe 26 yıllık tecrube ve birikimimiz ile birlikte Turkuvaz Bayrak olarak kendi firmamız adı altında bayrak imalatı alanında faliyet göstermeye başladık. Turkuvaz Bayrak adını Akdeniz sahillerinin essiz renginden alır. Kuruluşundan itibaren birçok imalatı başarı ile tamamlamıştır. Bu imalatlar arasında bayrak, bayrakçı, bayrak imalatı, bayrak satışı, masa bayrağı, masa bayrağı imalatı, olta bayrak, olta bayrağı, olta bayrak imalatı, plaj bayrağı, flama, kırlangıç flama, kırlangıç bayrak, bayrak ölçüleri, türk bayrağı, seçim bayrakları, makam bayrağı, makam bayrakları, ucuz bayrak, gönder bayrağı, şirket bayrakları, yabancı ülke bayrakları, bez afiş, poster, atatürk posteri, dijital baskı, vinil baskı, roll up imalatı gibi çeşitli işler bulunmaktadır. Turkuvaz bayrak tarafından üstlenilen işler, konseptin araştırma ve tasarımıyla başlar, kişiye ve işletmeye özgün bir çizgi ile tüm fonksiyonlar en küçük ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir.

 7. FLAMED - BAYRAK & FLAMA

  Türkiye

  Kurumumuz flama, bayrak direği, flying banner, beach flag, giant pole, gönder bayrakları, masa bayrakları, ülke bayrakları, x-banner ve roll-up konularında hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız ürünleri baskılı yada baskısız olarak çok kısa sürelerde üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimiz yapılabilecek en iyi baskı kalitesi ile ürünlerini teslim alırlar.

 8. BANDERAS AAP SL

  İspanya

  Bayraklar ve direkler. Promosyon bayraklar ve flamalar. Reklam için dev pankartlar. vs.

 9. FLAGMORE AS

  Estonya

  Cam fiber bayrak direkleri üretimi ve toptan satışı.

 10. FAHNEN: BAANS INH. PAUL HAMM

  Almanya

  FAHNEN: BAANS INH. PAUL HAMM, yılında kurulan ve Bayrak/flama için direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayrak aksesuarları, Alüminyum bayrak direkleri, milli bayraklar, flama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz