• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bebek mamaları

Sonuçlar

Bebek mamaları - Ithalat/Ihracat

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. ROKKO DECO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH Almanya merkezli bir şirkettir. Uluslararası ticarette birkaç yıllık deneyime sahip olan şirketimiz, ağırlıklı olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, biralar, şaraplar, viski ve bebek maması ticareti yapmaktadır. ROKKO DECO GmbH, alkollü ve alkolsüz içeceklerin ve diğer gıda maddelerinin küresel ticaret şirketi ve tedarikçisidir. Yiyecek ve içeceklerin toptan satışı ve dağıtımında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Toptan içecek satın almak mı istiyorsunuz? Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Dünyanın tüm önemli üretim bölgelerinden yüksek kaliteli gıda ve içecek ürünleri tedarik etmeye büyük özen gösteriyoruz. Ambalaj boyutları toptan ticaretin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ambalaj markamız birkaç yıldır dünyanın birçok yerinde yüksek düzeyde kabul görmektedir. Hem catering hem de perakende sektörleri için gerekli olan en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Ana müşterilerimiz aşağıdaki gıda sektörlerindeki ithalatçılar ve alıcılardır: Sanayi, toptan satış, catering ve perakende. Ürünlerimizi Çin anakarası, Afrika, Asya, Karayipler, Orta Doğu, İngiltere, İrlanda ve Avrupa anakarasına tedarik ediyoruz. Tek bir paletten tam konteyner yüküne (FCL) kadar şirketinize uygun miktarlarda teslimat yapıyoruz. Kısacası: Dünya çapında her limana gönderim yapıyoruz.

 3. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) Avrupa ve Asya'da büroları bulunan ve 1) Hızlı Tüketim Malları (FMCG) 2) Özel Etiketler (şekerlemeler, içecekler, gıda ve gıda dışı ürünler) 3) En önemli Uluslararası Markaların ticareti 4) Tek durak çözümü ve malların kapıdan kapıya ve limandan limana süper ve hiper marketler ve e-ticaret için tedarik edilmesi 5) Şaraplar, Viski ve Alkollü İçecekler 6) Süt Ve Süt Ürünleri. 7). peynir (donmuş veya taze) 8). meyve ve sebze hususlarında uzmanlaşmış Avrupalı bir şirkettir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size özel hızlı, etkili ve rekabet etmeyi sağlayacak cevapları tarafınıza sağlayabiliriz. SKU (Stok Tutma Birimi) başına en az bir palet ile çalışmakta ve 20 ila 40 konteyneri bir araya getirebilmekteyiz. AET aşağıdaki markaları tedarik edebilir : P&G, Unilever, Ferrero, Uluslararası Bira ve Maden Suyu Markaları, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez vb. 7) Gıda dışı ürünler ( tencere-tava seti, moda ürünleri, kozmetik ürünler, güzellik&sağlık ürünleri, parfümler, pil). En taze ürünleri en uygun fiyatla garanti edebilmek için stoğumuz olmadan faaliyet gösteriyoruz.

 5. DANA EUROPE OU

  Estonya

  Verified by europages badge

  DANA EUROPE OU, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek Maması, yeni doğanlar için süt, pastörize sütler ( uht ), Şekerli Koyulaştırılmış Süt, buharlaştırılmış süt, aromalı sütler, Keçi sütü, ayran, süt tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OPTINATUREL

  Türkiye

  Son yıllarda ülkemizde ve dünyada da genel olarak yaşam koşulları itibariyle Doğal, Organik, Glutensiz, Vegan, bitkisel ve yöresel/gelenekselürünlere olan ilgi her geçen gün doğal olarak artmaktadır. Optinaturel İlaç & Gıda San.Yirmi yılı aşan insan sağlığına yönelik ürünsel deneyimleriyle tescilli "Naturel yaşam sağlıklı yaşam” sloganı ile faaliyet alanlarında Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak Ulusal ve uluslararası yapılmış bir çok klinik çalışmalarca ve bilim insanlarınca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış hammaddelerden İnnovatif ürünleri ARGE çalışmalarıyla geliştirip "önce insan” ilkesiyle insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tescilli Naturpy, Dr.Gluten, Gluteneks ve şirket bünyesinde yer alan farklı markalarıyla insan sağlığı için gerekli tüm parametrelerde laboratuvar analizlerini uluslararası akrediteli laboratuvarlarda yaptırarak ve uluslararası gıda üretim standartların da olan tesislerimiz de üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunan bir şirkettir. Optinaturel; 2017 yılında aldığı Altın marka ödülü, Avrasya kalite ödülü, Tüketicilere tavsiye edilme ödülü ve 2018 yılında yılın önerilen markası ödülleriyle, faydalı modelleri ve devam eden patent süreçleriyle, ARGE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi yaklaşımını Türkiye de ilklerle ve Türkiye de ilk dünya da tek innovatif ürünlerle sürdürecektir.

 2. INNOVANTA, LLC

  Rusya

  "Innovanta" şirketler grubu, Rusya'daki özel gıda pazar payının %40'ına sahiptir ve klinik çalışmalarda etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış klinik ve diyet besinler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece sağlığın korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda belirli hastalıkların önlenmesine de yardımcı olur. 1000 m2'den fazla alana sahip kendi üretim tesisimiz ISO 22000 standartlarına ve HACCP protokolüne sıkı sıkıya bağlıdır. Ar-Ge departmanımız formülasyon geliştirme konusunu ciddiyetle yürütmektedir ve yalnızca doğal bileşenler kullanılmaktadır. Buna ek olarak, şirket en az %70 yerel malzeme kullanmaktadır, bu da fiyatın dolar kurundan çok etkilenmemesini ve ürünlerin ortaklarımız için uygun fiyatlı kalmasını sağlamaktadır. Ürünün kalitesinden ve lezzetinden şirket çalışanları sorumludur. Sadece klinik beslenme değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı beslenme, spor beslenmesi, vitamin takviyeleri ve kilo verme, kilo alma ve kilo stabilizasyonu için ürünler üretiyoruz.

 3. BIOFOODLAB LLC

  Rusya

  BioFoodLab, Rusya'da yetişkin ve çocuklar için sağlıklı atıştırmalıklar üreten 1. sıradaki şirkettir. Asıl hedefimiz, piyasada henüz var olmayan ve gurur duyacağımız yüksek kalitede bir yerli ürün yaratmaktı. Yedi yıl sonra ortaklarımıza sağlıklı beslenme için hazır çözümler sunmaktayız. Ürün yelpazesinde 100 yenilikçi ve popüler ürün yer almaktadır. Günümüzde, ürünlerimiz Rusya'daki ve Japonya, Çin ve Arap Emirlikleri gibi dünyanın dört bir yanındaki 14 ülkedeki süpermarketlerde kolayca bulunabilir. Hedefimiz değişmemiştir; yetişkinlerin ve çocukların her gün sağlıklı bir yaşam tarzına ilerlemelerine yardımcı olmak.

 4. SOLBRITT AS

  Estonya

  SOLBRITT AS, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rapla, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek mamaları, Bebek mamaları, gıda ürünleri, üre reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH

  Almanya

  BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lappersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. APTAMIL EU

  Hollanda

  APTAMIL EU, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. EVS DISTRIBUTION

  Fransa

  EVS DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Luc-La-Primaube, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. M P BIO SCIENCE LTD

  Birleşik Krallık

  M P BIO SCIENCE LTD, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU

  İspanya

  ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Carlet (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. EURL CO-BA-TEC

  Fransa

  EURL CO-BA-TEC, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. süt sağma, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BELDTON GMBH

  Almanya

  BELDTON GMBH, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek mamaları, Özel Marka, enerji içecekleri, Bebek mamaları, protein sindirici enzimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEYDA GIDA SAN

  Türkiye

  BEYDA GIDA SAN, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY

  Avusturya

  A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Purgstall, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. MYKKO

  Belçika

  MYKKO, yılında kurulan ve Çocuk bakımı - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bebek mamaları, Bebek bakım ürünleri, çocuklar kanguru çantalar, Bebek mamaları, Bebek bakım ürünleri, elektrikli bebe gözetim cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD

  Ukrayna

  KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. BABY SHOP ODESSA

  Ukrayna

  BABY SHOP ODESSA, yılında kurulan ve Bebek bezleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bebek mamaları, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. AUSNUTRIA HYPROCA

  Hollanda

  AUSNUTRIA HYPROCA, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, sütlü ürün dağıtımı, sütçülük, Bebekler için ana sütü benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heerenveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. QUID PHARMA SL

  İspanya

  QUID PHARMA SL, yılında kurulan ve Bebek bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bebek mamaları, bebek seti, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BREIBOX UG

  Almanya

  BREIBOX UG, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bebekler için hazır kavanoz mamaları, bebekler için biyolojik besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAMI ME MIMA

  İspanya

  MAMI ME MIMA, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villamediana De Iregua, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ILMA TRADING GMBH

  Almanya

  ILMA TRADING GMBH, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bebek süt unları, bebekler için hazır kavanoz mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MAMA UND BABY WELT INH. CELAL BOZYEL

  Almanya

  MAMA UND BABY WELT INH. CELAL BOZYEL, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. %100 doğal atomatik yağlar, biyolojik yağlar, amber, Amber mücevherat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GANCHEV EOOD

  Bulgaristan

  GANCHEV EOOD, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek bezleri, Bebekler için ana sütü benzerleri, Çocuk arabaları ve pusetler, Bebek bezleri, Bebekler için ana sütü benzerleri, Çocuk arabaları ve pusetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. FLASHTECH GMBH

  Avusturya

  FLASHTECH GMBH, yılında kurulan ve Saç bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bebek mamaları, BIO süt tozu, Cilt bakım ürünleri üreticisi, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz