• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bebekler için ana sütü benzerleri

Sonuçlar

Bebekler için ana sütü benzerleri - Ithalat/Ihracat

 1. REGILAIT

  Fransa

  Verified by europages badge

  60 yıldan daha uzun süre önce kurulmuş olan Régilait, toz ve granüle süt tozu alanının lideri konsantre süt ve bebek sütleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biridir. Régilait ürünleri 60'tan fazla ülkede pazarlanmaktadır. Régilait aynı zamanda, lezzetli içecekler ve ekmek üzerine sürülecek ürünlerin ticaretini yapar. Régilait, Fransa'da mesleğine tutkuyla bağlı 14.000'den fazla üreticiden süt toplayan en önemli iki Fransız Süt Kooperatifinin (Laïta ve Sodiaal) bir iştirakidir.

 2. CLOUD PHARMA

  Türkiye

  Türkiyede yerleşik AB bölgesi, ABD, Balkanlar, MENA ve Afrika pazarında iş geliştirme ve ortak çalışma sağlıyoruz. Türkiye ve AB, Amerika'da iyi üreticilerle sahip olduğumuz işbirliklerine dayalı pazar erişimi ve ortak girişimler içindeyiz. We are a Pharmaceutical Business Development and Market Access and Partnering initiative currently located in Ankara, Turkey. Also besides, our team has a strong relation with key opinion leaders in Turkey.  Our aim of primary importance is to support commercial enterprise and partners in every aspect of their market entry into the Turkey and Balkan Region with African pharmaceutical markets. Our team is made up of professionals who have been working in the Pharmaceuticals & Food Supplements Industry for several years. We have strong presence in the countries, Turkey, US, Balkan Region, Africa which enables export collaborations.

 3. HEYBELIORGANIK TEXTILE FOR BABIES

  Türkiye

  Heybeli Organic baby blankets are made of 100% cotton material. These swaddle blankets are 39x43 inches (110x100 cm) in size. All four sides have pompom balls. Due to its soft structure and the use of organic cotton material, it does not make our little ones sweat during their sleep. It helps babies sleep comfortably because it keeps them warm. It does not contain chemicals that will harm human health. Heybeli Organic muslin blankets help warm newborn babies with their soft and different patterns. Stylish and handmade baby blankets do not harm your babies because they are organic. With its natural and soft structure, you can present it for Newborn Gift or Baby Shower. These organic baby blankets can be machine washed at 30 degrees with their own baby group. Drying can be done in the dryer. Do not use bleach. There is no need to use extra detergent. It is suitable for ironing after washing. The product is checked within the working day when you order Heybeli Organic newborn blankets. After the control process is completed, the baby blankets are packed with the utmost care. Then it is shipped with our express cargo agreement and delivered quickly. During the shipping period, baby blankets are checked and you are informed about technical problems. We hope you enjoy the Heybeli Organic muslin baby blankets.

 4. HAPPY MILK

  Amerika Birleşik Devletleri

  HAPPY MILK, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Murrieta, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. C&F EXPORT

  İspanya

  C&F EXPORT, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, Bebekler için ana sütü benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NAVETA DISTRIBUTION AG

  Almanya

  NAVETA DISTRIBUTION AG, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. banka mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GANCHEV EOOD

  Bulgaristan

  GANCHEV EOOD, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek bezleri, Bebekler için ana sütü benzerleri, Çocuk arabaları ve pusetler, Bebek bezleri, Bebekler için ana sütü benzerleri, Çocuk arabaları ve pusetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. TERMO-FOL SP. Z O. O.

  Polanya

  TERMO-FOL SP. Z O. O., yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yerden ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUSNUTRIA HYPROCA

  Hollanda

  AUSNUTRIA HYPROCA, yılında kurulan ve Bebek mamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, sütlü ürün dağıtımı, sütçülük, Bebekler için ana sütü benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heerenveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  GEKO GROßHANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Çökelek sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, Süt ürünleri, Peynir, Bebekler için ana sütü benzerleri, Süt ürünleri, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. BELLAKT JSC

  Beyaz Rusya

  BELLAKT JSC, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çocuk için gıda, medikal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volkovysk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. PRONUBEN BABY

  İspanya

  PRONUBEN BABY, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NATURAL SOURCE GROUP

  Singapur

  NATURAL SOURCE GROUP, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dayanıklı süt (uht) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 2. CREMILK GMBH

  Almanya

  CREMILK GMBH, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PHARMALYS LABORATORIES

  İsviçre

  PHARMALYS LABORATORIES, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sierre, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. VALIO EESTI AS

  Estonya

  VALIO EESTI AS, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt ürünleri, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek mamaları, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.

  Polanya

  NUTRICIA ZAKLADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O., yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebek mamaları, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opole, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. GROUPE FERRER

  İspanya

  GROUPE FERRER, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO

  İtalya

  AZ. AGRICOLA BIO SELVA DI POGGIOLI FAUSTO, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bebekler için ana sütü benzerleri, süt tozları, Bebekler için ana sütü benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serramazzoni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NUTRICIA CUIJK B.V.

  Hollanda

  NUTRICIA CUIJK B.V., yılında kurulan ve Konsantre süt; süt tozu sektöründe faaliyet gösteren bir. Bebekler için ana sütü benzerleri, Bebekler için ana sütü benzerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GIACALAIT SARL

  İsviçre

  GIACALAIT SARL, yılında kurulan ve Bebekler için ana sütü benzerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Belmont sur Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. LACTALIS CONSOMMATION HORS FOYER

  Fransa

 4. MILTE PORTUGAL, S.A.

  Portekiz

 5. BORNHOLMS ANDELSMEJERI

  Danimarka

 6. MAZZANTI S.A.S. DI MAZZANTI RICCARDO

  İtalya

 7. ELIGOR, A.S.

  Çek Cum.

 8. LANDI MATTEO

  İtalya