• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • benzin motorları

Sonuçlar

Benzin motorları - Ithalat/Ihracat

 1. XENOL ENERJI

  Türkiye

  Ürün ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlamayı, madeni yağ sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş firmamız sektörel faaliyetlerine 2006 senesinde başlamıştır. XENOL ürün gamımızla tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan, kaliteyi ve ulaşılabilirliliği en üst seviyeye çıkaran, ülke ekonomisine katma değer üreten bir kurum olmak adına; Kocaeli Gebze V Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetini sürdürmektedir. 11.000 m açık alan üzerine 13.000 m kapalı alan olan, 3 katlı olan tesisimizde çeşitli kimyasal imalatı gerçekleşecektir. Sadece motor yağı değil; gres, antifiriz ve motorlu araçlar için bazı katkı ürünlerini kendi bünyemizde markalarımız olan; XENOL ve ULTRAOIL ile ve fason olarak üretip hem iç piyasa hem de yurt dışına satışını gerçekleştiriyoruz. GEBKIM tesisimize ait (sektörel bazda) laboratuarı, sahip olduğu ekipman itibari ile Türkiye'nin en iyi 3. Laboratuarı haline getirmek ve Avrupa Standartlarına çıkartmak için TUBITAK'tan destek almaktayız. GEBKIM tesisimizde amacımız doğru ve hızlı kararlar almak, aktif organizasyon yapısı oluşturmak, düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yapacağımız yatırımın firmamız yarınları için bir yatırım olduğunun bilincinde olmak, ürün, hizmet ve çalışan seviyemizi en üst seviyede tutmak, misyonumuz imajımızdır felsefesiyle dürüst ve müşteri odaklı çalışarak faaliyetimize devam ediyoruz.

 2. MOTORES VALENCIA

  İspanya

  MOTORES VALENCIA, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Beniparrell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEBOIL

  Danimarka

  WEBOIL, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Silkeborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. AUTO MOTO SZLIF

  Polanya

  AUTO MOTO SZLIF, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Benzin motorları, Motor ve bileşen..., freze makineleri, Benzin motorları, takım çantası başlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEPPE APRILE MOTO

  İtalya

  BEPPE APRILE MOTO, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. motosiklet atölyesi hizmetleri, oleodinamik amortisör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catanzaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAN TRUCK & BUS AG

  Almanya

  MAN TRUCK & BUS AG, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELLIPTEC RESONANT ACTUATOR AG

  Almanya

  ELLIPTEC RESONANT ACTUATOR AG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Gazlı motorlar, Benzin motorları, Pistonlu motorlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Gazlı motorlar, Benzin motorları, Pistonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CHONGQING KAERBO GENERAL MACHINERY CO., LTD

  Çin

  CHONGQING KAERBO GENERAL MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, CHONGQING, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. AGM DISTIBUTOR LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  AGM DISTIBUTOR LLC, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. DYNATEK

  Belçika

  DYNATEK, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel motorlar, taşıt motorları ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sourbrodt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MARCHESI

  İtalya

  MARCHESI, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yanmalı motorlar, Benzin motorları, Yanmalı motorlar, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. REVAMO MACHINEPARK B.V.

  Hollanda

  REVAMO MACHINEPARK B.V., yılında kurulan ve Gazlı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar, Benzin motorları, Yanmalı motorlar, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meppel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. PEZAL SP. Z O.O.

  Polanya

  PEZAL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Benzin motorları, Pompalar, Benzin motorları, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. 21ST CENTURY TRADING AB

  İsveç

  21ST CENTURY TRADING AB, yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gothenburg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 3. SUZHOU PUHAN POWER MACHINE CO.,LTD.

  Çin

  SUZHOU PUHAN POWER MACHINE CO.,LTD., yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Araba parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. VETH PROPULSION B.V.

  Hollanda

  VETH PROPULSION B.V., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Papendrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. BMW MOTOREN GMBH

  Avusturya

  BMW MOTOREN GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steyr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. S O L O KLEINMOTOREN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  S O L O KLEINMOTOREN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sindelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HUBEI ZOMA POWER MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  HUBEI ZOMA POWER MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xianning, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. MOJOLI ENGINEERING DI DANILO MOJOLI

  İtalya

  MOJOLI ENGINEERING DI DANILO MOJOLI, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlar ve parçalar, Benzin motorları, Motorlar ve parçalar, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SKANDIAVERKEN SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

  SKANDIAVERKEN SOCIEDAD ANONIMA., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zamudio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MVVS, SPOL. S R. O.

  Çek Cum.

  MVVS, SPOL. S R. O., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno-Stred, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. CUMMINS U.K. HOLDINGS LTD.

  Birleşik Krallık

  CUMMINS U.K. HOLDINGS LTD., yılında kurulan ve Benzin motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staines, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MBTECH POWERTRAIN GMBH

  Almanya

  MBTECH POWERTRAIN GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OSTJYSK MOTORSERV V/E CHRISTENSEN

  Danimarka

  OSTJYSK MOTORSERV V/E CHRISTENSEN, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Benzin motorları, Benzin motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vejle, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. SERVIZIO ROTAZIONE MOTORI DI ROMEO ANTONIO

  İtalya

 7. VITTORAZI MOTORS S.R.L.

  İtalya

 8. PAGLIARANI STEFANO S.R.L.

  İtalya

 9. BOBINADOS CASTEL SA

  İspanya

 10. SKY ENGINES S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz