• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • benzin tankları

Sonuçlar

Benzin tankları - Ithalat/Ihracat

 1. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTECTO çevre açısından sağlıklı depo teknolojileri konusunda uzman bir üreticidir. 1993 yılından bu yana yanıcı ve su kirletici maddelerin güvenli bir şekilde depolanma için Protectoplus ürünlerini planlamakta, üretmekte ve kurmaktadır. Bu kurulumlar, su ve toprağın kirlenmesini önlemek ve insanları korumak amacıyla, tehlikeli çalışma, işletim malzemeleri ile atık maddelerin bulundukları yerlerde yapılır. Protectoplus depolama ve nakliyeden acil durum setlerine kadar geniş bir kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Protectoplus Su Kaynakları Yasası'nın 19. maddesinin I fıkrasına göre faaliyette bulunan standart ve müşteriye özel depo çözümleri üreten bir şirkettir. Toplama hazneleri ister çelik, paslanmaz çelik, PE veya GFRP isterse de polimer betondan raf konteynerleri ve yanmaz depolar veya çevre açısından tehlikeli maddeler için komple depolar olsun, tüm ürünler her zaman geçerli mevzuata ve güncel teknolojiye uygun üretilmektedir. Çelik, paslanmaz çelik beton, fiberglas, plastik PE ve PVC hammaddelerinden ürünler.

 2. SITKI ÇINAR

  Türkiye

  Mastreyler tanker 30 yili aşkin tecrübesi̇yle üreti̇mi̇ni̇ yaptiği ürünleri̇ uluslar arasi pazarlarda satiş hedeflemektedi̇r. Üreti̇mi̇ni̇ yaptiği başlica ürünler • lpg tanker trai̇lers • tipper trai̇lers • fuel oi̇l tanker trai̇lers • adr tanker trai̇lers • flatbed trai̇lers • semi trai̇lers • lpg stock tank • fuel oi̇l stock tank • vacuum tank truck • lowbed trai̇lers • cement trai̇ler • custom product

 3. ATELIERS ET CHANTIERS DE LA GRANDE BRUYERE (ACGB)

  Fransa

  ATELIERS ET CHANTIERS DE LA GRANDE BRUYERE (ACGB), yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik kaynak, benzin tankları, motorin tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bavent, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Belçika

  ATS ALL TANK SOLUTIONS, yılında kurulan ve Plastik malzemeden sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, Metal tanklar, benzin tankları, depo tesisatı, metal tankerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRREZERVUARSERVIS

  Ukrayna

  CENTRREZERVUARSERVIS, yılında kurulan ve Depolama tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. benzin tankları, çelik tanklar, karbon çeliği kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verkhnodniprovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COTAC BELGIUM

  Belçika

  COTAC BELGIUM, yılında kurulan ve Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, benzin tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GERD HACKER HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gerd Hacker şirketi 1970 yılında otomobil parçaları için bir ticaret ve iş temsilciliği olarak kuruldu ve son yıllarda tedarik endüstrisinde giderek daha fazla uzmanlaştı. Güçlü tedarikçilerle birlikte, bugün ağırlıklı olarak üniteler, inşaat makineleri, raylı araçlar, kompresörler ve araç depoları üreticilerine tedarik sağlıyoruz.Size Blau'dan yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz (benzin, dizel, hidrolik ve üre tankları (AdBlue) için depo kapağı ve doldurma ağzı); MotoMeter (Sıcaklık, basınç, dolum seviyesi göstergesi ve ilgili sensörler için göstergeler).

 3. CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN.

  Türkiye

  1976 yılında faaliyete başlayan CAN GRUP’un bünyesindeki şirketlerden biri olan CRYOCAN, dünyada sürekli büyüyen enerji sektörünün lider firmaları için semitreyler, depolama tankları ve anahtar teslim tesisler üretmektedir. Petrol, gaz ve kimya sektörüne hizmet eden CRYOCAN, sıvılaştırılmış doğalgaz, oksijen, argon ve azot gibi gazlar için kriyojenik; likit petrol gaz (LPG) ve kimyasal gazlar için basınçlı; dizel, benzin, uçak yakıtı (Jet A-1) ve likit kimyasal ürünleri için ise alüminyum tankerler üretmekte olup, bu ürünlerin anahtar teslim tesislerini EPC olarak üstlenmektedir. Uluslararası kaliteye verdiği önem çerçevesinde büyük yatırımlar yaparak aldığı belgeler ve uyguladığı standartlarla dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna gelen CRYOCAN, yaptığı müşteri odaklı çalışmalar ve üretim kalitesindeki sürekli iyileşmeyle aldığı ulusal ve uluslararası kalite belgeleri sayesinde, enerji piyasasında dünyanın en saygın kuruluşlarının tedarikçi listesinde yer almakta ve bu kuruluşlara ürün sunmaktadır.

 4. SMTR GROUP

  Türkiye

  SMTR GROUP is proud to have more than 60 years experience of the Automotiv and in Aluminium profiles. SMTR Group began by specialising in the engineering and manufacture of tanks; Fuel Tanks, Hydraulic Tanks and Water Tanks with Simetri Tank, and later, by customer demand started to produce other vehicle body parts. We are one of the well-known Engineering firm, predominantly manufacturing of FUEL TANKs and HYDRAULIC Tanks and supplying number of OEMs and aftermarket companies in EU countries and Turkey. We manufacture and supply Hydraulic tanks and Fuel tanks of Mercedes-Benz, MAN, Volvo, Scania, Ford, DAF, Mitsubishi, Land Rover, Isuzu, BMC, Otokar etc. Also we have already bought new LASER MACHINE, it is fiber optic -4 KW and 10 KW. With our machines we can also supply other body parts of vehicles or the metal formed parts with specific requirement you may have. Our Products are European certificated and made to the OEM standards, complying. Please look at our web-site, (www.smtrgroup.com) if you are interested any of our product or may be interested to market our products, feel free to let me know

 5. ELAFLEX

  Belçika

  ELAFLEX, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompensatörler/dengeleyiciler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Benzin hortumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. COGÉTIL SCANDINAVIA APS

  Danimarka

  COGÉTIL SCANDINAVIA APS, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. benzin pompası tesisat ve ekipmanları, motorin tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hobro, Danimarka 'de bulunmaktadır.