• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • besleyici yağlar ve yağlılar

Sonuçlar

Besleyici yağlar ve yağlılar - Ithalat/Ihracat

 1. WESTKOND INVEST CZ

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  WestKond Invest CZ, ihtiyacınız olan ürünlerin üreticileri ile doğrudan bağlantı kurmanızı gururla sağlar. Şirketimiz, dünya çapında birçok üretici ve madenci ile iş birlikleri kurarak öncelikli olarak hızlı teslimat, üstün ürün kalitesi ve rekabetçi fiyat politikalarını benimseyen güvenilir ilişkiler geliştirmiştir. Arasında AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH gibi dünya çapında tanınmış şirketlerin bulunduğu saygın ortaklarımız, tümü küresel pazarda iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için sadece birinci sınıf ürün ve hizmet sunmaya değil, aynı zamanda beklentileri aşmaya adanmış durumdayız. Ürün yelpazemiz yüksek kaliteli ayçiçek yağı, odun peletleri ve şekerleme yağlarını içerir.

 2. ELLADIA LP

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  ISO sertifikalı ELLADIA, gıda güvenliği konusundaki tavizsiz standartlarımızın hem yerel hem de uluslararası alanda karşılanmasını sağlayarak toptan satış ve ihracat konusunda uzmanlaşmıştır. Sertifikalı sistemlerimiz ve prosedürlerimiz, ISO sertifikamızı ve deneyimli bir distribütör olarak itibarımızı yansıtacak şekilde tesislerimizde ve tedarik zincirimizin tamamında titizlikle uygulanmaktadır. Birinci sınıf ürünler sunma konusundaki rolümüzün ciddiyetinin farkındayız ve müşterilerimiz, sağlık ve güvenliklerinin bizim için her şeyden önemli olduğuna güvenebilirler. Çeşitli kaliteli ürünlerimiz, müşterilerimizin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak için çevikliğimizden ve çok yönlülüğümüzden yararlanmakta, açık iletişim ve mükemmel müşteri hizmetleri işimizin temel taşlarını oluşturmaktadır. Temel değerlerimiz, faaliyetlerimizin her yönüne rehberlik eden güven ve saygı ilkeleri üzerine kurulmuştur. Başarımızın müşterilerimizin memnuniyeti ve güveniyle bağlantılı olduğunun farkındayız, bu nedenle karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmaya ve beslemeye öncelik veriyoruz. Tutku, özen ve uzmanlığa olan bağlılığımızı yansıtan küçük, aile işletmeleriyle işbirliği yapma konusunda tutkuluyuz. Bu yaklaşım, ürünlerimizin yalnızca üstün kalite ve özgünlüğe sahip olmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yerel ekonomilerin dayanıklılığını da destekliyor. Bu işletmelerle çalışmayı tercih ederek, ürünlerimizi tanımlayan ustalığı güçlendiriyor ve etkileşimde bulunduğumuz topluluklara olumlu katkıda bulunuyoruz.

 3. ROYALE LACROIX

  Belçika

  Verified by europages badge

  1930 yılından beri Royale Lacroix, sofra, mutfak ve gıda sanayisi, bisküvi üretimi, pastane, el yapımı ve sanayi ekmek ve biyolojik seri için margarinler ve yağlı maddeler sunar. Tüketiciler için yelpazemizde masa, mutfak aynı zamanda ekmek ve sandviçlere sürmek için de bir dizi margarin çeşidi bulunmakta. Eşsiz organoleptik kalite. Vazgeçilmez tad ve lezzetler.

 4. PROTELUX

  Belçika

  Verified by europages badge

  Protelux, merkez Lüksemburg’un Nevraumont’ta yer almaktadır, sıvı ve gıda yağlarının aynı zamanda da kasap atıklarını da toplar ve biriktirir. Kızartılmış katı yağların ve sıvı yağların geri almak ve toplamak ekolojik bir aşamadır. Müşterilerimiz her açıdan kazançlılar. Bilgi ve deneyim, organizasyon, hızlı ve özenli hizmet. İnternet sitemizde, gıdasal katı yağların ve sıvı yağların varillerden çıkartılması/ değiştirilmesi istek üzerine yapılır.

 5. VALMAX FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VALMAX FRANCE, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitkisel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, süt tozları, yağlar, Kolza tohumu yağı, Bitkisel yağlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Şarküteri ürünleri, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mougins, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WASGAU ÖLMÜHLE GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  WASGAU ÖLMÜHLE GBR, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hauenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, Besinsel yağ, Bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, Rafine ayçiçek yağı, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. HUILERIE MORISSET

  Fransa

  Verified by europages badge

  HUILERIE MORISSET, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, Gıda katkı maddeleri, Bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, Gıda katkı maddeleri, Sızma zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poursac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CENTRAL ÉQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitkisel yağlar, Zeytin, Besleyici yağlar ve yağlılar, zeytinyağı dağıtımı, bitkisel sıvı yağları, Gıdasal sıvı yağ, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Bitkisel yağlar, bitkisel gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evry-Courcouronnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SAS SPRAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS SPRAY, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ayçiçek yağları, Rafine ayçiçek yağı, bitkisel sıvı yağları, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimaud, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ROZAN FOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ROZAN FOODS, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Ham bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, bakkaliye, Rafine ayçiçek yağı, ayçiçek yağları, Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villepinte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LOGNIB FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  LOGNIB FOOD, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Zeytinyağı, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, Rafine ayçiçek yağı, Paketli zeytinyağı, Gıdasal sıvı yağ, ayçiçeği, Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrefitte Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AIGREMONT

  Belçika

  Verified by europages badge

  AIGREMONT, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Bitkisel yağlar, ya?l? madde, Besleyici yağlar ve yağlılar, Bitkisel yağlar, yiyecek parlat?c?, ya?lama maddesi, s???r ya??, domuz yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Awirs-Flemalle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BASKOOP AGRICULTURAL DEVELOPMENT COOPERATIVE

  Türkiye

  Basmakci Agricultural Development Cooperative (Baskoop) is an Agricultural Cooperative specialized in manufacturing of Rosa Damascena Mill. (Damask Rose) Oil in Turkey. It was founded in 1972, by 2150 growers throughout Aegean Region of Turkey, situated in Basmakci Province, in the city of Afyonkarahisar. Baskoop mainly produces conventional and ecologic rose (Rosa Damascena) oil, rose water and dusty rose and specialized in this sectory for almost 50 years. It has a large scale oil distillation and rose drying factory in Basmakci Province and has more than 20 permenant, experienced workers to provide the best product and solution each year. By aiming to expand its export volume to contribute domestic and national production in Turkey, Baskoop is definitely aware of the importance of education and power of knowledge and diligence in the world. Our main target is to provide always the best product and becoming one of the best essential oil producers in the world.

 3. YUZHNY POLYUS

  Rusya

  Yuzhny Polyus bitkisel yağ fabrikası, Krasnodar Krai Bölgesi'nden yenilebilir sıvı ve katı yağlar, bitkisel yağlar, yani rafine ayçiçek yağı üretmektedir. Tesis, aşağıdaki ayçiçek yağı türlerini üretmektedir: Kızartma için nötr aromalı ve kokusuz "Yuzhny Polyus" yağı; hassas bir tada sahip birinci sınıf yağ "Krasnodar Selected"; Sıcak yemekler, soslar ve fırın mamulleri için "Canlı Kehribar" yağı; 5 L şişelerde kızartmalık ayçiçekyağı. Şirket ayrıca çiftlik hayvanlarının besinlerini zenginleştirmek için granüle ayçiçeği pres keki üretmektedir. "Yuzhny Polyus" yemeklik bitkisel yağı, bitkinin kendi laboratuvarında test edilen ayçiçeği tohumlarından üretilir. Yağ tesisi, doğrudan üreticiden rafine edilmiş kokusu giderilmiş ayçiçek yağı sunmaktadır. Yağ, kutularda paketlenmiş şişeler halinde ve euro paletlere (EPAL) yerleştirilmiş veya demiryolu veya karayolu tankerlerine ve konteynerlere doldurulmuş şekilde sunulmaktadır. Müşterinin logolu şişe ve kutularında bitkisel yağ ambalajlama olanağı mevcuttur.

 4. ZAAF BROKERAGE

  Türkiye

  I can find buyers or sellers for all kinds of products with a commission agreement. My name is ZAAF BROKERS, we are advertising our products to you incase you are interested to purchase products in the future. It's a great pleasure to inform you that we are reliable manufacturer & supplier of all kinds of agriculture commodities such as : sunflower oil, corn oil, palm oil, jatropha oil, canola oil, soybean oil, maize, sesame, nuts,   etc... We are available to supply our products at a competitive prices.. Do contact us with your enquiry at email : mmuhsinyildiz@icloud.com Contact telepone no: 05300400097

 5. EFKO GROUP OF COMPANIES

  Rusya

  Bugün EFKO şirketi, tüketicilere ve endüstriyel gıda işleme şirketlerine ayçiçek yağı, margarinler ve katı yağlar sağlayan Rusya'nın en büyük gıda üreticilerinden biridir. Şirketin öne çıkan özellikleri, yüksek kaliteli ürünlere, yenilikçiliğe, bireysel yaklaşıma gösterilen önem ve her müşteriye gösterilen özendir. Şirket ayrıca çevreye saygılı olarak üretim atıklarını en aza indirmeye çalışıyor ve üretimin her aşamasında kaynak tasarrufu sağlayan teknolojiler kullanıyor. Uluslararası güvenlik ve kalite standartlarına (BRC, RSPO ve Sedex sertifikaları dahil) uygun olarak üretilmiş yüksek kaliteli hammaddeleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 6. JISSER

  Fransa

  Jisser, tarım ve gıda ürünlerinin ithalatında ve ihracatında uzmanlaşmıştır ve en iyi fiyatlarla kaliteli ürünler elde etmek için ithalatçılara ve toptancılara nitelikli tedarikçiler sunmaktadır. Uluslararası ticarette uzun yıllara dayanan deneyime sahip tedarikçileri seçtik. Ayçiçek yağı, Icumsa 45 şeker, Madagaskar'dan siyah Bourbon vanilya, Vietnam pirinci, süt tozu gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır... Jisser, ithalatçıları ve toptancıları satın alma sürecinde destekliyor: Tedarikçi seçimi, Müzakere, Lojistik, Ödeme. Bir laboratuvar testi, ürünlerin uluslararası gıda standartlarına uygun olduğunu garanti eder ve her sevkiyat sırasında müşterilere sağlanan sertifikalara sahibiz. Jisser, ayrıca, ihracat partnerleri tarafından yayılmış bir faaliyet ile Avrupa ve dünya çapında ana gıda partneri olarak konumlandırılmıştır.

 7. POKROVSKY ZRM LLC

  Rusya

  Pokrovka Bitkisel Yağlar Tesisi (POKROVSKY ZRM LLC), soya fasulyesi ve kolza tohumundan üretilen bitkisel yağların ve hammaddelerin hem üreticisi hem de tedarikçisidir. Tesiste soya fasulyesi ve kolza tohumu işlenerek aşağıdaki ürünler sunulur: - endüstriyel ve ticari uygulamalar için rafine edilmemiş kolza yağı; - kolza küspesi (tüm büyükbaş hayvan grupları için protein takviyesi olarak kullanılır); - endüstriyel ve ticari uygulamalar için rafine edilmemiş soya yağı; - soya küspesi (büyükbaş ile küçükbaş hayvanlar ve kümes hayvanları için evrensel yüksek proteinli yem). POKROVSKY ZRM, bitkisel yağ üretiminin öteden beri süregelen geleneklerini yaşatan ve destekleyen yeni nesil bir tesistir. Üretimde sadece Rus menşeli yüksek kaliteli hammaddeler kullanılır. Gıda üretim sürecinin tüm aşamaları sıkı kalite kontrolüne tabidir. Tesiste Rus yönetmeliklerine ve Avrupa standartlarına uygunluğu tamamen onaylanmış işlenmiş sıvı ve katı yağların üretilmesine imkan tanıyan gelişmiş ve sofistike ekipmanlar ile çalışılmaktadır. Yağların kalite kontrolü modern bir laboratuvarda gerçekleştirilir. Şirket, Avrupa Birliği, Orta Doğu, Orta Asya ülkelerine ve Çin'e konteyner, varil ve tankerler ile tarım ürünleri ithalatı ve ihracatı yapmaktadır. Şirket, yüksek ürün kalitesini ve yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi garanti eder.

 8. LEHA GMBH

  Almanya

  LeHA GmbH, merkezi doğrudan Almanya'nın en kuzeyindeki şarap bölgesi olan Saale-Unstrut Vadisi'nin merkezinde bulunan, güney Saksonya-Anhalt'tan küçük ve yenilikçi bir şirkettir. LeHA 2002 yılından bu yana Alman gıda pazarında faaliyet göstermektedir ve gerçek bir başarı öyküsüne sahiptir. Yüksek düzeyde yenilikçilikle hareket eden şirket, ürün portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletmeyi ve geliştirmeyi başarmıştır. Şirket bu şekilde bitki bazında laktozsuz krema ikamesi sağlayan bölgesel bir tedarikçiden, çok sayıda tamamen vegan ürünle Avrupa çapında faaliyet gösteren bir şirkete dönüştü. Schlagfix markası altında, şirket şu anda tamamen bitkisel süt ikamelerinin en iyi bilinen tedarikçilerinden biridir. Schlagfix ürünlerinin özel bir kalite özelliği, müşteriye benzer hayvansal ürünlerden daha geniş bir uygulama yelpazesi sunan ve böylece ürünler için "vegan olmayanlara" da ilham veren özellikle otantik tadı ve kusursuz işlevselliğidir. Daha az kalorili, mükemmel sindirilebilir, laktozsuz, glutensiz ve kolesterolsüz… Schlagfix'in bitkisel ürünleri için birçok argüman var. Alman perakende ticaretindeki geniş listeler sayesinde istikrarlı bir büyüme sağlanmıştır. Bugün Almanya'daki müşterilerimiz arasında örn.: Edeka, REWE, Real, Kaufland, Globus, Bela, Metro, Tegut, Netto ve Netto Stavenhagen bulunuyor. Ayrıca bireysel kliniklere ve hastanelere de tedarik sağlıyoruz.

 1. TAZEMIZ SOGUK PRES YAGLAR - COLD PRESS OILS

  Türkiye

  KURUMSAL PROFİL Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete başladık. Uzmanlık alanımız soğuk pres yağlardır. Tüm tohum ve çekirdeklerin yağını çıkartabilmekteyiz. Türkiye`nin en leziz yağlarını üretme hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlar ile ilerleme hedefindeyiz. Tazemiz Neler Yapar TAZEMİZ Doğal Ürünler, yağlı tohumlardan kapalı sistem soğuk pres metodu ile doğal yağlar üretmektedir. Ürünlerimizi hiçbir kimyasal ve ısıl işleme tabi tutmadan elde etmekteyiz. Kullandığımız tohumlardaki vitaminler, antioksidanlar ve aromalar hiçbir değişime uğramadan yağla birlikte elde edilmektedir. Bu sebepten üretimimiz olan yağlar E-vitamini (Alpha tocopherol), A-vitamini, Omega-3, Omega-6, Resveratrol v.b. gibi sağlık için son derece önemli değerler bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz. Üretimimiz olan yağlar sağlık, gıda ve kozmetik sanayinde kullanılmaktadır. Soğuk pres yağların yanı sıra, yağı alınmış tohumların un haline getirerek satışa sunuyoruz.

 2. OLEOSALAR COSECHEROS SL INENA

  İspanya

  « OLEOSALAR COSECHEROS SL » Salar bölgesinin zeytin yetiştiricileri tarafından kurulan ve işletilen bir şirkettir. « OLEOSALAR »da, saf zeytinyağımızın hazırlanması ve işlenmesine getirilen hassaslık ve özene önem veriyoruz. OLEOSALAR'da, entegre üretimle doğrudan Hojiblanca(%80) ve Picual(%20) çeşit taze ve sağlıklı zeytinlerden, yalnızca mekanik yöntemler yardımıyla ekstra sızma zeytinyağı hazırlamaktayız. INENA yüksek stabiliteye sahip homojen bir yağdır.

 3. MES GULF SAN VE TIC LTD STI

  Amerika Birleşik Devletleri

 4. MATEO SA

  İspanya

  Mateo, S.A. işletmesi bundan 20 yılı aşkın bir süre önce yemeklik zeytinyağı sektöründe kendilerine ayrıcalıklı bir yer edinmek isteyen profesyonel bir ekibin geliştirdiği bir fikirden doğdu. Yemeklik yağların ambalajlanması ve ihracatı. MANOLETE - TEOLI - DULCE OLIVA - LA PISTA - AMAFLOR.

 5. OLEOFLOR ACEITE DE OLIVA VIRGEN

  İspanya

  vücut bakımı ürünleri.

 6. EMER SP. Z O.O.

  Polanya

  Et işleme tesisimiz AB (Kategori A) ülkelerine ve üçüncü dünya ülkelerine üretim yapmaktadır. İşletmemiz HACCP ve ISO 9001 sertifikalarına sahiptir.

 7. AGROTRAID-2000

  Ukrayna

  AGROTRAID-2000, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tarım ve gıda endüstrisi, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tane yağı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. GIORGIOU G.- MANOLIKAKI A. G.P.

  Yunanistan

  GIORGIOU G.- MANOLIKAKI A. G.P., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rhodes, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 9. ANTICO FRANTOIO TRAMPOLINI

  İtalya

  ANTICO FRANTOIO TRAMPOLINI, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Zeytinyağı, Bitkisel yağlar, Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Polanya

  ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielsko-Biala, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz