• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • beton çeşitleri

Sonuçlar

Beton çeşitleri - Ithalat/Ihracat

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Teknolojik bakımdan öncü bir tedarikçi olarak yıllardır uluslararası yapım endüstrisinde tercih edilen ortağız. Sıkıştırılmış beton tekniği için boyuna kaynatılmış kaplama boruları ve hazır parça endüstrisi için dik açılı girinti boruları, mükemmel üretim yetkinliğimiz için yalnızca iki kanıt niteliğindedir. Buradan hareketle bizim için daima yeni inovasyonlar ve geliştirmeler ortaya koyma gereksinimi doğmaktadır. Metrelik ürünler olarak kalın duvarlı, boyuna kaynatılmış borular ya da farklı endüstri alanlarında kullanılmak üzere silindir borular geliştirme ve üretim konularında teknoloji öncüsü olduğumuzu gösterir. "Rasyonel yapı" için uygun borular ve bileşenleri bizim için alternatifi olmayan en yüksek kalitede üretiyoruz. Ayrıca müşteri odaklı, alanında uzman danışmanlığımız ve esnek, güvenilir, güçlü servisimiz ile bir adım öne çıkıyoruz. Böylece farklı gereksinimler için en uygun çözümü size sunabiliyoruz.

 2. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burglengenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHALTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHALTEC GMBH, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Herbertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JH-ITC GMBH

  Almanya

  Her müteahhit kalıpları, iskeleleri veya tavan desteklerini haftalarca veya aylarca şantiyeye bağlamanın nasıl bir maliyete neden olduğunu çok iyi bilir. Aynı şekilde inşaat makineleri, özellikle de vinçler de uzun süre şantiyede bekler, çünkü son iş bitene kadar gerekli olabilirler. Bu nedenle kullanılmış iskeleler, kalıplar veya desteklere yatırım yapmak çok mantıklı bir karar olabilir. Kullanılmış parçaların yatırım maliyeti çok daha düşüktür. Sadece kontrol edilmiş ve sorunsuz çalışan malları, ancak iyi durumdalar ise satan bir şirket olarak ürünlerimizin neredeyse sıfır ürünler kadar kullanım ömrüne sahip olduğunu biliyoruz. Bir deneme yapın ve örneğin kullanılmış tavan destekleri için bizden bir teklif isteyin, sonra da bunu eşdeğer sıfır malzemelerin fiyatıyla karşılaştırın. Maliyet avantajınızın çok büyük olduğunu ve tekliflerimizin size rakiplerinizin önüne geçirecek avantajlar sağladığını göreceksiniz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROMSTROIKONTRAKT

  Rusya

  "PromStroiKontrakt", duvar kalıpları, döşeme kalıpları, kolon kalıp sistemleri, takviye çeliği, beton, yalıtım, mühendislik ve bitirme işleri dahil olmak üzere çeşitli karmaşıklıktaki binaların ve yapıların monolitik yapımından tasarım, entegrasyon, mühendislik ve teknik destek konularına kadar uzmanlaşmıştır. Şirketin ana faaliyeti kalıp teknolojileridir. Ürün portföyümüz şunları içerir: ahşap kirişler, geniş panel ve hafif kalıp sistemleri, destek kulesi, iskele, teleskopik dikmeler, hidrolik tırmanan kalıp. İleri teknolojilerin yerinde ve zamanında uygulanması, üretim kapasitesinin artırılması, yaşam boyu öğrenme, ürünlerin yüksek kalitede ve güvenilir olmasını sağlar. Tüm bunlar, PromStroyKontrakt Group şirketlerinin üretim, lojistik ve mühendislik yeteneklerini birleştirerek inşaat pazarının birçok segmentinde liderlerden biri olmasını sağlamıştır. Uzmanlıklarımız arasında: Nükleer Santrallerin inşaatı, Hidrolik Santrallerin inşaatı, köprüler, tüneller, yollar.

 2. ELKON BETON SANTRALLERI

  Türkiye

  ELKON, 15 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, günümüze kadar olan üretim süreci içerisinde beton santrallarının, çekilir tip beton pompalarının, konveyör sistemlerinin ve değişik sınai tesislerin dizaynını, üretimini, montajını, devreye alınmasını ve satış sonrası hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. ELKON ürün yelpazesindeki 50 ayrı modelde beton santralını ve 2 ayrı modelde çekilir tip beton pompasını dünyanın 80 ayrı ülkesine başarı ile ihraç etmektedir.İlk kurulduğunda Topkapı’da 100 m² atölyede konveyör sistemleri üretmek amacıyla başlayan Elkon, yaptığı modern yatırımlarla faaliyetlerini şu an İstanbul Esentepe’de bulunan 1200 m² büyüklüğündeki merkez ofisinde ve Çerkezköy’de toplam 65.000 m² alana sahip, 1989 yılında kurduğu ELKON-1 (beton santralı ve mikser fabrikası), 2006 yılında kurduğu ELKON-2 (mobil beton santralı ve agrega bunker fabrikası), 2007 yılında kurduğu ELKON-3 (çimento silo ve transfer konveyör fabrikası), 2011 yılında kurduğu ELKON-4 fabrikal

 3. FORJADOS SANITARIOS CAVITI S.L.U.

  İspanya

  CÁVITI, inşaat için kalıp gibi geri dönüşümlü plastikten parçaların birleştirilmesinde öncü bir sistemdir. CÁVITI, zaman ve para tasarrufu sağlayan tıbbi ekipman, havalı zemin ve hafif kaldıraçlar için dövme ürünlerin imalatını kolaylaştıran yenilikçi bir üründür. 5 ila 70 cm arasında yerler için kendine özgü destekleri olan bir kalıp oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde birbirine geçen geri dönüşümlü polipropilen malzemeden üretilmiş parçaların normlarına uygunluk gösterir.

 4. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Fransa

  MATELOC bina ve kamu işleri gibi çeşitli faaliyet alanlarında çözümler sunan bir hizmet firmasıdır. MATELOC kofralama aksesuarlarının yanı sıra metal kalıp panosu parkı sunar : kalıp panosu, aksesuar ve kofralama malzemesi kiralama. MATELOC aynı zamanda idare edilen bir şantiyenin garantisi için yeni bir vinç parkı sunar.

 5. ATLAS1 YAPI

  Türkiye

  ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.Faaliyete başladıktan 6 yıl içinde 9 milyon m2 zemine mikro donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Elyaf, Çelik Tel ve Makro Sentetik Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını yaratmıştır.Dünyanın lider Fiber Donatı Üreticilerinden Propex Fibermesh'in de Türkiye ve Orta Doğu Distribütörü olan ATLAS1, fiber donatılar konusunda Türkiye'nin en büyük oluşumlarından biridir.

 1. KBC DIFFUSION

  Fransa

  KBC DIFFUSION, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Beton çeşitleri, Beton çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix-En-Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FORM-ON GMBH

  Avusturya

  FORM-ON GMBH, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat endüstrisi için konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. STABILO SP. Z O.O.

  Polanya

  STABILO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları, Beton iskelet, Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. PASCHAL

  Fransa

  PASCHAL, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için beton kalıbı işleri, tasarım yazılımları, tüneller için beton kalıplamalar, Beton iskelet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moissy Cramayel Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ELVERMANN GMBH

  Almanya

  ELVERMANN GMBH, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOBLER AG

  İsviçre

  TOBLER AG, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheineck, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. NOE-SCHALTECHNIK GMBH

  İsviçre

  NOE-SCHALTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oensingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA.

  Portekiz

  METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mimarlar - danışmanlar, Ekipman tasarım ve üretimi, Mimarlar - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valongo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. RATEC GMBH

  Almanya

  RATEC GMBH, yılında kurulan ve Beton yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton çeşitleri, Beton iskelet, Beton çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COFRASUD

  Fransa

  COFRASUD, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, Bina kalıp taşaronları, inşaat kutuları, İnşaat mühendisliği, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressols, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ISCHEBECK FRANCE

  Fransa

  ISCHEBECK FRANCE, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir. Beton çeşitleri, zemin temizleme çalışmaları, Beton çeşitleri, Çekme aletleri, bina için payandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SARTROUVILLE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE

  Belçika

  CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton çeşitleri, kofraj, köprü kemerleri kalıpları, bina için bölme plakaları, Beton çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hulste, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AUGUST WENDLER OHG

  Almanya

  AUGUST WENDLER OHG, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Auenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES

  Fransa

  TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grisolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DBS-BEKISTING

  Belçika

  DBS-BEKISTING, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Beton çeşitleri, Beton iskelet, bina malzemeleri, Beton hazırlama makine ve ekipmanları, Beton çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ROBUD GROUP

  Ukrayna

  ROBUD GROUP, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton iskelet, beton kalıp panelleri, İnşaat endüstrisi kalıpları, çelik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. NOVARENT SP. Z O.O.

  Polanya

  NOVARENT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. makine kofraları, inşaat iskelesi sökümü, yapı iskeletleri için tabanlar, metal iskeleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polanya

  NOE-PL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, makine kofraları, çok kullanımlı kalıplar, Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. ROBUD GROUP

  Almanya

  ROBUD GROUP, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina için bölme plakaları, beton kalıp panelleri, Beton iskelet, bina için payandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennigerloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEVA SCHALUNGS-SYSTEME AG

  İsviçre

  MEVA SCHALUNGS-SYSTEME AG, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Beton çeşitleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Beton çeşitleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz