• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • beton güçlendirmek için metal yüzeyler

Sonuçlar

Beton güçlendirmek için metal yüzeyler - Ithalat/Ihracat

 1. MACHMER DRAHT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MACHMER DRAHT GMBH, yılında kurulan ve Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kohlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Almanya

  SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Çekme demir ve çelik teller, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trochtelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WIECHA SP. Z O.O.

  Polanya

  WIECHA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kurma işleri, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yıkma makineleri ve ekipmanları, cephe donatımı, Kurma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Słowik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLAKA FRANCE

  Fransa

  PLAKA FRANCE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, İnşaat mühendisliği, prefabrikler, Yapı / bina ve bayındırlık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. T.M.J. GRAND OUEST

  Fransa

  T.M.J. GRAND OUEST, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, beton armatürleri, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, çelik kablo dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOFERLI

  Belçika

  SOFERLI, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Beton için madeni ızgaralar, binalar için metal armatürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ARMA TECH SAS

  Fransa

  ARMA TECH SAS, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Çelik ve metallerin bükülmesi, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, metalik armatür, Çelik ve metallerin bükülmesi, beton armatürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Rove, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ANKA METAAL

  Belçika

  ANKA METAAL, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, metal doğrama işleri, metal lehimi, Metal kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LES ATELIERS DU GRANIER

  Fransa

  LES ATELIERS DU GRANIER, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Bayındırlık İşleri, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, metalik armatür, Betonarme, Bayındırlık İşleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chapareillan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SIA - MPL S.R.L.

  İtalya

  SIA - MPL S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANEPARI ENEA & C.

  İtalya

  CANEPARI ENEA & C., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medesano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  PRECON POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depolama tankları, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Depolama tankları, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. RETI SUD S.R.L.

  İtalya

  RETI SUD S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Simeri Crichi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  İtalya

  SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stazzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  SAVAS, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beroun, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. BORGOFIL

  İtalya

  BORGOFIL, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaneto D'agogna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ANTICAT PET SCREEN COMPANY

  Çin

  ANTICAT PET SCREEN COMPANY, yılında kurulan ve Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. VIDIMA S.R.L.

  İtalya

  VIDIMA S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EDILGRIL S.R.L.

  İtalya

  EDILGRIL S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manerbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ROP RETI S.R.L.

  İtalya

  ROP RETI S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caselette, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY

  Çin

  TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY, yılında kurulan ve Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. METALRETI S.R.L.

  İtalya

  METALRETI S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  İtalya

  NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ozorkow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT

  Macaristan

  ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Plastik malzemeden ambalajlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunszentmarton, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. ARMAX

  Fransa

  ARMAX, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gotein Libarrenx, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V.

  Hollanda

  VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN

  Hollanda

  B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hattem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz