• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • beton karıştırıcılar

Sonuçlar

Beton karıştırıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. UMMANMAK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Firmamız 45 yıllık deneyime sahiptir ve dünya çapında 400'den tesis kurmuş durumdayız. Asfalt Tesisleri, Beton Santralleri, Kırma ve Eleme Ekipmanları ve Beton Finişer ve Blok Yapma Makineleri üretimi yapmaktayız. Tesislerimiz halihazırda Özbekistan, Kazakistan, Rusya, Mısır, Irak, Cezayir, BAE, Umman, Sudan, Türkiye, Nijerya, Kamerun, Yunanistan, Macaristan, Fas ve Makedonya gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir. Geniş bir portföyümüz var: •Beton Santralleri: Sabit, Kompakt ve Mobil tiplerin yanı sıra tüm ihtiyaçlarınız için özel projeler. •Asfalt Tesisleri: Toplu ve Sürekli tipler için Sabit ve Mobil çözümler. •Taş Kırma ve Eleme Ekipmanları. •Beton Finişer ve Blok Yapma Makineleri. Misyonumuz, yüksek teknolojiye sahip tezgah, ekipman, yazılım ve donanımlarımız, yetenekli, bilgili ve deneyimli personelimizle Türkiye'de ve dünyada Makine Sanayi sektörü için yüksek kaliteli, güvenilir tasarım ve üretim yapmaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2014 yılında kurulan MRM Concrete Batching Plants, kompakt, mobil ve sabit beton santralleri konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli lider bir üreticidir. Entegre bir tasarım ve üretim süreciyle, dünya çapında çeşitli ülkelerde çok sayıda beton santralini başarıyla kurduk ve devreye aldık ve güvenilir satış sonrası hizmet sunduk. Küresel erişimimiz 4 kıtaya yayılmış olup, mobil ve sabit tip beton santrallerimiz onlarca farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki son teknoloji ürünü fabrikalarımızda, 12.000 m² kapalı alanda yılda 60 santrale ulaşan kayda değer bir üretim kapasitesine ulaşıyoruz. En son teknoloji ve makinelerle donatılmış uzman iş gücümüz, tavizsiz kalite ve olağanüstü hizmet sunarak hızla marka bilinirliği kazanmıştır. Ürün portföyümüz: •Sabit Beton Santralleri -Mobil Beton Santralleri -Şantiye Tipi Enerji Santralleri -Kompakt Beton Santralleri -Çimento Siloları ve Silo Ekipmanları -Beton Mikserleri MRM Beton Santrallerinde hazır beton santrallerimiz, birinci sınıf üretimden sorunsuz montaja, kapsamlı satış sonrası eğitim ve yedek parça tedarikine kadar geniş bir süreç yelpazesini kapsamaktadır. Kendimizi müşteri memnuniyetine adadık ve her adımda üstün ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 3. ELKON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELKON GMBH, yılında kurulan ve Beton karıştırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton pompaları, Beton pompaları, ekleme yük arabası, binalar için karıştırıcılar, inşaat için betoniyer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leichlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WILHELM MUNDINGER KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM MUNDINGER KG, yılında kurulan ve Beton karıştırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Malterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BESIS MAKINA CONCRETE PLANT TECH. LTD STI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 2. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 3. CONSPAR

  Türkiye

 4. ALTRAD INTERNATIONAL

  Fransa

  Altrad International, Altrad grubu şirketidir. Dünya çapında grup içinde üretilen tüm ürünlerin pazarlamasında uzmanlaşmıştır. ALTRAD grubu günümüzde müşterileri ile aşağıdaki konularda çalışmaktadır : AVRUPA, ASYA, AFRİKA, AMERİKA, vs... Şirket, kaliteli, güvenilir ve kısa sürede teslim edilen, çok uygun maliyetli bir ürün kataloğu sunmaktadır. Grup tarafından üretilen ürün yelpazesi, sadece inşaat ekipmanlarını (el arabası, iskele, destekleme kuleleri, beton karıştırıcı, tokmaklar, titreşimli plakalar, projelendirme makinesi, beton damper, merdivenler...) değil, aynı zamanda kesme, beton işleme (titreşimli iğneler ve dönüştürücüler, vs) ve toplu alanlar için ekipmanlar (tribünler, resepsiyon çadırları, oyun alanları, sahne, masa, vs...) da içerir. Şirket, müşterilerine bir hizmet serisi de sunmaktadır : lojistik, satın alma ve aynı zamanda, her zaman müşterinin emrinde bir satış sonrası hizmet.

 5. VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S.

  Türkiye

  VURUŞKAN Makina San. ve Tic. A.Ş.1985 yılında kurulmuştur..Hızla gelişen beton santrali sektörününde etkisi ve üstün mühendislik tecrübesiyle 1997 yılında VUR-MAK VURUŞKAN Makina San. ve Tic. A.Ş adını alarak üretim hayatına devam eden firmamız 3 farklı fabrikada, konusunda uzman 250 personeliyle, toplam 42.000 m2 arazi üzerine kurulu Mersin-Yakaköy , Tarsus-Organize-1 ve Tarsus-Organize-2 Fabrikalarımızda ileri teknolojilerle üretim yapmaya devam etmektedir.Faaliyet konularımız başta Hazır Beton Santralleri olmak üzere Pnomatik Gemi Boşaltma Üniteleri; Çimento Depolama ve Paketleme Tesisleri, Çimento Paletleme Makinaları, Big Bag Boşaltma Sistemleri, Yatay ve Dikey Silolar, Geri Kazanım Üniteleri, Gemi Boşaltma Bunkerleri, Silo ve Silobas Dolum Üniteleri, Kamyon Kantarları, Semi Treyler İmalatları ve Otomasyon Sistemleridir.Son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerimizin tüm kumanda sistemleri ve yazılımları uzman mühendis ekiplerimiz tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır. Türkiye'nin bütün kurumsal santrallerinde firmamızın geliştirdiği Vuruşkan Otomasyon Sistemleri kullanılmaktadır.Satış, Satış sonrası destek ve 7/24 Servis Ağı ile dünya üzerinde 40 tan fazla ülkeye teknik destek vermekteyiz. Ürünün imalatından başlayarak müşteriye teslim edilmesine kadar olan tüm süreçte mühendislik, işçilik ve kaliteden asla taviz vermeyen Vur-Mak Vuruşkan Makina CE, ISO 9001-2008, GOST-R kalite belgelerini de alarak hizmet ve ürün kalitesini mümkün en üst seviyeye çıkarmıştır.

 1. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Türkiye

  Semix en büyük beton santrali tesisi ve karıştırıcıları üretici ve tedarikçilerinden biridir. Ürünlerimizi 23.300 m2 alana yayılan kendi fabrikamızda yüksek teknolojili donanımlarla, iyi organize olmuş ve deneyimli mühendis ve yönetim kadromuzla imal ediyoruz. Ürünlerimiz: tek ve çift milli karıştırıcılar, planet tip karıştırıcılar, mobil beton santralleri, sabit beton santralleri, kompakt beton santralleri, RCC (Silindirle Sıkıştırılmış Beton) tesisleri ve beton geri dönüşüm ünitesi.

 2. PLUSMIX BETON SANTRALLERI

  Türkiye

  2006 yılından bu yana alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kaliteden ödün vermeden imalatımızı devam ettirmekteyiz. ''Kaliteyi ucuza veriyoruz'' ilkesi ile satışımızı yapmaya devam ediyoruz. İddialıyız Bizden fiyat almadan beton santrali almayınız! ! ! Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz. Plusmix beton santralleri olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

 1. GALLETTI IBÉRICA SL

  İspanya

  Beton karıştırıcılar, prefabrike, seramik ve biyomas harçlar. Planeter karıştırıcılar, OMG, SICOMA çift dingili SICOMA, boru ve sürekli üretim. Sunulan ürünler: Beton : hazırlık için cihazlar ve tesisatlar, beton karıştırıcılar, beton harçları, biyomas harçları, prefabrike harçlar, OMG, çimento.

 2. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  GHH Fahrzeuge GmbH, 1964 yılından beri madencilik için mafsallı bağlantılı traktörlü kazıcılar üretmektedir. Bunu, damperli kamyon ve 1993 yılından beri de kazı makineleri takip etmiştir. Araçlarımız ayrıca, tünel inşaatlarında da kullanılmaktadır. 1987 yılından beri GHH Fahrzeuge GmbH tarafından çeki demirsiz uçak çekici üretilmektedir.

 3. SEMIX CENTRALE A BETON

  Türkiye

  Notre Mission Dans le but d'offrir "des produits de haute qualité" des centrales plus fonctionnelles et avantageuses. Orientée vers le client la stratégie de développement visant à la satisfaction complète. Pour fournir des solutions spécifiques aux clients dans la production des centrales à béton avec notre personnel spécialisé. Sans compromettre la qualité de nos productions, les relations à long terme sont fondées sur la confiance, avec nos clients et nos fournisseurs.

 4. WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE

  Almanya

  WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE, yılında kurulan ve Beton karıştırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. beton pompaları için sökülebilir parçalar, Çimento pompası ve çimento mikseri yedek parça üretimi, inşaat makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Türkiye

  ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, Beton karıştırıcılar, toz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMEC SRL

  İtalya

  UNIMEC SRL, yılında kurulan ve İnşaat - ince işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, izole barınak, Beton karıştırıcılar, Beton kovası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggibonsi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD

  Türkiye

  ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD, yılında kurulan ve Beton karıştırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel tedarik, bakım, beton arme ve beton boru üretmek için ekipmanlar, beton, Genel tedarik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. WILDMACHINERY

  Almanya

  WILDMACHINERY, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton karıştırıcılar, ekskavatörler, vinç, haddeleme, Beton karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LINO SELLA WORLD

  İtalya

  LINO SELLA WORLD, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Beton karıştırıcılar, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Di Nanto (vi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Beton karıştırıcılar, odun tanecikleri, Rafine ayçiçek yağı, Beton karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Almanya

  BADISCHE BAUTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Beton karıştırıcılar, Beton pompaları, borular, Beton karıştırıcılar, Beton pompaları, Beton pompaları için temizleme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willstätt (eckartsweier), Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCANDINAVIAN & UK MACHINES

  İsveç

  SCANDINAVIAN & UK MACHINES, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, Beton karıştırıcılar, tuğla kalıplama makinesi, Beton kaldırım taşları, beton işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmo, İsveç 'de bulunmaktadır.

 5. CLARENNE BÉTON

  Belçika

  CLARENNE BÉTON, yılında kurulan ve Çimento ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanım için hazır beton, Beton pompaları, Beton karıştırıcılar, Kullanım için hazır beton, Beton pompaları, Beton karıştırıcılar, yol kaplamaları için kum, çakıl taşı ve mıcırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thuin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC

  Türkiye

  GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, Beton pompaları, İnşaat - makineler ve malzemeler, Beton karıştırıcılar, Beton pompaları, İnşaat - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CONVICTA INDÚSTRIA E COMÉRCIO LTDA

  Brezilya

  CONVICTA INDÚSTRIA E COMÉRCIO LTDA, yılında kurulan ve Doz ayarı - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton karıştırıcılar, harç makinesi kiralama, Beton karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São José Dos Pinhais, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 8. BBG - GBB

  Belçika

  BBG - GBB, yılında kurulan ve Çimento ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanım için hazır beton, Beton yapılar, Beton karıştırıcılar, Özel çimentolar, Kullanım için hazır beton, Beton yapılar, Beton karıştırıcılar, Özel çimentolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. H. KEULEN

  Belçika

  H. KEULEN, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento ve katkı maddeleri, Beton karıştırıcılar, Beton bloklar, Beton pompaları, Çimento ve katkı maddeleri, Beton karıştırıcılar, Beton bloklar, Beton pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanaken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY

  Yunanistan

  VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY, yılında kurulan ve Beton karıştırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thesssaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz