• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • beyaz madenden yemek takımları

Sonuçlar

Beyaz madenden yemek takımları - Ithalat/Ihracat

 1. MADE IN JAPAN EUROPE - HORECA TABLEWARE

  Çek Cum.

  MADE IN JAPAN EUROPE - HORECA TABLEWARE, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. S+R STEMPEL+REKLAME GMBH

  İsviçre

  S+R STEMPEL+REKLAME GMBH, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Horgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. NINGBO SHUTURAN IMPORT AND EXPORT COMPANY LIMITED

  Çin

  NINGBO SHUTURAN IMPORT AND EXPORT COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. A R WENTWORTH (SHEFFIELD) LTD

  Birleşik Krallık

  A R WENTWORTH (SHEFFIELD) LTD, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalay malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. INOXRIV S.P.A.

  İtalya

  INOXRIV S.P.A., yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Carcina, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OLIVER'S KITCHEN PRODUCTS LIMITED

  Birleşik Krallık

  OLIVER'S KITCHEN PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C.

  İtalya

  M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PINDER BROTHERS LTD

  Birleşik Krallık

  PINDER BROTHERS LTD, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Beyaz madenden yemek takımları, Metal sofra takımı, Beyaz madenden yemek takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GNALI & ZANI

  İtalya

  GNALI & ZANI, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SHENGZHOU TIANFENG EVVIRONMENTAL PACKAGE CO.,LTD.

  Çin

  SHENGZHOU TIANFENG EVVIRONMENTAL PACKAGE CO.,LTD., yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CONTINENTAL EXPORTS

  Hindistan

  CONTINENTAL EXPORTS, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moradabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. PMT 2000 LTD

  Bulgaristan

  PMT 2000 LTD, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. ZINN-KRAUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINN-KRAUS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler, Beyaz maden/Kalay kurşun karışımı dekoratif ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tirschenreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEAD WIND PRODUCT INNOVATION CO.

  Tayvan R.O.C.

  LEAD WIND PRODUCT INNOVATION CO., yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C.

  İtalya

  BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C., yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir. Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. YANTAI WANJIN BUSINESS & TRADE CO.,LTD CHINA

  Çin

  YANTAI WANJIN BUSINESS & TRADE CO.,LTD CHINA, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, yantai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. INFLUX INDUSTRIAL LIMITED

  Çin

  INFLUX INDUSTRIAL LIMITED, yılında kurulan ve Beyaz madenden yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shiwan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GATTA ARRIGO DI GATTA SILVANA E C. S.N.C.

  İtalya

 7. IMIR S.R.L.

  İtalya

 8. ZANETTI EMILIANO E C. S.N.C.

  İtalya

 1. HARDANGER SYLVPLETT AS

  Norveç

 2. PINTI INOX S.P.A.

  İtalya

 3. GIORINOX ITALY S.R.L.

  İtalya

 4. NUOVA HSSC S.R.L.

  İtalya