• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • biçme kesme makine aletleri

Sonuçlar

Biçme kesme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BOSPORAS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Metal işleme alanında lider bir üretici olan Bosporas Makine ile tanışın. 20 yılı aşkın rakipsiz uzmanlığımızla 2006 yılında Türkiye'de kuruldu. İnovasyon ve kaliteye olan bağlılığımız, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mühendislik tasarım çözümleri sağlar. En yüksek makine performansı için tam teknik destek sunuyoruz. İster çelik bobini ister sac kullanın, size özel çözümler sunuyoruz. Kapsamlı ürün portföyümüz şunları içermektedir: •Boy Kesme Hatları •Kesme Hatları •Roll Form Hatları •Açıcı Makineleri •Sarıcı Makineleri •Düzleştirici Makineleri •Leveler Makineleri •Besleyici Makineleri •Servo Besleyici Düzleştiriciler •Kesme Makineleri •Pres Makineleri Makinelerimiz çelik, alüminyum ve pirinç işleyerek çeşitli endüstri ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. AB CE belgeleri ile sertifikalandırılmış olarak mükemmellik ve güvenlik sağlıyoruz. Kuzey Amerika'daki geçmişimizle küresel kalite ölçütlerinin ötesine geçiyoruz. Hassas mühendislikle hazırlayarak, verimlilik ve tutarlılığı garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 2. HG GRIMME SYSTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HG GRIMME SYSTECH GMBH, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiedergeltingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARISTO CUTTING SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  ARISTO, 1862 yılında matematik ve ölçüm cihazları fabrikası olarak kurulmuştur. Şirketin olağanüstü uzun tarihinde ARISTO diğer ürünlerinin yanında hesap cetvelleri ve yardımcı çizim araçları tedarikçisi olarak uluslararası bir isim yapmıştır. Buna ek olarak, ARISTO, Almanya'daki geometrik veri işleme alanında da öncülük yapmıştır. Bugün ARISTO, işaretleme ve sayısal kalıp kesmenin yanı sıra mukavva, tekstil ve deri endüstrisinde kullanılan büyük boyutlu, bilgisayar kumandalı, masaüstü makinelerin önde gelen Alman üreticisidir. İlk kez 1959 yılında piyasaya sürülen ARISTOMAT masaüstü çizici makine nesli, hemen ertesi yıl o zamanın en son teknolojisi olan hat kontrolü ile donatılmış ve talepleri zorlu olan çeşitli müşterilere teslim edilmiştir. Zaman içinde ARISTOMAT ürün grubu saf bir çiziciden CNC kesim makinelerine dönüşmüştür.

 4. REMO BORDEAUX

  Fransa

  1979 yılında faaliyete geçmiş olan REMO matrisiyel delme makineleri alanında uzmanlaşmıştır. REMO EL ALETLERİ ve REMO MAKİNELERİ gibi iki ana bölümden oluşmaktadır. REMO El Aletleri bölümü, delme aletleri, pres matrisleri, kesme makinelerinin bıçaklarını üretilmesiyle ve ayrıca freze ve matkap uçlarının, manyetik delicilerin, katlama ve kesme makineleri bıçaklarının, şerit testere bıçakları ve benzerlerinin dağıtımıyla görevlidir. REMO Makineler bölümü ise "GEKA" delme makineleri, kıvırma makineleri, rulo makineleri, katlama ve kesme makineleri, şerit testereler ve doğrayıcılar gibi makinelerin ithalatı alanında çalışmaktadır. Tüm Avrupa'ya ve diğer ülkeleri satış yapmaktayız. En büyük metal konstrüksiyon ve metal bina iskeleti imal şirketleri, sac üretim yerleri, dökümhaneler, kazan imalatçıları, metal dökümhaneleri, SNCF-RATP gibi demiryolu şirketleri, "LEP" gibi kamu şirketleri ve diğer büyük kuruluşlar, deniz kuvvetleri ve ordu bizim makine ve aletlerimizi kullanmaktadır. Bordo, Paris Bölgesi ve Lyon Bölgesinde olmak üzere 3 büyük satış acentemizle nerede olurlarsa olsunlar daima müşterilerimizin hemen yakınındayız.

 5. KMT GMBH - KMT WATERJET SYSTEMS

  Almanya

  KMT Waterjet Systems şirketi, su ile kesme teknolojisi 1970'lerin başlarında ilk adımlarını atmaya başladığından bu yana bu teknolojinin daima içinde olmuştur: 1971 yılında ticari olarak kullanılan ilk su jetiyle kesme sistemini geliştirdik. O zamandan bu yana elbette çok şeyler yapıldı: Su jetiyle kesme ilk dönemini atlattı ve geleneksel kesme yöntemlerine tamamlayıcı ve alternatif olarak kendisini ispatladı. Gelişmiş su jeti teknolojisi. KMT Waterjet Systems şirketi tarafından piyasaya sürülmüş olan sadece bu geliştirme değildir, bunu yanı sıra 40 yılı aşkın bir süreden beri ürünlerimizin tutarlı ve yenilikçi bir biçimde geliştirmesinin sürdürülmesi ile sektörün lider teknoloji şirketleri arasında girmiş bulunmaktayız. Bu sırada küresel satış ve servis ağımızı da sürekli genişlettik. Bu sayede müşterilerimiz olarak sizlere dünya çapında kalitesi onaylı desteğimizi artık sizin lokasyonunuzda ve çoğunlukla kendi dilinizde sunabilmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CNC-MULTITOOL GMBH

  Almanya

  cnc-multitool, bir Quepas Grubu şirketidir. Şirket grubunun kökleri 1996 yılına dayanıyor. Quepas, yalnızca Styropor ve Styrodur için CNC makinelerini geliştirmenin yanında aynı zamanda yazılım da geliştiriyor. 2006'dan beri kendi makinelerimizde EPS, XPS ve EPP'den 2D ve 3D nesneler üretiyoruz. Bu, cnc-multitool'da gelişimi sürekli olarak destekleyen karşılıklı bir know-how transferi yaratmaktadır. Quepas ve cnc-multitool şirketinin kurucusu ve CEO'su Dipl. Wirtsch.-Ing. Ingo Besinger'dir. Genç bir mühendis olarak başlangıçta küçük polistiren kesme makineleri için modüler kitler geliştirmekteydi. Kalitesinden etkilenen müşteriler daha fazla performans ve yeni fonksiyonlar talep ediyordu. Polistiren, polipropilen ve diğer termal köpüklerin işlenmesi için en yenilikçi Alman CNC yazılımı ve makineleri üreticisi bu şekilde ortaya çıktı. "Made in Germany" ifadesi hala cnc-multitoolün kurumsal felsefesinin bir parçasıdır.

 2. MECANUMERIC

  Fransa

  MECANUMERIC SA MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL VE DIGITAL CONTROL (DCB) markaları ve grup ana şirket markası altında dijital kumandalı kesim makine ve ekipmanları, gravür ve ısıyla şekillendirme makineleri tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. MECANUMERİC CNC freze kesme makineleri, aynı zamanda, lazer veya su jeti kesme makineleri, ultrasonik kesme makineleri, bıçak kesme makineleri ve gravür makineleri ve diğer makine çeşitlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çözümlerimiz özel olarak üretilmiştir ve kapsamlı ve duyarlı bir satış sonrası hizmet sunmaktayız. MECANUMERIC, bu makinelerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için gerekli tüm süreçleri ve teknolojileri gerçekleştiren dünyadaki tek şirketlerden biridir. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde, dişçilik, sanayi ve öğretim de dahil olmak üzere profesyonellerin güvenini kazandık.

 3. BOHL LAGER- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Kullanılmış halılı paternosterler ve kesme makineleri için TOP adres. Bohl Lager- und Systemtechnik GmbH şirketinin odağında kapsamlı garanti ile teslim ettiğimiz ve işletimde danışmanlık sağladığımız uygun maliyetlere üretilen, kullanılmış fakat genel olarak elden geçirilmiş halılı paternosterler ve halılı kesme makineleri vardır. Bohl Lager- und Systemtechnik GmbH aynı zamanda müşteriye özgü özel imalatların da üreticisidir. Müşterilerimiz acımasız bir rekabet içindedir. Gereksinimlere uygun sistemlerle depolama lojistiği ve ürünlerinizin tanıtımını optimize etmek ve maliyet avantajları sağlamak için size yardımcı oluruz. Genel olarak elden geçirilmiş kullanılmış makinelerle başarılı işlerimizin temelinde bu sistemlerin sürekli uygun fiyatlara satılması yer almaktadır.

 4. ORIANCE

  Fransa

  ORIANCE başlıca sac işleri alanında endüstriyel malzeme dağıtmakta ve kurulumunu yapmaktadır.Tedarikçilerimizle birlikte tanınmış markaların parçalarıyla donatılmış ve güncel endüstriyel ihtiyaçlara uygun bir işleme makinesi gamı geliştirdik. Uzmanlığımız, teknik bilgilerimiz ve tepkiselliğimiz klasik gamların dışındaki özel taleplerinize hızla yanıt vermemize olanak sağlamaktadır.

 5. KJELLBERG VERTRIEB GMBH

  Almanya

  Şirketler grubumuz sanayi ve el sanatlarındaki ısıl malzeme işleme için ürün ve çözüm sağlamaktadır. Esas olarak plazma ve lazer kesme teknolojisi, kaynak teknolojisi, kaynak elektrotları ve makine mühendisliği alanlarına hizmet vermekteyiz. 1922 yılından bu yana Kjellberg Finsterwalde örtülü kaynak elektrodunun mucidi olan Oscar Kjellberg'in yolundan giderek araştırma ve geliştirme yapmakta ve günümüzde çok sayıda eğitim ve araştırma kurumu ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

 1. DIDRAS GMBH

  Almanya

  DIDRAS GMBH, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulz Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MIRFO MACHINE TOOLS

  Romanya

  MIRFO MACHINE TOOLS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal iskelet, Biçme/kesme makine aletleri, Endüstriyel yapı inşaatı, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal iskelet, Biçme/kesme makine aletleri, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targu Jiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. MULTICAM GERMANY

  Almanya

  MULTICAM GERMANY, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BAUMANN MASCHINENBAU SOLMS GMBH & CO.KG

  Almanya

  BAUMANN MASCHINENBAU SOLMS GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. emprimeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PHU YACHT CONSTRUCTIONS

  Polanya

  PHU YACHT CONSTRUCTIONS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme/kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, atık geri dönüşüm presleri, Metaller - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goszyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD

  Birleşik Krallık

  ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme/kesme makine aletleri, kesim bıçakları, Endüstriyel bıçaklar, Biçme/kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SEDACTA

  Belçika

  SEDACTA, yılında kurulan ve Otomasyon - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Biçme/kesme makine aletleri, sınai otomasyon, metal zımbalama tezgah makinaları, Biçme/kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BGMSAN MAKINA VE SANAYI BICAKLARI

  Türkiye

  BGMSAN MAKINA VE SANAYI BICAKLARI, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD

  Birleşik Krallık

  BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, bileğitaşı, karışım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MAQUINARIA GEKA, SLU

  İspanya

  MAQUINARIA GEKA, SLU, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. konumlandırma anahtarı, zımbalama makinası, makinalar-aletler, aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oiartzun-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  TREIF MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, doğrama makineleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberlahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Almanya

  MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Çubuk veya tane buz makinesi, Biçme/kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LVD FRANCE

  Fransa

  LVD FRANCE, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TAMA APS

  Danimarka

  TAMA APS, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarm, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. BOLETO APS, DANMARK

  Danimarka

  BOLETO APS, DANMARK, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vamdrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Danimarka

  AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skanderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. KTH TOOLS A/S

  Danimarka

  KTH TOOLS A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Struer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. GFM - GMBH

  Avusturya

  GFM - GMBH, yılında kurulan ve Maden ocakları - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steyr, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  FRITEK MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aabenraa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. WILLY VOIT GMBH & CO. STANZ- UND METALLWERK

  Almanya

  WILLY VOIT GMBH & CO. STANZ- UND METALLWERK, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Biçme kesme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.493 Şirketler