• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bileyici makineleri - makine aletleri

Sonuçlar

Bileyici makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BERGER technologie GmbH Gwatt'da (İsviçre) bulunan uluslararası arenada faaliyet gösteren küçük bir şirkettir. Metal ve ahşap sanayisi için matkap ve takım taşlama makinelerinin yanı sıra yine aynı sanayi kolları için bir dizi müşteriye özel çok milli matkap kafası da üretmekte ve uluslararası arenada satmaktayız. HSS / HM / VHM sürümlerinin hangisi olursa olsun, geleneksel olarak kusursuz taşlanmış matkaplar söz konusu olduğunda, . makinelerimiz dünya çapında sektörde standartları belirlemektedir. Makineler, tamamen İsviçre'de bulunan Gwatt tesisimizde üretilmektedir. Bizden aldığınız bir matkap taşlama makinesi size şu avantajları sağlar: iyileştirilmiş çap hassasiyeti, iyileştirilmiş konum hassasiyeti, matkap ucunuzun kullanım ömründe belirgin artış, ilerleme kuvvetlerinde belirgin düşüş, hızlı ve kolay ardıl taşlama, matkap takımlarındaki dar boğazlardan kurtulma, matkap takım maliyetlerinde belirgin düşme, makine ve matkap takımlarınızın hızlı amortismanı.

 2. ATEP

  Fransa

  ATEP (Atelier Technique Equipement Pharmaceutique - İlaç endüstrisi teknik donanım atölyesi) şirketi Cosmetic Valley (Fransa) kozmetik endüstrisi bölgesinin önemli bir üyesidir. ATEP işletmesi ilaç, kozmetik ve tarımsal gıda endüstrilerine yönelik ambalajlama kalıp-takımlarının tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır. ATEP, kendisine ait etüt bürosunda ambalajlama hatlarınızın geliştirilmesi için ihtiyaç duyduğunuz kalıp-takımları tasarlayabilir. ATEP aynı zamanda ısmarlama parçalar, makineler ve yedek parçaların imalatını da gerçekleştirmektedir. Hızlı reaksiyon gösteren ATEP işletmesi fiyat teklifi isteklerinize, parçanın karmaşıklığına bağlı olarak, en çok 7 gün içerisinde cevap vermektedir. Şirket üretiminin kalitesiyle gurur duymaktadır ve dolayısıyla BPF (İyi Üretim Uygulamaları), GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) normlarına tabidir, böylelikle tüm uygunsuzlukların tespiti sağlanmaktadır. ATEP çabuk bir hizmet, daha kısa teslimat süreleri, daha yüksek esneklik, kaliteli satış sonrası desteği ayrıca ambalajlama makineleri imalatçılarından daha düşük fiyatlar sunmaktadır.

 3. TELEFONCUZADE EXPORT

  Türkiye

 4. ALESA MASCHINEN AG

  İsviçre

  ALESA MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dairesel testerelerin bileylenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seengen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FERRAGSIL, LDA

  Portekiz

  FERRAGSIL, LDA, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, alet, Kendin Yap İşleri - Motorsuz el aletleri, Kişisel çalışma eşyaları, Çelik, alet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantanhede, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRAFS TECHNOLOGY

  Polanya

  GRAFS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bileme makineleri, cnc taşlama aletleri, döner tablalı rektifiye makinaları, metal bileme makina ve tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bialystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. DS LAME SAS

  İtalya

  DS LAME SAS, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camisano Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. 2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE

  Fransa

  2 RA REALISATION RECTIFICATION ET AFFUTAGE, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, freze bıçaklarının bileylenmesi, ağaç işleme el aletlerini bileme, testere bıçakları, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-Au-Laert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MVM SRL

  İtalya

  MVM SRL, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bileme makineleri, ahşap işlemeye yönelik makine tezgahlarını bileme ekipmanları, dairesel testerelerin bileylenmesi, tesisat ve aletlerin hassas bilenmesi, sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O.

  Çek Cum.

  STROJÍRNA SLAVÍCEK, S.R.O., yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velká Bítes, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. LOGITECH LTD

  Birleşik Krallık

  LOGITECH LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, hassas ve yüksek hassaslıklı özel mekanik tezgah makinaları, hassas ve yüksek hassaslıklı özel mekanik tezgah makinaları revizyonu, çok hassas polisaj işlemleri, Bileyici makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ISPER S.R.L.

  İtalya

  ISPER S.R.L., yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, termoplastik malzemelerin kalıplanması, Bileyici makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zingonia Verdellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL

  Fransa

  AFFUTAGE SERVICE PERFORMANCE SARL, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haute-Amance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HAMME MAKINA A.Ş

  Türkiye

  HAMME MAKINA A.Ş, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şerit testere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya / Karatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. N2C

  Fransa

  N2C, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Sondaj  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sens-De-Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CDMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  CDMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kutup uçları, makine araçları için aksesuarlar, freze makineleri için bileme makineleri, delgiler için bileme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LEUCO SARL

  Fransa

  LEUCO SARL, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kesici cihazların bileylenmesi, freze bıçaklarının bileylenmesi, dairesel testerelerin bileylenmesi, wıdıa bıçaklarını bileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostwald, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ETS NAJAC

  Fransa

  ETS NAJAC, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kütük yarıcılar, ağaç öğütücüleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuzac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. INDRI PAOLO

  İtalya

  INDRI PAOLO, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, freze bıçaklarının bileylenmesi, dairesel testerelerin bileylenmesi, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, tesisat ve aletlerin hassas bilenmesi, sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tricesimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. RBE INNOVATION SYSTEMS

  Fransa

  RBE INNOVATION SYSTEMS, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bileme makineleri, epoksi reçine ısıtma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve Saint Germain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE

  Almanya

  SWEDEX GMBH INDUSTRIEPRODUKTE, yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik mühendisliği el aletleri, Duvarcılıkta kullanılan motorsuz el aletleri, Pnömatik sistemler ve aletler, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Duvarcılıkta kullanılan motorsuz el aletleri, Pnömatik sistemler ve aletler, Bileyici makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA

  İtalya

  BERTINETTO VALTER OFFICINA MECCANICA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, Hassas mekanik işleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, İşleme makineleri için seviye ayar ayakları, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Hassas mekanik işleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forno Canavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMPAGNOLOSERVICE

  İtalya

  CAMPAGNOLOSERVICE, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, ağaç endüstrisi tesisat ve ekipmanları için aspiratörler, Bileyici makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto Al Reghena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Almanya

  BOTZIAN-KIRCH GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SHARPENING SHOP

  Birleşik Krallık

  SHARPENING SHOP, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bıçak bileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. MERISAN ELECTROMECANICA SLL

  İspanya

  MERISAN ELECTROMECANICA SLL, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer, granit ve taş için zincirli testere makinaları, mermer perdahlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quintana De La Serena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. OUTIL COUPANT NUMERIQUE

  Fransa

  OUTIL COUPANT NUMERIQUE, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bileyici makineleri - Makine aletleri, Bileyici makineleri - Makine aletleri, kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belfort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  FUJIAN YUDING MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme ve katlama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiamei Town/nan'an City, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. ROBACO

  Belçika

  ROBACO, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. profesyoneller için aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St.-Eloois-Vijve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. QUADRALP

  Fransa

  QUADRALP, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ara kontrol makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mery, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bileyici makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

381 Şirketler