• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bilgi teknolojisi - gereçler

Sonuçlar

Bilgi teknolojisi - gereçler - Ithalat/Ihracat

 1. LA SOURIS DIGITALE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA SOURIS DIGITALE, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşınabilir bilgisayarlar, Sunucu, Taşınabilir bilgisayarlar, bilgiişlem ağları, Bilgisayarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VELOFLEX CARSTEN THORMÄHLEN GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VELOFLEX CARSTEN THORMÄHLEN GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kölln-Reisiek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BECHTLE REMARKETING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BECHTLE REMARKETING GMBH, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LOTTERER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOTTERER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. 3DMENSIONALS / PONTIALIS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  3DMENSIONALS / PONTIALIS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOUSSA COULIBALY

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOUSSA COULIBALY, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Donanım, elektrikli ev eşyaları , soğutma ekipmanları, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosny Sous Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TINTENTHEKE SCHWYZ MARCO SCHWALLER

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TINTENTHEKE SCHWYZ MARCO SCHWALLER, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Seewen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ECONVIVIAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ECONVIVIAL, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. UPCOM TELEKOMUNIKASYON BIL. TEK. SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Upcom 2018 yılında İstanbul Türkiye'de kurulmuş ihracat odaklı bir teknoloji firmadır. Başlıca Fiber Optik ve bakır network ürünleri başta olmak üzere; 19 inç Rack Kabinet, Fiber Optik Kablo (Metalik Zırhlı, Havai Tip, Yeraltı, Boru Tipi, Gevşek Tüplü ve Sıkı Tüplü FTTH projelerinde kullanılan), Veri Kabloları (Cat5e, Cat6, Cat7), Kablo üfleme makinesi, Fiber Optik Aksesuarlar (Media Converter, In-line closure, Dome Closure, Splitter, FTTH Box, Wall outlet, Fushion Splice Protector, Connector, Adaptor, Pigtail, Patch cord, Patch Panel, Duvar tipi sonlandırma kutuları, MPO/MTP ürünleri), Bakır Altyapı ağ aksesuarları (Modular Plugs, Keystone Jack, Face plate, surface mount box, Punch down tool, Patch cord, lan cable tester) ve daha bir çok altyapı ürünün dizayn üretim ve tedariği yapmaktadır. Yurtiçinde üretimini ve/veya tedariğini yaptığı Fiber Optik Kablo ve 19" Rack Kabin gibi bir çok fiber bağlantı ürününü Avrupa başta olmak üzere dünya çapında bir çok ülkeye satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Ayrıca Türk telekom onaylı arazi tipi ek kutusu dahil yerli üretim bir çok fiber optik aksesuar ürününü portföyünde bulundurmaktadır. İhracatın yanı sıra yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini de devam ettirmektedir.

 5. BIOTECHSOFT

  Türkiye

  Biotechsoft, Tersane, liman, banka, Hastane, havalimanı, devlet kurumları gibi büyük kurumların Bilgi Teknoloji ve İK departmanlarına çözümler sunan ve projeler geliştiren bir teknoloji şirketidir. Biotechsoft; Geçiş Sistemleri, Ziyaretçi ve Yemekhane sistemleri, Sistem Güvenliği ve Biyometrik Sistemler alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerine projelendirme, entegrasyon, kurulum ve bakım hizmetleri vermektedir. İşletmeler, satın aldıkları çözüm ile birlikte satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri beklemektedir. Firmamız iç organizasyonunu bu duruma göre yapılandırmış ve şirketin operasyon merkezine sistem destek uzmanları yerleştirmiştir. Biotechsoft, hizmet aldığınız bütün bordro ve ERP programlarıyla (SAP, Oracle, Mikro, Bilin Humanist, Logo, Link, Netsis, Bilişim, vb.) veri entegrasyonu yapabilmektedir. Geliştirilen platformlarla, bina ve tesislerin güvenlik ve yönetim mekanizmalarını sağlamak için gelişmiş ve entegre bir çatı yönetim sistemi sunmaktadır. Geliştirilen platformlarla, bina ve tesislerin güvenlik ve yönetim mekanizmalarını sağlamak için gelişmiş ve entegre bir çatı yönetim sistemi sunmaktadır.

 1. PROMOSYON SAYFASI

  Türkiye

  Gaziantep'in ilk ve tek üretici & ithalatçı kimliğine sahip olup tüm ürün baskılarını kendi bünyemizde yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla bölgemizin en büyük promosyon imalatçısı olmaktan gururluyuz. Şehrimizin uluslararası ihtisas fuarlarına katılan tek promosyon firmasıyız. Aktif faaliyet gösterip bağlı olduğumuz kurum ve kuruluşlarla da Gaziantep reklam sektörüne katkılar sağlamaktayız. 2015 yılından beri promosyon sektörünün flash bellek ihtiyacını karşılamaya aday olan firmamız her geçen gün ürün gamını, makina parkurunu ve üretim teknolojisini geliştirerek uzak doğunun çip üretebilme kabiliyetini ülkemizde promosyona yönelik flash bellek üretme fikriyle birleştirmiştir. Bu sayede ithalatını yaptığımız çiplerin ve temel anlamdaki parça bileşenlerin montajını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz. 2018’de yüz bin adet flash bellek üreten firmamız 5 yılda 2004% büyüme ile sektöre hızlı bir giriş yapıp hakettiği yere yerleşmiştir. 56 şehirde 600’ün üzerinde reklam ajansı, promosyoncu ve kurumsal firmaya toptan flash bellek hizmeti veren firmamız 2019 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 2. DATAFOR

  Türkiye

  Veri merkezi; planlama, projelendirme, tasarım, kurulum ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Data, Şebeke, KGK, Telefon kablolaması projelendirme, tasarım, kurulum ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Veri Merkezi, Son kullanıcı, Kablolama Bakım ve Onarım Hizmetleri vermekteyiz. Sistem ve paket yazılım temin ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Microsoft Sistem, Aktif cihaz, Sunucu, Storage, Nas, Firewall kurulum hizmeti vermekteyiz. Veri Merkezi projelendirme, kurulum, idamesi ve bakım konularında UPTİME INSTITUTE standartlarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz; Faaliyet ve projelerimizi; yürürlükteki yasalar ve mevcut standartlar ile uyumlandırarak, çağımıza uygun ve kaliteli hizmet anlayışına sahip bir firmayız. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini şartname ve taahhütlere uygun şekilde karşılamak için uğraş vermekteyiz. Analiz ve tasarım süreçlerini kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirerek, bilişim hizmetleri, sistem entegrasyonu, sistem kurulumu, yazılım ve danışmanlık, görüntü ve ses sistemleri kurulumu, yapısal kablolama, güvenlik ve alt yapı, bakım-onarım, teknik destek çözümlerini sunmak; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen marka ve şirketleriyle çözüm ortaklıkları yaparak sürekli gelişen bir firma olmaktır. Vizyonumuz ise; Kalite ve güvenden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak çağın gerektirdiği en yüksek teknolojileri benimsemek ve sektörde lider entegratörler arasında yer almaktır.

 1. Y KUP TEKNOLOJI EGITIM DANIŞMANLIK

  Türkiye

  Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık yerli ve yabancı müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle profesyonel kalitede 3 boyutlu baskı hizmeti konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir. Başta prototip, görsel model ve maket üretiminin yanı sıra üretici ve tasarımcıların ihtiyaç duydukları düşük adetli seri üretim ve fonksiyonal parça üretimini 3 boyutlu yazıcılarda en yaygın kullanım yoğunluğu olan FDM (Fused Deposition Modelling) yada birleştirmeli yığma teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.

 2. ATC (ADVANCED TECHNOLOGY COMPANY)

  Belçika

  ATC şirketi dünyanın dört bir yanından gelen yüksek teknolojili bilgi-işlem ürünlerinin, elektrikli ev gereçlerinin, multimedya ürünlerinin ve diğer sıra dışı elektrikli cihazların yerelleştirilmesi ve temininde uzmandır. ATC ayrıca Belçika'nın, durmaksızın yenilenen bir ürün yelpazesi sunan, internet mağazamızdan ulaşabileceğiniz önde gelen bilgi-işlem ürünleri dağıtım firmalarından biridir. Her ay, 15.000 adedin üzerinde cihaz satıyoruz, bunların 7.000 adedi tabletlerdir.

 3. OKPC INFORMÁTICA BARCELONA

  İspanya

  Bilgi işlem donanımları. Danışmanlık ve satış. İşletmeler için bilgi-işlem sistemleri bakım hizmetleri. TPV. Veri kurtarma. ONO sistemleri ve telefon santralları dağıtıcısı. Her zaman öncü bilgi-işlem teknolojilerini benimseyerek tasarlıyoruz, yenilikler uyguluyoruz ve profesyonel hizmetlerde uzmanlaşıyoruz. Gelişmemizde profesyonelleri, uzmanları, hizmet işletmelerini hedef alıyor ve onlara en yüksek kaliteyi, yenilikçiliği ve kişiye özel hizmeti sunuyoruz.

 4. TEKNOBILIM

  Türkiye

  Tekno bilim adamı olarak; Bir yandan teknolojinin nabzını tutuyor, diğer yandan teknoloji dünyasındaki gelişmeler üzerine çalışmalar yapıyoruz. Bilgisayar destek ürünleri ve teknik servis alanında faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerine garantili hizmetler sunmaktadır. Günün her saati hizmet anlayışıyla devam ediyoruz.

 5. MYSUBH

  Türkiye

  MySubh.Com da iyi vakit geçirmeniz dileğiyle, kısaca mysubh.com da neler yapabilirsiniz; güncel makale okuyabilir ve yorum yapabilirsiniz, kendi profilinizi düzenleyebilirsiniz, duvarınız da paylaşımlar yapabilirsiniz, çevre edinebilir ve sohbet edebilirsiniz, video izleyebilir, oyunlar oynayabilir, resim galerisinde resimlere bakabilir ve forumlar da tartışmalara katılabilirsiniz... kısaca iyi zaman geçirebilmeniz için aradığınız birçok şeyi mysubh.com da bulabilirsiniz...

 6. IZMIR SEO AJANSI

  Türkiye

  İzmir seo ajansı olarak 2018 yılından beri seo, sem, sosyal medya, internet reklamcılıpı, mobil uygulama web tasarım alanında hizmet vermekteyiz. İzmirde seo ajansı olarak büyük çapta ve küçük çaptaki kobi esnaf ve kurumsal firmalar için özel seo çözümleri üretmekteyiz. Çalıştığımız firmalar sadece izmirde değil Türkiyenin bir çok ilinden oluşmaktadır. Kalıcı seo çalışmaları kapsamında müşterilerimizin istemiş olduğu varmak istediği hedefler belirlenerek özel çözümler üretmekteyiz.

 7. KADE INFORMATION TECHNOLOGIES AND SECURITY SYSTEMS LTD.

  Türkiye

  Kade, 5 Yıllık Görüntü ve Video İşleme Yazılımları Üretim tecrübesini, son kullanıcı ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak, geleceğe dayanıklı, yüksek performanslı ve düşük maliyetli ürünlere dönüştürüyor. Her sektöre yönelik, Kamera-Yazılım ihtiyaçlarınıza, yüksek teknolojili ve fiyat odaklı çözümler için bizimle hemen iletişime geçin. İNSAN SAYMA ÜRÜN SAYMA PLAKA TANIMA AKILLI VİDEO ANALİZİ VE MÜŞTERİLERİNE ÖZEL ÇÖZÜMLERİYLE HİZMETİNİZDE.

 8. CANOVATE

  Türkiye

  CANOVATE, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar ve network, rack dolapları, fiber optik kablolar, Kablolar ve network sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. IDEAL POWER DI BOERI MARCO

  İtalya

  IDEAL POWER DI BOERI MARCO, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rack dolapları, serverler, Sunucu odaları düzenlemeleri, Bilgisayar kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avigliana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CCD COMPUTER SOLUTION

  Fransa

  CCD COMPUTER SOLUTION, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. webmaster sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cevins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PARTTEAM & OEMKIOSKS

  Portekiz

  PARTTEAM & OEMKIOSKS, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mültimedya büfeleri, totem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagoa Vn Famalicao, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. TELEKOMMUNIKATION SOLINGEN - MÖLLER - GMBH

  Almanya

  TELEKOMMUNIKATION SOLINGEN - MÖLLER - GMBH, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GFS SYSTEM-SERVICE GMBH

  Almanya

  GFS SYSTEM-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MUHSIN TOPBAS (TCONSULT)

  Almanya

  MUHSIN TOPBAS (TCONSULT), yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ATOUTEK

  Fransa

  ATOUTEK, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DEVCOM

  Ukrayna

  DEVCOM, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. DB SERVICE / DEBLO.IT

  İtalya

  DB SERVICE / DEBLO.IT, yılında kurulan ve Entegre elektronik sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İthalat/İhracat - elektrikli ve elektronik aletler, Bilgi teknolojisi - gereçler, İthalat/İhracat - elektrikli ve elektronik aletler, Bilgi teknolojisi - gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galatina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LEMA-IT GMBH

  Almanya

  LEMA-IT GMBH, yılında kurulan ve Bilgi teknolojisi - gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eitorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bilgi teknolojisi - gereçler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.908 Şirketler