• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bilgilendirme sistemleri- öneriler

Sonuçlar

Bilgilendirme sistemleri- öneriler - Ithalat/Ihracat

 1. E4E ENGINEERS FOR ENGINEERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tecrübeli ve yüksek motivasyonla çalışan mühendislerimiz uygulamalar, spesifikasyonlar, malzemeler ve normlar için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri dünya çapındaki ürün ve yöntem teklifinden sunar ve ayrıca bunları niteliklendirir (örn. referens sorguları ile) ve bunları tekniğe uygun olarak ve rahat görünecek şekilde sunar. e4e mühendisleri ürünlerin tutumunu sizin uygulamalarınızda simüle edebilir ve bunların uyumu hakkında değerli bilgiler verebilir. Yapı parçalarının, yapı gruplarının ve sistemlerin bilgisayar destekli fonksiyon ve güç analizi işimiz önemli bir parçasıdır. Geliştirici ve imalatçı iş ortağı olarak her önceden belirleme işlemi için önemli karar verme bilgileri sunuyoruz. Bizimle birlikte henüz ilk prototip üretilmeden önce optimize edilmiş bir ürün elde edersiniz.

 2. YAM CONSULTING

  Fransa

  Verified by europages badge

  YAM CONSULTING, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı alanında kendisini kısa sürede referans olarak konumlandırmıştır.

 3. THÜRINGER SPRENGGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THÜRINGER SPRENGGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kaulsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CAQ AG FACTORY SYSTEMS

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAQ AG FACTORY SYSTEMS, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheinböllen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIPL. KFM. JOCHEN TREUZ BWL-SEMINARE

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIPL. KFM. JOCHEN TREUZ BWL-SEMINARE, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IADEA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Dijital sinyal sistemlerinin dilini konuşuyoruz – hem de tüm dünyada. 2000 yılından bu yana IAdea DER global dijital sinyal sistemleri piyasasının saygın öncülerinden biridir. Şirketimiz yenilikçi dijital sinyal medya oynatıcıları ve ticari uygulamalar için entegre ekranlar üretmektedir. Bu alanda uluslararası ortaklıklara güçlü biçimde odaklanan IAdea bugün hızla değişen global ortamdaki farklı cihazlar konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Amacımız bu alanda başarılı bir müşteri hizmetleri sağlamak ve tüm dünyaya hitap etmektir. IAdea Deutschland GmbH olarak biz Avrupa dağıtımını gerçekleştiriyor, önde gelen dijital sinyal sistemi üreticilerinin ürünlerini Büyük Britanya da dahil olmak üzere tüm Avrupa'ya satıyor ve bu ürünler için destek sağlıyoruz. Hamburg'daki Demo merkezimizi ziyaret ederseniz size neler sunabileceğimizi görebilirsiniz. Bize ulaşın! Ticari hizmetler için yeni alanlara sahip olmanız için son derece modern teknolojiler sunuyoruz.

 2. TEAX TECHNOLOGY UG (HAFTUNSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Ana faaliyet alanları, özellikle gömülü sistemler ve uzaktan algılamadır. İHA'lar için özel yük kapasitelerinin geliştirilmesi ve entegrasyonu özel uzmanlık alanlarımızdan biridir. Çalışanlarımızın insansız hava araçları alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimi, uzmanlık gerektiren danışmanlık ile pratik çözümlerin garantisidir. TeAx Technology, PC yazılımı ve gömülü sistemler alanındaki genel geliştirme ve entegrasyon işlerinde de, müşteriye özel ısmarlama çözümleri ve bireysel danışmanlığı ile kendini kanıtlamıştır.

 3. AIK GROUP

  İspanya

  CE pazarı yönetim sistemleri. Laboratuvar, kalibrasyon, testler, verimliliği artırıcı geliştirme çalışmaları. Uluslararası nitelik kazandırmaya yönelik danışmanlık, bilgi yönetimi ve eğitim danışmanlığı. APP PLUS, AENOR, NORMA ISO, ISO, TUV, IQ NET, SPRI, ICEX, DNV SERTİFİKALARI.

 4. SPACCABIT

  İtalya

  SpaccaBit S.r.l., bilgiişlem ve varlık yönetimi sektöründe yirmi yıllık deneyime sahip personeli ile kurulmuş yeni bir şirkettir. Aynı zamanda, puantörler, sanayi saatler, kronometreler, anıt saatler ve çan otomatizasyonu sektöründe kırk yılı aşkın deneyime sahip firmalar ile çalışır.

 5. PRO-INFO.BE

  Belçika

  Pro-info.be bir bilişim uzmanının becerilerini bağımsız çalışanların, KOBİ'lerin ve bireylerin hizmetine sunmaktadır. Gereksinimlerinize ve bütçenize uygun bilişim çözümleri seçiminizde ve kurulumunda size yardımcı olmaktayız. Hizmetler: destek, geliştirme, bilgisayar eğitimi vb. Tek bir muhatap sizinle ilgilenmektedir. Bu yanınızda ihtiyaçlarınızı bilen bir kişiye sahip olma garantinizdir.

 1. REPARACIÓN DE COMPUTADORAS - TECNOCEN

  Meksika

  Bilgisayar donanımları, dizüstü bilgisayar ve sunucu sistemleri için profesyonel, maliyet etkin ve hızlı onarım hizmetleri sunuyoruz. REPARACIÓN DE COMPUTADORAS - TECNOCEN şirketi bilgisayarlarınızın her türlü Teknik sorununu en üstün Bilgisayar Destek Sistemleriyle çözmeyi garanti ediyoruz. Ayrıca İşletme ağı kurulumu ve destek hizmetleri veriyoruz.

 2. HER TÜRLÜ BILGI BULUNDURAN SITE

  Türkiye

  Ben bu sitemde her türlü bilgiyi barındırmaya çalışıyorum.Üniversite öğrencilerinden tutun webmasterlara kadar ilgili konularda bilgiler paylaşmaktayım.Sitemin çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

 1. INPROCESS TECHNOLOGY AND CONSULTING GROUP S.L.

  İspanya

  INPROCESS TECHNOLOGY AND CONSULTING GROUP S.L., yılında kurulan ve Sanayi için yazılımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgilendirme sistemleri, öneriler, endüstriyel süreçlerin iyileştirilmesi, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, endüstri için uygulama yazılımları, yazılım geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ISOTALDE

  İspanya

  ISOTALDE, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Portugalete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. RWT CROWE IT CONSULTING GMBH

  Almanya

  RWT CROWE IT CONSULTING GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INTERACTIVE SCAPE GMBH

  Almanya

  INTERACTIVE SCAPE GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IT STUDIO D.O.O.

  Slovenya

  IT STUDIO D.O.O., yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Programcılık ve Yazılım, Transmisyon şebekeleri/ağları - Kurulum/Tesisat ve bakım, Programcılık ve Yazılım, Transmisyon şebekeleri/ağları - Kurulum/Tesisat ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laško, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. USEDSOFT DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  USEDSOFT DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CIM GMBH

  Almanya

  CIM GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fürstenfeldbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GASTRODAT HOTELSOFTWARE

  Avusturya

  GASTRODAT HOTELSOFTWARE, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik veri işleme - yazılım, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Elektronik veri işleme - yazılım, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grödig, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. X.MEM

  İtalya

  X.MEM, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tasarım yazılımları, ateknik yardım, yazılımlar için teknik destek, evde yardım hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SEMCON PRODUCT INFORMATION GMBH

  Almanya

  SEMCON PRODUCT INFORMATION GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kullanım kılavuzları hazırlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECOPLAN E-COMMERCE GMBH

  Almanya

  ECOPLAN E-COMMERCE GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Reklam dizaynı-grafikler ve tasarımcılar, Reklam ajansları, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Programcılık ve Yazılım, Reklam dizaynı-grafikler ve tasarımcılar, Reklam ajansları, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Programcılık ve Yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fulda-Künzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. THINCLIENTSPECIALIST GMBH

  Almanya

  THINCLIENTSPECIALIST GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biederitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, İşyerleri yönetimi için yazılım, Veri oluşturma yazılım paketleri, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borstel-Hohenraden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RUF SOFT

  İsviçre

  RUF SOFT, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Balsthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. AURIGA - THE BANKING E-VOLUTION

  İtalya

  AURIGA - THE BANKING E-VOLUTION, yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, bankalar arası banka hizmetleri, bank, banka kartları ve kredi kartları yönetmeliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NEWSOFT S.A.S.

  İtalya

  NEWSOFT S.A.S., yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Bilgilendirme sistemleri, öneriler, Deprem mühendisliği firması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rende, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DATALAB TEHNOLOGIJE D.D.

  Slovenya

  DATALAB TEHNOLOGIJE D.D., yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 10. SIOUX EMBEDDED SYSTEMS

  Belçika

  SIOUX EMBEDDED SYSTEMS, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yazılım versiyonu, Yazılım versiyonu, program yöneticileri, Media proje danışmanlığı, yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bilgilendirme sistemleri- öneriler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.459 Şirketler