• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bilyalı- makaralı ve masuralı rulmanlar

Sonuçlar

Bilyalı- makaralı ve masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kapsamlı, kullanıcı odaklı hizmet konseptimiz ABEG, rulman seçiminde ve tedariğinde ve bununla bağlantılı tüm bileşenlerde devrim niteliğindedir: Dünya pazarını sadece teknik açıdan değil aynı zamanda ekonomik ölçütlere göre şeffaflaştırırız ve şirketler, mühendisler ve satın alanlar açısından yeni bakış açıları sunarız. Dünya pazarında bulunan tüm rulmanları fiyat-performans açısından analize etme ve değerlendirme, dört ürün hattında sınıflandırma Premium, Supra, Eco ve EasyRoll, entegre kullanım ömrü hesaplaması dahil ücretsiz çevrim içi sorgulama fonksiyonu (Quickfinder), mühendisler için (ABEG Quickfinder professional) profesyonel seçim ve hesaplama yazılımı, kapasite dikkate alınarak stok durumuna saniyeler içinde genel bakış, amaca uygunluk, kullanılabilirlik ve ürün fiyatı, üreticileri aşan kalite yönetimi ve DIN ISO 9001: 2015 ve DIN ISO 14001: 2 uyarınca sertifikalar sayesinde kalite güvencesi.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. LELI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, atmış yılı aşkın sürelik bir deneyime ve yazılacak bir geleceğe sahiptir. 1950'den beri, hareket iletimi için bileşen dağıtımı alanında faaliyet gösteriyoruz ve montaj, kontrol ve diyagnostik için destek ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Profesyonelliğimiz, yetkinliğimiz, etkinliğimiz ve müşteri sorunlarına gösterdiğimiz ilgi konusunda uzun zamandır bilinmekteyiz. Müşterilerimize her zaman en üst düzeyde hizmet sunmak için seçtiğimiz, sektörün önde gelen ve en yenilikçi markaları arama geleneğmiz her gün kendini yenilemektedir. Sürekli olarak geniş bir yelpazeye sahip ve güncel depomuz sayesinde, rekor sayılabilecek hızla her türlü gereksinime yanıt verebiliyoruz. Kalite, deneyim ve tutku. En zorlu durumlarda bile fark yaratmamızı sağlayan ve müşterilerimiz ile sağlam ilişkiler kurmamıza yardımcı olan faktörler bunlardır.

 4. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 5. STC-STEYR WÄLZLAGER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STC-Steyr® dünya çapında rulman ve rulman aksesuarları üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Rulmanlar, 1922'den beri Steyr/Avusturya'nın geleneklere bağlı sanayi bölgesinde seri üretimle üretilmektedir. Yüksek ürün kalitesi ve bireysel hizmet, üretimimizin temel taşlarıdır. Yıllardır ürünlerimizle tanınmış uluslararası şirket ve gruplara hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda DKF Grubu'nun da bir üyesiyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NMB ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nmb Italia srl minyatür ve özel bilyalı rulmanlar, endüstriyel kullanıma yönelik A/C ve D/C eksenel fanlar, hibrit, mıknatıslı ve bldc adımlı motorlar, hassas montajlı rulmanlar, mafsal yataklar, bilgisayarlar, beyaz eşyalar, arabalar ve uçaklar için orijinal bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır

 2. MELUCCI - CUSCINETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Giovanni Melucci tarafından kurulan Melucci srl, 1950'lerden beri piyasada varlığını sürdürmekte olup zamanla rulman dağıtımı alanında büyümüş, şanzıman alanında uzmanlaşarak, ürün yelpazesine kayışlar, kasnaklar, zincirler, taçlar, zincir dişlileri vb. ekleyerek endüstriyel malzemeler alanında dünya liderleri ile işbirliği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. SKF, Timken, Ina ve Nadella, kendi pazar segmentlerinde evrensel olarak lider olarak kabul edilen firmalardır.

 3. IEF-WERNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IEF-WERNER GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Furtwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SUNOBA SUMINISTROS INDUSTRIALES

  İspanya

  Verified by europages badge

  SUNOBA SUMINISTROS INDUSTRIALES, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel gereçler, GERGİLER, dudaklı keçeler, sızdırmazlık parçaları veya yedek parçaları, mekanik kapak kesimi, RULMANLAR, aktarma dişlileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo (pontevedra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. DV-B DREHVERBINDUNGEN BAUTZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DV-B DREHVERBINDUNGEN BAUTZEN GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bautzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MATHIASZYK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MATHIASZYK GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwanewede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIMKEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TIMKEN GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WALTER MÖLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER MÖLLER GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GUNDA AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUNDA AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schlier-Wetzisreute, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. THÜRINGER ELEKTROMOTORENWERK RENKE & MÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THÜRINGER ELEKTROMOTORENWERK RENKE & MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saalfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OMEXOM FRANKENLUK GMBH, BU OMEXOM ELEKTRISCHE MASCHINEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  OMEXOM FRANKENLUK GMBH, BU OMEXOM ELEKTRISCHE MASCHINEN, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bamberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KARL WALDEISEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL WALDEISEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PWB ENCODERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PWB ENCODERS GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eisenach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MEDAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEDAN GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bempflingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALLMENDINGER ELEKTROMECHANIK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALLMENDINGER ELEKTROMECHANIK KG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Überkingen-Hausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KAYSER ELECTRIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAYSER ELECTRIC GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHEMNITZER ZAHNRADFABRIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMNITZER ZAHNRADFABRIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz/ot Grüna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RINGHOFFER VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RINGHOFFER VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kohlberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SEW-EURODRIVE GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SEW-EURODRIVE GES.M.B.H., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DOPAG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOPAG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RHEIN-GETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RHEIN-GETRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meerbusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WALTER STILL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER STILL GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BERNHARD THIEME ELEKTROMASCHINEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERNHARD THIEME ELEKTROMASCHINEN, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barby, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LESCHINSKI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LESCHINSKI GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BAUMÜLLER REPARATURWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUMÜLLER REPARATURWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bilyalı- makaralı ve masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.980 Şirketler