• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bina kalıp taşaronları

Sonuçlar

Bina kalıp taşaronları - Ithalat/Ihracat

 1. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MÉTHOCAD

  Fransa

  Verified by europages badge

  MÉTHOCAD, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, İnşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SASU BET CETEBA LTD

  Fransa

  Verified by europages badge

  SASU BET CETEBA LTD, yılında kurulan ve Beton yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mimarlar - danışmanlar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Bina kalıp taşaronları, Bina inşaatı, büyük iş hacimli inşaat çalışmalarında danışmanlık, Betonarme, genel renovasyon işleri, Mimarlar - danışmanlar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 5. PASCHAL-WERK G. MAIER GMBH

  Almanya

  PASCHAL-WERK G. MAIER GMBH, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton iskelet, tüneller için beton kalıplamalar, Kontrol panelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KBC DIFFUSION

  Fransa

  KBC DIFFUSION, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Beton çeşitleri, Beton çeşitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix-En-Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STABILO SP. Z O.O.

  Polanya

  STABILO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları, Beton iskelet, Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAEL DISTRIBUTION

  Fransa

  MAEL DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri, endüstriyel filmler, iskele aksesuarları, İthalat/İhracat - Yapı/bina ve bayındırlık işleri, şantiye sinyalizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Pian Medoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. C.M.L. SRL

  İtalya

  C.M.L. SRL, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aviano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VARIANT FACTORY

  Ukrayna

  VARIANT FACTORY, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kofraj, putreller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. G.B.M. BUILDING EQUIPMENTS SRL

  İtalya

  G.B.M. BUILDING EQUIPMENTS SRL, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina için payandalar, binalar için iskeleler, esnek borular için simetrik rakorlar, İnşaat endüstrisi için konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porzano Di Leno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ISCHEBECK FRANCE

  Fransa

  ISCHEBECK FRANCE, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir. Beton çeşitleri, zemin temizleme çalışmaları, Beton çeşitleri, Çekme aletleri, bina için payandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SARTROUVILLE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polanya

  NOE-PL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, makine kofraları, çok kullanımlı kalıplar, Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACROPOL LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  ACROPOL LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina için bölme plakaları, taşıma bariyerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. COFRASUD

  Fransa

  COFRASUD, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, Bina kalıp taşaronları, inşaat kutuları, İnşaat mühendisliği, Beton yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressols, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HARDCOFRA - CONSTRUCTION SOLUTIONS

  Hollanda

  HARDCOFRA - CONSTRUCTION SOLUTIONS, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. kamu çalışmaları için betonarme yapı üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. FAJER DALMAH SCAFFOLDING TRADING L.L.C.

  Birleşik Arap Emirlikleri

  FAJER DALMAH SCAFFOLDING TRADING L.L.C., yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik iskele sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 6. TENARD YAPI VE INSAAT SISTEMLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  TENARD YAPI VE INSAAT SISTEMLERI SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. DEUTSCHE SCHALUNG

  Almanya

  DEUTSCHE SCHALUNG, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Her türlü çerçeve işi, metalik beton kalıplama, beton ön kapı yüzü kalıpları, köprü kemerleri kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGREMARCO CONSTRUÇÃO CIVIL, LDA

  Portekiz

  AGREMARCO CONSTRUÇÃO CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. IZOTECH GROUP SA

  Bulgaristan

  IZOTECH GROUP SA, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı malzemeleri, binalar için beton kalıbı işleri, metalik beton kalıplama, Beton iskelet, Yapı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCTORA ESHOR

  İspanya

  CONSTRUCTORA ESHOR, yılında kurulan ve Beton yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Kurma işleri, Bina kalıp taşaronları, Beton çerçeveler, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Kurma işleri, Bina kalıp taşaronları, Beton çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laraxe - Cabanas - A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MATH. BIBERACHER BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Almanya

  MATH. BIBERACHER BAUUNTERNEHMEN GMBH, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Kurma işleri, Çatı kaplama işleri, Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri, Yıkım müteahhitleri, Kurma işleri, Çatı kaplama işleri, Duvarcılık ve tuğla dizicilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALBIZZATI PERE ET FILS

  Fransa

  ALBIZZATI PERE ET FILS, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Yalıtım taşeronları, Yıkım müteahhitleri, Bina kalıp taşaronları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Yalıtım taşeronları, Yıkım müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Danjoutin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BOUYGUES BATIMENT GRAND OUEST

  Fransa

  BOUYGUES BATIMENT GRAND OUEST, yılında kurulan ve Beton delinmesi ve kesimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Yıkım müteahhitleri, Çatı yapımı taşaronları, Kaba inşaat, Bina kalıp taşaronları, Yıkım müteahhitleri, Çatı yapımı taşaronları, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouen Cedex 1, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. INDUSTRIE TRAVAUX ENTREPRISE

  Fransa

  INDUSTRIE TRAVAUX ENTREPRISE, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, Endüstriyel inşaat müteahhitleri, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Bina kalıp taşaronları, Beton yapılar, Endüstriyel inşaat müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chanteloup Les Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SUMINISTROS EVANA

  İspanya

  SUMINISTROS EVANA, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, İş makineleri, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, İş makineleri, bina için payandalar, binalar için iskeleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SAN MARTIN DE LA VEGA - MADRID, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. JEAN FOUR

  Fransa

  JEAN FOUR, yılında kurulan ve Bina kalıp taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. beton kalıp panelleri, Yüzme havuzu şekli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orbigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. CHAB

  Fransa

  CHAB, yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bina kalıp taşaronları, Geotekstil, özel temel işleri, Enjeksiyon, Bina kalıp taşaronları, Geotekstil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Romain-De-Popey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LOVELD

  Belçika

  LOVELD, yılında kurulan ve Beton bloklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina kalıp taşaronları, beton, mimarlık modellemesi, döküm, Bina kalıp taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz