• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • binalar için eğilmez katı materyaller

Sonuçlar

Binalar için eğilmez katı materyaller - Ithalat/Ihracat

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CORTESI & C. S.R.L. - MATERIALI PER L'EDILIZIA, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı malzemeleri, inşaat malzemesi, bina malzemeleri ve çalışmaları, Yapı malzemeleri, duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfonsine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. M.E.C. DI SENSINI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  M.E.C. DI SENSINI S.R.L., yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bina malzemeleri ve çalışmaları, çimento sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Narni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SAMET KALIP A.S.

  Türkiye

  Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 3000'i aşkın ürün çeşidi ve 44 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır. SAMET A.Ş., 32.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1.350 çalışana sahiptir. SAMET AR-GE Enstitüsü 130 kişilik mühendis kadrosu ile inovasyon ve tasarım odaklı üretim yömtemleri geliştirerek sektöre yön vermektedir. İç pazarda 500'ü aşkın aktif bayi, A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada toplam 110 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

 5. DACH UND WAND ZEVEN GMBH

  Almanya

  DACH UND WAND ZEVEN GMBH, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zeven, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RES FRATELLI SOLDI

  İtalya

  RES FRATELLI SOLDI, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Binalar için eğilmez katı materyaller, sıhhi tesisat, duvar giydirmesi, Binalar için eğilmez katı materyaller, bina malzemeleri ve çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vincenzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SABBIE SATAF S.R.L.

  İtalya

  SABBIE SATAF S.R.L., yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kum, yol kaplamaları için kum, çakıl taşı ve mıcırlar, çakıl, taş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM

  Belçika

  BOUWSPECIALITEITEN VAN PETEGHEM, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Binalar için eğilmez katı materyaller, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, inşaat malzemeler, Binalar için eğilmez katı materyaller, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FELCO COSTRUZIONI GENERALI SRL

  İtalya

  FELCO COSTRUZIONI GENERALI SRL, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pagani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ACCESSBAT

  Fransa

  ACCESSBAT, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaldırma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasquehal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SAP CERAMICHE

  İtalya

  SAP CERAMICHE, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. seramik, termohidrolik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colleferro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK

  Almanya

  SUELOTHERM DÄMMTECHNIK INH. SÜLEYMAN KAMBAK, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Akustik/Ses izolasyonu - Malzemeler, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VATAN CABLE COMPANY

  Türkiye

  VATAN CABLE COMPANY, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. liman hizmetleri için ekspertiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corlu / Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BIGMAT LEPOT

  Belçika

  BIGMAT LEPOT, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çatı yapımı taşaronları, Madeni inşaat malzemeleri, yalıtım, Çatı yapımı taşaronları, marangozluk malzemeleri, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassenge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CRUSHING AND SCREENING LTD

  Birleşik Krallık

  CRUSHING AND SCREENING LTD, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taşların parçalanması, taş ocağı durağan seçme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, North Yorkshire. Uk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BIGMAT

  Belçika

  BIGMAT, yılında kurulan ve Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Binalar için eğilmez katı materyaller, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Ahşap - bakım malzemeleri, Binalar için eğilmez katı materyaller, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, doğal taşlar, Ahşap - bakım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marche-En-Famenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. POMA S.R.L.

  İtalya

  POMA S.R.L., yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hafriyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marzabotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CULTURA

  Lüksemburg

  CULTURA, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alçıtaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD

  Birleşik Krallık

  SOBEN INTERNATIONAL (EUROPE) LTD, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ballynahinch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CLAESSEN PAUL

  Belçika

  CLAESSEN PAUL, yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Binalar için eğilmez katı materyaller, Şantiyeler - Ekipmanlar, Binalar için eğilmez katı materyaller, bağımsız lojmanlar, konut dosyasının hazırlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SILK PLASTER DEUTSCHLAND

  Almanya

  SILK PLASTER DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOURGONDISCH KRUIS

  Belçika

  BOURGONDISCH KRUIS, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç dekorasyon ve mobilya, İç modelleme, büro tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bavikhove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPO OXIREIN

  İspanya

  GRUPO OXIREIN, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RBC FRANCE

  Fransa

  RBC FRANCE, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Binalar için eğilmez katı materyaller, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Binalar için eğilmez katı materyaller, sıkma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Ulis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DPM GMBH ISO-STROH

  Avusturya

  DPM GMBH ISO-STROH, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kasten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLIMIANA - SOCIEDADE DE MATERIAIS DE CONSTRUÇÃO, LDA.

  Portekiz

  SOLIMIANA - SOCIEDADE DE MATERIAIS DE CONSTRUÇÃO, LDA., yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ateş tuğlaları, kiremitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte De Lima, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. EUROCALCIO, SA

  Portekiz

  EUROCALCIO, SA, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için harç, Profesyonel ses ve görüntü, asfalt, Yapı/bina için harç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Ourem, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. GRAPHENE UKR

  Ukrayna

  GRAPHENE UKR, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aktif elektronik parçalar, Aktif elektronik parçalar, nano temizlik ürünleri, elektrik iletkenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucha, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L.

  İtalya

  ADDARIO CAMILLO GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sabit mobilyalar, durağan ürün nakliyesi, beyaz taş, Pütürlü taş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lettomanoppello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LLC ULTRA-TRADE

  Ukrayna

  LLC ULTRA-TRADE, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento ve katkı maddeleri, küllerin işlenmesi, Bina çimentosu, Çimento ve katkı maddeleri, Metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul