• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • binaların tamamlanması - şirketler

Sonuçlar

Binaların tamamlanması - şirketler - Ithalat/Ihracat

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH cihaz ve makine mühendisliği alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketidir. Özellikle ısı geri kazanım alanında yoğun çalışmalarda bulunmaktadır. Geliştirme ve üretimimizin ağırlık merkezi iki gaz akışı arasındaki ısı değişiminde kullanılan plaka tipi ısı eşanjörleridir. Bir başka ağırlık merkezimiz, 3 yollu hava klapelerinin üretimidir. Bu ana alanlara ek olarak, geliştirdiğimiz, tasarladığımız ve ürettiğimiz bir dizi başka ürün de mevcuttur. Üretim neredeyse tamamen PASLANMAZ, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK, tercihan 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, ama gereğinde başka çelik kaliteleri de kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kısmen CNC kumandası ile donatılmış makineler salonları, PC çalışma alanları, CAD çizim odaları ve ISO 9001'e göre tasarlanmış bir pratik kalite güvence bölümünün yer aldığı 1740 m² büyüklüğündeki üretim alanımızla rekabette daima bir baş öndeyiz.

 2. MEROTTO BAU S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  İnşaat sektöründe, gelişmeyi, uyumu, çevresel etkisi düşük malzeme kullanımını ve enerji tasarrufunu birleştirmek Merotto Francesco'nun faaliyetlerine her zaman yön veren temel ilkelerden biri oldu. Şirket 1968 yılında, yetmişli yıllardan bu yana deneyimini ve faaliyetlerini Veneto ve Friuli'den tüm Alto Adige'ye kadar genişleten ve burada en iyi ısı ve ses yalıtım tekniklerini öğrendiği ve paylaştığı Francesco Merotto tarafından kuruldu.

 3. TRAVAUX24

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRAVAUX24, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. banyo yenileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTER KURTH GENERALUNTERNEHMEN FUER TROCKNUNGSTECHNIK UND BRANDSCHADENSANIERUNG GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STOCRETEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STOCRETEC GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kriftel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. S&A BAUTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  S&A BAUTECHNIK, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LBT SCHÖFTNER TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eggendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. IKR PEINTURE

  Fransa

  Verified by europages badge

  IKR PEINTURE, yılında kurulan ve Boyacılık müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Sıva işlerini yapan müteahhitler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Sıva işlerini yapan müteahhitler, kaplama uygulamaları, bina boyama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouscat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SIKA BELGIUM NV

  Belçika

  Verified by europages badge

  SIKA BELGIUM NV, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pas önleyici kimyasal ürünler, antistatik zeminler, poliüretan epoksi kaplamalar, seviye ölçümleri, Zemin kapama, vernik koruyucu, bitümlü diyaframlar, beton ve harçlar için değişken maddeler, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. B & S GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B & S GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Himmelstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT

  Almanya

  Verified by europages badge

  BMC HAUBRICH - BRANDSCHUTZ MANAGEMENT UND CONSULT, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wolfenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRV TRAVISANI

  İtalya

  Verified by europages badge

  TRV TRAVISANI, yılında kurulan ve Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Lamine PVC cam, Binaların tamamlanması - Şirketler, PVC birleştirme parçaları, karbon çelik ve alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ICELLI INSAAT

  Türkiye

  İçelli İnşaat, tüm projelerinde, betonarme ve çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir.Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirmesi ve yönetimi, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.En temel çalışma ilkemiz hizmet verdiğimiz müşterilerimizin amaçlarına uygun projeleri tasarlamak ve uygun fiyatlandırma seçenekleri sunarak işe başlamaktadır. İçelli İnşaat olarak inşaat sektöründe, Gayrimenkul Danışmanlığı , Mimari, İnşaat, Özel Uygulama Projeleri Tasarımı, Kaba İnşaat ve Harfiyat gibi alanlarda hizmet sunmaktayız..

 2. DWS POHL GMBH

  Almanya

  Özellikle çatı, duvar ve güvenlik sistemleri alanında, müşterilere özel ihtiyaçlara göre, düşme emniyet sistemleri, korkuluk kapakları, duvar bağlantı ve düz çatı kenar profilleri, havalandırma sistemleri, kanalizasyon bacaları gibi ürün hatlarının yanı sıra münferit, küçük ve büyük seri üretilmiş mamullerin tedariki gerçekleştirilir: Şirketimizin temel çalışma alanı metal işlemedir, özellikle de alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve çinko plakaların bükülmesi ve kırılmasıdır.

 3. PFLASTERSTEINE JANMAR. PFLASTERUNG. VERLEGEN VON PFLASTERSTEINEN, ALLGEMEINE BAUARBEITEN

  Almanya

  Her tür kaldırım taşları döşemesinde uzman bir şirketiz. Projelerimiz, kendi malzemelerimiz veya müşterilerimiz tarafından sağlanan malzemelerden yapılır, örneğin: Kaldırım taşları, Granit taşlar, Klinker taşları, Kaldırım döşeme işlerindeki hizmetlerimiz: Sokaklar, Otoparklar, Manevra alanları, Kaldırımlar, Avlular, Bahçeler, Genel inşaat bitirme işleri. Ayrıca çitler sağlıyoruz: kaplamalı örgülü, Klinker, metal (dövme) yapımı duvarlar. Yalıtım ve çatı işleri sunuyoruz

 4. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  MS INVEST POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Gemiler - Onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat - ince işler, Tersaneler- onarım ve bakım, Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat - ince işler, gemi mühendisliği, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. CULTURE MAISON

  Fransa

  CULTURE MAISON, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Doğramacılık ve marangozluk işleri, Yalıtım taşeronları, duvarcılık işleri, Doğramacılık ve marangozluk işleri, ahşap merdivenler, Yalıtım taşeronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, HABSHEIM, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HELP HUMIDITÉ

  Fransa

  HELP HUMIDITÉ, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rutubet önleyici işlem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ESATHERM INGENIEURBÜRO

  Almanya

  ESATHERM INGENIEURBÜRO, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ludwigslust, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RAUMAX GMBH

  Almanya

  RAUMAX GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fürstenwalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SANDSTRAHLZENTRUM SUHL

  Almanya

  SANDSTRAHLZENTRUM SUHL, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OHRATRAX ENGINEERING & CONSTRUCTION GMBH

  Almanya

  OHRATRAX ENGINEERING & CONSTRUCTION GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARINGER & STREHLAU GMBH

  Almanya

  MARINGER & STREHLAU GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER

  Almanya

  IMMODRY HAMBURG INH. PATRICK REIMER, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DITTAPOSAPIÙ DI PIAZZA EUGENIO

  İtalya

  DITTAPOSAPIÙ DI PIAZZA EUGENIO, yılında kurulan ve İnşaat - ince işler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Binaların tamamlanması - Şirketler, bina tamamlama çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budrio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SARIAN INH. CHRISTIAN SCHWERIN

  Almanya

  SARIAN INH. CHRISTIAN SCHWERIN, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Stralsund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SVT BRANDSCHUTZ GMBH NIEDERLASSUNG BERLIN

  Almanya

  SVT BRANDSCHUTZ GMBH NIEDERLASSUNG BERLIN, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FETAHU GMBH

  Almanya

  FETAHU GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PEINTURE MORET

  Belçika

  PEINTURE MORET, yılında kurulan ve Çatı yapımı taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, bina boyama işleri, genel renovasyon işleri, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velaine, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. BTVL GMBH

  Almanya

  BTVL GMBH, yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Binaların tamamlanması - şirketler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

110.349 Şirketler