• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • birleştirilmiş ızgara zincirleri

Sonuçlar

Birleştirilmiş ızgara zincirleri - Ithalat/Ihracat

 1. BOLTEX

  Polanya

  BOLTEX, yılında kurulan ve Birleştirilmiş ızgara zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. malların satışa hazırlanması için konveyör zincirleri, Santrifüjlü pompalar, Kepçeler, paslanmaz çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łysomice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT

  Macaristan

  GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT, yılında kurulan ve Birleştirilmiş ızgara zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Papa, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. TSUBAKIMOTO U K LTD

  Birleşik Krallık

  TSUBAKIMOTO U K LTD, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Birleştirilmiş ızgara zincirleri, Birleştirilmiş ızgara zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CHAINES ZIMMERMANNFABRIQUE DE CHAINES DE MATERIEL POUR MINES

  Fransa

 5. CAM - MOTORSPORT

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FARINON INGRANAGGI S.R.L.

  İtalya