• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bisikletler- aksesuarlar ve parçalar

Sonuçlar

Bisikletler- aksesuarlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. metal parça ve bileşenlerin yanı sıra son metal ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Ürün yelpazemiz, sürücü koltukları, ticari araçlar için koltuklar, koltuk çerçeveleri, sırtlık çerçeveleri, kolçak bağlantı parçaları gibi otomotiv endüstrisine yönelik ürünleri içerir. Kaynak, pres ve montaj hatlarımız sayesinde otomotiv endüstrisine hizmet veriyoruz. CEGA BABY markası altında 1-3 yaş arası çocuklar için bebek taşıyıcıları, bebek arabaları, yürüteçler ve pedalsız denge bisikletleri de sunuyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdir. Misyonumuz, müşterilerimize kararlaştırılan süre içinde güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunmak, böylece beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Her zaman aynı temel değerleri uyguladık: dürüstlük, saygı, sorumluluk, ekip çalışması ve sürekli iyileştirme. Ayrıca, ISO 9001: 2015 sertifikasını aldık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

 2. HYPERTECH S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hypertech, özellikle bisiklet sektöründe spor bileşenleri üretimine adanmış yenilikçi bir girişimdir. Medikal şirket Permedica Spa'dan doğmuştur ve ürünlerini, ana malzeme olarak titanyum kullanılarak, katmanlı 3D laser baskı tekniği ile üretir. Hypertech, yüksek kalite standartlarına ve kalite kontrol sertifikalarına sahip %100 İtalyan Yapımı ürün sağlayarak, müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarını karşılayan özel yapım ürünler gerçekleştirebilmektedir.

 3. VSC BIKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VSC BIKE GMBH, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Allstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DRAISIN GMBH I.L

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAISIN GMBH I.L, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Achern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSVAL BISIKLET DIS TICARET SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Our factory is in İzmir Kemalpaşa. It is established on a closed area of 5500 m2. It has been producing bicycle and motorcycle spare parts for 45 years. We have been an industrialist passed down from father to son for 45 years. I produce bicycles in Turkey. (TESCO-Migros-Özdilek) to chain markets. Our production capacity is 150 000/185 000 pieces. Our machine park is the latest technology, We manufacture the rims ourselves, we have a production line. Our annual capacity is 600, 000 wheels. Our website (www.transvalltd.com.) We assemble e-bikes by contract we cannot give a picture about these. the customer does not allow. I am looking for a competent partner for the European Contractual e-bike and bicycle production. We can give ATR certificate for the productions in our country. With this certificate, there is no obligation to pay extra taxes in Europe. Valid for EN 15194 Certified E-bike.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOTOVELOZAVOD LLC

  Beyaz Rusya

  AIST, bugün herkesin ihtiyaç duyduğu bisikleti tam olarak bulabileceği geniş bir model yelpazesidir. AIST ve KRAKKEN markaları altında 120'den fazla farklı çocuk, hardtail, katlanır, şehir, yol bisikleti modeli üretiyoruz. Firmamız ayrıca motosiklet ve scooter üretimi yapmaktadır. Her zevke ve tasarıma uygun farklı motor boyutlarına sahip geniş bir motosiklet yelpazesi mevcuttur. Bugün, M/NSK model yelpazesi, çeşitli amaçlara yönelik 13 motosikletten oluşmaktadır: Klasik, Şehir, Enduro, Macera, Scooter.

 2. AT-ZWEIRAD GMBH

  Almanya

  Bisiklet, elektrikli bisiklet, çalışma bisikleti, kiralık bisiklet, istenen renkte özel imalatlar, donanımlar ve kendi markanızla satabileceğiniz ürünlerin tasarımı ve üretimi. Özel yapım bisikletler, elektrikli bisikletler ve motosikletler. Asgari 20 adet. Ürünlerimiz: • Bisikletler • Trekking bisikletleri • Özel bisikletler • Elektrikli bisikletler • Reklam amaçlı bisikletler

 3. PAPADAKOS V., S.A.

  Yunanistan

  Şirketin kurucusu Vaios Papadakos 1966 yılında 25 metrekarelik küçük bir dükkanla işe başladı; bisiklet satışı ve tamiri konusundaki 17 yıllık deneyimi sonrasında şirket faaliyetlerini her biri 80 metrekare olan iki mağazaya taşıdı. 1997 yılında şirket şehir merkezinde bulunan 4 katlı ve 1000 metrekarelik binasına taşındı. Piyasa lideri bisiklet markalarını sunan, uzman ekibiyle bisiklet jantı üretimine de başlayan şirketimiz artık en zor beğenen müşterilere tam bir ürün serisi sunmaktadır

 4. UNIVER TELAI SNC

  İtalya

  Univer Telai, bisikletler için alüminyum ve karbon şasiler üretir. Şasiler malzeme kusurlarını veya boruların montaj hatalarını ortaya çıkarmak için tek tek dikkatle kontrolden geçirilir. Uzun yıllardan beri dünya çapındaki bisiklet yarışlarında yer alan büyük kuruluşlar Univer Telai'nin şasi uzmanlarının elle yaptıkları bu çalışmalar nedeniyle ona güvenmektedir.

 5. ATIBIKE METAL ALÜMINYUM AŞ

  Türkiye

  Alüminyum profil , Bisiklet gidon , bisiklet gidon boğazı , bisiklet sele , bisiklet sele altı kelepçesi , alüminyum bahçe çiti , alüminyum kapı , alüminyum kutu , bisiklet kadro ,

 1. FIETS OMBOUWCENTRUM NEDERLAND

  Hollanda

  FIETS OMBOUWCENTRUM NEDERLAND, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektrikli bisikletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. MARIO SCHIANO SRL BICICLETTE DAL 1923

  İtalya

  MARIO SCHIANO SRL BICICLETTE DAL 1923, yılında kurulan ve Bisikletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, bisikletler için aksesuar ve malzemeler, çocuk bisikleti, gezinti bisikleti, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frattamaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WESTPHAL GMBH KUNSTSTOFF- UND LEDERWARENFABRIK

  Almanya

  WESTPHAL GMBH KUNSTSTOFF- UND LEDERWARENFABRIK, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LIGHT SPORT IZABELA SZYMANOWSKA

  Polanya

  LIGHT SPORT IZABELA SZYMANOWSKA, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bisiklet parça ve kısımları, Bisiklet parça ve kısımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilkowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEN AZALEE

  Belçika

  DEN AZALEE, yılında kurulan ve Sosyal hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, indirimli elbiseler, ikram servisi, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ACCUCOMPANY

  Hollanda

  ACCUCOMPANY, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisiklet parça ve kısımları, bisikletler için aksesuar ve malzemeler, bisiklet bileşenleri ve elektrikli parçaları, elektrikli bisikletler, Bisiklet parça ve kısımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riethoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. SIBERO

  Hollanda

  SIBERO, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Overloon, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. JUIZZ THE GOOD MOVEMENT

  Hollanda

  JUIZZ THE GOOD MOVEMENT, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. elektrikli bisikletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. CODAGEX

  Belçika

  CODAGEX, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bisikletler, bisiklet bileşenleri ve parçaları, bisiklet tekerlekleri, bisiklet ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dessel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CYKELEXPERTEN.DK A/S (30547772)

  Danimarka

  CYKELEXPERTEN.DK A/S (30547772), yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yol yarış bisikletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vanløse, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. EKOI

  Belçika

  EKOI, yılında kurulan ve Bisiklet aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, bisiklet ayakkabıları, bisiklet kaskları, bisiklet gözlükleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humbeck, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI SCHIANO

  İtalya

  F.LLI SCHIANO, yılında kurulan ve Bisiklet aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisikletler, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisikletler, elektrikli bisikletler, sökülebilir bisiklet parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orta Di Atella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATALA POINT DI CARAVELLO LAURA

  İtalya

  ATALA POINT DI CARAVELLO LAURA, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGU BELGIE

  Belçika

  AGU BELGIE, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bisiklet aksesuarları, Spor giysiler, Bisiklet seleleri, Bisiklet aksesuarları, Spor giysiler, Bisiklet seleleri, bisiklet ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BIKELEON

  İspanya

  BIKELEON, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. VAN TILBURG BIKE PARTS

  Belçika

  VAN TILBURG BIKE PARTS, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bisiklet seleleri, bisiklet seleleri, bisiklet kaskları, Bisiklet seleleri, bisiklet kornaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HOT.BIKE GMBH

  Almanya

  HOT.BIKE GMBH, yılında kurulan ve Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Emmendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIRANDA & IRMAO, LDA

  Portekiz

  MIRANDA & IRMAO, LDA, yılında kurulan ve Bisiklet parça ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisiklet aksesuarları, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Bisiklet aksesuarları, bisiklet pedalları, sökülebilir bisiklet parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borralha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. SILVER STAR SNC DI RAIMONDO G. & C.

  İtalya

  SILVER STAR SNC DI RAIMONDO G. & C., yılında kurulan ve Bisiklet parça ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, ölçüye göre bisiklet, bisiklet tamiri, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, çocuk bisikleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venaria Reale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FAHRRADZUBEHOER24.COM

  Almanya

  FAHRRADZUBEHOER24.COM, yılında kurulan ve Bisiklet aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, Temizlik bezi, bisiklet ve aksesuarları acentaları ve temsilcileri, Bisikletler, aksesuarlar ve parçalar, bisiklet sporu malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bisikletler- aksesuarlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.267 Şirketler