• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bitki sağlığı ürünleri- mantar ilaçları ve böcek ilaçları

Sonuçlar

Bitki sağlığı ürünleri- mantar ilaçları ve böcek ilaçları - Ithalat/Ihracat

 1. NATROLABS A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2015 yılında kurulan Natrolabs, gıda takviyeleri, kişisel bakım ve kozmetik alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir fason üretim şirketidir. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sistematik ve verimli çalışma koşullarımıza, kapsamlı yatırımlarımıza, uluslararası kabul görmüş sertifikalarımıza ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz odağımıza yansımaktadır. Uzmanlığımız gıda takviyeleri ve Dermo kozmetik alanlarında geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Gıda takviyeleri alanında üretim, kalite güvence, dış ticaret, iş geliştirme, operasyon, proje koordinasyonu, tasarım, araştırma ve geliştirme ile lisanslama dahil olmak üzere tüm aşamalarda kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Dermo kozmetik alanında, yüz bakım kremleri, yüz yıkama jelleri ve köpükleri, vücut bakım kremleri, cilt bakım serumları, cilt bakım maskeleri ve peeling ürünleri, cilt bakım tonikleri, saç bakım ürünleri (şampuanlar, saç kremleri, maskeler gibi), saç şekillendirici ürünler, saç bakım yağları ile kaş ve kirpik bakım ürünleri üretiminde uzmanız. Üretim imkanlarımız tabletler, kapsüller, vitaminler, kozmetikler, şampuanlar ve kremler dahil olmak üzere çok çeşitli fason üretim ve dolum hizmetlerini kapsamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi keşfetmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AEROXON INSECT CONTROL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AEROXON INSECT CONTROL GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOPEST BOCEK ILACLAMA

  Türkiye

  Haşere böcek ilaçlama sektöründe kaliteli ilaç maddesi kullanarak kalıcı temizlik sağlayan Nopest böcek ilaçlama www.nopest.com.tr şirketi, Türkiye'nin en iyi hizmet veren haşere ilaçlama firması olarak ülke genelinde hizmet vermektedir. Ev, iş yeri, bahçe, açık alanlarda böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama hizmetleri veren Nopest ilaçlama şirketi, çevre dostu ilaçlar kullanarak haşereleri temizlemektedir. Garantili, kaliteli, ruhsatlı böcek ilaçlama hizmeti almak isteyenler Nopest ilaçlama firmasını tercih ediyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAYA & DURU ILACLAMA

  Türkiye

  ankara, dikmen, çankaya, ilker, sokullu, balgat, 4825155, çiğdem mahallesi, atatürk sitesi keklikpınarı, oran sit., bilkent, beysukent, odtü, yıldız, gop, cebeci, kızılay, kolej, ayrancı, mamak, akdere, ulus, gölbaşı, çukurambar, 100 yıl, seyran bağları, tunalı, k.dere, sıhıye, k.ören, keçiören, incirli, maltepe, beşevler, bahçelievler, ümitköy, konutkent, çayyolu, mesa, bağlıca, alacaatlı, ataşehir, koru sit., elvankent, etimesgut, sincan, altındağ, subayevleri, siteler… Evlere, İşyerlerine, Fabrikalara, Binalara, Bahçelere kokusuz, lekesiz ve renksiz uygun fiyatlara uzman ekibimizle garantili ilaçlama hizmeti verilir...Kullandığımız ilaçlar DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ VE SAĞLIK BAKANLIĞI’nın onaylamış olduğu kimyasalın insan sağlığı için miniminize edilmiş halidir.Kullanılan ilaçların 6 ay ömrü vardır.Uygulama esnasında evden çıkmanıza, eşyalarınızı boşaltmanıza, yiyeceklerinizi kaldırmanıza gerek yoktur. Milli ve dini bayramlarda açığız 7/24 hizmetinizdeyiz…kokusuz, kokulu, jel ilaçlama….

 2. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Almanya

  TerraDomi – yeşil bahçeniz ve mükemmel arsanız için uzman. Güzel, yeşil ve bakımlı bir bahçe - Mükemmel bir ev, birçokları için büyük bir rüyadır. Bahçenizin yeşil bir cennet haline gelmesi için uygun bakıma ihtiyacı vardır. Çevrim içi mağazamızda, bahçenize veya diğer dış mekanların en iyi şekilde bakılması için TerraDomi markasının yüksek kaliteli ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız.

 3. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  İspanya

  Hijyen ürünleri, hamamböceklerine, sivrisineklere karşı etkili böcek ilaçları üretiyoruz ama aynı zamanda da sabunlar, yağlar, temizlik malzemeleri ve deodorantlar imal ediyoruz. Aerosol tipi temizlik malzemeleri de sağlıyoruz.

 4. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Türkiye

  Tarim i̇laçlari üreti̇ci̇si̇ deva agro ki̇mya tarim a.Ş.Bi̇z formülatör fi̇rmayiz. Bi̇z pesti̇si̇t ve ferti̇li̇zer üreti̇mi̇ yapmaktayiz. Türki̇ye ve dünyanin çeşi̇tli̇ noktalarinda i̇şbi̇rli̇ği̇mi̇z bulunmaktadir.Manufacturer deva agro agriculturewe are formulator company. We produce pesticides and fertilizers. We have a business in turkey and international marketing.

 5. RAMAZAN BRAVO

  Türkiye

  Tarım ilaçlar, tahıl ve tüm tarım ürünleri konusunda tedarikçi konumundayız

 1. EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES

  Almanya

  EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eschershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOIPM

  Türkiye

  BIOIPM, yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, gübre, pestisidler, organik ve biyolojik gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kepez, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BALL-B GMBH & CO. KG

  Almanya

  BALL-B GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ITAL TIGER LLC

  Ukrayna

  ITAL TIGER LLC, yılında kurulan ve Fare zehirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti, Böcek öldürücüler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti, Böcek öldürücüler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. SHIP FUMIGATION SERVICE

  İspanya

  SHIP FUMIGATION SERVICE, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Las Palmas De Gran Canaria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOGREEN AGRO

  Türkiye

  BIOGREEN AGRO, yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Ziraat böcek ilacı, Mantar ve bakteri öldürücüler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH

  Almanya

  ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Schönborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. IMPEX EUROPA

  İspanya

  IMPEX EUROPA, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fare zehiri dağıtıcısı, fare zehirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilagarcía De Arousa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. LIPHATECH SAS

  Fransa

  LIPHATECH SAS, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıhhi ürünler, antikoagülan ilaçlar, antiparaziter, Sıhhi ürünler, pestisidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PONT DU CASSE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ASCOT PRO-G LIMITED

  Birleşik Krallık

  ASCOT PRO-G LIMITED, yılında kurulan ve Kimya - hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Hayvan Sağlığı Ürünü, hayvan yetiştiriciliği için dezenfektanlar, biyostimülanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  DOGAL KIMYEVI MADDELER VE ZIRAI ILACLAR SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pestisidler, kimyasal gübre, organik gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. REHRL HANDELS GMBH

  Avusturya

  REHRL HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neumarkt Am Wallersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. NEVAL

  İspanya

  NEVAL, yılında kurulan ve Ürün ve malzemelerin testleri - Enstitüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, biostimulatörler - gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOLINA AGRO

  İspanya

  MOLINA AGRO, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıhhi ürünler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, böcek ilacı, zirai zararlılara karşı ürünler, Sıhhi ürünler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaén, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Gübreler ve toprak verimliliği, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, arozözler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Gübreler ve toprak verimliliği, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport Cheshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. STE XEDA INTERNATIONAL

  Fransa

  STE XEDA INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, kondisyonlu ürünler ve ambalajları etiketlemek ve damgalamak için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Andiol, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. NATIVI

  Türkiye

  NATIVI, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Gıda katkı maddeleri, antiparaziter, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belçika

  DE PROFT AGROTECHNIE, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi ürünler, Sıhhi ürünler, tarım tesisatı, bahçecilik, Saksıda meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DR WEIGERT FRANCE SAS

  Fransa

  DR WEIGERT FRANCE SAS, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Tıbbi olmayan dezenfektanlar, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Tıbbi olmayan dezenfektanlar, endüstriyel deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SUPELLA GMBH

  Almanya

  SUPELLA GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Bitki sağlığı ürünleri- mantar ilaçları ve böcek ilaçları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

965 Şirketler